Playlists 2014
Zaterdag 27 December 16.00-20.00 uur Zwaardvis (666) Vangstoverzicht 2014
o.a. selectie van de muzikale hoogtepunten van het afgelopen jaar met bandinterview Friends Of The Family
16.00-17.00 uur
01 Rolling Stones - Start Me Up
02 Inge van Calkar - Runs In The Family
03 Mark Lotterman ft. Tessa Douwstra - Indie
04 Bruce Springsteen - High Hopes
05 The Gaslight Anthem - 1000 Years
06 Temples - Shelter Song
07 Matthew & The Atlas - Pale Sun Rose
08 George Ezra - Budapest
09 Eagulls - Moulting
10 Go Back To The Zoo - Head Up High
11 Kaiser Chiefs - Coming Home
12 Third World - Now That We Found Love I.M. zanger Bunny Rugs, 05-02-14 (65)
17.00-18.00 (rond 17.30 uur interview Friends Of The Family)
13 Thomas Azier - Ghostcity
14 War On Drugs - Red Eyes
15 Hallo Venray - Two Feet
16 Robert Plant - Turn It Up
17 The Kooks - Westside
18 Town Of Saints - Euphrates
19 Friends Of The Family - Cracked Man
20 Friends Of The Family - Gone Away
21 The Cosmic Carnival - Highwire
22 The Vagary - Young Turks
23 Cream - White Room I.M. bassist Jack Bruce, 25-10-14 (71)
17.00-18.00 uur
24 Triggerfinger - Perfect Match
25 Foo Fighters - Congregation
26 The Black Keys - Fever
27 Sticky Fingers - Gold Snafu
28 First Aid Kit - My Silver Lining
29 Curtis Harding - Keep On Shining
30 Kensington - All For Nothing
31 Villa Zeno - Self Made Woman
32 Sunday Sun - I Call Your Honey
33 Hozier - Take Me To Church
34 Oscar And The Wolf - Strange Entity
35 Gorki - Mia I.M. zanger Luc de Vos, 29-11-14 (52)
18.00-19.00 uur
36 Coldplay - A Sky Full Of Stars 'live'
37 Depeche Mode - Enjoy The Silence 'live'
38 Simple Minds - Broken Glass Park 'live'
39 U2 - Every Breaking Wave
40 Echo & The Bunnymen - Burn It Down
41 Lenny Kravitz - The Chamber
42 Magnus - Singing Man
43 Bear's Den - Again
44 Luke Sital Singh - Greatest Lovers
45 Andy Burrows - Watch Me Fall Apart
46 Joe Cocker - Up Where we Belong 'live' I.M. 22-12-14 (70)
Zaterdag 20 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (665)
o.a. Festival Stille Nacht en Finales Grote Prijs van Nederland met bandinterviews Leeways en Valour Up Twice
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Leeways)
01 The Greedies - A Merry Jingle
02 Bear's Den - Again
03 Finn Andrews - The Leavers Dance
04 LAKSHMI - Bones & Cigarettes
05 Leeways - Leeway
06 Leeways - Freedom
07 Fenn - Monsters
08 Billy Bragg & Florence Welch - A Fairytale Of New York 'live'
09 The Killers - The Cowboys Christmas Ball
10 The Darkness - Christmas Time (Don't Let The Bells End)
17.00-18.00 (rond 17.30 uur interview Valour Up Twice)
11 Jacco Gardner - Clear The Air
12 Coldplay - Ghost Story de Ketting (666)
13 Dotan - 2000 Miles
14 Smith And Burrows - When The Thames Froze
15 My Blue Van - Spark The Fire
16 Valour Up Twice - Escapism
17 Valour Up Twice - One Of The Few/The First Of Many
18 Try Acrobatics - 60 Years Of TV (Competition Me And You)
19 Oscar And The Wolf - Moonshine
20 XTC - Thanks For Christmas
Zaterdag 13 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (664)
o.a. bandinterview That Band From Holland en vooruitblik Grote Prijs van NL met interview Fenn
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview That Band From Holland)
01 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
02 Jungle By Night - Atilla
03 King Of The World - Money Means Trouble
04 Smith And Burrows - When The Thames Froze
05 That Band From Holland - Rainy Christmas
06 That Band From Holland - Jolasveinar
07 That Band From Holland - Artificial Tree
08 The Killers - I feel It In My Bones
09 Evanescence - Bring Me To Life zangeres Amy Lee (33)
10 The Knack - My Sharona gitarist Berton Averre (60)
11 Franz Ferdinand - Sound And Vision gitarist Nick McCarthy (40)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Fenn)
12 Marillion - Hooks In You
13 A Brighter Light - Darker Side About Us
14 Fenn - Monsters
15 Fenn - Anger
16 Novastar ft. Ozark Henry - Never Back Down
17 Ben Howard - I Forget Where We Were
18 Jeff Wayne's War Of The Worlds - Eve Of The War
19 Kristin Hersh ft. Michael Stipe - Your Ghost de Ketting (664)
20 Deus - Ghost de Ketting (665)
21 The Lovin' Spoonful - Summer In The City I.M. gitarist Zal Yanovsky, 13-12-02 (57)
Zaterdag 06 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (663)
o.a. interview Anny!
16.00-17.00 uur
01 The Small Faces - Itchycoo Park I.M. toetsenist Ian McLagan, 03-12-14 (69)
02 The Waterboys - The Pan Within 'live'
03 Bryan Adams - Rock Steady 'live'
04 Kensington - Done With It
05 Blaudzun - Streets Of Babylon
06 Birth Of Joy - Grow
07 DeWolff - Restless Man
08 Pixies - Here Comes My Man drummer David Lovering (53)
09 The Jam - A Town Called Malice drummer Rick Buckler (59)
10 The Baseball Project - Hola America! bassist Peter Buck (58)
11 Tom Waits - Downtown Trains
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Anny!)
12 Anny! - Dirty Wonderful Mistake
13 Inge van Calkar - Too Late Now
14 Anny! - Tududu
15 Anny! - Belief
16 Jaya The Cat - Closing Time
17 Hoffmaestro - Dreams
18 Admiral Freebee - Breaking Away
19 Triggerfinger - Perfect Match
20 Muse - I Belong To You de Ketting (663)
21 Rolling Stones - Emotional Rescue I.M. saxofonist Bobby Keys, 02-12-14 (70)
22 Gorki - Mia I.M. zanger Luc de Vos, 29-11-14 (52)
Zaterdag 29 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (662)
o.a. Popronde (slot) met bandinterviews Me & Mr. Jansen, Velvvet en Naive Set
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Me & Mr. Jansen en 16.30 uur Velvvet)
01 Town Of Saints - Something To Fight With
02 The Shady Greys - Sister I Can Hear You Scream
03 Me & Mr. Jansen - If I
04 Me & Mr. Jansen - Little Princess
05 Velvvet - Places To Hide
06 Velvvet - All This Different Places
07 Close Up - Cold War Affair
08 Jamiroquai - When You Gonna Learn didgeridoospeler Wallis Buchanan (49)
09 John Mayall - Mail Order Mystics (81)
10 Robbing Banks - Laugh It Off
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Naive Set)
11 The Afterveins - The Places
12 Orange Skyline - Get It On
13 Naive Set - Bo
14 Naive Set - Like That
15 Amariszi - Rakia
16 Piñata - Piñata
17 Kid Creole & The Coconuts ft. Coati Mundi - Me No Pop I de Ketting (662)
18 Shantel & Bucovina Orkestar - Disko Partizani
19 The Waterboys - On May Way To Heaven
20 Traveling Wilburys - Handle With Care I.M. zanger George Harrison, 29-11-01 (58)
Zaterdag 22 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (661)
o.a. Popronde met bandinterview Orange Skyline en Songbird Festival met interview Bregje Sanne Lacourt
16.00-17.00 (rond 16.25 uur interview Bregje Sanne Lacourt)
01 Sunday Sun - I Call You Honey
02 Curtis Harding - Castaway
03 Perfume Genius - Queen
04 Kovacs - My Love
05 Bregje Sanne Lacourt - U Don't Know
06 Bregje Sanne Lacourt - Do That For
07 Hozier - Take Me To Church
08 Talking Heads - Once in A Lifetime 'live' bassiste Tina Weymouth (64)
09 Little Steven & The Disciples Of Soul - Forever Steven van Zandt (64)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Orange Skyline)
10 Southern - Cool Kid
11 David Douglas - Higher
12 Orange Skyline - Get It On
13 Orange Skyline - Rapture
14 Robbing Banks - Sleep This Off
15 Trio Escobar - Rules
16 Tenfold - The Foolish One
17 Boy & Bear - Feeding Line
18 Twin Forks - Back To You
19 The Shady Greys - Me Me Me de Ketting (661)
20 The Afterveins - The Places
21 INXS - God's Top Ten I.M. frontman Michael Hutchence, 22-11-97 (37)
Zaterdag 15 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (660)
o.a. Rotterdamse Popweek, Crossing Border en Popronde met studiogast Woo Town Hillbillies en bandinterview Geert & The Chiefs
16.00-17.00 uur (Studiogast The Woo Town Hillbillies)
01 Magnus ft. Tom Smith - Singing Man
02 Andy Burrows - Because I Know That I Can
03 Counting Crows - Return Of The Grevious Angel
04 The Gaslight Anthem - The Queen Of The Lower Chelsea
05 The Boxer Rebellion - Take Me Back
06 The Woo Town Hillbillies - On My Own Again 'live acoustic'
07 The Woo Town Hillbillies - Salty Dog 'live acoustic'
08 The Woo Town Hillbillies - Oval Room 'live acoustic'
09 The Woo Town Hillbillies - Titty Bar 'live acoustic'
10 Billy Idol - Rebel Yell 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Geert & The Chiefs)
11 Daryll-Ann - The Movin' Men
12 De Skaggerz - The Medicine
13 Geert & The Chiefs - What You Do
14 We Sell Guns - Don't Stop
15 The Kik - Schuilen Bij Jou
16 Speed J. - Pullover
17 Wakey! Wakey! - Light Outside
18 Lenny Kravitz - Believe de Ketting (659)
19 Lenny Kravitz - Believe In Me de Ketting (660)
20 Sugarhill Gang - Rapper's Delight I.M. rapper Big Bank Hank, 11-11-14 (58)
Zaterdag 08 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (659)
o.a. Rotterdamse Popweek met interview Popronde Rotterdam en bandinterview Ape Not Mice
16.00-17.00 (rond 16.30 uur Popronde interview Rotterdam)
01 Joe Madman & The Sidewalkers - Golddiggin Woman
02 Cosmic Carnival - Clockwork
03 Black Marble Selection - Journey Through Sound
04 Jack & The Weatherman - Tomorrow
05 Naive Set - Bo
06 Sväva - Heather
07 Project Bongo - Lemon Cactus
08 Close Up - October
09 Coppersky - Since '74
10 Robbing Banks - Got Love Need Money
11 Apneu - Hard Feelings
12 Woo Town Hillbillies - Salty Dog
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Ape Not Mice)
13 Left - Get Em
14 Deadbeat - If I Wasn't Amazed By Grace I'd Be Amazed By Patience
15 Ape Not Mice - All Is Good
16 Ape Not Mice - London Eye
17 The Doots - She Shines
18 Geert & The Chiefs - Fly To Freedom
19 Orange Skyline - Rapture
20 Single Pilot - Keeps Going On
21 Sacha & The Sharp Five - Tequila
22 Piñata - Piñata
23 Call It Off - Do It All Again
24 Mark Lotterman - Indie
Zaterdag 01 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (658)
o.a. Popronde met bandinterviews The Doots en Amariszi
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview The Doots)
01 Moss - Today's Gold
02 Matchbox - Midnite Dynamos
03 Johnny Marr - Upstarts
04 Coppersky - Since '74
05 The Doots - She Shines
06 The Doots - Anywhere
07 The Afterveins - The Places
08 Red Hot Chili Peppers - Dani California zanger Anthony Kiedis (52)
09 Def Leppard - Animal drummer Rick Allen (51)
10 Foxygen - San Francisco
11 George Ezra - Budapest
12 Ed Sheeran - Lego House
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Amariszi)
13 Stereo MC's - Connected
14 The Levellers - One Way 'live'
15 Amariszi - Rakia
16 Amariszi - Sunny Lake
17 Kasabian - Where Did All The Love Go 'live'
18 Kongos - Hey I Don't Know
19 Arid - Believer de Ketting (658)
20 Oscar & The Wolf - Moonshine
21 Cream - White Room I.M. bassist Jack Bruce, 25-10-14 (71)
Zaterdag 25 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (657)
o.a. Haagse Popweek en vooruitblik Popronde Leiden met bandinterview Project Bongo
16.00-17.00 (rond 16.30 uur Popronde interview Leiden)
01 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
02 We Are Scientists - The Great Escape
03 Magnus - Singing Man
04 Sunday Kids - Big Expensive Truck (Stuck In The Mud)
05 Orange Skyline - Get It On
06 Friends Of The Family - Cracked Man
07 The Shady Greys - Sister I Can Hear You Scream
08 Red Hot Chili Peppers - By The Way drummer Chad Smith (53)
09 Yes - Owner Of A Lonely Heart zanger Jon Anderson (70)
10 Blackberry Smoke - Shakin Hands With The Holy Ghost
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Project Bongo)
11 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
12 Band Of Skulls - Nightmares
13 Project Bongo - Lemon Cactus
14 Project Bongo - Zoo
15 Feather And The White - Drives You Wild
16 Thomas Azier - Ghostcity
17 War On Drugs - Red Eyes
18 Living Colour - Behind The Sun
19 The Monkees - Day Dream Believer de Ketting (657)
20 Alvin Stardust - Pretend I.M. 23-10-14 (72)
21 Gerry Rafferty - Baker Street I.M. saxofonist Raf Ravenscroft, 19-10-14 (60)
Zaterdag 18 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (656)
o.a. Haagse Popweek met Popronde Den Haag en bandinterview Wooden Soldiers
16.00-17.00 (rond 16.30 uur Popronde interview Den Haag)
01 Bells Of Youth - She Said/He Said
02 U2 - Every Breaking Wave
03 Coldplay - A Sky Full Of Stars
04 Project Bongo - She
05 Single Pilot - Keeps Going On
06 Orange Skyline - Rapture
07 Feather And The White - Drives You Wild
08 Stealers Wheel - Stuck In The Middle With You zanger/gitarist Joe Egan (65)
09 Kaiser Chiefs - Good Days Bad Days bassist Simon Rix (37)
10 Cardigans - Carnival gitarist Peter Svensson (40)
11 The Kik - Cupido
12 Bazzookas - Doe Het Dan Zelf
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Wooden Soldiers)
13 Guano Apes - Open Your Eyes
14 Jack & The Weatherman - Tomorrow
15 Wooden Soldiers - Disco
16 Wooden Soldiers - Many Years
17 Nosoyo - Dreck
18 April - Love Like A Phoenix
19 Fabian - Dia de Verano
20 Fake Plastic Trees - Ashes To Ashes
21 Colin Meloy - Days de Ketting (656)
22 Wayne Hussey - Butterfly On A Wheel 'live'
23 LFO - LFO I.M. DJ/Producer Mark Bell, 13-10-14 (43)
Zaterdag 11 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (655)
o.a. Popronde met bandinterviews en Try Acrobatics en James Wood
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Try Acrobatics)
01 Maximo Park - In Another World (You'd Have Found Yourself By Now)
02 Fiction Plane - Get Out Of My Face
03 Liars - Houseclouds
04 Velvvet - Al This Different Places
05 Project Bongo - She
06 Try Acrobatics - 60 Years Of TV (Competition Me & You)
07 Try Acrobatics - Annual Check-Up
08 Straight From The Fridge - You've Got Me
09 Daryl Hall & John Oates - I Can't Go For That (No Can Do) zanger Daryl Hall (68)
10 The Decemberists - Rox In The Box violiste Petra Haden (43)
11 Bells Of Youth - Physical
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview James Wood)
12 Bear's Den - Agape
13 Me & Mr Jansen - Little Princes
14 James Wood - Disguise
15 James Wood - Hammer + Sickle
16 Pink Floyd - Learning To Fly
17 Deep Purple - Black Night
18 Mankes - Snow
19 The Empty Horse - The Lie
20 U2 - Beautiful Day 'live' de Ketting (655)
21 Paul Revere & The Raiders - I'm Not Your Steppin' Stone I.M. Paul Revere, 04-10-14 (76)
Zaterdag 04 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (654)
o.a. Popronde met bandinterviews Straight From The Fridge en Ode To The Quiet
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Straight From The Fridge)
01 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live'
02 Morning Parade - Closer To Your Heart
03 Navarone - Wander
04 Left - Cut Right Through Me
05 Project Bongo - Lemon Cactus
06 Straight From The Fridge - You've Got Me
07 Straight From The Fridge - Bigger Crimes
08 The Shady Greys - More Guns For Morons
09 Arcade Fire - Modern Man multi-instrumentalist Richard Parry (37)
10 The Hold Steady - Sequestered In Memphis
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Ode To The Quiet)
11 Fiction Plane - Push Me Around
12 Orange Skyline - Rapture
13 Ode To The Quiet - Lucky One
14 Ode To The Quiet - Ghosts
15 Lilly Wood & The Prick - Prayer In C
16 Clap Your Hands Say Yeah - Same Mistake
17 Kaiser Chiefs - Coming Home
18 James Blunt - You're Beautiful de Ketting (654)
19 Passenger - The Wrong Direction
20 Janis Joplin - Piece Of My Heart I.M. 04-10-70 (27)
Zaterdag 27 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (653)
o.a. Popronde met bandinterviews The Shady Greys en Close Up
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview The Shady Greys)
01 Sinead O'Connor - The Emperor's New Clothes
02 Sohn - Artifice
03 First Aid Kit - My Silver Lining
04 Sunday Kids - Big Expensive Truck (Stuck In The Mud)
05 Apneu - Hard Feelings
06 The Shady Greys - Sister I Can Hear You Scream
07 The Shady Greys - Me Me Me
08 Third Eye Blind - Semi-Charmed Life zanger/gitarist Stephen Jenkins (50)
09 Deus - Hotellounge zanger/gitarist Stef Kamil Carlens (44)
10 3 Doors Down ft. Bob Seger - Landing In London zanger Brad Arnold (36)
11 Bachman Turner Overdrive-Ain't Seen Nothing Yet zanger/gitarist Randy Bachman (71)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Close Up)
12 Bruce Springsteen - Hungry Heart
13 Jungle By Night - Attilla
14 Amariszi - Rakia
15 Close Up - October
16 Close Up - Cold War Affair
17 Try Acrobatics - A Celebration Of Somekind
18 Orange Skyline - Get It On
19 Paceshifters - Drone
20 The Libertines - Can't Stand Me Now
21 Roxy Music - Over You de Ketting (653)
22 ABC - All Of My Heart
23 Wings - Junior's Farm I.M. gitarist Jimmy McCullough, 27-09-79 (26)
Zaterdag 20 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (652)
o.a. Baroeg Open Air, Grote Prijs van NL en Popronde Delft
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Popronde Delft)
01 Fortunate Sons - Green River 'live'
02 Clan Of Xymox - She Did Not Answer
03 Raggende Manne - Poep In Je Hoofd
04 Sunday Kids - Goin Home
05 Friends Of The Family - The Line
06 Close Up - October
07 Jack And The Weatherman - Live It Up
08 The Nits - The Dream 'live' zanger/gitarist Henk Hofstede (63)
09 Lifehouse - Hanging By A Moment 'live' drummer Rick Woolstenhulme (35)
10 The Feeling - Video Killed The Radiostar zanger/gitarist Dan Gillespie Sells (42)
11 Beautiful South - Good As Gold (Stupid As Mud) zanger David Hemingway (54)
17.00-18.00 (rond 17.15 bandinterview Menhir)
12 Will And The People - No Shame
13 We Were Promised Jetpacks - Quiet Little Voices
14 Elephant Stone - Bombs Bomb Away
15 Menhir - Buttcake
16 Menhir - Mt. Aloha
17 The Shady Greys - Sister I Can Hear You Scream
18 Hozier - Take Me To Church
19 Gavin DeGraw - Not Over You
20 Hot Chip - Over And Over de Ketting (652)
21 Herman Brood & His Wild Romance - Never Be Clever
I.M. drummer Cees Meerman, 13-09-14 (64)
Zaterdag 13 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (651)
o.a. Grote Prijs van NL en Popronde met bandinterview Sunday Kids
16.00-17.00 uur
01 Kensington - Streets
02 Manfred Mann's Earth Band - Davy's On The Road Again
03 King Of The World - Money Means Trouble
04 Bells Of Youth - She Said/He Said
05 The Maureens - Early June
06 Elementary Penguins - She's Lightning Up A Cigarette & She Don't Care
07 Svava - Heather
08 Hooverphonic - You Love Me To Death zangeres Geike Arnaert (35)
09 The Church - Metropolis zanger Steve Kilby (60)
10 Johnny Marr & The Healers - The Last Ride drummer Zak Starkey (49)
11 Jane's Addiction - Just Because drummer Stephen Perkins (47)
12 The Friends Of The Family - The Line
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Sunday Kids)
13 Sunday Kids - Busted
14 The Dutch - This Is Welfare
15 De Skaggerz - The Medicine
16 Sunday Kids - Big Expensive Truck (Stuck In The Mud)
17 Sunday Kids - Along The Way
18 Left - Just Come Home
19 The Afterveins - The Places
20 Jack & The Weatherman - Tomorrow
21 Leeways - Leeway
22 Serj Tankian - Sky Is Over de Ketting (651)
23 Crystal Fighters - Plage I.M. drummer Andrea Marongiu, 12-09-14 (30)
Zaterdag 06 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (650)
o.a. Into The Great Wide Open, Grote Prijs van NL en Popronde met bandinterview Left
16.00-17.00 uur
01 Beck - Devil's Haircut
02 Buffalo Tom - Taillights Fade
03 Magnus - Singing Man
04 Ben Howard - The Fear
05 Sivert Hoyem - Moon Landing
06 Trip To Dover - Bitter Or Better
07 Gogol Bordello - Pala Tute zanger/gitarist Eugene Hutz (42)
08 Saybia - The Day After Tomorrow zanger/gitarist Soren Huss (39)
09 Cardigans - My Favourite Game zangeres Nina Persson (40)
10 Dolores O' Riordan - The Journey (43)
11 Massive Attack - Unfinished Sympathy
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Left)
12 Left - Get Em
13 Kaiser Chiefs - Coming Home
14 Neon Trees - Sleeping With A Friend
15 Left - Cut Right Through Me
16 Left - Out There
17 Try Acrobatics - 60 Years Of TV (Competition Me And You)
18 Stillwave - Modes Of Transport
19 U2 - Bullet The Blue Sky 'live' de Ketting (650)
20 The Script - If You Could See Me Now
21 Survivor - Burning Heart I.M. zanger Jimi Jamison, 31-08-14 (63)
Zaterdag 30 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (649)
o.a. Sena Performers Popnl Award en Westerpop met bandinterview Pangea
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Westerpop)
01 Mother's Finest - Piece Of The Rock
02 Texas Radio - Girl Named Rhino
03 Villa Zeno - King Out Of Honour
04 Splendid - The Beach
05 Baskerville - Our Racing Hearts
06 The Tee Set - She Likes Weeds 'live Westerpop 2014'
07 The Kik - Springlevend
08 Hurts - Exile zanger Theo Hutchcraft (28)
09 General Public - Dishwasher bassist Horace Panter (61)
10 Friends Of The Family - Time To Break The Silence 'live Zwaardvis'
11 Yorick van Norden - Travelogue
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Pangea)
12 Chef' Special - Airplaying
13 Gosto - Take Control
14 David Douglas - Higher
15 Pangea - Not Without A Fight
16 Pangea - Sway
17 Lonely The Brave - Trick Of The Light
18 The Delta Saints - Liar
19 Editors - Bullets de Ketting (649)
20 We Fall Slowly - Right Here
21 The Afterveins - The Places
22 Memphis Maniacs - Foxyjump 'live'
Zaterdag 23 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (648)
o.a. Huntenpop en Magneet Festival met bandinterviews Villa Zeno en Gsoto
16.00-17.00 (rond 16.45 uur interview Gosto)
01 Therapy? - Die Laughing
02 Kensington - All For Nothing
03 Birth Of Joy - Mad Men
04 Baskerville - The Plastics
05 Gosto - Sold
06 Crazytown - Butterfly zanger Shifty Shellshock (40)
07 The Strokes - You Only Live Once zanger Julian Casablancas (38)
08 Gosto - Take Control
09 The Subs - Don't Stop
10 Happy Mondays - Step On zanger Shaun Ryder (52)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Villa Zeno)
11 Villa Zeno - King Out Of Honour
12 VandenBerg's Moonkings - Breathing
13 Villa Zeno - Self Made Woman
14 Villa Zeno - Screaming J Hawkins
15 Sunday Sun - Sunday Morning
16 Dudettes - How It Feels
17 DeWolff - Restless Man
18 10CC - Rubber Bullets de Ketting (648)
19 White Cowbell Oklahoma - Get On, Get Down
20 Black Marble Selection - In The Latest Of Hours
21 Mankes - Snow
Zaterdag 16 Augustus 16.00-19.00 uur Zwaardvis (647)
A Campingflight to Lowlands Paradise met sfeerimpressies en bandinterviews Amsterdam Klezmer Band en Judy Blank
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Amsterdam Klezmer Band)
01 Thomas Azier - Ghostcity
02 Jungle By Night - The Move
03 Amsterdam Klezmer Band - Stompin' Mokum
04 Amsterdam Klezmer Band - Bhangra Balkan Style
05 Gogo Bordellol - Pala Tute
06 Asteroids Galaxy Tour - Major
07 Mando Diao - Gloria
08 Kaiser Chiefs - Coming Home
09 Imagine Dragons - It's Time
10 Temples - Shelter Song
17.00-18.00 (rond 17.30 uur interview Judy Blank)
11 Triggerfinger - Perfect Match
12 Luke Sital-Singh - Greatest Lovers
13 First Aid Kit - My Silver Lining
14 Judy Blank - When The Storm Hits
15 Kensington - Streets
16 Cage The Elephant - Right Before Your Eyes
17 Judy Blank - Foolish Child
18 Kovacs - My Love
19 Jett Rebel - Tonight
20 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
18.00-19.00 uur
21 Queens Of The Stone Age - I Sat By The Ocean
22 The National - Bloodbuzz Ohio
23 Boy & Bear - Milk & Sticks
24 Jungle - Busy Earnin'
25 Portishead - Glorybox
26 The Boxer Rebellion - Diamonds
27 The Cat Empire - Brighter Than Gold
28 The Neighbourhood - Sweater Weather
29 Blaudzun - Promises Of No Man's Land
30 You At Me Six - The Consequence
31 Volbeat - Lola Montez
32 Stromae - Papaoutai
Zaterdag 09 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (646)
o.a. Duizel in het Park en Waterpop met bandinterview Apneu
16.00-17.00 (rond 16.25 uur interview Duizel in het Park en 16.40 uur Waterpop)
01 Diablo Boulevard - Vacant World
02 Friends Of The Family - The Line
03 De Skaggerz - The Medicine
04 Wooden Saints - What If The Parachute Don't Hold
05 Bells Of Youth - Physical
06 Cosmic Carnival - Funny Man
07 Sky Pilots - Golden Gun
08 The Posies - Surrender 'live'
09 When We Are Wild - Scuse Me
17.00 - 18.00 (rond 17.15 uur bandinterview Apneu)
10 Heymoonshaker - Wallet Switcher
11 Hunting The Robot - Trip The Light Fantastic
12 Apneu - Shopping Spree
13 Apneu - Hard Feelings
14 Apneu - Undercover Cop Confusion
15 Yes Sir Boss - Never Know
16 Interpol - The Heinrich Maneuver drummer Sam Fogarino (46)
17 Third Eye Blind - Semi-Charmed Life bassist Arion Salazar (44)
18 The Cure - Burn de Ketting (646)
19 The Gap Band - Burn Rubber de Ketting (647)
20 Great Minds - Waves 'Mashup'
Zaterdag 02 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (645)
o.a. Delft Citypop en Schollenpop met bandinterviews Maple en Six Foot Leaping
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Six Foot Leaping en 16.30 uur Schollenpop)
01 Suburbs - Rollercoaster
02 Town Of Saints - Something To Fight With
03 Six Foot Leaping - Last Advice
04 Six Foot Leaping - Mr. Clean Slate
05 Taymir - All We Know
06 Pinata - All I Know
07 Handsome Poets - Sky On Fire
08 Bloodhound Gang - The Bad Touch zanger Jimmy Pop (42)
09 The La's - There She Goes zanger/gitarist Lee Mavers (52)
10 Garbage - My Lover's Box drummer/producer Butch Vig (59)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Maple en 17.30 uur Delft Citypop)
11 Bells Of Youth - She Said/He Said
12 Tessa Rose Jackson - Now I See
13 De Wolff - Crumbling Heart
14 Maple - Good To Be Free
15 Hunting The Robot - Get Pregnant
16 Dotan - Home
17 Jack And The Weathermen - Tomorrow
18 Foo Fighters - Bridge Burning de Ketting (645)
19 Memphis Maniacs - Foxyjump
20 Jungle By Night - Ethiopino
Zaterdag 26 Juli 16.00-18.30 uur Zwaardvis (644)
o.a. Zwarte Cross Festival met bandinterview Paceshifters en studiogast Friends Of The Family
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Paceshifters)
01 Vast Countenance - She Chose To Live I.M. drummer Cor Pan, 17-07-14, vlucht MH17 (33)
02 Go Back To The Zoo - (I Just Wanna) Milkshake
03 Paceshifters - Drive Me Insane
04 Paceshifters - Drone
05 Texas Radio - Texas Blues
06 Silverfaces - Brother
07 Splendid - The Beach
08 Babylon Circus - Dances Of Resistance
09 Mick Jagger - Let's Work (71)
10 Superheavy - Unbelievable
11 La Pegatina - A Morrina
17.00-18.30 (rond 17.45 uur studio-optreden Friends Of The Family)
12 Pheromones - Stronger
13 Presidents Of The USA - Peaches 'live'
14 Douwe Bob - Multicoulered Angels
15 Maison du Malheur - Man For The Job
16 Seasick Steve - You Can't Teach An Old Dog New Tricks
17 De Staat - Devil's Blood
18 Bells Of Youth - She Said/He Said
19 Automatic Sam - Sonic Whip
20 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
21 Friends Of The Family 'live akoestisch'
22 Friends Of The Family 'live akoestisch'
23 Friends Of The Family 'live akoestisch'
24 Friends Of The Family 'live akoestisch'
25 Traumahelikopter - Kids
26 Cactus World News - The Bridge 'live' de Ketting (644)
27 Fratellis - A Heady Tale
28 Rowwen Heze - De Neus Umhoeg 'live'
Zaterdag 19 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (643)
o.a. Rotterdam Unlimited, Rotorock en Werfpop en bandinterview Phoenix City Retaliators
16.00-17.00 (rond 16.30 uur Festivalinterview Rotorock en 16.45 uur Rotterdam Unlimited)
01 Phoenix City Retaliators - Everything Crash 'live'
02 The Dictators - I Live For Cars And Girls
03 All Comes Down - In Reverse
04 Klangkarussell - Sonnentanz
05 Bazzookas - Doe Het Dan Zelf
06 Kid Harlequin - Waste Of Skin
07 Kiss - Do You Remember Rock 'n Roll Radio
08 Dandy Warhols - We Used To Be Friends
09 Queen - Somebody To Love gitarist Brian May (67)
10 Heideroosjes - Time Is Ticking Away zanger Marco Roelofs (40)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur Festivalinterview Werfpop en 17.30 uur bandinterview Phoenix City Retaliators)
11 The Jayhawks - Take Me With You
12 Knarsetand - Flying Away
13 The Opposites - Hey DJ
14 Soulfy - Umbabarauma
15 Phoenix City Retaliators - Frankenstein 'live'
16 Phoenix City Retaliators - The Warning 'live'
17 The Band - The Weight
18 Go Back To The Zoo - Head Up High
19 Kim Wilde - View From A Bridge de Ketting (643)
20 Bob Wayne - Driven By Demons
21 Johnny Winter - Gangster Of Love I.M. 16-07-14 (70)
Zaterdag 12 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (642)
o.a. North Sea Jazz, De Parade en Trailerpop met bandinterview Volbeatz
16.00-17.00 (rond 16.30 Festivalinterview Trailerpop en 16.45 uur bandinterview Vobeatz)
01 Stevie Wonder - Superstition
02 Triggerfinger - Perfect Match
03 Nick Mulvey - Meet Me There
04 Sharon Jones & The Dap Kings - How Long Do I Have To Wait For
05 Fun Lovin' Criminals - Korean Bodega
06 No Comment - Flip A Coin
07 Volbeat - Heaven Nor Hell
08 Volbeatz - Sad Man's Tongue 'live'
09 Cosmic carnival - Clockwork
10 The Alarm - Rain In The Summertime 'live'
17.00-18.00 uur
11 Creedence Clearwater Revival - Who'll Stop The Rain 'live'
12 Afghan Whigs - Gentlemen
13 Conor Oberst - Big Black Nothing
14 Fleetwood Mac - You Make Loving Fun zangeres Christine McVie (71)
15 Within' Temptation - Aquarius 'live' zangeres Sharon den Adel (40)
16 Sir James - Cheer Up
17 Steye - All Alone
18 Dodgy - In A Room de Ketting (641)
19 Deco - Room With A View de Ketting (642)
20 Paul Carrack - I Need You
21 Myriam West - This Is My Life
22 Ramones - Blitzkrieg Pop I.M. drummer Tommy Ramone, 11-07-14 (62)
23 Herman Brood - Saturday Night I.M. 11-07-01 (54)
Zaterdag 05 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (641)
o.a. Metropolis Festival met bandinterviews The Vagary en Afterpartees
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Metropolis en rond 16.45 uur Afterpartees)
01 Mozes & The Firstborn - Peter Jr.
02 Bear's Den - Agape
03 The Sore Losers - Juvenile Heart Attack
04 Jagwar Ma - Man I Need
05 Heavylight - Hey
06 Bird On The Wire - Moon
07 Afterpartees - That's What You Said
08 Afterpartees - First/Last
09 Reignwolf - Bicycle
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview The Vagary)
10 The Vagary - Young Turks
11 Woman's Hour - Her Ghost
12 Jezabels - Rosebud
13 The Vagary - Palm Tree Shadow
14 The Vagary - Come Back
15 Superfood - Bubbles
16 The Afterveins - The Places
17 The Benelux - Girl Singer
18 Twenty One Pilots - Guns For Hands
19 Blank Realm - Reach You On The Phone
Zaterdag 28 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (640)
o.a. Buegrass Festival Rotterdam, A Night At The Park en Parkpop met bandinterview Pinata
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview BlueGrass Festival en 16.45 uur A Night At The Park en Parkpop)
01 King Salami & The Cumberland Three - Ma Juju Girl
02 Dead Bronco - Flase Hearted Love's Blues
03 Maison du Malheur - Man For The Job
04 No Blues - Last Train To Haifa 'live'
05 Bluegrass Boogieman - The Lovin' Machine
06 De Staat - Devil's Blood
07 10CC - Goodmorning Judge 'live'
08 Hallo Venray - Two Feet
09 Golden Earring - Radar Love 'live'
10 Wolf In Loveland - Nothing At All
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview Pinata)
11 Pinata - Pinata
12 Small Time Crooks - Never Argue With Your Barber
13 Friends Of The Family - The Line
14 Jesus Evil Highway - Home Before The Rain Comes
15 Pinata - She's Above My Head
16 Pinata - All I Know
17 Dudettes - Yes
18 Kensington - Streets
19 The Killers - The World We Live In de Ketting (640) bassist Mike Stoermer (37)
20 The Cannonball Johnsons - Alabama High Test
21 Madness - One Step Beyond/The Communicator
Zaterdag 21 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (639)
o.a. Theaterfestival De Parade en bandinterview Jack And The Weatherman
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview De Parade)
01 Maison du Malheur - Wicked Transmission
02 Pearl Jam - Unthought Known 'live'
03 Pheromones - Stronger
04 Eels - Mr. E's Beautiful Blues
05 Liitle Barrie - Green Eyed Fool
06 Cirque Valentin - Boarding School Breakout
07 The Cosmic Carnival - Clockwork
08 Blinky Palermo - Back To The Middle
09 Manu Chao - Mala Vida zanger Jose-Manuel Arthur Chao (53)
10 The Kinks - Lola zanger/gitarist Ray Davies (70)
11 Brandon Flowers - Crossfire (33)
17.00-18.00 (rond 17.40 uur interview Jack And The Weatherman)
12 One Direction - Best Song Ever
13 Family Of The Year - Hero
14 The Pains Of Being Pure At Heart - Heart In Your Heartbreak
15 Eric Clapton - Change The World de Ketting (639)
16 King Of The World - Money Means Trouble
17 Madness - Embarrassment
18 Town Of Saints - Carousel
19 Jack And The Weatherman - Live It Up
20 Jack And The Weatherman - Tomorrow
21 John Lee Hooker - The Healer I.M. 21-06-01 (83)
Zaterdag 14 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (638)
o.a. impressies en interviews Schippop met bandinterview Logue
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Logue en 16.35 uur organisatie Schippop)
01 Franz Ferdinand - Evil Eye
02 Krach - Cause I Like It Here
03 Logue - Blue & Brown
04 Logue - Cold Hearts
05 Friends Of The Family - Railroads
06 Revere - A Road From A Flood
07 Kraak en Smaak - Call Up To Heaven
08 Faithless - We Come 1 zanger/rapper Maxi Jazz (57)
17.00-18.00 uur
09 Blondie - Dreaming 'live'
10 Soundgarden - Blow Up The Outside World 'live'
11 Pearl Jam - Just Breathe 'live'
12 De Staat - Devil's Blood
13 Death Letters - Fading Away
14 Pete Murray - So Beautiful
15 Ed Kowalczyk - Lightning Crashes
16 We Have Band - Time After Time de Ketting (637)
17 Di-rect - Times Are Changing de Ketting (638)
18 Bells Of Youth - She Said/He Said
19 Echo & The Bunnymen - Bring On The Dancing Horses
I.M. drummer Pete de Freitas, 14-06-89 (27)
Zaterdag 07 Juni 16.00-19.00 uur Zwaardvis (637)
Pinkpop 2014 met impressies en bandinterviews Les Djinns, Taymir en Birth Of Joy
16.00-17.00 uur
01 Rolling Stones - Start Me Up
02 Ed Kowalczyk - Holy Water Tears
03 Haim - The Wire
04 The Scene - Blauw
05 Editors - Sugar
06 Kodaline - Brand New Day
07 The Boxer Rebellion - Diamonds
08 The Kooks - How 'd Tou Like That
09 Flogging Molly - Float 'live'
10 Afterpartees - First/Last
11 Metallica - Until It Sleeps
17.00-18.00 (17.15 uur interview Taymir en 17.30 Les Djinns)
12 Bastille - Things We Lost In The Fire
13 Arcade Fire - Normal Person
14 Taymir - Aaaah
15 Taymir - She Goat
16 Les Djinns - Midnight Riders
17 Les Djinns - Like It
18 Jake Bugg - What Doesn't Kill You
19 Paceshifters - Drone
20 Paceshifters - Davis
21 White Lies - Getting Even
18.00-19.00 (rond 18.20 uur interview Birth Of Joy)
22 Chef Special - Airpaying
23 Gogol Bordello - Pala Tute
24 Twenty One Pilots - Guns For Hands
25 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
26 Birth Of Joy - Three Day Road
27 Young The Giant - My Body
28 Stromae - Papaoutai
29 Bombay Bicycle Club - Luna
30 Arctic Monkeys - Do I Wanna Know
31 Brother And Bones - To Be Alive
32 Rolling Stones - Like A Rolling Stone 'live'
Zaterdag 31 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (636)
o.a. bandinterview Giant Tiger Hooch
16.00-17.00 uur
01 Kings Of Leon - Supersoaker
02 Hunting The Robot - Get Pregnant
03 Spinvis - Kom Terug
04 Arsenal - Melvin
05 Kyteman - Une Seule Fois
06 Sivert Höyem - Moon Landing
07 Delta Saints - Death Letter Jubilee
08 Prefab Sprout - Faron Young zangeres Wendy Smith (51)
09 Kraftwerk - The Model toetsenist Karl Bartos (62) en drummer Fritz Hilpert (58)
10 Run DMC - Walk This Way
11 Giant Tiger Hooch - Get High
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview Giant Tiger Hooch)
12 Paul Weller - That's Entertainment
13 Black Bottle Riot - Exit Spoiler
14 Shaking Godspeed - Without
15 Giant Tiger Hooch - You And I
16 Giant Tiger Hooch - Mojo
17 Delta Riggs - Soul Train
18 Supergrass - Time de Ketting (636)
19 Nina Hagen - New York New York
20 Intergalactic Lovers - Delay
21 De Dijk - Mag Het Licht Uit
22 Birth Of Joy - Motel Money Away
Zaterdag 24 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (635)
o.a. bandinterview All Comes Down
16.00-17.00 uur
01 Rolling Stones - Undercover Of The Night
02 Manic Street Preachers - Some Kind Of Nothingness
03 Young The Giant - It's About Time
04 Automatic Sam - Sonic Whip
05 Gary Clark Jr. Ain't Messin' Around
06 The War On Drugs - Red Eye
07 Hallo Venray - Tuck The Man
08 The Whigs - Black Lotus zanger Parker Gispert (32)
09 Travelling Wildbury's - Dirty World zanger Bob Dylan (73)
10 Black Crowes - Hard To Handle gitarist Rich Robinson (45)
11 Brother And Bones - To Be Alive
17.00-18.00 (rond 17.25 uur interview All Comes Down)
12 Prince - Guitar
13 Nine Inch Nails - Dead Souls
14 Sisters Of Mercy - Dominion/Mother Russia
15 All Comes Down - In Reverse
16 All Comes Down - Lonely Fall
17 Giant Tiger Hooch - Get High
18 Seasick Steve - Never Go West
19 The Script - For The First Time de Ketting (635)
20 McGuinn, Clark & Hillman - Don't U Write Her Off I.M. zanger Gene Clark, 24-05-91 (46)
Zaterdag 17 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (634)
o.a. bandinterview Hunting The Robot
16.00-17.00 uur
01 Hunting The Robot - Get Pregnant
02 The Rifles - Repeat Offender
03 The Crookes - Bloodshot Days
04 Wolf In Loveland - Nothing At All
05 Customs - Harlequins
06 Michael Franti & Spearhead - I Know I'm Not Alone
07 Scott & Charlene's Wedding - Jackie Boy
08 Nine Inch Nails - Satellite zanger Trent Reznor (49)
09 Queens Of The Stone Age - I Sat By The Ocean zanger/gitarist Josh Homme (41)
10 Yes - Roundabout ex-drummer Bill Bruford (65)
11 Bells Of Youth - She Said, He Said
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview Hunting The Robot)
12 Navarone - Black & Blue
13 Splendid - Again
14 The Kik - Springlevend
15 Jett Rebel - On Top Of The World
16 Hunting The Robot - Don't Break The Boy
17 Hunting The Robot - Close
18 Blaudzun - Elephants
19 Case Mayfield - Pie & Strippers
20 Carolina Liar - Show Me What I'm Looking For de Ketting (634)
21 DeWolff - Evil & The Midnight Sun
22 The Eagles - Already Gone
23 Johnny Guitar Watson - A Real Mother For Ya I.M. 17-05-96 (61)
Zaterdag 10 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (633)
o.a. Festival Blok d'Huzes met interviews en bandinterview Rob Klerkx & The Secret)
16.00-17.00 (rond 16.05 uur en 16.35 uur interviews Blok d'Huzes)
01 Beastie Boys - Fight For Your Right
02 The Shack - Thieves, Barbarians, Slaves 'live'
03 Rob Klerkx & The Secret - Unleash
04 The Empty Horse - The Lie 'live'
05 Deus - Quatre Mains
06 Moss - Unilove
07 Jaya The Cat - Closing Time
08 Mark Foggo's Skasters - Hello
09 U2- One 'live' zanger Bono (54)
10 Röyksopp - True To Life zanger/producer Torbjörn Brundtland (39)
17.00-18.00 (rond 17.45 uur interview Rob Klerkx & The Secret)
11 Thomas Azier - Ghostcity
12 Uncle Vernon - Walking Spanish 'live'
13 Muse - Time Is Running Out 'live'
14 I Wannabee & The Wannabees - Kwaad
15 Rob Klerkx & The Secret - She Said
16 Rob Klerkx & The Secret - Pale Blue Hand
17 Dizzy Man's Band - The Show de Ketting (633)
18 Sharon Jones & The Dap Kings - How Long Do I Have To Wait For You
19 Small Time Crooks - Never Argue With Your Barber
20 The Common Linnets - Calm After The Storm
21 Red Devils - Devil Woman 'live' I.M. zanger/gitarist Lester Butler, 10-05-98 (38)
22 Dum Dum Girls - Just A Creep
23 Rob Klerkx & The Secret - California Rain
Zaterdag 03 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (632)
o.a. vooruitblik Bevrijdingsfestivals met bandinterview Bells Of Youth
16.00-17.00 uur
01 Customs - Harlequins
02 Clan Of Xymox - A Forest
03 Echo & The Bunnymen - Stormy Weather
04 Douwe Bob - Multicoulered Angels
05 Kensington - Streets
06 The Afterveins - The Places
07 Di-rect - Invincible
08 Taymir - I Do I Do
09 Triggerfinger ft. Selah Sue - Mercy zangeres Selah Sue (25)
10 Kula Shaker - Great Hosannah toetsenist Jay Darlington (46)
11 Paul Banks - Over My Shoulder (36)
12 Rob Klerkx & The Secret - Turn
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview Bells Of Youth)
13 Bells Of Youth - She Said He Said
14 Kingfisher Sky - Balance Of Power
15 Autumn - Floating Towards Distress
16 Bells Of Youth - Silence
17 Bells Of Youth - Physical
18 Sky Pilots - Best Before
19 Puggy - Last Day On Earth
20 Levellers - World Freak Show de Ketting (632)
21 The Crookes - Bloodshot Days
22 The Skatalites - Guns Of Navarone I.M. bassist/songwriter Lloyd Brevett, 03-05-12 (80) en saxofonist Cedric Brooks, 03-05-13 (70)
Zaterdag 26 April 16.00-18.00 Zwaardvis (631)
o.a. Festivals Koningsdag met studiogasten Lenya en Dodgy UK
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Lenya)
01 Dodgy - Good Enough
02 Vive La Fête - Noir Desir
03 The Kik - Springlevend
04 Fischer Z - So Long
05 Triggerfinger - Perfect Match
06 Lenya - Setting Clocks
07 Lenya - This Time
08 Beans & Fatback - Come And Get It
09 De La Soul - Me Myself And I
10 Duran Duran - New Moon On Monday drummer Roger Taylor (54)
11 Blondie - Call Me producer en songwriter Giorgio Moroder (74)
17.00-18.00 uur (studiogast Dodgy)
12 Fortunate Sons - Fortunate Son
13 Bells Of Youth - She Said He Said
14 De Wet - Beg For More
15 Dodgy
16 Dodgy
17 Dodgy
18 Red Hot Chili Peppers - Around The World de Ketting (631)
19 Augustines - Augustine
20 The Sound - Winning I.M. zanger/gitarist Adrian Borland, 26-04-99 (41)
Zaterdag 19 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (630)
Paasfestivals met bandinterviews The Fortunate Sons en Knarsetand
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview The Fortunate Sons)
01 The Fortunate Sons - Have You Ever Seen The Rain 'live'
02 Thomas Azier - Ghostcity
03 Puggy - Last Day On Earth
04 Bells Of Youth - She Said He Said
05 Go Back To The Zoo - Head Up High
06 Triggerfinger - The Perfect Match
07 The Fortunate Sons - Green River 'live'
08 The Fortunate Sons - I Put A Spell On You 'live'
09 Town Of Saints - Euphrates
10 Kensington - Streets
11 Mr. Probz - Waves
12 Moss - Today's Gold
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview Knarsetand)
13 The Strypes - Blue Collar Jane
14 Kaiser Chiefs - Good Days Bad Days
15 The Boxer Rebellion - Diamonds
16 Blaudzun - Promises Of No Man's Land
17 Knarsetand - Flying Away
18 Knarsetand - My Escape
19 Splendid - Don't Believe
20 La Pegatina - La Negra
21 Band Of Skulls - Death By Diamond And Pearls
22 DeWolff - Crumbling Heart
23 The Prodigy - Firestarter 'live'
Zaterdag 12 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (629)
o.a. bandinterview De Wet
16.00-17.00 uur
01 Steppenwolf - Born To Be Wild zanger John Kay (70)
02 Di-rect - Invincible
03 Taymir - She Goat
04 School Is Cool - Black Dog Panting
05 Novastar - Wrong
06 Customs - Velvet Love
07 Supertrap - Dreamer 'live'
08 Echo & The Bunnymen - Rescue 'live' gitarist Will Sergeant (56)
09 Coldplay - In My Place 'live' bassist Guy Berrymen (36)
10 Dead Can Dance - Rakim 'live' zangeres Lisa Gerrard (53)
11 Fatal Flowers - Younger Days zanger Richard Jansen (53)
12 Mister & Mississippi - Same Room Different House
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview De Wet)
13 De Wet - Beg For More
14 Sky Pilots - Only When It Rains
15 Moss - Unilove
16 Rigby - Lighter
17 De Wet - Rather Be Blind
18 De Wet - Lonely Road
19 Good Meat - Load 'm Up Twice
20 The Fortunate Sons - Fortunate Son 'live'
21 Hercules And Love Affair - Time Will de Ketting (629)
22 A Silent Express - Will I Be Around de Ketting (630)
23 Kraak en Smaak - Call Up To Heaven
Zaterdag 05 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (628)
o.a. Festival Motel Mozaique met interview The Afterveins
16.00-17.00 uur
01 Nirvana - In Bloom I.M. zanger/gitarist Kurt Cobain, 05-04-94 (27)
02 Gardens & Villa - Star Fire Power
03 Eagulls - Moulting
04 Wild Beasts - Are You Free
05 Temples - Shelter Song
06 Hidde van Schie & Offshore - Dusty Diamond Eyes
07 George Ezra - Budapest
08 Nick Waterhouse - This Is A Game
09 Hollies-The Day That Curly Billy Shot Down Crazy Sam McGhee zanger Allan Clarke (72)
10 Pearl Jam - Rearviewmirror gitarist Mike McCready (48)
11 Hidde van Schie & Offshore - The Mirror & The Razorblade
17.00-18.00 (rond 17.30 uur interview The Afterveins)
12 Alice In Chains - Would I.M. frontman Layne Staley, 05-04-02 (34)
13 Matthew & The Atlas - Pale Sun Rose
14 Girls In Hawaii - Time To Forgive The Winter
15 Thumpers - Together
16 Howler - Too Much Blood
17 The Afterveins - Furstration
18 Daryll-Ann - The Movin' Men
19 Moss - Today's Gold
20 The Afterveins - The Places
21 Angel Olsen - High & Wild
Zaterdag 29 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (627)
o.a. bandinterview Voltage
16.00-17.00 uur
01 Dodgy - Good Enough
02 Jool's Holland Big Band Rhythm & Blues - Tuxedo Junction
03 Morgan Heritage - Troding Jah Road 'live'
04 Luka Bloom - Holy Ground
05 Town Of Saints - Stand Up
06 Matthew & The Atlas - Pale Sun Rose
07 Temples - Shelter Song
08 Band Of Skulls - Fires
09 Porno For Pyros - Pets zanger Perry Farrel (55)
10 Jamie Woon - Spirits (31)
11 The Stranglers - 96 Tears toetsenist Dave Greenfield (65)
12 Marble Sounds - Photographs
17.00-18.00 (rond 17.25 uur interview Voltage)
13 Big Country - Winter Fire
14 Broken Bells - The High Road
15 Moss - I Apologise (Dear Simon)
16 Daryll-Ann - Surely Justice
17 Voltage - Cruisin'
18 Voltage - Bad Lovin' Woman (Run Away)
19 The Afterveins - The Places
20 Imagine Dragons - It's Time de Ketting (627)
21 Badly Drawn Boy - The Time Of Times de Ketting (628)
22 Wild Beasts - All The King's Men
23 Asgeir - Torrent
Zaterdag 22 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (626)
o.a. interview Mark Lotterman
16.00-17.00 uur
01 Rolling Stones - Mixed Emotions
02 Black Bottle Riot - Soul In Exile
03 Shaking Godspeed - Without
04 Texas Radio - Texas Blues
05 Nits - Nescio 'live'
06 Town Of Saints - Stand Up
07 Dead Guitars - Love Goddess And The Love Ghost
08 Lemon - Tribute To Madchester
09 Pete Wylie - Sinful (56)
10 Flash And The Pan - Hey St. Peter zanger Harry Vanda (68)
11 John Mayall - Fan The Flames
17.00-18.00 (rond 17.10 interview Mark Lotterman)
12 Mark Lotterman - Indie
13 Mark Lotterman - Rolling Stones
14 Mark Lotterman - The Hell That We Create
15 I Am Oak - On Trees And Birds And Fire
16 Intergalactic Lovers - Delay
17 The Bohemes - 50 Gigs
18 We Are Scientists - The Great Escape
19 Oasis - Roll With It de Ketting (626)
20 Nick Lowe - Half A Boy Half A Man
21 Status Quo - Ol' Rag Blues
22 The Stooges - Down On The Street I.M. drummer Scott Asheton, 15-03-14 (64)
Zaterdag 15 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (625)
o.a. bandinterview The Cosmic Carnival
16.00-17.00 uur
01 Rolling Stones - Start Me Up
02 Small Time Crooks - Never Argue With You're Barber
03 Maison du Malheur - Demon Rum
04 The Veils - Lavinia
05 Nick Lowe - I Love The Sound Of Breaking Glass
06 The Beat - Ranking Full Stop
07 Twin Shades - Reaper's Mind
08 Town Of Saints - Something To Fight With
09 Beach Boys - Sloop John B zanger Mike Love (73)
10 Sly & The Family Stone - I Want To Take You Higher zanger Sly Stone (71)
11 Sugar Ray - Fly zanger Mark McGrath (46)
12 Elbow - New York Morning
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview The Cosmic Carnival)
13 The Cosmic Carnival - Highwire
14 Shaking Godspeed - Season's Over
15 Black Bottle Riot - Exit Spoiler
16 Texas Radio - Texas Blues
17 The Cosmic Carnival - Mon Cher Amour
18 The Cosmic carnival - Clockwork
19 Mark Lotterman - Indie
20 Led Zeppelin - Rock 'n Roll de Ketting (625)
21 The Sore Losers - Beyond Repair
22 Milky Chance - Stolen Dance
Zaterdag 08 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (624)
o.a. studiogasten Selma, The Weak And The Strong & Mankes
16.00-17.00 (rond 16.30 uur Selma 'live')
01 Bastille - Things We Lost In The Fire
02 The Jezabels - Rosebud
03 Blaudzun - Promises Of No Man's Land
04 Anneke van Giersbergen - Drive
05 PBII - Plastic Soup
06 Selma 'live'
07 Selma 'live'
08 Supergrass - Sun Hits The Sky zanger/gitarist Gaz Coombes (38)
09 OK Go - This Too Shall Pass zanger/gitarist Andy Ross (35)
10 Keane - Silenced By The Night zanger Tom Chaplin (35)
11 Shawn Mullins - Lullaby (46)
17.00-18.00 (rond 17.05 uur The Weak And The Strong 'live' en 17.35 uur Mankes 'live')
12 Nick Lowe - Half A Boy Half A Man
13 The Weak And The Strong 'live'
14 The Weak And The Strong 'live'
15 Birth Of Joy - Three Day Road
16 The Veils - The Leaver's Dance
17 Cloud Control - The Smoke The Feeling
18 Mankes 'live'
19 Mankes 'live'
20 Mother's Finest - Piece Of The Rock de Ketting (624)
21 Skunk Anansie - Because Of You
22 The Christians - What's In A Word I.M. zanger Roger Christian, 08-03-98 (48)
Zaterdag 01 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (623)
o.a. interview Sir Ian
16.00-17.00 uur
01 Editors - Smokers Outside The Hospital Doors
02 Marble Sounds - Photographs
03 Blaudzun - Promises Of No Man's Land
04 London Grammar - Strong
05 Haim - The Wire
06 John Murry - The Ballad Of The Pajama Kid
07 Roger Daltrey - Walking In My Sleep (70)
08 Nik Kershaw - Wouldn't It Be Good (56)
09 Blood Sweat And Tears - Spinning Wheel zanger Jerry Fisher (72)
10 Manfred Mann - The Mighty Quinn zanger Mike d'Abo (70)
11 Boy & Bear - Milk And Sticks
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview Sir Ian)
12 Sir Ian - Make Some Room
13 One Republic - Secrets
14 Gavin DeGraw - I Don't Wanna Be
15 Sir Ian - Numbers Game
16 Sir Ian - Hey That's No Way
17 James Blunt - Bones
18 Velvet Revolver - Fall To Pieces de Ketting (623)
19 Sepultura - Ratamahatta
20 Soulfly - Umbabarauma
21 Paco de Lucia - Entre Dos Aguas I.M. 25-02-14 (66)
Zaterdag 22 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (622)
o.a. Stukafest, Scumbash Festival en bandinterview Town Of Saints
16.00-17.00 uur
01 Editors - A Ton Of Love
02 Marble Sounds - Never Lost Never Won
03 The Boxer Rebellion - Diamonds
04 UK Subs - Tomorrow Girls
05 The Deaf - I'm Alive
06 Peter Pan Speedrock - Bad Year For Rock 'n Roll
07 The Cosmic Carnival - Funny Man
08 Maison Du Malheur - Mr. Porter
09 Franck Carducci - Alice's Eerie Dream
10 Creed - Higher drummer Scott Phillips (41)
11 Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next
12 Sixteen Horsepower - Black Soul Choir 'live'
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview Town Of Saints)
13 Town Of Saints - Euphrates
14 Beady Eye - Second Bite Of The Apple
15 Spin Doctors - Little Miss Can't Be Wrong
16 Town Of Saints - Stand Up
17 Town Of Saints - Carousel
18 Small Time Crooks - Never Argue With Your Barber
19 Tom Petty & The Heartbreakers - Free Fallin' de Ketting (622)
20 Batmobile - Dynamite
21 The Toy Dolls - Livin' La Vida Loca
22 Trio - Da Da Da I.M. gitarist Gert Krawinkel, overleden 16-02-14 (66)
23 Devo - Whip It I.M. gitarist Bob Casale, overleden 17-02-14 (61)
Zaterdag 15 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (621)
o.a. Stukafest, Blues Festival Delft en interview Yorick van Norden
16.00-17.00 uur
01 Editors - Papillon
02 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
03 Wakey!Wakey! - Light Outside
04 Dreadzone - Captain Dread
05 Wolf In Loveland - Nothing At All
06 Misery Kids - The Devil's Cry
07 Bradley's Circus - Tomboy Boogie
08 Gary Clark Jr. - Ain't Messin' Around (30)
09 Incubus - Megalomaniac zanger Brandon Boyd (38)
10 Conor Oberst - I Don't Want To Die (In A Hospital) (34)
11 The Killers - Runaways drummer Ronnie Vannucci Jr. (38)
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview Yorick van Norden)
12 The Hype - Travelogue
13 Suzanne Vega - Luka
14 Wooden Shjips - Lazy Bones
15 Yorick van Norden - I Fly A Kite
16 Yorick van Norden - Only By Memory
17 Heavylight - Hey
18 Go Back To The Zoo - (I Just Wanna) Milkshake
19 Jimi Hendrix Experience - Stone Free de Ketting (621)
20 Daryll-Ann - Surely Justice
21 The Knack - My Sharona I.M. zanger Doug Fieger, 14-02-10 (57)
Zaterdag 08 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (620)
o.a. Stukafest, Cross-Linx en bandinterview The Dirty Denims
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Stukafest)
01 Red Hot Chili Peppers - Dani California
02 Deus - What We Talk About
03 Admiral Freebee - Lucky One
04 Jose Gonzalez - Heartbeats
05 Patrick Wolf - Accident & Emergency
06 Case Mayfield - Pie & Strippers
07 Woot - Son Of A
08 Jet - Are You Gonna Be My Girl zanger/gitarist Cameron Muncey (34)
09 Linkin Park - In The End bassist Dave Farrell (37)
10 Daft Punk - Give Life back To Music Guy-Manual de Homem-Christo (40)
17.00-18.00 (rond 17.25 uur interview The Dirty Denims)
11 The Dirty Denims - Fit In Stand Out
12 Gary Numan - Are Friends Electric 'live'
13 Nits - Nescio 'live'
14 The Dirty Denims - Bad Habit
15 The Dirty Denims - What I Like About You
16 Romantics - What I Like About You
17 Jonathan Jeremiah - Heart Of Stone de Ketting (620)
18 James Vincent McMorrow - This Old Dark Machine
19 Inge van Calkar - Runs In The Family
20 Bill Callahan - The Sing
Zaterdag 01 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (619)
o.a. bandinterview Scarlet
16.00-17.00 uur
01 Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness
02 Inge van Calkar - Beautifully
03 Heather Nova - London Rain 'live'
04 The Riverboat Gamblers - Blue Ghosts
05 Jaya The Cat - Just Another Question
06 Daft Punk - Get Lucky
07 MGMT - Kids zanger/gitarist Andrew van Wyngarden (31)
08 The Offspring - Gotta Get Away drummer Ron Welty (43)
09 Weezer - Undone 'The Sweater Song' drummer Patrick Wilson (45)
10 Mad capsule Markets - Gaga Life drummer Motokatsu Miyagami (45)
11 Mark Lotterman - Fear Beats The Soul
12 Laura Jansen - Same Heart
17.00-18.00 (rond 17.25 uur interview Scarlet)
13 Rudimental - Feel The Love
14 Edward Sharpe & The Magnetic Zeros - Home
15 Deus - Quatre Mains
16 Scarlet - Balzac
17 Scarlet - Canal Cruise Pirates
18 The Dirty Denims - I Believe In Rock 'n Roll
19 Miles Kane - Fire In My Heart de Ketting (619)
20 Polica - Dark Star
21 Bruce Springsteen - American Land I.M. Pete Seeger, overleden 27-01-14 (94)
Zaterdarg 25 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (618)
o.a. terugblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Monomyth
16.00-17.00 uur
01 Fun Lovin' Criminals - Scooby Snacks
02 The Opposites - Slapeloze Nachten
03 Stromae - Papaoutai
04 Sky Pilots - The Chase
05 Daryll-Ann - I Could Never Love You
06 Danny Bryant - Low Down Blues
07 Birth Of Joy - Make Things Happen
08 Fine Young Cannibals - Suspicious Minds gitarist Andy Cox (58)
09 Metric - Help I'm Alive zangeres/toetseniste Emily Haines (40)
10 The Gaslight Anthem - Old Haunts
11 Will And The People - No Shame
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview Monomyth)
12 Peter Hook & The Light - Love Will Tear Us Apart
13 Jah Wobble - New Mexican Dub
14 Edward Sharpe & The Magnetic Zeros - Home
15 Monomyth - Vile Vortices
16 Monomyth - The Groom Lake Engine
17 Asrai - Touch In The Dark
18 The Gathering - Broken Glass
19 Jake Bugg - Fire de Ketting (618)
20 Little Green Cars - Harper Lee
21 Normaal - Oerend Hard I.M. ex-drummer Jan Manschot, 21-01-14 (66)
Zaterdag 18 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (617)
o.a. Eurosonic-Noorderslag met interview Inge van Calkar
16.00-17.00 uur
01 Chef' Special - Airplaying
02 Rigby - Lighter
03 Town Of Saints - Euphrates
04 Birth Of Joy - Know Where To Run
05 Black Bottle Riot - Exit Spoiler
06 Kensington - Home Again
07 When We Are Wild - 'Scuse Me
08 Kula Shaker - Song Of Love/Narayana zanger Crispian Mills (41)
09 Korn - Freak On A Leash zanger Jonathan Davis (43)
10 Hard-Fi - Hard To Beat zanger Richard Archer (37)
11 The Vagary - Time Machine
12 The Silverfaces - Brother
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview Inge van Calkar)
13 Jett Rebel - Do You Love Me At All
14 The Future's Dust - The Fields
15 Wooden Saints - Wolfpack
16 Inge van Calkar - Too Late Now
17 Inge van Calkar - Runs In The Family
18 BlackBoxRed - The Swallow
19 Taymir - All Of The Time
20 Handsome Poets - Sky On Fire de Ketting (617)
21 Twin Shades - Reaper's Mind
22 Boudewijn de Groot - Jimmy 'live'
Zaterdag 11 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (616)
o.a. vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterviews Taymir en BlackBoxRed
16.00-17.00 (rond 16.05 uur interview Taymir)
01 Taymir - Aaaaah
02 Taymir - She Goat
03 Town Of Saints - Stand Up
04 Kodaline - One Day
05 Woodkid - Iron
06 Splendid - Don't Believe
07 Kensington - Keep Your Head Up
08 Kasabian - Where Did All The Love Go zanger Tom Meighan (33)
09 Chemical Brothers - Hey Boy Hey Girl DJ Tom Rowlands (43)
17.00-18.00 (rond 17.20 uur interview BlackBoxRed)
10 The Strypes - What The People Don't See
11 Mozes And The Firstborn - I Got Skills
12 Jacco Gardner - Clear The Air
13 Tangarine - Younger Than I'm Now
14 BlackBoxRed - Hungry For Bones
15 BlackBoxRed - The Wild
16 Birth Of Joy - Motel Money Away
17 Heavylight - Hey
18 Keane - Silenced By The Night de Ketting (615)
19 Keane - The Night Sky de Ketting (616)
20 Klangkarussell - Sonnentanz
Zaterdag 04 Januari 16.00-18.00 Zwaardvis (615)
o.a. vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Twin Shades
16.00-17.00 uur
01 Bruce Springsteen - Born To Run
02 Adam & The Relevants - The Mask
03 The Vagary - Keep You All
04 Asgeir - Torrent
05 Kodaline - High Hopes
06 Soul Sister Dance Revolution - Hold The Line
07 New Order - Blue Monday zanger Bernard Sumner (58)
08 Ash - Shining Light zanger/gitarist Tim Wheeler (37)
09 R.E.M. - The One I Love zanger Michael Stipe (54)
10 Talk Talk - Living In Another World zanger Mark Hollis (59)
11 Portishead - Glory Box zangeres Beth Gibbons (49)
12 Rammstein - Sonne zanger Till Lindemann (51)
17.00-18.00 (rond 17.20 interview Twin Shades)
13 The Strypes - Blue Collar Jane
14 The Future's Dust - The Fields
15 Mister And Mississippi - Same Room, Different House
16 Twin Shades - The Life You Live (Doesn't Exist)
17 Twin Shades - Reaper's Mind
18 BlackBoxRed - Stripper
19 Navarone - Highland Bull
20 Creed - Away In Silence de Ketting (613)
21 Bastille - The Silence de Ketting (614)
22 Everly Brothers - The Price Of Love I.M. zanger Phil Everly, 03-01-14 (74)