Playlists 2015
Zaterdag 26 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (718)
Alternative Chistmasspecial
16.00-17.00 uur
01 The Greedies - A Merry Jingle
02 Smith And Burrows - When The Thames Frooze
03 Andy Burrows - Light Up The Night
04 Rigby - #Christmas Time
05 Handsome Poets - Merry Christmas Everybody
06 Train - Shake Up Christmas
07 Ok Go - Father Christmas
08 The Killers - The Cowboys Christmas Ball
09 The Darkness - Christmas Time (Don't Let The Bells End)
10 Cheap Trick - I Want You For Christmas
11 Sex Pistols - Punk Rock X-mas
12 Ramones - Merry Christmas
13 El Vez - Feliz Navidad
14 Raveonettes - The Christmas Song
15 That Band From Holland - Jolasveinar
16 Tangarine - I Like Christmas (But I Can;t Stand The Cold)
17 Naked - Christmas Lights
18 Tom Petty & The Heartbreakers - Christmas All Over Again
17.00-18.00 uur
19 John Lennon - Happy X-mas (War Is Over)
20 George Harrison - Ding Dong
21 The Beatles - Rockin' Around The Christmas Tree
22 George Thorogood - Rock 'n Roll Christmas
23 Big Bad Voodoo Daddy - Rockabilly Christmas
24 Shakin Stevens - Rockin' Little Christmas
25 Roy Chubby Brown - Rockin' Good Christmas
26 Brian Setzer - Dig That Crazy Santa Claus
27 Bryan Adams - Reggae Christmas
28 U2 - Angel Of Harlem
29 KT Tunstall - (Christmas Baby) Please Come Home
30 The Baseballs - We Wish You A Merry Christmas
31 The Kik - A Christmas Song For You
32 The Pogues ft. Kirsty MacColl - A Fairytale Of New York
33 Rob Thomas - New York City Christmas
34 Robbie Robertson - Christmas Must Be The Night
35 Eric Clapton - Christmas Tears
36 XTC - Thanks For Christmas
Zaterdag 19 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (717)
o.a. Festivals How To Throw A Christmas Party en Stille Nacht en bandinterview Vast Countenance
16.00-17.00 uur
01 Bewilder - Carry On, Carry On
02 Bongo Botrako - Caminante
03 La Pegatina - La Ignoro
04 New Cool Collective & Mark Reilly - Don't Blame It On That Girl
05 How Th Throw A Christmas Party - California Christmas
06 Dotan - 2000 Miles
07 Jake Isaac - Home
08 Isbells - Billy
09 Mister And Mississippi - In Between
10 Son Mieux - Easy
11 The Kooks - Westside bassist Dan Logan (30)
12 Nits - Dutch Mountains
13 Mankes - The Bitter Girl
14 New Model Army - 51st Sate
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Vast Countenance)
15 David Bowie - The Jean Genie
16 Vast Countenance - Gimme Some
17 Vast Countenance - Every Single Bone
18 Alamo Race Track - Everybody Let's Go
19 U2 & Eagles Of Death Metal - People Have The Power
20 Eagles Of Death Metal - I Love You All The Time
21 Coldplay - Up & Up de Ketting (718)
22 PAUW - Shambala
23 The Pogues ft. Kirsty MacColl - A Fairytale Of New York I.M. zangeres Kirsty MacColl, 18-12-00 (41)
Zaterdag 12 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (716)
o.a. bandinterview The Maureens
16.00-17.00 uur
01 David Bowie - Sound And Vision
02 Maximo Park - By The Monument
03 Afterpartees - Wonderwall
04 Golden Earring - Je Regrette
05 Alasca - Plenty
06 Mister And Mississippi - Same Room, Different House
07 Haevn - Finding Out More
08 New Cool Collective ft. Mark Reilly - Things You Love
09 CJ Ramone - Something To Believe In
10 The Fixx - Red Skies zanger/toetsenist Cy Curnin (58)
11 Spin Doctors - Two Princess gitarist Eric Schenkman (52)
12 The Darkness - Christmas Time (Don't Let The Bells End) gitarist Dan Hawkins (39)
13 Bongo Botrako - Caminante
14 La Pegatina - A Morrina
17.00-18.00 (rond 17.10 uur interview The Maureens)
15 The Maureens - Early June
16 The Maureens - Heartbreak
17 The Maureens - Catch Me When I Fall
18 Gotcha! - Free As A Bird
19 Hallo Venray - Two Feet
20 Faithless - Insomnia
21 Django Django - Default
22 Foo Fighters - Wind Up de Ketting (717)
23 Deus - Constant Now
24 Mew - Comforting Sounds
25 John Lennon - Imagine I.M. 08-12-80 (40)
Zaterdag 05 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (715)
o.a. terugblik Popronde met bandinterview Orange Fox
16.00-17.00 uur
01 Stone Temple Pilots - Plush I.M. zanger Scott Weiland, 03-12-15 (48)
02 Deus - What We Talk About
03 Lemon (B) - Blind
04 K's Choice - I Will Carry You
05 Leftfield - Afrika Shox
06 Madonna - Ray Of Light
07 Shantel & Bucovina Club Orkestar - Disko Partizani
08 La Pegatina - La Negra
09 Goo Goo Dolls - Give A Little Bit zanger/gitarist John Rzeznik (50)
10 Poco - Call It Love zanger/gitarist Jim Messina (68)
11 Florence + The Machine - Ship To Wreck
12 Coldplay - Adventure Of A Lifetime
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Orange Fox)
13 Lemon (NL) - Personal Revolution
14 Henk en Henk - Sinterklaas Wie Kent Hem Niet?
15 Orange Fox - Stuck In Battle
16 Orange Fox - Yours Truly
17 The Indien - Done
18 Maximo Park - When We're Going
19 Bruce Springsteen - Devils & Dust de Ketting (715)
20 Kansas - Dust In The Wind de Ketting (716)
21 Cracker - Low
22 Gin Blossoms - Hey Jealousy I.M gitarist Doug Hopkins, 05-12-93 (32)
23 Traveling Wildburys - Handle With Care I.M. zanger Roy Orbison, 06-12-88 (52)
Zaterdag 28 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (714)
o.a. Songbird Festival en Popronde met bandinterview Fake Billy & The False Prophets
16.00-17.00 uur
01 Everything Everything - Regret
02 Hozier - Take Me To The Church
03 Bloc Party - Banquet
04 Rondé - We Are One
05 Sunday Sun - Should've Known Better
06 Mister And Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
07 Novastar - Wrong (acoustic)
08 Kensington - Keep Your Head Up 'live'
09 Simple Minds - I Travel 'live'
10 Pearl Jam - Alive 'live' drummer Matt Cameron (53)
11 Soundgarden - Superunknown drummer Matt Cameron (53)
12 Lemon - Summer Ghosts (Will I see You?)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Fake Billy & The False Prophets
13 Whitesnake - Here I Go Again
14 Breaking Levees - Post Modernist Shake
15 Fake Billy & The False Prophets - Shotgun Blast
16 Fake Billy & The False Prophets - Rusty Trombone
17 Fake Billy & The False Prophets - Jesus Was A Dancer
18 Leftfield - Open Up
19 Texas - Conversation 'live'
20 K's Choice - I Will Carry You
21 Fratellis - Me And The Devil de Ketting (714)
22 Deus - Quatre Mains
23 Gorki - Mia 'live' I.M. zanger Luc de Vos, 29-11-14 (52)
Zaterdag 21 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (713)
o.a. Festival Le Guess Who en Popronde met bandinterview Rhinorino
16.00-17.00 uur
01 Eagles Of Death Metal - Save A Prayer
02 Destroyer - Midnight Meet The Rain
03 Mikal Cronin - Made My Mind Up
04 Jacco Gardner - Another You
05 Deerhunter - Snakeskin
06 Kensington - Riddles
07 Everything Everything - Regret
08 Electric Six - Kids Are Evil
09 Royksopp - Poor Leno zanger/songwriter Erlend Oye (40)
10 Bjork - Big Time Sensuality (50)
11 Blur - Girls And Boys bassist Alex James (47)
12 Bloc Party - So Here We Are
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Rhinorino)
13 The Kik, Armand en Lucky Fonz III - Want Er Is Niemand I.M. zanger Armand, 19-11-15 (69)
14 Our Minor Fall - Northern Heights
15 Rhinorino - If Only
16 Rhinorino - What If
17 The Delray Rockets - Cool Radiator
18 Simple Minds - Waterfront 'live'
19 Levellers - Sell Out 'live'
20 Blondie - Call Me de ketting (713)
21 Michael Hutchence ft. Bono - Slide Away I.M. Michael Hutchence, 22-11-97 (37)
Zaterdag 14 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (712)
o.a. Rotterdamse Popweek, Crossing Border, Le Guess Who en bandinterview Daydream Delusion
16.00-17.00 uur
01 Motorhead - Ace Of Spades I.M. ex-drummer Phil Taylor, 11-11-15 (61)
02 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
03 Bewilder - Forza
04 Jonatham Jeremiah - Wild Fire
05 Kitty, Daisy & Lewis - Don't Make A Fool Out Of Me
06 Moke - The Time Has Come
07 Raconteurs - Steady As She Goes gitarist Brendan Benson (45)
08 Styx - Mr. Roboto zanger/gitarist James Young (66)
09 Run DMC - Walk This Way rapper Joseph Simmons (51)
10 Nothing But Thieves - Drawing Pins
11 We Are Scientists - The Great Escape
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Daydream Delusion)
12 The Beatles - Love Me Do I.M. drummer Andy White, 09-11-15 (85)
13 Kingfisher Sky - King Of Thieves
14 The Odyssey - The Pact
15 Daydream Delusion - Child
16 Hooton Tennis Club - Jasper
17 Vietcong - Continental Shelf
18 Hot Chip - Dancing In The Dark
19 TaxiWars - Death Ride Through The Wet Snow
20 Oasis - Sunday Morning Call de Ketting (712)
21 The Prodigy - Firestarter
22 Elvis Costelllo & Allen Toussaint - A Certain Girl I.M. Allen Toussaint, 10-11-15 (77)
Zaterdag 07 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (711)
o.a. Rotterdamse Popweek met bandinterview The Dirty Denims
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Rotterdamse Popweek)
01 Editors - Papillon
02 Ray Wilson - Inside
03 Bob Dylan - Groom's Still Waiting At The Altar
04 Laura Palmer - Glow Of Television
05 Lucas Hamming - Never Let You Down
06 Crying Boys Café - The Road
07 Sir Ian - (No One Knows) The Reason Why
08 Texas - Detroit City zangeres Sharleen Spiteri (48)
09 The Divine Comedy - Becoming More Like Alfie zanger Neil Hannon (45)
10 Hothouse Flowers - Don't Go zanger Liam O' Maonlai (51)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Dirty Denims)
11 Gary Clark Jr. - Ain't Messin' Round
12 The Dirty denims - Money Back Guarantee
13 The Dirty Denims - Heartbeat
14 The Dirty Denims - 24-7-365
15 St. Tropez - Por Que Why
16 Slaves - The Hunter
17 Alabama Shakes - Don't Wanna Fight
18 Father John Misty - Hollywood Cemetary Sings
19 The View - Sunday de Ketting (711)
20 Third Eye Blind - Semi-Charmed Life
21 Ray Wilson - Follow You Follow Me
Zaterdag 31 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (710)
o.a. vooruitblik Popronde Rotterdam met bandinterview Alumna
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Popronde Rotterdam)
01 Red Hot Chili Peppers - Dani California
02 Foo Fighters - Congregation
03 Editors - Sugar
04 Circa Waves - T-Shirt Weather
05 Spiritualized - She Kissed Me (It Felt Like A Hit)
06 The Dirty Denims - Hearbeat
07 A Polaroid View - Where You Wanna Go
08 Of Monsters And Men - Crystals
09 Bow Wow Wow - Do You Wanna Hold Me zangers Annabella Lwin (49)
10 Johnny Marr - Upstarts (52)
11 Blackberry Smoke - Shakin' Hands With The Holy Ghost
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alumna)
12 Fratellis - Halloween Blues
13 The Cavern - Hey You
14 Alumna - Eveline
15 Alumna - Echoes
16 Dave Matthews Band - Halloween
17 Bob Dylan - Things Have Changed
18 U2 - Sunday Bloody Sunday 'live' de Ketting (710) drummer Larry Mullen Jr. (54)
19 Garbage - Stupid Girl
20 The Twilight Sad - There's A Girl In The Corner
Zaterdag 24 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (709)
o.a. Poprondes Dordrecht en Leiden en bandinterview The Cavern
16.00-17.00 (rond 16.25 uur Popronde interview Dordrecht en 16.40 uur Leiden)
01 Starsailor - Give Up The Ghost
02 Heymoonshaker - Wallet Switcher
03 Bewilder - Carry On Carry On
04 Stillwave - Tamac Plains
05 Diede - Stick It Out
06 Sandyland - Stars
07 The Brahms - Homerun
08 Orange Fox - Secrets
09 Our Minor Fall - Northern Heights
10 Patti Smith - Because The Night
11 Mother's Finest - Piece Of The Rock
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Cavern)
12 Fratellis - Seven Nights, Seven Days
13 Crying Boys Café - The Road
14 The Cavern - Follow The Lighthouse
15 The Cavern - Hey You
16 Armed Cloud - Obsidian Dessert
17 Sylvium - Quietus
18 The Outfield - Your Love drummer Alan Jackman (57)
19 Kula Shaker - Hush bassist Alonza Bevan (45)
20 Morrissey - Everyday Is Like Sunday de Ketting (709)
21 Three Dog Night - Mama Told Me Not To Come I.M. zanger Cory Wells, 20-10-15 (74)
Zaterdag 17 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (708)
o.a. Popronde met bandinterview Neutral Ground Brass Band
16.00-17.00 uur
01 Will And The People - Shaky Ground
02 Brother & Bones - Back To Shore
03 Boy - Little Numbers
04 Novastar - Faith In You
05 Fink - Looking Too Closely
06 Breaking Levees - Road Signs
07 Alumna - Eveline
08 Diede - Stick It Out
09 Stream Of Passion - Street Spirit zangeres/violiste Marcela Bovio (36)
10 Apocalyptica - From Out Of Nowhere
11 Sleaford Mods - I Keep Out Of It
12 Metric - Waves
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Neutral Ground Brass Band)
13 The Strypes - What A Shame
14 Rowwen Heze - Blieve Loepe
15 Neutral Ground Brass Band - NGGB In The House
16 Neutral Ground Brass Band - It's What You Get
17 Convoi Exceptional - Convoija
18 The Homesick - Cut Your Hair
19 The Brahms - Windsor
20 Eleonor Coco - 4U
21 Dave Matthews band - Everyday de Ketting (708)
22 James Bay - Best Fake Smile
23 Iggy & The Stooges - Down On The Street I.M. saxofonist Steve MacKay, 10-10-15 (66)
Zaterdag 10 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (707)
o.a. Popronde met interview Diede
16.00-17.00 uur
01 Palio Superspeed Donkey - OBI-One
02 Editors - Forgiveness
03 Saybia - Ominous Mystery
04 Julian Velard - Company
05 Bruce Cockburn - If I Had A Rocket Launcher
06 Gregory Porter - Liquid Spirit
07 Bear's den - Agape
08 Brother & Bones - To Be Alive
09 Marina & The Diamonds - I'm A Ruin zangeres Marina Diamandis (30)
10 Ultravox - Vienna zanger Midge Ure (62)
11 Van Halen - Jump zanger David Lee Roth (61)
12 Alasca - Cult
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Diede)
13 Nathanie Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
14 Breaking Leeves - Road Signs
15 Diede - Stick It Out
16 Diede - Give It All Up
17 The Brahms - Golden
18 Stereophonics - Dakota 'live'
19 Arrested Development - People Everyday de Ketting (707)
20 Hoffmaestro - Dreams
21 Billy Joe Royal - Hush I.M. 06-10-15 (73)
22 Ph.D - I Won't Let You Down I.M. zanger Jim Diamond 10-10-15 (64)
Zaterdag 03 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (706)
o.a. Popronde met bandinterview Early Adopters
16.00-17.00 uur
01 Bewilder - Forza
02 Kovacs - My Love
03 Christine and the Queens - Christine
04 Bobby Long - Ode to Thinking
05 Maaike Ouboter - Anders
06 Golden Earring - N.E.W.S.
07 The Waterboys - The Whole of the Moon
08 The Maureens- Lonely Trail
09 Beans & Fatback - Roots from my Soul
10 Fleetwood Mac - Go Your Own Way
11 Fountains Of Wayne-Red Dragon Tattoo
12 Scisscor Sisters - Comfortably Numb
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Early Adopters)
13 Half Way Station - Monsters
14 Project Jeanne - Ages
15 Early Adopters - Troubleshooter
16 Early Adopters - Narrowcaster
17 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
18 David Gilmour - Rattle that Lock
19 The Dubliners - Seven Drunken Nights
20 Rowwen Hèze - Bestel Mar (edit)
21 Cherry Ghost - People Help The People de Ketting (706)
22 De Staat - Witch Docter
23 The Cars - My Best Friend's Girl I.M. zanger/gitarist Benjamin Orr, 03-10-00 (53)
Zaterdag 26 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (705)
o.a. Holland Pop Tribute Festival en Popronde met bandinterview A Polaroid View
16.00-17.00 uur
01 Van Morrison - Brown Eyed Girl
02 Supersister - She Was Naked
03 Jefferson Airplane - White Rabbit
04 Mungo Jerry - In The Summertime
05 The Cosmic Carnival - Outlaw Blues 'live'
06 Joe Cocker - She Came In Through The Bathroom Window 'live'
07 Santana - Black Magic Woman/Gypsy Queen 'live'
08 Ekseption - Air
09 Focus - House Of The King
10 Pink Floyd - Air
11 Canned Heat - Going Up The Country
12 The Byrds - Turn Turn Turn
13 The Cosmic Carnival - The Weight 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview A Polaroid View)
14 Saybia - 7 Demonds
15 Diede - Give It All Up
16 A Polaroid View - Away From Here
17 A Polaroid View - Where You Wanna Go
18 Early Adopters - Wire
19 John Foxx - Underpass (67)
20 Mansun - Wide Open Space zanger Paul Draper (45)
21 Roxy Music - Over You zanger Bryan Ferry (70)
22 David Bowie - Cat People de Ketting (705)
23 Soak - Sea Creatures
24 Cuby & The Blizzards - Window Of My Eyes I.M. zanger Harry Muskee, 26-09-11 (70)
Zaterdag 19 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (704)
o.a. Popronde met vooruitblik editie Delft en bandinterview Daniel Cane & The Rebellion
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Popronde Delft)
01 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
02 Anneke van Giersbergen - We Live On
03 Gingerpig - Run
04 A Polaroid View - Where You Wanna Go
05 Drunken Dolly - St. Patrick's Day
06 The Homesick - Cut Your Hair
07 Godley & Creme - An Englishman In New York zanger/gitarist/toetsenist Lol Creme (68)
08 Chic - Le Freak gitarist/producer Nile Rodgers (63)
09 Pulp - Common People zanger Jarvis Cocker (52)
10 Kula Shaker - Out On The Highway drummer Paul Winterhart (44)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Daniel Cane & The Rebellion)
11 Magnus - Singing Man
12 Stillwave - Tamac Plains
13 Daniel Cane & The Rebellion - Harbor
14 Daniel Cane & The Rebellion - Exit Strategy
15 Goodnight Moonlight - Mountain Boy
16 Crocodiles - Foolin' Around
17 Hooton Tennis Club - Jasdper
18 As Elephants Are - Crown
19 Al Stewart - Year Of The Cat
20 Crosby, Stills & Nash - For What It's Worth
21 Jimi Hendrix - All Along The Watchtower I.M. 18-09-70 (45)
Zaterdag 12 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (703)
o.a. Appelpop en vooruitblik Popronde met bandinterview Mountaineer
16.00-17.00 uur
01 Seasick Steve - Summertime Boy
02 U2 - Beautiful Day 'live'
03 Lifehouse - Hanging By A Moment 'live'
04 The Deaf - Coming Down The Road
05 Kensington - Streets
06 Rondé - We Are One
07 Marc Almond - Tears Run Rings
08 XTC - Making Plans For Nigel toetsenist Barry Andrews (59)
09 Moby - Porcelain (50)
10 Tim Knol - Swallow Water (26)
11 Dropkick Murphys - Worker's Song zanger Al Barr (47)
12 The Delta Saints - Death Letter Jubilee
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Mountaineer)
13 Fictionplane - Get Out Of My Face
14 Orange Fox - Secrets
15 Mountaineer - All Your Armies
16 Mountaineer - Submarine
17 Daniel Cane & The Rebellion - Harbor
18 Phoenix City Retaliators - Bushman
19 Apneu - Hard Feelings
20 Naive Set - Safe Flight
21 Pearl Jam - Light Years de Ketting (703)
22 Editors - Life Is A Fear
23 Johnny Cash - The Wanderer I.M. 12-09-03 (71)
Zaterdag 05 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (702)
o.a. Nacht van de Kaap en vooruitblik Popronde met bandinterview Orange Fox
16.00-17.00 uur
01 DeWolff - Restless Man
02 Echo & The Bunnymen - Stormy Weather 'live'
03 God Is An Astronaut - The End Of The Beginning
04 The Mysterons - Thunderbird 1
05 Sven Hammond - The Usual Suspect
06 Los Paja Brava - xtraWhiskey
07 China Crisis - Wishful Thinking
08 Third World - Now That We Found Love
09 Sniff 'n The Tears - Driver's Seat zanger Paul Roberts (67)
10 Axis Of Justice - Where The Streets Have No Name 'live' drummer Brad Wilk (47)
11 U2 - Every Breaking Wave
12 Triggerfinger - The Perfect Match
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Orange Fox)
13 Mala Vita - El Cerbero
14 Rats On Rafts - The Moneyman
15 Orange Fox - Feel It
16 Orange Fox - Fire It Up
17 The Pheromones - Stronger
18 HeyMoonShaker - Wallet Switcher
19 Pignose Willy's - Hoodoo Jungle Blues
20 Ash - Shining Light de Ketting (702)
21 The Charlatans - The Only One I Know 'live'
22 Foals - Mountain At My Gates
23 The Specials - Ghost Town I.M. Trombonist Rico Rodriquez, overleden 04-09-15 (80)
Zaterdag 29 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (701)
o.a. terugblik Lowlands met Gallowstreet en Festival Once Upon A Time In The West met interviews en impressies
16.00-17.00 (rond 16.15 interview Gallowstreet en 16.45 uur Once Upon A Time In The West en The Cosmic Carnival)
01 Will And The People - Lion In The Morning Sun
02 Convoi Exceptional - Convoija
03 Gallowstreet - Hattori
04 Gallowstreet - Blue Monday
05 The Cannonball Johnsons - I Feel Free
06 Friends Of The Family - Cracked Man
07 The Cosmic Carnival - The Weight 'live'
08 The Cosmic Carnival - A Thousand Miles
09 Pinata - Pinata
17.00-18.00 uur
10 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
11 The Mighty Tyhoons - The Snake
12 Stringcaster - Wayfaring Stranger
13 This Mortal Coil - Song To The Siren zangeres Liz Fraser (52)
14 Massive Attack - Teardrop
15 Bob Marley & The Wailers - Sun Is Shining de Ketting (701)
16 Alasca - Plenty
17 Catawba River Fox - Catawba River Fox 'live'
18 Medicine Jet - Luxurious Deceivement
19 Texas Radio - Texas Blues
20 The Heat - Into The Mountain
21 DeWolff - (Ain't Nothing Wrong With) A Little Bit Of Loving
Zaterdag 22 Augustus 16.00-19.00 uur Zwaardvis (700)
Lowlandsfestival met bandinterviews en sfeerimpressies
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Herman Brock Jr.)
01 All Time Low - Something's Gotta Give
02 Years & Years - King
03 Herman Brock Jr. - Diversity
04 Herman Brock Jr. - My Old Hometown
05 Jacco Gardner - Find Yourself
06 Paolo Nutini - Iron Sky
07 Kodaline - Brand New Day
08 Echosmith - Come Together
09 Hot Chip - I Feel Better
17.00-18.00 (rond 17.30 uur interview Kasba)
10 Bastille - Things We Lost In The Fire
11 FFS - Call Girl
12 The Bohicas - Where You At
13 Twenty One Pilots - Guns For Hands
14 PAUW - Shambhala
15 Kasba - Salama
16 Kasba - Zina
17 Balthazar - Leipzig
18 Bear's Den - Agape
18.00-19.00 uur
19 De Jeugd van Tegenwoordig - Get Spanish
20 Django Django - Default
21 The Maccabees - Pelican
22 The Districts - 4th & Roebling
23 Interpol - Obstacle 1 'live'
24 Father John Misty - Hollywood Forever Cemetary Sings
25 Afterpartees - Bathroom Floor
26 Chemical Brothers - Little Birdies Down Beats/Hey Boy Hey Girl 'live'
27 Underworld - Rez/Cowgirl 'live'
28 Passenger - Let Her Go
Zaterdag 15 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (699)
o.a. Festival The Brave, Culinesse en Bandinterview Alexi Lalas
16.00-17.00 uur
01 The Charlatans - The Only One I Know
02 Malky - Soon
03 Alasca - In Media Res
04 Joel Baker - Further Than Feelings
05 Byron Bay - God Only Knows
06 The Young Folk - Way Down South
07 Adam Barnes - She Will Stay Beneath The Moon
08 The The - Uncertain Smile zanger/gitarist/toetsenist Matt Johnson (54)
09 Powderfinger - Waiting For The Sun zanger Bernard Fanning (46)
10 Weezer - Island In The Sun de Ketting (699)
11 T-99 - Sun de Ketting (700)
12 Daniel Cane & The Rebellion - Exit Strategy
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alexi Lalas en 17.35 uur Culinesse)
13 Augustines - Augustine
14 Alexi Lalas - Tiny Demons
15 Alexi Lalas - All I Need Is Some Company
16 Waylon - Nothing To Lose
17 Candy Dulfer - Sax-A-Go-Go
18 Di-rect - Move On
19 The Kik - Zevenhuizer Zondag
20 Elvis Presley - Suspicious Minds I.M. 16-08-77 (42)
Zaterdag 08 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (698)
o.a. Festivals Duizel in het Park, Wallenpop en Waterpop met bandinterview Wolfskop
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Duizel in het Park en 16.30 uur Waterpop)
01 The Waterboys - Glastonbury Song
02 The Cosmic Carnival - Highwire
03 Friends Of The Family - Gone Away
04 Orange Skyline - I Don't Mind
05 De Staat - Devil's Blood
06 Brother & Bones - To Be Alive
07 Aaron Keylock - Desperation Blues
08 Creed - Higher zanger Scott Stapp (42)
09 U2 - Desire gitarist The Edge (54)
10 Lyre Le Temps - Lady Swing
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Wolfskop en 17.30 uur Wallenpop)
11 Magnus - Singing Man
12 Wolfskop - The Shadow Of The Sun
13 Wolfskop - The Man Behind The Gun
14 Jett Rebel - Romance
15 Order Of The Emperor - Back To Our Roots
16 De Wolff - Working Like A Dog
17 Intergalactic Lovers - Islands de Ketting (698)
18 Stuart Mavis - Different Generations
19 The Cure - A Strange Day I.M. Marcel van der Louw, 01-08-15 (48)
Zaterdag 01 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (697)
o.a. Schollenpop met bandinterview Kingfisher Sky
16.00-17.00 (rond 16.10 uur interview Kingfisher Sky en 16.30 uur Schollenpop)
01 Kingfisher Sky - Open Eyes
02 Kingfisher Sky - King Of Thieves
03 Elementary Penguins - Pitch Black
04 Lucas Hamming - Mojo Mischief
05 Ed Struijlaart - Deeper In Love
06 Rondé - We Are One
07 The Woven Leaves - Woven Leaves
08 Mutt Dog County - Stranger
09 Friends Of The Family - Cracked man
17.00-18.00 uur
10 Death Angel - Son Of The Morning
11 The Indien - Done
12 Fexet - Way Back Home
13 Lukewarm Ocean - Upon The Waves
14 The Deaf - Coming Down The Road
15 Counting Crows - American Girls zanger Adam Duritz (51)
16 Michael Penn - No Myth (57)
17 Public Enemy - Bring The Noise rappers Chuck D & Professor Griff (55)
18 Def Leppard - Animal zanger Joe Elliot (56)
19 Bachman Turner Overdrive-U Ain't Seen Nothing Yet zanger/gitarist Tim Bachman (64)
20 Tired Pony - Point Me At Lost Islands de Ketting (697)
21 Novastar - Wrong
22 Queensryche - Silent Lucidity
Zaterdag 25 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (696)
o.a. Rotterdam Unlimited, Zwarte Cross en Damaris Festival met bandinterview Kissing Jane
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Rotterdam Unlimited)
01 The Mission UK - Wasteland
02 Bongo Botrako - Caminante 'live'
03 Tentempies - Dame Tu Mano
04 Typhoon - Bumaye
05 Gentleman & The Evolution - Bridge Over Wall 'live'
06 George Clinton - Loopzilla
07 Casa De La Muerte - Vodka!
08 Sonic Youth - Sugar Kane gitarist Thurston Moore (57)
09 Hoffmaestro - Dreams
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Kissing Jane)
10 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
11 Rondé - We Are One
12 Kissing Jane - Ranger
13 Kissing Jane - Voodoo
14 Sue The Night - The Whale
15 Sunday Sun - Sunday Morning
16 Afterpartees - Wonderwall
17 Flogging Molly - Revolution
18 The Zutons - Pressure Point de Ketting (696)
19 Katzenjammer - A Bar In Amsterdam
20 The Kooks - How'd You Like That
21 Joe Cocker - The Letter I.M. songwriter Wayne Carson, 20-07-15 (72)
Zaterdag 18 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (695)
o.a. De Parade en Valkhof Festival met bandinterview Donnerwetter
16.00-17.00 uur
01 Will And The People - No Shame
02 The Growlers - One Million Lovers
03 Ezra Furman - Restless Year
04 Paceshifters - Drone
05 Donnerwetter - In The City
06 Speakerpunch - Dirty Pleasures
07 Pitto - Walking By The Sea
08 The Mysterons - Thunderbird 1
09 Solstafir - Fjara
10 The Skatalites - Guns Of Navarone
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Donnerwetter)
11 The Mission - Everything But The Squeal
12 The Cosmic Carnival - Funny Man
13 Donnerwetter - Silent One
14 Pearl Jam ft. Neil Young - Mirrorball drummer Jack Irons (52)
15 The Alarm - Rockin' In The Free World drummer Nigel Twist (57)
16 XTC - Making Plans For Nigel drummer Terry Chambers (60)
17 Peace - World Pressure de Ketting (695)
18 Vast Countenance - Devil's Claw I.M. drummer Cornelis Schilder, 17-07-14 (33)
Zaterdag 11 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (694)
o.a. Werfpop en Big Rivers Festival met bandinterview Stillwave
16.00-17.00 (rond 16.05 interview Werfpop en 16.30 uur Big Rivers)
01 The Fortunate Sons - Have You Ever Seen The Rain 'live'
02 Tentempies - Quiero Saltar
03 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
04 De Wet - Beg For More
05 Mark Lotterman - How Wrong Can You Be?
06 Woot - Don't You
07 Ed Struijlaart - Anything
08 Kovacs - My Love
O9 PollyAnna - Sing
10 Weezer - Foolish Father bassist Scott Schriner (50)
11 Ash - Shining Light drummer Rick McMurray (40)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Stillwave)
12 T-99 - Sun
13 Stillwave - Slow Binders
14 Stillwave - Modes Of Transport
15 Stillwave - Tarmac Plains
16 Falco Benz - Hat Tricks
17 The Deaf - Coming Down The Road
18 Typhoon - Bumaye
19 Foo Fighters - World
20 Gary Clark Jr. - Travis County 'live'
21 Herman Brood en Henny Vrienten - Als Je Wint I.M. Herman Brood, 11-07-01 (54)
Zaterdag 04 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (693)
o.a. Trailerpop en Metropolis Festival met bandinterview Kid Harlequin
16.00-17.00 (rond 16.05 uur interview Kid Harlequin en 16.20 uur Trailerpop)
01 Kid Harlequin - Waste Of Skin
02 Kid harlequin - Wired
03 Princeton - Not Invited
04 Yanesh! - Sugar
05 Nielson - Hoe
06 Bear's Den - Agape
07 Mumford And Sons - I Will Wait 'live'
08 The Vaccines - If You Wanna 'live'
09 Bad English - Time Stood Still zanger John Waite (63)
10 Moon Tapes - A Little Bit Of Paris
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Metropolis Festival)
11 The Roots - The Seed 2.0
12 Goodnight Moonlight - Mountain Boy
13 Ezra Furman - Restless Year
14 Glass Animals - Black Mambo 'live'
15 All Tvvins - Too Young To Live
16 Meridian Brothers - Salvadora Robot
17 Vintage Trouble - Run Like The River
18 Simple Plan - Me Against The World de Ketting (693)
19 Black Honey - Madonna
20 Yes - Leave It I.M. bassist Chris Squire, overleden 28-06-15 (67)
Zaterdag 27 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (692)
o.a. Pijnacker Bluegrass Festival, A Night At The Park en Parkpop met bandinterview Mutt Dog County
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Bluegrass Festival en 16.30 uur A Night At The Parkpop)
01 The Pignose Willy's - Hoodoo Jungle Blues
02 The Buttshakers - Get Your Blues
03 Batmobile - Shoot Shoot
04 Carrie Nation & The Speakeasy - Way To Kansas
05 Rob Heron & The Tea Pad Orchestra - Drinking Coffee Rag
06 Splendid - Again 'live'
07 UB40 - Johnny Too Bad 'live'
08 K's Choice - Not An Addict 'live'
09 Rowwen Héze - De Neus Omhoeg 'live' zanger/gitarist Jack Poels (58)
10 Counting Crows - Mr. Jones 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Mutt Dog County)
11 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay 'live'
12 Orange Skyline - I Don't Mind
13 Mutt Dog County - Homegrown
14 Mutt Dog County - Stranger
15 Elementary Penguins - Pitch Black
16 Wolf Alice - Bros
17 Pinata - Divine Intervention
18 Bongo Botrako - Caminante
19 Bruce Springsteen - Cover Me 'live' de Ketting (692)
20 Duran Duran - Ordinary World
21 Di-rect - Iedereen Is Van De Wereld I.M. The Lau, 23-06-15 (62)
Zaterdag 20 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (691)
o.a. De Parade, Muziek op de Rotte, Best Kept Secret en Schippop met bandinterview Casa de La Muerte)
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Schippop)
01 Muse - Psycho 'live'
02 Placebo - For What It's Worth 'live'
03 Faith No More - Last Cup Of Sorrow 'live'
04 Steye & The Bizonkid - Do Without You
05 Sue The Night - Fool's Gold
06 Akwasi - Dorst
07 Stuurbaard Bakkebaard - Down Little Dog
08 Rats On Rafts - Plastic Plaster
09 Duran Duran - New Moon On Monday bassist John Taylor (55)
10 Beach Boys - God Only Knows zanger/componist/bassist Brian Wilson (73)
11 The Cosmic Carnival - Mata!
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Casa de La Muerte)
12 Casa de La Muerte - Si Senor
13 Amariszi - Noah
14 Casa de La Muerte - Vodka
15 Casa de La Muerte - Stop Banging My Head
16 The Cool Quest - Shine
17 The Strypes - You Can't Judge A Book By The Cover de Ketting (691)
18 Temples - Shelter Song
19 Sunset Sons - Remember
20 James Bay - Hold Back The River
21 The Cat Empire - Brighter Than Cold
22 Of Monsters And Men - Crystals
23 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
Zaterdag 13 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis XL Festival Edition (690)
o.a. Pinkpop en Wantijpop met bandinterviews OneWorldBand en Savoy Room
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview OneWorldBand en 16.35 uur Savoy Room)
01 Scotch - Lions Riot
02 OneWorldBand - Only Jah Love
03 Magic! - Rude
04 Blaudzun - Powder Blue
05 OneWorldBand - Weapons
06 Savoy Room - Get Up
07 Savoy Room - Metropolis
08 The Cool Quest - Shine
09 Coasts - Modern Love
10 Dotan - Home
17.00-18.00 uur (sfeerimpressies Pinkpop)
11 Jett Rebel - Romance
12 The Script - Superheroes
13 Avicii - Wake Me Up
14 Pharrell Wiliams - Happy
15 Causes - Teach Me How To Dance With Me
16 George Ezra - Cassy O'
17 Ewert & The Two Dragons - Million Miles
18 Twin Atlantic - Brothers & Sisters
19 Fiddler's Green - Victor & His Demons
20 The Wombats - Sex & Question Marks
21 Sheppard - Geronimo
22 John Coffey - Dirt & Stones
23 Jonathan Jeremiah - Wild Fire
18.00-19.00 uur (sfeerimpressies Pinkpop)
24 Muse - Starlight 'live'
25 Elbow - Lippy Kids 'live'
26 Kensington - Done With It
27 Anouk - R U Kiddin Me 'live'
28 One Republic - Love Runs Out 'live'
29 Faith No More - Ashes To Ashes
30 Foo Fighters - Learn To Fly 'live'
31 Placebo - 36 Degrees 'live'
32 Robbie Williams - Let Me Entertain You
33 Counting Crows - Rain King 'live'
34 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
Zaterdag 06 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (689)
o.a. Festivals Kaderock, Pinkpop en Wantijpop met bandinterview Scotch
16.00-17.00 uur
01 Moke - Let It Burn
02 Fleetwood Mac - The Chain 'live'
03 Paul McCartney - I'm Down 'live'
04 Matt Bianco - More Than I Can Bear
05 Mark Knopfler - What It Is
06 Livin Blues Experiece - LB Boogie
07 Hallo Venray - Two Feet
08 The Suburbs - Rollercoaster
09 Arcade Fire - No Cars Go - drummer Jeremy Gara (37)
10 The View - Double Yellow Lines zanger Kyle Falconer (28)
11 Muse - Uprising 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Scotch)
12 Scotch - Lions Riot
13 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
14 Scotch - Place To Be
15 Scotch - Cooleys
16 Savoy Room - Get Up
17 The Box Tops - The Door You Closed To Me de Ketting (689)
18 Jake Bugg - Me And You de Ketting (690)
19 Counting Crows - Earthquake Driver
20 Faith No More - Midlife Crisis
21 Albert West - Girls & Cadillacs I.M. 04-06-15 (65)
22 The Beatles - Get Back I.M. toetsenist Billy Preston 06-06-06 (59)
Zaterdag 30 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (688)
o.a. Sniester Festival en bandinterview The Bullfight
16.00-17.00 uur
01 Toto - Hold The Line 'live'
02 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live'
03 Brandon Flowers - Dreams Come True
04 Atlantic Attraction - Strange Love
05 Woot - Don't You
06 The Van Jets - Ricochet
07 The Charlatans - Walk With Me zanger Tim Burgess (48)
08 Rage Against The Machine - Bulls On Parade gitarist Tom Morello (51)
09 The Clash - The Magnificent Seven drummer Topper Headon (60)
10 The Church - Under The Milky Way 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Bullfight
11 The Bullfight - Gladly Willingly
12 Jacco Gardner - Find Yourself
13 The Bullfight - Astonishing Blue
14 The Bullfight - Your Problem
15 The Dead South - Banjo Odyssey
16 C.C.R. - Door To Door 'live' de Ketting (688)
17 Dario Mars & The Guillotines - The Joker
18 Luke Winslow-King - Swing That Thing
19 Taymir - All We Know
20 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
21 Jeff Buckley - The Last Goodbye I.M. 29-05-97 (30)
Zaterdag 23 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (687)
o.a. Delft Citypop, Sniester Festival en bandinterview Joe Madman & The SIdewalkers
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Sniester Festival)
01 Roisin Murphy - Moviestar
02 Sven Hammond - The Usual Suspect
03 Di-rect - Daydreams In A Blackout
04 Sleeptalker - Free At Last
05 Taymir - All Of The Time
06 Wolfskop - The Man Behind The Gun
07 Joy Division Undercover - Love Will Tear Us Apart
08 Luka Bloom - Holy Ground (60)
09 Radiohead - Karma Police drummer Phil Selway (48)
10 Stereophonics - Dakota bassist Richard Jones (41)
11 Suede - Trash drummer Simon Gilbert (50)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Joe Madman & The Sidewalkers)
12 Bade - Heartbeat
13 The Afterveins - Wet
14 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
15 Joe Madman & The Sidewalkers - Sacred Desert
16 Massive Attack - Man Next Door de Ketting (687)
17 K's Choice - Echo Mountain
18 Disappears - Repicate
19 Jesse Malin - Little Star
20 The Shamen - Move Any Mountain I.M. bassist/toetsenist Will Sinnott, 23-05-91 (30)
Zaterdag 16 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (686)
o.a. Festivals London Calling Outdoor, Delft Citypop en bandinterview Red Vultures
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Delft Citypop)
01 Undertones - Teenage Kick
02 Pauw - Shambhala
03 The Mysterons - Thunderbird 1
04 The Indien - Done
05 Orange Skyline - I Don't Mind
06 Sue The Night - The Whale
07 Kraak en Smaak - Squeeze Me
08 Afterpartees - Wonderwall
09 Mr. Mister - Broken Wings zanger/gitarist Richard Page (62)
10 Heaven 17 - Temptation zanger Glenn Gregory (57)
11 Nirvana - Come As You Are bassist Krist Novoselic (50)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Red Vultures en 17.45 uur impressie London Calling Outdoor)
12 U2 & BB King - When Love Comes To Town I.M. BB King, overleden 14-05-15 (89)
13 Nick Cave & The Bad Seeds - Bring It On
14 Red Vultures - Sharks
15 Red Vultures - The Sound Of The Homeless Man
16 Stornoway - I Saw You Blink
17 Aloe Blacc - The Man de Ketting (686)
18 Lonelady - Marble
19 She Keeps Bees - Is What It Is
20 Ekseption - Air I.M. trompettist Rein van den Broek, overleden 10-05-15 (69)
Zaterdag 09 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (685)
o.a. Roparock met impressies en bandinterview Mount Temple)
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Roparock)
01 Fischer Z - Marliese
02 Marina & The Diamonds - I'm A Ruin
03 Jonathan Jeremiah - Wild Fire
04 The Empty Horse - Za-Hell
05 Barking Luke - Fight For Your Right
06 Red Hot Chili Peppers - Make You Feel Better
07 Young The Giant - My Body
08 Be Who You Wannabee - Baggy Trousers
09 Dave Gahan - Kingdom (53)
10 The Housemartins - Caravan Of Love zanger Paul Heaton (53)
17.00-18.00 (rond 18.10 uur interview Mount Temple)
11 U2 - Pride 'In The Name Of Love'
12 Mount Temple - I Will Follow
13 Mount Temple - Beautiful Day
14 Kaiser Chiefs - Good Days Bad Days de Ketting (684)
15 The Supernaturals - The Day Before Yesterday's Man de Ketting (685)
16 Cradle FC - I Is They Is
17 Hot Chocolate - Every 1's A Winner I.M. zanger Errol Brown, 09-05-15 (71)
18 Red Devils - Devil Woman I.M. zanger Lester Butler, 09-05-98 (38)
Zaterdag 02 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (684)
o.a. vooruitblik Bevrijdingsfestivals en bandinterview Speakerpunch
16.00-17.00 uur
01 Stereo MC's - Connected
02 Fischer Z - So Long
03 Saga - Solsbury Hill
04 Jungle By Night - Attila
05 Tentempies - Encienda La Luz
06 Pink Oculus - Overdue
07 Sabrina Starke - A Woman's Gonna Try
08 Blow Monkeys - It Doesn't Have To Be This Way zanger Robert Howard (54)
09 Lou Gramm - Midnight Blue (65)
10 The Knack - My Sharona bassist Prescott Niles (61)
11 Chef' Special - Bend Down Low
12 Asteroids Galaxy Tour - Around The Bend
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Speakerpunch)
13 AC/DC - Rock The Blues Away
14 DeWolff - Dance Of The Buffalo
15 Speakerpunch - Dirty Pleasures
16 Speakerpunch - Swan Lake
17 Accelerators - Gate Shut Panic
18 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
19 Savage Garden - To The Moon And Back de Ketting (682)
20 Matchbox 20 - Back To Good de Ketting (683)
21 Ragtime Wranglers - Groovesville
22 Rass Motivated - Thirteen Rebel Music
23 Ben E King - Stand By Me I.M. 30-04-15 (76)
Zaterdag 25 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (683)
o.a. Festivals London Calling en The Life I Live en bandinterview Pink Oculus
16.00-17.00 uur
01 The Clash - London Calling
02 The Districts - 4th And Roebling
03 Slaves - The Hunter
04 Fool's Gold - Surprise Hotel
05 Moon Duo - Zero
06 Lusts - Temptation
07 Cosmo Sheldrake - The Fly
08 As Elephants Are - Crown
09 Hooton Tennis Club - Jasper
10 Band Of Horses - Is There's A Ghost zanger/gitarist Ben Bridwell (37)
11 Biffy Clyro - Opposite bassist en drummer James & Ben Johnston (35)
12 Vaults - Premonitions
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Pink Oculus)
13 Q65 - The Life I Live
14 Friends Of The Family - Gone Away
15 Pink Oculus - Overdue
16 Pink Oculus - Sweat
17 The Cool Quest - Shine
18 Lefties Soul Connection - Akathisia
19 Intergalactic Lovers - Delay
20 Admiral Freebee - Lucky One
21 Sven Hammond - The Usual Suspect
22 Jacco Gardner - Find Yourself
23 The Deaf - Coming Down The Road
Zaterdag 18 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (682)
Record Store Day met bandinterview Okieson
16.00-17.00 uur
01 Bruce Springsteen - Born To Run
02 The Afterveins - Wet
03 Audio Adam - If It Takes You Home
04 Simple Minds - Waterfront 'live'
05 Jesus & Mary Chain - Just Like Honey
06 Johnny Cash - Personal Jesus
07 Johnny Marr - I Feel You
08 Happy Mondays - Kinky Afro toetsenist Mark 'Bez' Berry (51)
09 U2 - California (There's No End To Love)
10 The Doors - Strange Days
11 Rats On Rafts - The Moneyman
12 zZz - When I Come Home
17.00-18.00 (rond 17.40 uur interview Okieson)
13 Placebo - Nancy Boy
14 Alasca - The Prophet
15 Okieson - No Luck Today
16 Jonathan Jeremiah - Wildfire
17 Venice - What's Done Is Done
18 Killing Joke - Love Like Blood
19 Jimi Hendrix - Purple Haze
20 The Kik ft. Armand & Luck Fonz III - Want Er Is Niemand
21 Tentempies - Dame Tu Mano
22 The Beat - Mirror In The Bathroom
23 Okieson - Lorelei
24 Johnny Dowd - Betty
Zaterdag 11 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis( 681)
o.a. Motel Mozaique met bandinterview The Mysterons en vooruitblik Record Store Day met bandinterview Alasca
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview The Mysterons)
01 Dizzy Man's Band - The Show I.M. zanger Jacques Kloes (67)
02 Kovacs - Diggin'
03 The Mysterons - Thunderbird 1
04 The Mysterons - Echoes
05 Mister & Mississippi - In Between
06 The Cosmic Carnival - Highwire
07 The Indien - Done
08 The Specials - Ghosttown zanger Neville Staple (60)
09 Bush - Everything Zen gitarist Nigel Pulsford (52)
10 Weval - Gimme Some
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alasca)
11 Will Butler - Anna
12 Okieson - No Luck Today
13 Alasca - In Media Res
14 Alasca - Plenty
15 Mountain States - El Sombrero
16 Purity Ring - Push Pull
17 The Notwist - Kong
18 Depeche Mode - A Pain That I'm Used To 'live' de Ketting (681)
19 Mutt Dog County - Stranger
20 Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama I.M. drummer Bob Burns, 03-04-15 (64)
Zaterdag 04 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (680)
Paaspop en bandinterview Rondé
16.00-17.00 uur
01 Sunday Sun - I Call You Honey
02 Fiddler's Green - Victor & His Demons
03 Kensington - Done With It
04 Sue The Night - The Whale
05 Shaking Godspeed - Lately
06 Handsome Poets - Stardust
07 Therapy? - Helpless Still Lost
08 I Am Kloot - The Days Are Mine
09 The Indien - Done
10 Jett Rebel - Romance
11 Within Temptation - Paradise (What About Us)
12 Lacuna Coil - Losing My Religion
13 Di-rect - Daydreams In A Blackout
17.00-18.00 (rond 17.25 uur interview Rondé)
14 The Kooks - How D'You Like That
15 PAUW - Shambhala
16 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
17 Anouk & Douwe Bob - Hold Me
18 Rondé - Run
19 Rondé - Hunt Me Down 'live'
20 Kovacs - My Love
21 Dotan - Hungry
22 Deus - Quatre Mains
23 Sven Hammond - The Usual Suspect
24 Pitto - Walking By The Sea
25 Rudimental - Feel The Love
Zaterdag 28 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (679)
o.a. vooruitblik Paaspop met bandinterview Pauw
16.00-17.00 uur
01 Kensington - War
02 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
03 The Cure - Close To Me 'live'
04 Sven Hammond - Happy People
05 Afterpartees - Wonderwall
06 Ed Struijlaart - Never
07 Venice - Sweet Aloha zanger Mark Lennon (52)
08 The Killers - When You Were Young gitarist David Keuning (39)
09 E.M.F. - Unbelievable zanger James Atkin (46)
10 Therapy? - Crooked Timber
11 The Silverfaces - Thoughts Of You
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview PAUW)
12 The Kooks - Are We Electric
13 Deus - Constant Now
14 PAUW - Punchdrunk
15 PAUW - Shambhala
16 Rondé - Run
17 Sir James - Good Morning
18 Lucas Hamming - Fake Love Hyprocrisy
19 Sunday Sun - Sunday Morning
20 Pearl Jam - World Wide Suicide de Ketting (679)
21 Manic Street Preachers - Suicide Is Painless de Ketting (680)
22 Ian Dury - Hit Me With Your Rhythm Sticks I.M. 27-03-00 (57)
Zaterdag 21 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (678)
o.a. Festival Aangeschoten Wild en bandinterview North To The Night
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Aangeschoten Wild)
01 Free - All Right Now I.M. bassist Andy Fraser, 16-03-15 (62)
02 Dandy warhols - Bohemian Like You
03 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
04 Fiction Plane - Get Out Of My Face
05 Close Up - Cold War Affair
06 Lucas Hamming - Mojo Mischief
07 Taymir - All We Know
08 Single Pilot - Keeps Going On
09 The House Of Love - Shine On zanger Guy Chadwick (59)
10 Roger Hodgson - Had A Dream (65)
11 The Prodigy - Breathe DJ Maxim Reality (48)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview North To The Night)
12 Train - Drops Of Jupiter 'live'
13 North To The Night - What I Have Against Religion
14 North To The Night - The Duty Of Civil Disobedience
15 Bombino - Azamane Tiliade
16 The Twilight Sad - There's A Girl In The Corner
17 Alasca - Cult
18 The Weeknd - Belong To The World de Ketting (678)
19 Underworld - Born Slippy
20 Toto - Don't Chain My Heart I.M. bassist Mike Porcaro, 15-03-15 (59)
Zaterdag 14 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (677)
o.a. Big Rivers Indoor, ProgFrog en bandinterview A Liquid Landscape
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview A Liquid Landscape)
01 Dandy Warhols - Every Day Should be A Holiday
02 Royal Blood - Figure It Out
03 A Liquid Landscape - The Largest Fire
04 A Liquid Landscape - Open Wounds
05 Sunday Sun - Should've Known Better
06 The Afterveins - The Places
07 Jona Lewie - You'll Always Find Me In The Kitchen At Parties (65)
08 Hanson - MmmBop zanger/toetsenist Taylor Hanson (32)
09 The Subways - Strawberry Blonde
17.00-18.00 uur
10 Fiction Plane - Where Do We Go From Here
11 Joe Bonamassa - Driving Towards The Daylight
12 Kitty, Daisy & Lewis - Don't Make A Fool Out Of Me
13 Palio Superspeed Donkey - Better Days
14 Friends Of The Family - Before The Storm
15 The Watch - A.T.L.A.S.
16 Kyrbgrinder - People Of The Free World
17 R.E.M. - Belong de Ketting (677)
18 Nits - The Dream 'live'
19 3 Dog Night - Mama Told Me Not To Come I.M. toetsenist Jimmy Greenspoon, 11-03-15 (67)
Zaterdag 07 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (676)
o.a. bandinterview Meadowlake
16.00-17.00 uur
01 The Scene - Iedereen Is Van De Wereld
02 Dotan - Home
03 The Common Linnets - Hungry Hands
04 Oscar & The Wolf - Strange Entity
05 Deus - Quatre Mains
06 Fink - Looking So Closely
07 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
08 The Indien - Done zangeres/bassiste Janneke Nijhuis (31)
09 The Farm - Groovy Train gitarist Keith Mullin (52)
10 Happy Mondays - Loose Fit toetsenist Paul Davis (49)
11 Gotcha! - Free As A Bird
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Meadowlake)
12 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
13 Sue The Night - The Whale
14 Meadowlake - There's A Fire Rising
15 Meadowlake - Stripped Bare Structures
16 T-99 - Sun
17 Palio Superspeed Donkey - OBI-One
18 Sunday Sun - Sunday Morning
19 Joe Cocker ft. Maxine Greene - Up Where We Belong 'live' de Ketting (676)
20 Ian Siegal - Revelator
21 The Christians - Ideal World I.M. zanger/toetsenist Roger Christian, 08-03-98 (48)
Zaterdag 28 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (675)
o.a. Scumbash Festival en bandinterview The Tightropes
16.00-17.00 uur
01 Faith No More - Last Cup Of Sorrow
02 Dario Mars & The Guillotines - Banned From Ever
03 Tentempies - Encienda La Luz
04 Bongo Botrako - Caminante
05 Casa de La Muerte - Si Senor
06 Jungle By Night - Attilla
07 John Coffey - Jean Trompette
08 B-52's - Love Shack zangeres Cindy Wilson (58)
09 Train - Save Me San Francisco zanger Patrick Monahan (46)
10 Jake Bugg - Lightning Bolt (21)
11 Idlewild - American English
12 Mister & Mississippi - In Between
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Tightropes)
13 One Republic - Love Runs Out
14 Paceshifters - Drone
15 The Tightropes - Nightlife
16 The Tightropes - Getting Old
17 Batmobile - Dymanite
18 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
19 Reverend Horton Heat - Mad Mad World
20 Mental As Anything - Live It Up de Ketting (675)
21 Bob Wayne - Everything Is Legal In Alabama
22 Star Trek-Theme From Star Trek I.M. Leonard 'Mr. Spock' Nimoy, 27-02-15 (83)
Zaterdag 21 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (674)
o.a. Stukafest, HPC Winterfest en bandinterview The Indien
16.00-17.00 uur
01 Kensington - Streets
02 Jett rebel - Tonight
03 Elementary Penguins - Pitch Black
04 Asrai - Touch The Dark
05 Red Light Babies - Lonesome Road
06 Robbing Banks - Got Love Need Money
07 Emil Landman - Goodnight New Orleans
08 Tangarine - Move On, John
09 The Baseball Project - They Are The Oakland A's Zanger Steve Wynn (56)
10 The Stranglers - Peaches bassist Jean-Jacques Burnel (63)
11 Talking Heads - Slippery People gitarist/toetsenist Jerry Harrison (66)
12 Manic Street Prechers - A Design For Life zanger James Dean Bradfield (46)
13 Bongo Botrako - Caminante
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Indien)
14 We Were Promised Jetpacks - Safety In Numbers
15 The Vagary - Palm Tree Shadow
16 The Indien - Fire
17 Sunday Sun - I Call You Honey
18 The Indien - Done
19 Bear's Den - Agape
20 The Decemberists - This Is Why We Fight
21 Paul van Dyk ft. Vega 4 - Time Of Our Lives de Ketting (674)
22 Peace - World Pressure
23 Mud - Tigerfeet I.M. zanger Les Gray, overleden 21-02-04 (57)
Zaterdag 14 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (673)
o.a. Stukafest, Cross-Linx en bandinterview Sue The Night
16.00-17.00 uur
01 Santana ft. Rob Thomas - Smooth
02 His Golden Messenger - Saturday's Song
03 Gaz Coombes - This Time Tomorrow
04 Aufgang - Kyrie
05 Mark Lanegan - Floor Of The Ocean
06 Friends Of The Family - Gone Away
07 Tangarine - Move On, John
08 Peter Gabriel - Solsbury Hill (65)
09 Matchbox 20 - Real World zanger Rob Thomas (43)
10 The Vines - Highly Evolved gitarist Ryan Griffiths (37)
11 Bongo Botrako - Lluna
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Sue The Night
12 Sue The night - The Whale
13 Kovacs - My Love
14 Sue The Night - Top Of Mind
15 Sue The Night - Fool's Gold
16 Lucas Hamming - Mojo Mischief
17 Trenchcoat - Watcha Got
18 Sky Architect - Tides
19 Pink Floyd - Time de Ketting (673)
20 Kodaline - Honest
21 Visage - Fade To Grey I.M. zanger Steve Strange, 12-02-15 (55)
Zaterdag 07 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (672)
o.a. Stukafest, Cross-Linx en bandinterview View For A Day
16.00-17.00 uur
01 Bob Marley & The Wailers - Stir It Up 'live'
02 Tindersticks - Yesterday, Tomorrows
03 Luke Sital-Singh - Greatest Lovers
04 Smufish - Trouble
05 Ashtraynutz - Lonely Wolf
06 Sir james - Better Place
07 Heavylight - Hey
08 Mark Lanegan - Sad Lover
09 Supergrass - Sun Hits The Sky drummer Danny Goffey (41)
10 Limp Bizkit - Nookie gitarist Wes Borland (40)
11 Viet Cong - Continental Shelf
12 Ok Go - Bright As Your Eyes
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview View For A Day)
13 Casa De La Muerte - Si Senor
14 Superfood - Mood Bomb
15 View For A Day - All Or Nothing
16 View For A Day - Brighter Day
17 Ornage Skyline - I Don't Mind
18 Afghan Whigs - Matamoros
19 Afterpartees - First/Last
20 Foo Fighters - A matter Of Time de Ketting (672)
21 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
22 Gary Noore - Still Got The Blues I.M. 06-02-11 (58)
Zaterdag 31 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (671)
o.a. Stukafest en bandinterview Tentempies
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Stukafest)
01 Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness
02 The Damned - In Dulce Decorum
03 The Fall - Touch Sensitive
04 Snowapple - Evil Wizard
05 Friends Of The Family - Before The Storm
06 Wolf In Loveland - The Devil Has No Name
07 Mumford & Sons - Little Lion Man zanger Marcus Mumford (28)
08 P.I.L. - Rise zanger John Lydon (59)
09 The Cure - Mint Car drummer Jason Cooper (48)
10 Lloyd Cole & The Commotions - Perfect Skin zanger Lloyd Cole (54)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Tentempies)
11 Tentempies - Dame Tu Mano
12 The Afterveins - The Places
13 tentempies - Encienda La luz
14 Tentempies ft. Juanito Ayala - Prestame Un Segundito
15 Che Seduka - Mentira Politika
16 Luke Winslow-King - Swing That Thing
17 The Kooks - Westside
18 Sunday Sun - I Call You Honey
19 Metallica - Noting Else Matters de Ketting (671)
20 Dropkick Murphys - The Wild Rover
21 Rod McKuen - Soldiers Who Want To Be Heroes I.M. 29-01-15 (81)
Zaterdag 24 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (670)
o.a. terugblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Nouveau Vélo
16.00-17.00 uur
01 Orgy - Blue Monday
02 Kraftwerk - Autobahn 'live'
03 Interpol - The Heinrich Maneuver 'live'
04 Tove Lo - Not On Drugs
05 Hozier - Angel Of Small Death & The Codeine Scene
06 The Common Linnets - Hungry Hands
07 Dotan - Hungry
08 Jett Rebel - Romance
09 Kashmir - Ophelia zanger/gitarist Kasper Elstrup (42)
10 Kane - Rain On Down On Me gitarist Dennis van Leeuwen (44)
11 Years & Years - Take Shelter
12 Sunset Sons - Remember
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Nouveau Vélo)
13 Blaudzun - Promises Of No Man's Land
14 De Staat - Devil's Blood
15 Nouveau Vélo - Turning Away
16 Nouveau Vélo - Wait For Me
17 Tentempies - Nada Te Pido
18 Elementary Penguins - Pitch Black
19 Tricky - Overcome
20 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
21 Editors - Nothing de Ketting (670)
22 Andy Burrows ft. Tom Smith - Watch Me Fall Apart
23 Neil Diamond - America
Zaterdag 17 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (669)
o.a. Eurosonic-Noorderslag met bandinterview The Blind Roofers
16.00-17.00 uur
01 Jaya The Cat - Here Comes The Drums
02 The Kik - Toen Was Geluk Heel Gewoon
03 Maison Du Malheur - Man For The Job
04 Paceshifters - Drone
05 Navarone - Wander
06 The Common Linnets - Calm After The Storm
07 Kid Rock - All Summer Long zanger Robert James Ritchie (44)
08 Longpigs - On And On gitarist Richard Hawley (48)
09 The Smiths - Girlfriend In A Coma bassist Andy Rourke (51)
10 Kaiser Chiefs - Ruby zanger Ricky Wilson (37)
11 Dotan - Home
12 Sväva - Flown
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Blind Roofers)
13 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
14 The Afterveins - The Places
15 The Blind Roofers - Mama's Cross
16 The Blind Roofers - Nevermind
17 Orange Skyline - I Don't Mind
18 Nouveau Vélo - Turning Away
19 Sven Hammond Soul - Usual Suspect
20 Mike Bloomfield & Al Kooper - Blues For Nothing de Ketting (669)
21 Kensington - Streets
22 Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich - The Legend Of Xanadu I.M. bassist Trevor 'Dozy' Davies, 13-01-15 (70)
Zaterdag 10 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (668)
o.a. vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Tricklebolt
16.00-17.00 uur
01 Kraftwerk - The Model
02 David Douglas ft. Blaudzun - White Head Blood
03 Bombay Show Pig ft. Jacco Gardner - Get Lost In The Shuffle
04 Tove Lo - Habits (Stay High)
05 Hozier - Take Me To Church
06 The Dutch - This Is Wellfare
07 Joe Madman & The Sidewalkers - Latin My Burden Down
08 Rod Stewart - Passion (70)
09 Donald fagen - I.G.Y. (67)
10 The Blind Roofers - Nevermind
11 View For A Day - All Or Nothing
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Tricklebolt)
12 The Shady Greys - Sister I Can Hear You Screaming
13 Heymoonshaker - Wallet Switcher
14 Tricklebolt - Long Road
15 Tricklebolt - Mysterious Blond
16 Texas Radio - Texas Blues
17 Town Of Saints - Trapped Under Ice
18 Oscar & The Wolf - Moonshine
19 Intergalactic Lovers - Northern Rd.
20 Gary Moore - Story Of The Blues de Ketting (668)
21 Sunset Sons - Remember
22 John Lennon - Imagine
Zaterdag 03 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (667)
o.a. terugblik 2014 en vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Snowapple
16.00-17.00 uur
01 Muse - Starlight 'live'
02 Dotan - Home
03 Chef' Special - In Your Arms
04 DeWolff - Restless Man
05 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
06 Kensington - Done With It
07 Blaudzun - Promises of No Man's Land
08 Daft Punk - Instant Crush instrumentalist Thomas Bangalter (40)
09 Buffalo Springfield - For What It's Worth zanger/gitarist Stephen Stills (70)
10 Led Zeppelin - Rock 'n Roll bassist John Paul Jones (69)
11 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
17.00-18.00 uur (rond 17.15 uur interview Snowapple)
12 Foo Fighters - Learn To Fly
13 Sväva - Heather
14 Snowapple - Evil Wizard
15 Snowapple - California
16 Sue The Night - Top Of Mind
17 Therapy? - Stories de Ketting (667)
18 Tricklebolt - Long Road
19 Town Of Saints - Carousel
20 Bob Dylan - Hurricane
Alternative Chistmasspecial
16.00-17.00 uur
01 The Greedies - A Merry Jingle
02 Smith And Burrows - When The Thames Frooze
03 Andy Burrows - Light Up The Night
04 Rigby - #Christmas Time
05 Handsome Poets - Merry Christmas Everybody
06 Train - Shake Up Christmas
07 Ok Go - Father Christmas
08 The Killers - The Cowboys Christmas Ball
09 The Darkness - Christmas Time (Don't Let The Bells End)
10 Cheap Trick - I Want You For Christmas
11 Sex Pistols - Punk Rock X-mas
12 Ramones - Merry Christmas
13 El Vez - Feliz Navidad
14 Raveonettes - The Christmas Song
15 That Band From Holland - Jolasveinar
16 Tangarine - I Like Christmas (But I Can;t Stand The Cold)
17 Naked - Christmas Lights
18 Tom Petty & The Heartbreakers - Christmas All Over Again
17.00-18.00 uur
19 John Lennon - Happy X-mas (War Is Over)
20 George Harrison - Ding Dong
21 The Beatles - Rockin' Around The Christmas Tree
22 George Thorogood - Rock 'n Roll Christmas
23 Big Bad Voodoo Daddy - Rockabilly Christmas
24 Shakin Stevens - Rockin' Little Christmas
25 Roy Chubby Brown - Rockin' Good Christmas
26 Brian Setzer - Dig That Crazy Santa Claus
27 Bryan Adams - Reggae Christmas
28 U2 - Angel Of Harlem
29 KT Tunstall - (Christmas Baby) Please Come Home
30 The Baseballs - We Wish You A Merry Christmas
31 The Kik - A Christmas Song For You
32 The Pogues ft. Kirsty MacColl - A Fairytale Of New York
33 Rob Thomas - New York City Christmas
34 Robbie Robertson - Christmas Must Be The Night
35 Eric Clapton - Christmas Tears
36 XTC - Thanks For Christmas
Zaterdag 19 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (717)
o.a. Festivals How To Throw A Christmas Party en Stille Nacht en bandinterview Vast Countenance
16.00-17.00 uur
01 Bewilder - Carry On, Carry On
02 Bongo Botrako - Caminante
03 La Pegatina - La Ignoro
04 New Cool Collective & Mark Reilly - Don't Blame It On That Girl
05 How Th Throw A Christmas Party - California Christmas
06 Dotan - 2000 Miles
07 Jake Isaac - Home
08 Isbells - Billy
09 Mister And Mississippi - In Between
10 Son Mieux - Easy
11 The Kooks - Westside bassist Dan Logan (30)
12 Nits - Dutch Mountains
13 Mankes - The Bitter Girl
14 New Model Army - 51st Sate
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Vast Countenance)
15 David Bowie - The Jean Genie
16 Vast Countenance - Gimme Some
17 Vast Countenance - Every Single Bone
18 Alamo Race Track - Everybody Let's Go
19 U2 & Eagles Of Death Metal - People Have The Power
20 Eagles Of Death Metal - I Love You All The Time
21 Coldplay - Up & Up de Ketting (718)
22 PAUW - Shambala
23 The Pogues ft. Kirsty MacColl - A Fairytale Of New York I.M. zangeres Kirsty MacColl, 18-12-00 (41)
Zaterdag 12 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (716)
o.a. bandinterview The Maureens
16.00-17.00 uur
01 David Bowie - Sound And Vision
02 Maximo Park - By The Monument
03 Afterpartees - Wonderwall
04 Golden Earring - Je Regrette
05 Alasca - Plenty
06 Mister And Mississippi - Same Room, Different House
07 Haevn - Finding Out More
08 New Cool Collective ft. Mark Reilly - Things You Love
09 CJ Ramone - Something To Believe In
10 The Fixx - Red Skies zanger/toetsenist Cy Curnin (58)
11 Spin Doctors - Two Princess gitarist Eric Schenkman (52)
12 The Darkness - Christmas Time (Don't Let The Bells End) gitarist Dan Hawkins (39)
13 Bongo Botrako - Caminante
14 La Pegatina - A Morrina
17.00-18.00 (rond 17.10 uur interview The Maureens)
15 The Maureens - Early June
16 The Maureens - Heartbreak
17 The Maureens - Catch Me When I Fall
18 Gotcha! - Free As A Bird
19 Hallo Venray - Two Feet
20 Faithless - Insomnia
21 Django Django - Default
22 Foo Fighters - Wind Up de Ketting (717)
23 Deus - Constant Now
24 Mew - Comforting Sounds
25 John Lennon - Imagine I.M. 08-12-80 (40)
Zaterdag 05 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (715)
o.a. terugblik Popronde met bandinterview Orange Fox
16.00-17.00 uur
01 Stone Temple Pilots - Plush I.M. zanger Scott Weiland, 03-12-15 (48)
02 Deus - What We Talk About
03 Lemon (B) - Blind
04 K's Choice - I Will Carry You
05 Leftfield - Afrika Shox
06 Madonna - Ray Of Light
07 Shantel & Bucovina Club Orkestar - Disko Partizani
08 La Pegatina - La Negra
09 Goo Goo Dolls - Give A Little Bit zanger/gitarist John Rzeznik (50)
10 Poco - Call It Love zanger/gitarist Jim Messina (68)
11 Florence + The Machine - Ship To Wreck
12 Coldplay - Adventure Of A Lifetime
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Orange Fox)
13 Lemon (NL) - Personal Revolution
14 Henk en Henk - Sinterklaas Wie Kent Hem Niet?
15 Orange Fox - Stuck In Battle
16 Orange Fox - Yours Truly
17 The Indien - Done
18 Maximo Park - When We're Going
19 Bruce Springsteen - Devils & Dust de Ketting (715)
20 Kansas - Dust In The Wind de Ketting (716)
21 Cracker - Low
22 Gin Blossoms - Hey Jealousy I.M gitarist Doug Hopkins, 05-12-93 (32)
23 Traveling Wildburys - Handle With Care I.M. zanger Roy Orbison, 06-12-88 (52)
Zaterdag 28 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (714)
o.a. Songbird Festival en Popronde met bandinterview Fake Billy & The False Prophets
16.00-17.00 uur
01 Everything Everything - Regret
02 Hozier - Take Me To The Church
03 Bloc Party - Banquet
04 Rondé - We Are One
05 Sunday Sun - Should've Known Better
06 Mister And Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
07 Novastar - Wrong (acoustic)
08 Kensington - Keep Your Head Up 'live'
09 Simple Minds - I Travel 'live'
10 Pearl Jam - Alive 'live' drummer Matt Cameron (53)
11 Soundgarden - Superunknown drummer Matt Cameron (53)
12 Lemon - Summer Ghosts (Will I see You?)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Fake Billy & The False Prophets
13 Whitesnake - Here I Go Again
14 Breaking Levees - Post Modernist Shake
15 Fake Billy & The False Prophets - Shotgun Blast
16 Fake Billy & The False Prophets - Rusty Trombone
17 Fake Billy & The False Prophets - Jesus Was A Dancer
18 Leftfield - Open Up
19 Texas - Conversation 'live'
20 K's Choice - I Will Carry You
21 Fratellis - Me And The Devil de Ketting (714)
22 Deus - Quatre Mains
23 Gorki - Mia 'live' I.M. zanger Luc de Vos, 29-11-14 (52)
Zaterdag 21 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (713)
o.a. Festival Le Guess Who en Popronde met bandinterview Rhinorino
16.00-17.00 uur
01 Eagles Of Death Metal - Save A Prayer
02 Destroyer - Midnight Meet The Rain
03 Mikal Cronin - Made My Mind Up
04 Jacco Gardner - Another You
05 Deerhunter - Snakeskin
06 Kensington - Riddles
07 Everything Everything - Regret
08 Electric Six - Kids Are Evil
09 Royksopp - Poor Leno zanger/songwriter Erlend Oye (40)
10 Bjork - Big Time Sensuality (50)
11 Blur - Girls And Boys bassist Alex James (47)
12 Bloc Party - So Here We Are
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Rhinorino)
13 The Kik, Armand en Lucky Fonz III - Want Er Is Niemand I.M. zanger Armand, 19-11-15 (69)
14 Our Minor Fall - Northern Heights
15 Rhinorino - If Only
16 Rhinorino - What If
17 The Delray Rockets - Cool Radiator
18 Simple Minds - Waterfront 'live'
19 Levellers - Sell Out 'live'
20 Blondie - Call Me de ketting (713)
21 Michael Hutchence ft. Bono - Slide Away I.M. Michael Hutchence, 22-11-97 (37)
Zaterdag 14 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (712)
o.a. Rotterdamse Popweek, Crossing Border, Le Guess Who en bandinterview Daydream Delusion
16.00-17.00 uur
01 Motorhead - Ace Of Spades I.M. ex-drummer Phil Taylor, 11-11-15 (61)
02 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
03 Bewilder - Forza
04 Jonatham Jeremiah - Wild Fire
05 Kitty, Daisy & Lewis - Don't Make A Fool Out Of Me
06 Moke - The Time Has Come
07 Raconteurs - Steady As She Goes gitarist Brendan Benson (45)
08 Styx - Mr. Roboto zanger/gitarist James Young (66)
09 Run DMC - Walk This Way rapper Joseph Simmons (51)
10 Nothing But Thieves - Drawing Pins
11 We Are Scientists - The Great Escape
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Daydream Delusion)
12 The Beatles - Love Me Do I.M. drummer Andy White, 09-11-15 (85)
13 Kingfisher Sky - King Of Thieves
14 The Odyssey - The Pact
15 Daydream Delusion - Child
16 Hooton Tennis Club - Jasper
17 Vietcong - Continental Shelf
18 Hot Chip - Dancing In The Dark
19 TaxiWars - Death Ride Through The Wet Snow
20 Oasis - Sunday Morning Call de Ketting (712)
21 The Prodigy - Firestarter
22 Elvis Costelllo & Allen Toussaint - A Certain Girl I.M. Allen Toussaint, 10-11-15 (77)
Zaterdag 07 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (711)
o.a. Rotterdamse Popweek met bandinterview The Dirty Denims
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Rotterdamse Popweek)
01 Editors - Papillon
02 Ray Wilson - Inside
03 Bob Dylan - Groom's Still Waiting At The Altar
04 Laura Palmer - Glow Of Television
05 Lucas Hamming - Never Let You Down
06 Crying Boys Café - The Road
07 Sir Ian - (No One Knows) The Reason Why
08 Texas - Detroit City zangeres Sharleen Spiteri (48)
09 The Divine Comedy - Becoming More Like Alfie zanger Neil Hannon (45)
10 Hothouse Flowers - Don't Go zanger Liam O' Maonlai (51)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Dirty Denims)
11 Gary Clark Jr. - Ain't Messin' Round
12 The Dirty denims - Money Back Guarantee
13 The Dirty Denims - Heartbeat
14 The Dirty Denims - 24-7-365
15 St. Tropez - Por Que Why
16 Slaves - The Hunter
17 Alabama Shakes - Don't Wanna Fight
18 Father John Misty - Hollywood Cemetary Sings
19 The View - Sunday de Ketting (711)
20 Third Eye Blind - Semi-Charmed Life
21 Ray Wilson - Follow You Follow Me
Zaterdag 31 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (710)
o.a. vooruitblik Popronde Rotterdam met bandinterview Alumna
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Popronde Rotterdam)
01 Red Hot Chili Peppers - Dani California
02 Foo Fighters - Congregation
03 Editors - Sugar
04 Circa Waves - T-Shirt Weather
05 Spiritualized - She Kissed Me (It Felt Like A Hit)
06 The Dirty Denims - Hearbeat
07 A Polaroid View - Where You Wanna Go
08 Of Monsters And Men - Crystals
09 Bow Wow Wow - Do You Wanna Hold Me zangers Annabella Lwin (49)
10 Johnny Marr - Upstarts (52)
11 Blackberry Smoke - Shakin' Hands With The Holy Ghost
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alumna)
12 Fratellis - Halloween Blues
13 The Cavern - Hey You
14 Alumna - Eveline
15 Alumna - Echoes
16 Dave Matthews Band - Halloween
17 Bob Dylan - Things Have Changed
18 U2 - Sunday Bloody Sunday 'live' de Ketting (710) drummer Larry Mullen Jr. (54)
19 Garbage - Stupid Girl
20 The Twilight Sad - There's A Girl In The Corner
Zaterdag 24 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (709)
o.a. Poprondes Dordrecht en Leiden en bandinterview The Cavern
16.00-17.00 (rond 16.25 uur Popronde interview Dordrecht en 16.40 uur Leiden)
01 Starsailor - Give Up The Ghost
02 Heymoonshaker - Wallet Switcher
03 Bewilder - Carry On Carry On
04 Stillwave - Tamac Plains
05 Diede - Stick It Out
06 Sandyland - Stars
07 The Brahms - Homerun
08 Orange Fox - Secrets
09 Our Minor Fall - Northern Heights
10 Patti Smith - Because The Night
11 Mother's Finest - Piece Of The Rock
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Cavern)
12 Fratellis - Seven Nights, Seven Days
13 Crying Boys Café - The Road
14 The Cavern - Follow The Lighthouse
15 The Cavern - Hey You
16 Armed Cloud - Obsidian Dessert
17 Sylvium - Quietus
18 The Outfield - Your Love drummer Alan Jackman (57)
19 Kula Shaker - Hush bassist Alonza Bevan (45)
20 Morrissey - Everyday Is Like Sunday de Ketting (709)
21 Three Dog Night - Mama Told Me Not To Come I.M. zanger Cory Wells, 20-10-15 (74)
Zaterdag 17 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (708)
o.a. Popronde met bandinterview Neutral Ground Brass Band
16.00-17.00 uur
01 Will And The People - Shaky Ground
02 Brother & Bones - Back To Shore
03 Boy - Little Numbers
04 Novastar - Faith In You
05 Fink - Looking Too Closely
06 Breaking Levees - Road Signs
07 Alumna - Eveline
08 Diede - Stick It Out
09 Stream Of Passion - Street Spirit zangeres/violiste Marcela Bovio (36)
10 Apocalyptica - From Out Of Nowhere
11 Sleaford Mods - I Keep Out Of It
12 Metric - Waves
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Neutral Ground Brass Band)
13 The Strypes - What A Shame
14 Rowwen Heze - Blieve Loepe
15 Neutral Ground Brass Band - NGGB In The House
16 Neutral Ground Brass Band - It's What You Get
17 Convoi Exceptional - Convoija
18 The Homesick - Cut Your Hair
19 The Brahms - Windsor
20 Eleonor Coco - 4U
21 Dave Matthews band - Everyday de Ketting (708)
22 James Bay - Best Fake Smile
23 Iggy & The Stooges - Down On The Street I.M. saxofonist Steve MacKay, 10-10-15 (66)
Zaterdag 10 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (707)
o.a. Popronde met interview Diede
16.00-17.00 uur
01 Palio Superspeed Donkey - OBI-One
02 Editors - Forgiveness
03 Saybia - Ominous Mystery
04 Julian Velard - Company
05 Bruce Cockburn - If I Had A Rocket Launcher
06 Gregory Porter - Liquid Spirit
07 Bear's den - Agape
08 Brother & Bones - To Be Alive
09 Marina & The Diamonds - I'm A Ruin zangeres Marina Diamandis (30)
10 Ultravox - Vienna zanger Midge Ure (62)
11 Van Halen - Jump zanger David Lee Roth (61)
12 Alasca - Cult
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Diede)
13 Nathanie Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
14 Breaking Leeves - Road Signs
15 Diede - Stick It Out
16 Diede - Give It All Up
17 The Brahms - Golden
18 Stereophonics - Dakota 'live'
19 Arrested Development - People Everyday de Ketting (707)
20 Hoffmaestro - Dreams
21 Billy Joe Royal - Hush I.M. 06-10-15 (73)
22 Ph.D - I Won't Let You Down I.M. zanger Jim Diamond 10-10-15 (64)
Zaterdag 03 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (706)
o.a. Popronde met bandinterview Early Adopters
16.00-17.00 uur
01 Bewilder - Forza
02 Kovacs - My Love
03 Christine and the Queens - Christine
04 Bobby Long - Ode to Thinking
05 Maaike Ouboter - Anders
06 Golden Earring - N.E.W.S.
07 The Waterboys - The Whole of the Moon
08 The Maureens- Lonely Trail
09 Beans & Fatback - Roots from my Soul
10 Fleetwood Mac - Go Your Own Way
11 Fountains Of Wayne-Red Dragon Tattoo
12 Scisscor Sisters - Comfortably Numb
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Early Adopters)
13 Half Way Station - Monsters
14 Project Jeanne - Ages
15 Early Adopters - Troubleshooter
16 Early Adopters - Narrowcaster
17 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
18 David Gilmour - Rattle that Lock
19 The Dubliners - Seven Drunken Nights
20 Rowwen Hèze - Bestel Mar (edit)
21 Cherry Ghost - People Help The People de Ketting (706)
22 De Staat - Witch Docter
23 The Cars - My Best Friend's Girl I.M. zanger/gitarist Benjamin Orr, 03-10-00 (53)
Zaterdag 26 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (705)
o.a. Holland Pop Tribute Festival en Popronde met bandinterview A Polaroid View
16.00-17.00 uur
01 Van Morrison - Brown Eyed Girl
02 Supersister - She Was Naked
03 Jefferson Airplane - White Rabbit
04 Mungo Jerry - In The Summertime
05 The Cosmic Carnival - Outlaw Blues 'live'
06 Joe Cocker - She Came In Through The Bathroom Window 'live'
07 Santana - Black Magic Woman/Gypsy Queen 'live'
08 Ekseption - Air
09 Focus - House Of The King
10 Pink Floyd - Air
11 Canned Heat - Going Up The Country
12 The Byrds - Turn Turn Turn
13 The Cosmic Carnival - The Weight 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview A Polaroid View)
14 Saybia - 7 Demonds
15 Diede - Give It All Up
16 A Polaroid View - Away From Here
17 A Polaroid View - Where You Wanna Go
18 Early Adopters - Wire
19 John Foxx - Underpass (67)
20 Mansun - Wide Open Space zanger Paul Draper (45)
21 Roxy Music - Over You zanger Bryan Ferry (70)
22 David Bowie - Cat People de Ketting (705)
23 Soak - Sea Creatures
24 Cuby & The Blizzards - Window Of My Eyes I.M. zanger Harry Muskee, 26-09-11 (70)
Zaterdag 19 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (704)
o.a. Popronde met vooruitblik editie Delft en bandinterview Daniel Cane & The Rebellion
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Popronde Delft)
01 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
02 Anneke van Giersbergen - We Live On
03 Gingerpig - Run
04 A Polaroid View - Where You Wanna Go
05 Drunken Dolly - St. Patrick's Day
06 The Homesick - Cut Your Hair
07 Godley & Creme - An Englishman In New York zanger/gitarist/toetsenist Lol Creme (68)
08 Chic - Le Freak gitarist/producer Nile Rodgers (63)
09 Pulp - Common People zanger Jarvis Cocker (52)
10 Kula Shaker - Out On The Highway drummer Paul Winterhart (44)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Daniel Cane & The Rebellion)
11 Magnus - Singing Man
12 Stillwave - Tamac Plains
13 Daniel Cane & The Rebellion - Harbor
14 Daniel Cane & The Rebellion - Exit Strategy
15 Goodnight Moonlight - Mountain Boy
16 Crocodiles - Foolin' Around
17 Hooton Tennis Club - Jasdper
18 As Elephants Are - Crown
19 Al Stewart - Year Of The Cat
20 Crosby, Stills & Nash - For What It's Worth
21 Jimi Hendrix - All Along The Watchtower I.M. 18-09-70 (45)
Zaterdag 12 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (703)
o.a. Appelpop en vooruitblik Popronde met bandinterview Mountaineer
16.00-17.00 uur
01 Seasick Steve - Summertime Boy
02 U2 - Beautiful Day 'live'
03 Lifehouse - Hanging By A Moment 'live'
04 The Deaf - Coming Down The Road
05 Kensington - Streets
06 Rondé - We Are One
07 Marc Almond - Tears Run Rings
08 XTC - Making Plans For Nigel toetsenist Barry Andrews (59)
09 Moby - Porcelain (50)
10 Tim Knol - Swallow Water (26)
11 Dropkick Murphys - Worker's Song zanger Al Barr (47)
12 The Delta Saints - Death Letter Jubilee
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Mountaineer)
13 Fictionplane - Get Out Of My Face
14 Orange Fox - Secrets
15 Mountaineer - All Your Armies
16 Mountaineer - Submarine
17 Daniel Cane & The Rebellion - Harbor
18 Phoenix City Retaliators - Bushman
19 Apneu - Hard Feelings
20 Naive Set - Safe Flight
21 Pearl Jam - Light Years de Ketting (703)
22 Editors - Life Is A Fear
23 Johnny Cash - The Wanderer I.M. 12-09-03 (71)
Zaterdag 05 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (702)
o.a. Nacht van de Kaap en vooruitblik Popronde met bandinterview Orange Fox
16.00-17.00 uur
01 DeWolff - Restless Man
02 Echo & The Bunnymen - Stormy Weather 'live'
03 God Is An Astronaut - The End Of The Beginning
04 The Mysterons - Thunderbird 1
05 Sven Hammond - The Usual Suspect
06 Los Paja Brava - xtraWhiskey
07 China Crisis - Wishful Thinking
08 Third World - Now That We Found Love
09 Sniff 'n The Tears - Driver's Seat zanger Paul Roberts (67)
10 Axis Of Justice - Where The Streets Have No Name 'live' drummer Brad Wilk (47)
11 U2 - Every Breaking Wave
12 Triggerfinger - The Perfect Match
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Orange Fox)
13 Mala Vita - El Cerbero
14 Rats On Rafts - The Moneyman
15 Orange Fox - Feel It
16 Orange Fox - Fire It Up
17 The Pheromones - Stronger
18 HeyMoonShaker - Wallet Switcher
19 Pignose Willy's - Hoodoo Jungle Blues
20 Ash - Shining Light de Ketting (702)
21 The Charlatans - The Only One I Know 'live'
22 Foals - Mountain At My Gates
23 The Specials - Ghost Town I.M. Trombonist Rico Rodriquez, overleden 04-09-15 (80)
Zaterdag 29 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (701)
o.a. terugblik Lowlands met Gallowstreet en Festival Once Upon A Time In The West met interviews en impressies
16.00-17.00 (rond 16.15 interview Gallowstreet en 16.45 uur Once Upon A Time In The West en The Cosmic Carnival)
01 Will And The People - Lion In The Morning Sun
02 Convoi Exceptional - Convoija
03 Gallowstreet - Hattori
04 Gallowstreet - Blue Monday
05 The Cannonball Johnsons - I Feel Free
06 Friends Of The Family - Cracked Man
07 The Cosmic Carnival - The Weight 'live'
08 The Cosmic Carnival - A Thousand Miles
09 Pinata - Pinata
17.00-18.00 uur
10 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
11 The Mighty Tyhoons - The Snake
12 Stringcaster - Wayfaring Stranger
13 This Mortal Coil - Song To The Siren zangeres Liz Fraser (52)
14 Massive Attack - Teardrop
15 Bob Marley & The Wailers - Sun Is Shining de Ketting (701)
16 Alasca - Plenty
17 Catawba River Fox - Catawba River Fox 'live'
18 Medicine Jet - Luxurious Deceivement
19 Texas Radio - Texas Blues
20 The Heat - Into The Mountain
21 DeWolff - (Ain't Nothing Wrong With) A Little Bit Of Loving
Zaterdag 22 Augustus 16.00-19.00 uur Zwaardvis (700)
Lowlandsfestival met bandinterviews en sfeerimpressies
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Herman Brock Jr.)
01 All Time Low - Something's Gotta Give
02 Years & Years - King
03 Herman Brock Jr. - Diversity
04 Herman Brock Jr. - My Old Hometown
05 Jacco Gardner - Find Yourself
06 Paolo Nutini - Iron Sky
07 Kodaline - Brand New Day
08 Echosmith - Come Together
09 Hot Chip - I Feel Better
17.00-18.00 (rond 17.30 uur interview Kasba)
10 Bastille - Things We Lost In The Fire
11 FFS - Call Girl
12 The Bohicas - Where You At
13 Twenty One Pilots - Guns For Hands
14 PAUW - Shambhala
15 Kasba - Salama
16 Kasba - Zina
17 Balthazar - Leipzig
18 Bear's Den - Agape
18.00-19.00 uur
19 De Jeugd van Tegenwoordig - Get Spanish
20 Django Django - Default
21 The Maccabees - Pelican
22 The Districts - 4th & Roebling
23 Interpol - Obstacle 1 'live'
24 Father John Misty - Hollywood Forever Cemetary Sings
25 Afterpartees - Bathroom Floor
26 Chemical Brothers - Little Birdies Down Beats/Hey Boy Hey Girl 'live'
27 Underworld - Rez/Cowgirl 'live'
28 Passenger - Let Her Go
Zaterdag 15 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (699)
o.a. Festival The Brave, Culinesse en Bandinterview Alexi Lalas
16.00-17.00 uur
01 The Charlatans - The Only One I Know
02 Malky - Soon
03 Alasca - In Media Res
04 Joel Baker - Further Than Feelings
05 Byron Bay - God Only Knows
06 The Young Folk - Way Down South
07 Adam Barnes - She Will Stay Beneath The Moon
08 The The - Uncertain Smile zanger/gitarist/toetsenist Matt Johnson (54)
09 Powderfinger - Waiting For The Sun zanger Bernard Fanning (46)
10 Weezer - Island In The Sun de Ketting (699)
11 T-99 - Sun de Ketting (700)
12 Daniel Cane & The Rebellion - Exit Strategy
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alexi Lalas en 17.35 uur Culinesse)
13 Augustines - Augustine
14 Alexi Lalas - Tiny Demons
15 Alexi Lalas - All I Need Is Some Company
16 Waylon - Nothing To Lose
17 Candy Dulfer - Sax-A-Go-Go
18 Di-rect - Move On
19 The Kik - Zevenhuizer Zondag
20 Elvis Presley - Suspicious Minds I.M. 16-08-77 (42)
Zaterdag 08 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (698)
o.a. Festivals Duizel in het Park, Wallenpop en Waterpop met bandinterview Wolfskop
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Duizel in het Park en 16.30 uur Waterpop)
01 The Waterboys - Glastonbury Song
02 The Cosmic Carnival - Highwire
03 Friends Of The Family - Gone Away
04 Orange Skyline - I Don't Mind
05 De Staat - Devil's Blood
06 Brother & Bones - To Be Alive
07 Aaron Keylock - Desperation Blues
08 Creed - Higher zanger Scott Stapp (42)
09 U2 - Desire gitarist The Edge (54)
10 Lyre Le Temps - Lady Swing
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Wolfskop en 17.30 uur Wallenpop)
11 Magnus - Singing Man
12 Wolfskop - The Shadow Of The Sun
13 Wolfskop - The Man Behind The Gun
14 Jett Rebel - Romance
15 Order Of The Emperor - Back To Our Roots
16 De Wolff - Working Like A Dog
17 Intergalactic Lovers - Islands de Ketting (698)
18 Stuart Mavis - Different Generations
19 The Cure - A Strange Day I.M. Marcel van der Louw, 01-08-15 (48)
Zaterdag 01 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (697)
o.a. Schollenpop met bandinterview Kingfisher Sky
16.00-17.00 (rond 16.10 uur interview Kingfisher Sky en 16.30 uur Schollenpop)
01 Kingfisher Sky - Open Eyes
02 Kingfisher Sky - King Of Thieves
03 Elementary Penguins - Pitch Black
04 Lucas Hamming - Mojo Mischief
05 Ed Struijlaart - Deeper In Love
06 Rondé - We Are One
07 The Woven Leaves - Woven Leaves
08 Mutt Dog County - Stranger
09 Friends Of The Family - Cracked man
17.00-18.00 uur
10 Death Angel - Son Of The Morning
11 The Indien - Done
12 Fexet - Way Back Home
13 Lukewarm Ocean - Upon The Waves
14 The Deaf - Coming Down The Road
15 Counting Crows - American Girls zanger Adam Duritz (51)
16 Michael Penn - No Myth (57)
17 Public Enemy - Bring The Noise rappers Chuck D & Professor Griff (55)
18 Def Leppard - Animal zanger Joe Elliot (56)
19 Bachman Turner Overdrive-U Ain't Seen Nothing Yet zanger/gitarist Tim Bachman (64)
20 Tired Pony - Point Me At Lost Islands de Ketting (697)
21 Novastar - Wrong
22 Queensryche - Silent Lucidity
Zaterdag 25 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (696)
o.a. Rotterdam Unlimited, Zwarte Cross en Damaris Festival met bandinterview Kissing Jane
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Rotterdam Unlimited)
01 The Mission UK - Wasteland
02 Bongo Botrako - Caminante 'live'
03 Tentempies - Dame Tu Mano
04 Typhoon - Bumaye
05 Gentleman & The Evolution - Bridge Over Wall 'live'
06 George Clinton - Loopzilla
07 Casa De La Muerte - Vodka!
08 Sonic Youth - Sugar Kane gitarist Thurston Moore (57)
09 Hoffmaestro - Dreams
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Kissing Jane)
10 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
11 Rondé - We Are One
12 Kissing Jane - Ranger
13 Kissing Jane - Voodoo
14 Sue The Night - The Whale
15 Sunday Sun - Sunday Morning
16 Afterpartees - Wonderwall
17 Flogging Molly - Revolution
18 The Zutons - Pressure Point de Ketting (696)
19 Katzenjammer - A Bar In Amsterdam
20 The Kooks - How'd You Like That
21 Joe Cocker - The Letter I.M. songwriter Wayne Carson, 20-07-15 (72)
Zaterdag 18 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (695)
o.a. De Parade en Valkhof Festival met bandinterview Donnerwetter
16.00-17.00 uur
01 Will And The People - No Shame
02 The Growlers - One Million Lovers
03 Ezra Furman - Restless Year
04 Paceshifters - Drone
05 Donnerwetter - In The City
06 Speakerpunch - Dirty Pleasures
07 Pitto - Walking By The Sea
08 The Mysterons - Thunderbird 1
09 Solstafir - Fjara
10 The Skatalites - Guns Of Navarone
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Donnerwetter)
11 The Mission - Everything But The Squeal
12 The Cosmic Carnival - Funny Man
13 Donnerwetter - Silent One
14 Pearl Jam ft. Neil Young - Mirrorball drummer Jack Irons (52)
15 The Alarm - Rockin' In The Free World drummer Nigel Twist (57)
16 XTC - Making Plans For Nigel drummer Terry Chambers (60)
17 Peace - World Pressure de Ketting (695)
18 Vast Countenance - Devil's Claw I.M. drummer Cornelis Schilder, 17-07-14 (33)
Zaterdag 11 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (694)
o.a. Werfpop en Big Rivers Festival met bandinterview Stillwave
16.00-17.00 (rond 16.05 interview Werfpop en 16.30 uur Big Rivers)
01 The Fortunate Sons - Have You Ever Seen The Rain 'live'
02 Tentempies - Quiero Saltar
03 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
04 De Wet - Beg For More
05 Mark Lotterman - How Wrong Can You Be?
06 Woot - Don't You
07 Ed Struijlaart - Anything
08 Kovacs - My Love
O9 PollyAnna - Sing
10 Weezer - Foolish Father bassist Scott Schriner (50)
11 Ash - Shining Light drummer Rick McMurray (40)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Stillwave)
12 T-99 - Sun
13 Stillwave - Slow Binders
14 Stillwave - Modes Of Transport
15 Stillwave - Tarmac Plains
16 Falco Benz - Hat Tricks
17 The Deaf - Coming Down The Road
18 Typhoon - Bumaye
19 Foo Fighters - World
20 Gary Clark Jr. - Travis County 'live'
21 Herman Brood en Henny Vrienten - Als Je Wint I.M. Herman Brood, 11-07-01 (54)
Zaterdag 04 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (693)
o.a. Trailerpop en Metropolis Festival met bandinterview Kid Harlequin
16.00-17.00 (rond 16.05 uur interview Kid Harlequin en 16.20 uur Trailerpop)
01 Kid Harlequin - Waste Of Skin
02 Kid harlequin - Wired
03 Princeton - Not Invited
04 Yanesh! - Sugar
05 Nielson - Hoe
06 Bear's Den - Agape
07 Mumford And Sons - I Will Wait 'live'
08 The Vaccines - If You Wanna 'live'
09 Bad English - Time Stood Still zanger John Waite (63)
10 Moon Tapes - A Little Bit Of Paris
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Metropolis Festival)
11 The Roots - The Seed 2.0
12 Goodnight Moonlight - Mountain Boy
13 Ezra Furman - Restless Year
14 Glass Animals - Black Mambo 'live'
15 All Tvvins - Too Young To Live
16 Meridian Brothers - Salvadora Robot
17 Vintage Trouble - Run Like The River
18 Simple Plan - Me Against The World de Ketting (693)
19 Black Honey - Madonna
20 Yes - Leave It I.M. bassist Chris Squire, overleden 28-06-15 (67)
Zaterdag 27 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (692)
o.a. Pijnacker Bluegrass Festival, A Night At The Park en Parkpop met bandinterview Mutt Dog County
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Bluegrass Festival en 16.30 uur A Night At The Parkpop)
01 The Pignose Willy's - Hoodoo Jungle Blues
02 The Buttshakers - Get Your Blues
03 Batmobile - Shoot Shoot
04 Carrie Nation & The Speakeasy - Way To Kansas
05 Rob Heron & The Tea Pad Orchestra - Drinking Coffee Rag
06 Splendid - Again 'live'
07 UB40 - Johnny Too Bad 'live'
08 K's Choice - Not An Addict 'live'
09 Rowwen Héze - De Neus Omhoeg 'live' zanger/gitarist Jack Poels (58)
10 Counting Crows - Mr. Jones 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Mutt Dog County)
11 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay 'live'
12 Orange Skyline - I Don't Mind
13 Mutt Dog County - Homegrown
14 Mutt Dog County - Stranger
15 Elementary Penguins - Pitch Black
16 Wolf Alice - Bros
17 Pinata - Divine Intervention
18 Bongo Botrako - Caminante
19 Bruce Springsteen - Cover Me 'live' de Ketting (692)
20 Duran Duran - Ordinary World
21 Di-rect - Iedereen Is Van De Wereld I.M. The Lau, 23-06-15 (62)
Zaterdag 20 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (691)
o.a. De Parade, Muziek op de Rotte, Best Kept Secret en Schippop met bandinterview Casa de La Muerte)
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Schippop)
01 Muse - Psycho 'live'
02 Placebo - For What It's Worth 'live'
03 Faith No More - Last Cup Of Sorrow 'live'
04 Steye & The Bizonkid - Do Without You
05 Sue The Night - Fool's Gold
06 Akwasi - Dorst
07 Stuurbaard Bakkebaard - Down Little Dog
08 Rats On Rafts - Plastic Plaster
09 Duran Duran - New Moon On Monday bassist John Taylor (55)
10 Beach Boys - God Only Knows zanger/componist/bassist Brian Wilson (73)
11 The Cosmic Carnival - Mata!
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Casa de La Muerte)
12 Casa de La Muerte - Si Senor
13 Amariszi - Noah
14 Casa de La Muerte - Vodka
15 Casa de La Muerte - Stop Banging My Head
16 The Cool Quest - Shine
17 The Strypes - You Can't Judge A Book By The Cover de Ketting (691)
18 Temples - Shelter Song
19 Sunset Sons - Remember
20 James Bay - Hold Back The River
21 The Cat Empire - Brighter Than Cold
22 Of Monsters And Men - Crystals
23 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
Zaterdag 13 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis XL Festival Edition (690)
o.a. Pinkpop en Wantijpop met bandinterviews OneWorldBand en Savoy Room
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview OneWorldBand en 16.35 uur Savoy Room)
01 Scotch - Lions Riot
02 OneWorldBand - Only Jah Love
03 Magic! - Rude
04 Blaudzun - Powder Blue
05 OneWorldBand - Weapons
06 Savoy Room - Get Up
07 Savoy Room - Metropolis
08 The Cool Quest - Shine
09 Coasts - Modern Love
10 Dotan - Home
17.00-18.00 uur (sfeerimpressies Pinkpop)
11 Jett Rebel - Romance
12 The Script - Superheroes
13 Avicii - Wake Me Up
14 Pharrell Wiliams - Happy
15 Causes - Teach Me How To Dance With Me
16 George Ezra - Cassy O'
17 Ewert & The Two Dragons - Million Miles
18 Twin Atlantic - Brothers & Sisters
19 Fiddler's Green - Victor & His Demons
20 The Wombats - Sex & Question Marks
21 Sheppard - Geronimo
22 John Coffey - Dirt & Stones
23 Jonathan Jeremiah - Wild Fire
18.00-19.00 uur (sfeerimpressies Pinkpop)
24 Muse - Starlight 'live'
25 Elbow - Lippy Kids 'live'
26 Kensington - Done With It
27 Anouk - R U Kiddin Me 'live'
28 One Republic - Love Runs Out 'live'
29 Faith No More - Ashes To Ashes
30 Foo Fighters - Learn To Fly 'live'
31 Placebo - 36 Degrees 'live'
32 Robbie Williams - Let Me Entertain You
33 Counting Crows - Rain King 'live'
34 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
Zaterdag 06 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (689)
o.a. Festivals Kaderock, Pinkpop en Wantijpop met bandinterview Scotch
16.00-17.00 uur
01 Moke - Let It Burn
02 Fleetwood Mac - The Chain 'live'
03 Paul McCartney - I'm Down 'live'
04 Matt Bianco - More Than I Can Bear
05 Mark Knopfler - What It Is
06 Livin Blues Experiece - LB Boogie
07 Hallo Venray - Two Feet
08 The Suburbs - Rollercoaster
09 Arcade Fire - No Cars Go - drummer Jeremy Gara (37)
10 The View - Double Yellow Lines zanger Kyle Falconer (28)
11 Muse - Uprising 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Scotch)
12 Scotch - Lions Riot
13 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
14 Scotch - Place To Be
15 Scotch - Cooleys
16 Savoy Room - Get Up
17 The Box Tops - The Door You Closed To Me de Ketting (689)
18 Jake Bugg - Me And You de Ketting (690)
19 Counting Crows - Earthquake Driver
20 Faith No More - Midlife Crisis
21 Albert West - Girls & Cadillacs I.M. 04-06-15 (65)
22 The Beatles - Get Back I.M. toetsenist Billy Preston 06-06-06 (59)
Zaterdag 30 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (688)
o.a. Sniester Festival en bandinterview The Bullfight
16.00-17.00 uur
01 Toto - Hold The Line 'live'
02 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live'
03 Brandon Flowers - Dreams Come True
04 Atlantic Attraction - Strange Love
05 Woot - Don't You
06 The Van Jets - Ricochet
07 The Charlatans - Walk With Me zanger Tim Burgess (48)
08 Rage Against The Machine - Bulls On Parade gitarist Tom Morello (51)
09 The Clash - The Magnificent Seven drummer Topper Headon (60)
10 The Church - Under The Milky Way 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Bullfight
11 The Bullfight - Gladly Willingly
12 Jacco Gardner - Find Yourself
13 The Bullfight - Astonishing Blue
14 The Bullfight - Your Problem
15 The Dead South - Banjo Odyssey
16 C.C.R. - Door To Door 'live' de Ketting (688)
17 Dario Mars & The Guillotines - The Joker
18 Luke Winslow-King - Swing That Thing
19 Taymir - All We Know
20 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
21 Jeff Buckley - The Last Goodbye I.M. 29-05-97 (30)
Zaterdag 23 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (687)
o.a. Delft Citypop, Sniester Festival en bandinterview Joe Madman & The SIdewalkers
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Sniester Festival)
01 Roisin Murphy - Moviestar
02 Sven Hammond - The Usual Suspect
03 Di-rect - Daydreams In A Blackout
04 Sleeptalker - Free At Last
05 Taymir - All Of The Time
06 Wolfskop - The Man Behind The Gun
07 Joy Division Undercover - Love Will Tear Us Apart
08 Luka Bloom - Holy Ground (60)
09 Radiohead - Karma Police drummer Phil Selway (48)
10 Stereophonics - Dakota bassist Richard Jones (41)
11 Suede - Trash drummer Simon Gilbert (50)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Joe Madman & The Sidewalkers)
12 Bade - Heartbeat
13 The Afterveins - Wet
14 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
15 Joe Madman & The Sidewalkers - Sacred Desert
16 Massive Attack - Man Next Door de Ketting (687)
17 K's Choice - Echo Mountain
18 Disappears - Repicate
19 Jesse Malin - Little Star
20 The Shamen - Move Any Mountain I.M. bassist/toetsenist Will Sinnott, 23-05-91 (30)
Zaterdag 16 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (686)
o.a. Festivals London Calling Outdoor, Delft Citypop en bandinterview Red Vultures
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Delft Citypop)
01 Undertones - Teenage Kick
02 Pauw - Shambhala
03 The Mysterons - Thunderbird 1
04 The Indien - Done
05 Orange Skyline - I Don't Mind
06 Sue The Night - The Whale
07 Kraak en Smaak - Squeeze Me
08 Afterpartees - Wonderwall
09 Mr. Mister - Broken Wings zanger/gitarist Richard Page (62)
10 Heaven 17 - Temptation zanger Glenn Gregory (57)
11 Nirvana - Come As You Are bassist Krist Novoselic (50)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Red Vultures en 17.45 uur impressie London Calling Outdoor)
12 U2 & BB King - When Love Comes To Town I.M. BB King, overleden 14-05-15 (89)
13 Nick Cave & The Bad Seeds - Bring It On
14 Red Vultures - Sharks
15 Red Vultures - The Sound Of The Homeless Man
16 Stornoway - I Saw You Blink
17 Aloe Blacc - The Man de Ketting (686)
18 Lonelady - Marble
19 She Keeps Bees - Is What It Is
20 Ekseption - Air I.M. trompettist Rein van den Broek, overleden 10-05-15 (69)
Zaterdag 09 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (685)
o.a. Roparock met impressies en bandinterview Mount Temple)
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Roparock)
01 Fischer Z - Marliese
02 Marina & The Diamonds - I'm A Ruin
03 Jonathan Jeremiah - Wild Fire
04 The Empty Horse - Za-Hell
05 Barking Luke - Fight For Your Right
06 Red Hot Chili Peppers - Make You Feel Better
07 Young The Giant - My Body
08 Be Who You Wannabee - Baggy Trousers
09 Dave Gahan - Kingdom (53)
10 The Housemartins - Caravan Of Love zanger Paul Heaton (53)
17.00-18.00 (rond 18.10 uur interview Mount Temple)
11 U2 - Pride 'In The Name Of Love'
12 Mount Temple - I Will Follow
13 Mount Temple - Beautiful Day
14 Kaiser Chiefs - Good Days Bad Days de Ketting (684)
15 The Supernaturals - The Day Before Yesterday's Man de Ketting (685)
16 Cradle FC - I Is They Is
17 Hot Chocolate - Every 1's A Winner I.M. zanger Errol Brown, 09-05-15 (71)
18 Red Devils - Devil Woman I.M. zanger Lester Butler, 09-05-98 (38)
Zaterdag 02 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (684)
o.a. vooruitblik Bevrijdingsfestivals en bandinterview Speakerpunch
16.00-17.00 uur
01 Stereo MC's - Connected
02 Fischer Z - So Long
03 Saga - Solsbury Hill
04 Jungle By Night - Attila
05 Tentempies - Encienda La Luz
06 Pink Oculus - Overdue
07 Sabrina Starke - A Woman's Gonna Try
08 Blow Monkeys - It Doesn't Have To Be This Way zanger Robert Howard (54)
09 Lou Gramm - Midnight Blue (65)
10 The Knack - My Sharona bassist Prescott Niles (61)
11 Chef' Special - Bend Down Low
12 Asteroids Galaxy Tour - Around The Bend
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Speakerpunch)
13 AC/DC - Rock The Blues Away
14 DeWolff - Dance Of The Buffalo
15 Speakerpunch - Dirty Pleasures
16 Speakerpunch - Swan Lake
17 Accelerators - Gate Shut Panic
18 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
19 Savage Garden - To The Moon And Back de Ketting (682)
20 Matchbox 20 - Back To Good de Ketting (683)
21 Ragtime Wranglers - Groovesville
22 Rass Motivated - Thirteen Rebel Music
23 Ben E King - Stand By Me I.M. 30-04-15 (76)
Zaterdag 25 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (683)
o.a. Festivals London Calling en The Life I Live en bandinterview Pink Oculus
16.00-17.00 uur
01 The Clash - London Calling
02 The Districts - 4th And Roebling
03 Slaves - The Hunter
04 Fool's Gold - Surprise Hotel
05 Moon Duo - Zero
06 Lusts - Temptation
07 Cosmo Sheldrake - The Fly
08 As Elephants Are - Crown
09 Hooton Tennis Club - Jasper
10 Band Of Horses - Is There's A Ghost zanger/gitarist Ben Bridwell (37)
11 Biffy Clyro - Opposite bassist en drummer James & Ben Johnston (35)
12 Vaults - Premonitions
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Pink Oculus)
13 Q65 - The Life I Live
14 Friends Of The Family - Gone Away
15 Pink Oculus - Overdue
16 Pink Oculus - Sweat
17 The Cool Quest - Shine
18 Lefties Soul Connection - Akathisia
19 Intergalactic Lovers - Delay
20 Admiral Freebee - Lucky One
21 Sven Hammond - The Usual Suspect
22 Jacco Gardner - Find Yourself
23 The Deaf - Coming Down The Road
Zaterdag 18 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (682)
Record Store Day met bandinterview Okieson
16.00-17.00 uur
01 Bruce Springsteen - Born To Run
02 The Afterveins - Wet
03 Audio Adam - If It Takes You Home
04 Simple Minds - Waterfront 'live'
05 Jesus & Mary Chain - Just Like Honey
06 Johnny Cash - Personal Jesus
07 Johnny Marr - I Feel You
08 Happy Mondays - Kinky Afro toetsenist Mark 'Bez' Berry (51)
09 U2 - California (There's No End To Love)
10 The Doors - Strange Days
11 Rats On Rafts - The Moneyman
12 zZz - When I Come Home
17.00-18.00 (rond 17.40 uur interview Okieson)
13 Placebo - Nancy Boy
14 Alasca - The Prophet
15 Okieson - No Luck Today
16 Jonathan Jeremiah - Wildfire
17 Venice - What's Done Is Done
18 Killing Joke - Love Like Blood
19 Jimi Hendrix - Purple Haze
20 The Kik ft. Armand & Luck Fonz III - Want Er Is Niemand
21 Tentempies - Dame Tu Mano
22 The Beat - Mirror In The Bathroom
23 Okieson - Lorelei
24 Johnny Dowd - Betty
Zaterdag 11 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis( 681)
o.a. Motel Mozaique met bandinterview The Mysterons en vooruitblik Record Store Day met bandinterview Alasca
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview The Mysterons)
01 Dizzy Man's Band - The Show I.M. zanger Jacques Kloes (67)
02 Kovacs - Diggin'
03 The Mysterons - Thunderbird 1
04 The Mysterons - Echoes
05 Mister & Mississippi - In Between
06 The Cosmic Carnival - Highwire
07 The Indien - Done
08 The Specials - Ghosttown zanger Neville Staple (60)
09 Bush - Everything Zen gitarist Nigel Pulsford (52)
10 Weval - Gimme Some
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alasca)
11 Will Butler - Anna
12 Okieson - No Luck Today
13 Alasca - In Media Res
14 Alasca - Plenty
15 Mountain States - El Sombrero
16 Purity Ring - Push Pull
17 The Notwist - Kong
18 Depeche Mode - A Pain That I'm Used To 'live' de Ketting (681)
19 Mutt Dog County - Stranger
20 Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama I.M. drummer Bob Burns, 03-04-15 (64)
Zaterdag 04 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (680)
Paaspop en bandinterview Rondé
16.00-17.00 uur
01 Sunday Sun - I Call You Honey
02 Fiddler's Green - Victor & His Demons
03 Kensington - Done With It
04 Sue The Night - The Whale
05 Shaking Godspeed - Lately
06 Handsome Poets - Stardust
07 Therapy? - Helpless Still Lost
08 I Am Kloot - The Days Are Mine
09 The Indien - Done
10 Jett Rebel - Romance
11 Within Temptation - Paradise (What About Us)
12 Lacuna Coil - Losing My Religion
13 Di-rect - Daydreams In A Blackout
17.00-18.00 (rond 17.25 uur interview Rondé)
14 The Kooks - How D'You Like That
15 PAUW - Shambhala
16 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
17 Anouk & Douwe Bob - Hold Me
18 Rondé - Run
19 Rondé - Hunt Me Down 'live'
20 Kovacs - My Love
21 Dotan - Hungry
22 Deus - Quatre Mains
23 Sven Hammond - The Usual Suspect
24 Pitto - Walking By The Sea
25 Rudimental - Feel The Love
Zaterdag 28 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (679)
o.a. vooruitblik Paaspop met bandinterview Pauw
16.00-17.00 uur
01 Kensington - War
02 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
03 The Cure - Close To Me 'live'
04 Sven Hammond - Happy People
05 Afterpartees - Wonderwall
06 Ed Struijlaart - Never
07 Venice - Sweet Aloha zanger Mark Lennon (52)
08 The Killers - When You Were Young gitarist David Keuning (39)
09 E.M.F. - Unbelievable zanger James Atkin (46)
10 Therapy? - Crooked Timber
11 The Silverfaces - Thoughts Of You
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview PAUW)
12 The Kooks - Are We Electric
13 Deus - Constant Now
14 PAUW - Punchdrunk
15 PAUW - Shambhala
16 Rondé - Run
17 Sir James - Good Morning
18 Lucas Hamming - Fake Love Hyprocrisy
19 Sunday Sun - Sunday Morning
20 Pearl Jam - World Wide Suicide de Ketting (679)
21 Manic Street Preachers - Suicide Is Painless de Ketting (680)
22 Ian Dury - Hit Me With Your Rhythm Sticks I.M. 27-03-00 (57)
Zaterdag 21 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (678)
o.a. Festival Aangeschoten Wild en bandinterview North To The Night
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Aangeschoten Wild)
01 Free - All Right Now I.M. bassist Andy Fraser, 16-03-15 (62)
02 Dandy warhols - Bohemian Like You
03 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
04 Fiction Plane - Get Out Of My Face
05 Close Up - Cold War Affair
06 Lucas Hamming - Mojo Mischief
07 Taymir - All We Know
08 Single Pilot - Keeps Going On
09 The House Of Love - Shine On zanger Guy Chadwick (59)
10 Roger Hodgson - Had A Dream (65)
11 The Prodigy - Breathe DJ Maxim Reality (48)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview North To The Night)
12 Train - Drops Of Jupiter 'live'
13 North To The Night - What I Have Against Religion
14 North To The Night - The Duty Of Civil Disobedience
15 Bombino - Azamane Tiliade
16 The Twilight Sad - There's A Girl In The Corner
17 Alasca - Cult
18 The Weeknd - Belong To The World de Ketting (678)
19 Underworld - Born Slippy
20 Toto - Don't Chain My Heart I.M. bassist Mike Porcaro, 15-03-15 (59)
Zaterdag 14 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (677)
o.a. Big Rivers Indoor, ProgFrog en bandinterview A Liquid Landscape
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview A Liquid Landscape)
01 Dandy Warhols - Every Day Should be A Holiday
02 Royal Blood - Figure It Out
03 A Liquid Landscape - The Largest Fire
04 A Liquid Landscape - Open Wounds
05 Sunday Sun - Should've Known Better
06 The Afterveins - The Places
07 Jona Lewie - You'll Always Find Me In The Kitchen At Parties (65)
08 Hanson - MmmBop zanger/toetsenist Taylor Hanson (32)
09 The Subways - Strawberry Blonde
17.00-18.00 uur
10 Fiction Plane - Where Do We Go From Here
11 Joe Bonamassa - Driving Towards The Daylight
12 Kitty, Daisy & Lewis - Don't Make A Fool Out Of Me
13 Palio Superspeed Donkey - Better Days
14 Friends Of The Family - Before The Storm
15 The Watch - A.T.L.A.S.
16 Kyrbgrinder - People Of The Free World
17 R.E.M. - Belong de Ketting (677)
18 Nits - The Dream 'live'
19 3 Dog Night - Mama Told Me Not To Come I.M. toetsenist Jimmy Greenspoon, 11-03-15 (67)
Zaterdag 07 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (676)
o.a. bandinterview Meadowlake
16.00-17.00 uur
01 The Scene - Iedereen Is Van De Wereld
02 Dotan - Home
03 The Common Linnets - Hungry Hands
04 Oscar & The Wolf - Strange Entity
05 Deus - Quatre Mains
06 Fink - Looking So Closely
07 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
08 The Indien - Done zangeres/bassiste Janneke Nijhuis (31)
09 The Farm - Groovy Train gitarist Keith Mullin (52)
10 Happy Mondays - Loose Fit toetsenist Paul Davis (49)
11 Gotcha! - Free As A Bird
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Meadowlake)
12 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
13 Sue The Night - The Whale
14 Meadowlake - There's A Fire Rising
15 Meadowlake - Stripped Bare Structures
16 T-99 - Sun
17 Palio Superspeed Donkey - OBI-One
18 Sunday Sun - Sunday Morning
19 Joe Cocker ft. Maxine Greene - Up Where We Belong 'live' de Ketting (676)
20 Ian Siegal - Revelator
21 The Christians - Ideal World I.M. zanger/toetsenist Roger Christian, 08-03-98 (48)
Zaterdag 28 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (675)
o.a. Scumbash Festival en bandinterview The Tightropes
16.00-17.00 uur
01 Faith No More - Last Cup Of Sorrow
02 Dario Mars & The Guillotines - Banned From Ever
03 Tentempies - Encienda La Luz
04 Bongo Botrako - Caminante
05 Casa de La Muerte - Si Senor
06 Jungle By Night - Attilla
07 John Coffey - Jean Trompette
08 B-52's - Love Shack zangeres Cindy Wilson (58)
09 Train - Save Me San Francisco zanger Patrick Monahan (46)
10 Jake Bugg - Lightning Bolt (21)
11 Idlewild - American English
12 Mister & Mississippi - In Between
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Tightropes)
13 One Republic - Love Runs Out
14 Paceshifters - Drone
15 The Tightropes - Nightlife
16 The Tightropes - Getting Old
17 Batmobile - Dymanite
18 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
19 Reverend Horton Heat - Mad Mad World
20 Mental As Anything - Live It Up de Ketting (675)
21 Bob Wayne - Everything Is Legal In Alabama
22 Star Trek-Theme From Star Trek I.M. Leonard 'Mr. Spock' Nimoy, 27-02-15 (83)
Zaterdag 21 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (674)
o.a. Stukafest, HPC Winterfest en bandinterview The Indien
16.00-17.00 uur
01 Kensington - Streets
02 Jett rebel - Tonight
03 Elementary Penguins - Pitch Black
04 Asrai - Touch The Dark
05 Red Light Babies - Lonesome Road
06 Robbing Banks - Got Love Need Money
07 Emil Landman - Goodnight New Orleans
08 Tangarine - Move On, John
09 The Baseball Project - They Are The Oakland A's Zanger Steve Wynn (56)
10 The Stranglers - Peaches bassist Jean-Jacques Burnel (63)
11 Talking Heads - Slippery People gitarist/toetsenist Jerry Harrison (66)
12 Manic Street Prechers - A Design For Life zanger James Dean Bradfield (46)
13 Bongo Botrako - Caminante
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Indien)
14 We Were Promised Jetpacks - Safety In Numbers
15 The Vagary - Palm Tree Shadow
16 The Indien - Fire
17 Sunday Sun - I Call You Honey
18 The Indien - Done
19 Bear's Den - Agape
20 The Decemberists - This Is Why We Fight
21 Paul van Dyk ft. Vega 4 - Time Of Our Lives de Ketting (674)
22 Peace - World Pressure
23 Mud - Tigerfeet I.M. zanger Les Gray, overleden 21-02-04 (57)
Zaterdag 14 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (673)
o.a. Stukafest, Cross-Linx en bandinterview Sue The Night
16.00-17.00 uur
01 Santana ft. Rob Thomas - Smooth
02 His Golden Messenger - Saturday's Song
03 Gaz Coombes - This Time Tomorrow
04 Aufgang - Kyrie
05 Mark Lanegan - Floor Of The Ocean
06 Friends Of The Family - Gone Away
07 Tangarine - Move On, John
08 Peter Gabriel - Solsbury Hill (65)
09 Matchbox 20 - Real World zanger Rob Thomas (43)
10 The Vines - Highly Evolved gitarist Ryan Griffiths (37)
11 Bongo Botrako - Lluna
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Sue The Night
12 Sue The night - The Whale
13 Kovacs - My Love
14 Sue The Night - Top Of Mind
15 Sue The Night - Fool's Gold
16 Lucas Hamming - Mojo Mischief
17 Trenchcoat - Watcha Got
18 Sky Architect - Tides
19 Pink Floyd - Time de Ketting (673)
20 Kodaline - Honest
21 Visage - Fade To Grey I.M. zanger Steve Strange, 12-02-15 (55)
Zaterdag 07 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (672)
o.a. Stukafest, Cross-Linx en bandinterview View For A Day
16.00-17.00 uur
01 Bob Marley & The Wailers - Stir It Up 'live'
02 Tindersticks - Yesterday, Tomorrows
03 Luke Sital-Singh - Greatest Lovers
04 Smufish - Trouble
05 Ashtraynutz - Lonely Wolf
06 Sir james - Better Place
07 Heavylight - Hey
08 Mark Lanegan - Sad Lover
09 Supergrass - Sun Hits The Sky drummer Danny Goffey (41)
10 Limp Bizkit - Nookie gitarist Wes Borland (40)
11 Viet Cong - Continental Shelf
12 Ok Go - Bright As Your Eyes
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview View For A Day)
13 Casa De La Muerte - Si Senor
14 Superfood - Mood Bomb
15 View For A Day - All Or Nothing
16 View For A Day - Brighter Day
17 Ornage Skyline - I Don't Mind
18 Afghan Whigs - Matamoros
19 Afterpartees - First/Last
20 Foo Fighters - A matter Of Time de Ketting (672)
21 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
22 Gary Noore - Still Got The Blues I.M. 06-02-11 (58)
Zaterdag 31 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (671)
o.a. Stukafest en bandinterview Tentempies
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Stukafest)
01 Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness
02 The Damned - In Dulce Decorum
03 The Fall - Touch Sensitive
04 Snowapple - Evil Wizard
05 Friends Of The Family - Before The Storm
06 Wolf In Loveland - The Devil Has No Name
07 Mumford & Sons - Little Lion Man zanger Marcus Mumford (28)
08 P.I.L. - Rise zanger John Lydon (59)
09 The Cure - Mint Car drummer Jason Cooper (48)
10 Lloyd Cole & The Commotions - Perfect Skin zanger Lloyd Cole (54)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Tentempies)
11 Tentempies - Dame Tu Mano
12 The Afterveins - The Places
13 tentempies - Encienda La luz
14 Tentempies ft. Juanito Ayala - Prestame Un Segundito
15 Che Seduka - Mentira Politika
16 Luke Winslow-King - Swing That Thing
17 The Kooks - Westside
18 Sunday Sun - I Call You Honey
19 Metallica - Noting Else Matters de Ketting (671)
20 Dropkick Murphys - The Wild Rover
21 Rod McKuen - Soldiers Who Want To Be Heroes I.M. 29-01-15 (81)
Zaterdag 24 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (670)
o.a. terugblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Nouveau Vélo
16.00-17.00 uur
01 Orgy - Blue Monday
02 Kraftwerk - Autobahn 'live'
03 Interpol - The Heinrich Maneuver 'live'
04 Tove Lo - Not On Drugs
05 Hozier - Angel Of Small Death & The Codeine Scene
06 The Common Linnets - Hungry Hands
07 Dotan - Hungry
08 Jett Rebel - Romance
09 Kashmir - Ophelia zanger/gitarist Kasper Elstrup (42)
10 Kane - Rain On Down On Me gitarist Dennis van Leeuwen (44)
11 Years & Years - Take Shelter
12 Sunset Sons - Remember
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Nouveau Vélo)
13 Blaudzun - Promises Of No Man's Land
14 De Staat - Devil's Blood
15 Nouveau Vélo - Turning Away
16 Nouveau Vélo - Wait For Me
17 Tentempies - Nada Te Pido
18 Elementary Penguins - Pitch Black
19 Tricky - Overcome
20 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
21 Editors - Nothing de Ketting (670)
22 Andy Burrows ft. Tom Smith - Watch Me Fall Apart
23 Neil Diamond - America
Zaterdag 17 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (669)
o.a. Eurosonic-Noorderslag met bandinterview The Blind Roofers
16.00-17.00 uur
01 Jaya The Cat - Here Comes The Drums
02 The Kik - Toen Was Geluk Heel Gewoon
03 Maison Du Malheur - Man For The Job
04 Paceshifters - Drone
05 Navarone - Wander
06 The Common Linnets - Calm After The Storm
07 Kid Rock - All Summer Long zanger Robert James Ritchie (44)
08 Longpigs - On And On gitarist Richard Hawley (48)
09 The Smiths - Girlfriend In A Coma bassist Andy Rourke (51)
10 Kaiser Chiefs - Ruby zanger Ricky Wilson (37)
11 Dotan - Home
12 Sväva - Flown
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Blind Roofers)
13 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
14 The Afterveins - The Places
15 The Blind Roofers - Mama's Cross
16 The Blind Roofers - Nevermind
17 Orange Skyline - I Don't Mind
18 Nouveau Vélo - Turning Away
19 Sven Hammond Soul - Usual Suspect
20 Mike Bloomfield & Al Kooper - Blues For Nothing de Ketting (669)
21 Kensington - Streets
22 Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich - The Legend Of Xanadu I.M. bassist Trevor 'Dozy' Davies, 13-01-15 (70)
Zaterdag 10 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (668)
o.a. vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Tricklebolt
16.00-17.00 uur
01 Kraftwerk - The Model
02 David Douglas ft. Blaudzun - White Head Blood
03 Bombay Show Pig ft. Jacco Gardner - Get Lost In The Shuffle
04 Tove Lo - Habits (Stay High)
05 Hozier - Take Me To Church
06 The Dutch - This Is Wellfare
07 Joe Madman & The Sidewalkers - Latin My Burden Down
08 Rod Stewart - Passion (70)
09 Donald fagen - I.G.Y. (67)
10 The Blind Roofers - Nevermind
11 View For A Day - All Or Nothing
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Tricklebolt)
12 The Shady Greys - Sister I Can Hear You Screaming
13 Heymoonshaker - Wallet Switcher
14 Tricklebolt - Long Road
15 Tricklebolt - Mysterious Blond
16 Texas Radio - Texas Blues
17 Town Of Saints - Trapped Under Ice
18 Oscar & The Wolf - Moonshine
19 Intergalactic Lovers - Northern Rd.
20 Gary Moore - Story Of The Blues de Ketting (668)
21 Sunset Sons - Remember
22 John Lennon - Imagine
Zaterdag 03 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (667)
o.a. terugblik 2014 en vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Snowapple
16.00-17.00 uur
01 Muse - Starlight 'live'
02 Dotan - Home
03 Chef' Special - In Your Arms
04 DeWolff - Restless Man
05 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
06 Kensington - Done With It
07 Blaudzun - Promises of No Man's Land
08 Daft Punk - Instant Crush instrumentalist Thomas Bangalter (40)
09 Buffalo Springfield - For What It's Worth zanger/gitarist Stephen Stills (70)
10 Led Zeppelin - Rock 'n Roll bassist John Paul Jones (69)
11 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
17.00-18.00 uur (rond 17.15 uur interview Snowapple)
12 Foo Fighters - Learn To Fly
13 Sväva - Heather
14 Snowapple - Evil Wizard
15 Snowapple - California
16 Sue The Night - Top Of Mind
17 Therapy? - Stories de Ketting (667)
18 Tricklebolt - Long Road
19 Town Of Saints - Carousel
20 Bob Dylan - Hurricane
Playlists 2015
Zaterdag 19 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (717)
o.a. Festivals How To Throw A Christmas Party en Stille Nacht en bandinterview Vast Countenance
16.00-17.00 uur
01 Bewilder - Carry On, Carry On
02 Bongo Botrako - Caminante
03 La Pegatina - La Ignoro
04 New Cool Collective & Mark Reilly - Don't Blame It On That Girl
05 How Th Throw A Christmas Party - California Christmas
06 Dotan - 2000 Miles
07 Jake Isaac - Home
08 Isbells - Billy
09 Mister And Mississippi - In Between
10 Son Mieux - Easy
11 The Kooks - Westside bassist Dan Logan (30)
12 Nits - Dutch Mountains
13 Mankes - The Bitter Girl
14 New Model Army - 51st Sate
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Vast Countenance)
15 David Bowie - The Jean Genie
16 Vast Countenance - Gimme Some
17 Vast Countenance - Every Single Bone
18 Alamo Race Track - Everybody Let's Go
19 U2 & Eagles Of Death Metal - People Have The Power
20 Eagles Of Death Metal - I Love You All The Time
21 Coldplay - Up & Up de Ketting (718)
22 PAUW - Shambala
23 The Pogues ft. Kirsty MacColl - A Fairytale Of New York I.M. zangeres Kirsty MacColl, 18-12-00 (41)
Zaterdag 12 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (716)
o.a. bandinterview The Maureens
16.00-17.00 uur
01 David Bowie - Sound And Vision
02 Maximo Park - By The Monument
03 Afterpartees - Wonderwall
04 Golden Earring - Je Regrette
05 Alasca - Plenty
06 Mister And Mississippi - Same Room, Different House
07 Haevn - Finding Out More
08 New Cool Collective ft. Mark Reilly - Things You Love
09 CJ Ramone - Something To Believe In
10 The Fixx - Red Skies zanger/toetsenist Cy Curnin (58)
11 Spin Doctors - Two Princess gitarist Eric Schenkman (52)
12 The Darkness - Christmas Time (Don't Let The Bells End) gitarist Dan Hawkins (39)
13 Bongo Botrako - Caminante
14 La Pegatina - A Morrina
17.00-18.00 (rond 17.10 uur interview The Maureens)
15 The Maureens - Early June
16 The Maureens - Heartbreak
17 The Maureens - Catch Me When I Fall
18 Gotcha! - Free As A Bird
19 Hallo Venray - Two Feet
20 Faithless - Insomnia
21 Django Django - Default
22 Foo Fighters - Wind Up de Ketting (717)
23 Deus - Constant Now
24 Mew - Comforting Sounds
25 John Lennon - Imagine I.M. 08-12-80 (40)
Zaterdag 05 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (715)
o.a. terugblik Popronde met bandinterview Orange Fox
16.00-17.00 uur
01 Stone Temple Pilots - Plush I.M. zanger Scott Weiland, 03-12-15 (48)
02 Deus - What We Talk About
03 Lemon (B) - Blind
04 K's Choice - I Will Carry You
05 Leftfield - Afrika Shox
06 Madonna - Ray Of Light
07 Shantel & Bucovina Club Orkestar - Disko Partizani
08 La Pegatina - La Negra
09 Goo Goo Dolls - Give A Little Bit zanger/gitarist John Rzeznik (50)
10 Poco - Call It Love zanger/gitarist Jim Messina (68)
11 Florence + The Machine - Ship To Wreck
12 Coldplay - Adventure Of A Lifetime
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Orange Fox)
13 Lemon (NL) - Personal Revolution
14 Henk en Henk - Sinterklaas Wie Kent Hem Niet?
15 Orange Fox - Stuck In Battle
16 Orange Fox - Yours Truly
17 The Indien - Done
18 Maximo Park - When We're Going
19 Bruce Springsteen - Devils & Dust de Ketting (715)
20 Kansas - Dust In The Wind de Ketting (716)
21 Cracker - Low
22 Gin Blossoms - Hey Jealousy I.M gitarist Doug Hopkins, 05-12-93 (32)
23 Traveling Wildburys - Handle With Care I.M. zanger Roy Orbison, 06-12-88 (52)
Zaterdag 28 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (714)
o.a. Songbird Festival en Popronde met bandinterview Fake Billy & The False Prophets
16.00-17.00 uur
01 Everything Everything - Regret
02 Hozier - Take Me To The Church
03 Bloc Party - Banquet
04 Rondé - We Are One
05 Sunday Sun - Should've Known Better
06 Mister And Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
07 Novastar - Wrong (acoustic)
08 Kensington - Keep Your Head Up 'live'
09 Simple Minds - I Travel 'live'
10 Pearl Jam - Alive 'live' drummer Matt Cameron (53)
11 Soundgarden - Superunknown drummer Matt Cameron (53)
12 Lemon - Summer Ghosts (Will I see You?)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Fake Billy & The False Prophets
13 Whitesnake - Here I Go Again
14 Breaking Levees - Post Modernist Shake
15 Fake Billy & The False Prophets - Shotgun Blast
16 Fake Billy & The False Prophets - Rusty Trombone
17 Fake Billy & The False Prophets - Jesus Was A Dancer
18 Leftfield - Open Up
19 Texas - Conversation 'live'
20 K's Choice - I Will Carry You
21 Fratellis - Me And The Devil de Ketting (714)
22 Deus - Quatre Mains
23 Gorki - Mia 'live' I.M. zanger Luc de Vos, 29-11-14 (52)
Zaterdag 21 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (713)
o.a. Festival Le Guess Who en Popronde met bandinterview Rhinorino
16.00-17.00 uur
01 Eagles Of Death Metal - Save A Prayer
02 Destroyer - Midnight Meet The Rain
03 Mikal Cronin - Made My Mind Up
04 Jacco Gardner - Another You
05 Deerhunter - Snakeskin
06 Kensington - Riddles
07 Everything Everything - Regret
08 Electric Six - Kids Are Evil
09 Royksopp - Poor Leno zanger/songwriter Erlend Oye (40)
10 Bjork - Big Time Sensuality (50)
11 Blur - Girls And Boys bassist Alex James (47)
12 Bloc Party - So Here We Are
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Rhinorino)
13 The Kik, Armand en Lucky Fonz III - Want Er Is Niemand I.M. zanger Armand, 19-11-15 (69)
14 Our Minor Fall - Northern Heights
15 Rhinorino - If Only
16 Rhinorino - What If
17 The Delray Rockets - Cool Radiator
18 Simple Minds - Waterfront 'live'
19 Levellers - Sell Out 'live'
20 Blondie - Call Me de ketting (713)
21 Michael Hutchence ft. Bono - Slide Away I.M. Michael Hutchence, 22-11-97 (37)
Zaterdag 14 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (712)
o.a. Rotterdamse Popweek, Crossing Border, Le Guess Who en bandinterview Daydream Delusion
16.00-17.00 uur
01 Motorhead - Ace Of Spades I.M. ex-drummer Phil Taylor, 11-11-15 (61)
02 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
03 Bewilder - Forza
04 Jonatham Jeremiah - Wild Fire
05 Kitty, Daisy & Lewis - Don't Make A Fool Out Of Me
06 Moke - The Time Has Come
07 Raconteurs - Steady As She Goes gitarist Brendan Benson (45)
08 Styx - Mr. Roboto zanger/gitarist James Young (66)
09 Run DMC - Walk This Way rapper Joseph Simmons (51)
10 Nothing But Thieves - Drawing Pins
11 We Are Scientists - The Great Escape
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Daydream Delusion)
12 The Beatles - Love Me Do I.M. drummer Andy White, 09-11-15 (85)
13 Kingfisher Sky - King Of Thieves
14 The Odyssey - The Pact
15 Daydream Delusion - Child
16 Hooton Tennis Club - Jasper
17 Vietcong - Continental Shelf
18 Hot Chip - Dancing In The Dark
19 TaxiWars - Death Ride Through The Wet Snow
20 Oasis - Sunday Morning Call de Ketting (712)
21 The Prodigy - Firestarter
22 Elvis Costelllo & Allen Toussaint - A Certain Girl I.M. Allen Toussaint, 10-11-15 (77)
Zaterdag 07 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (711)
o.a. Rotterdamse Popweek met bandinterview The Dirty Denims
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Rotterdamse Popweek)
01 Editors - Papillon
02 Ray Wilson - Inside
03 Bob Dylan - Groom's Still Waiting At The Altar
04 Laura Palmer - Glow Of Television
05 Lucas Hamming - Never Let You Down
06 Crying Boys Café - The Road
07 Sir Ian - (No One Knows) The Reason Why
08 Texas - Detroit City zangeres Sharleen Spiteri (48)
09 The Divine Comedy - Becoming More Like Alfie zanger Neil Hannon (45)
10 Hothouse Flowers - Don't Go zanger Liam O' Maonlai (51)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Dirty Denims)
11 Gary Clark Jr. - Ain't Messin' Round
12 The Dirty denims - Money Back Guarantee
13 The Dirty Denims - Heartbeat
14 The Dirty Denims - 24-7-365
15 St. Tropez - Por Que Why
16 Slaves - The Hunter
17 Alabama Shakes - Don't Wanna Fight
18 Father John Misty - Hollywood Cemetary Sings
19 The View - Sunday de Ketting (711)
20 Third Eye Blind - Semi-Charmed Life
21 Ray Wilson - Follow You Follow Me
Zaterdag 31 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (710)
o.a. vooruitblik Popronde Rotterdam met bandinterview Alumna
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Popronde Rotterdam)
01 Red Hot Chili Peppers - Dani California
02 Foo Fighters - Congregation
03 Editors - Sugar
04 Circa Waves - T-Shirt Weather
05 Spiritualized - She Kissed Me (It Felt Like A Hit)
06 The Dirty Denims - Hearbeat
07 A Polaroid View - Where You Wanna Go
08 Of Monsters And Men - Crystals
09 Bow Wow Wow - Do You Wanna Hold Me zangers Annabella Lwin (49)
10 Johnny Marr - Upstarts (52)
11 Blackberry Smoke - Shakin' Hands With The Holy Ghost
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alumna)
12 Fratellis - Halloween Blues
13 The Cavern - Hey You
14 Alumna - Eveline
15 Alumna - Echoes
16 Dave Matthews Band - Halloween
17 Bob Dylan - Things Have Changed
18 U2 - Sunday Bloody Sunday 'live' de Ketting (710) drummer Larry Mullen Jr. (54)
19 Garbage - Stupid Girl
20 The Twilight Sad - There's A Girl In The Corner
Zaterdag 24 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (709)
o.a. Poprondes Dordrecht en Leiden en bandinterview The Cavern
16.00-17.00 (rond 16.25 uur Popronde interview Dordrecht en 16.40 uur Leiden)
01 Starsailor - Give Up The Ghost
02 Heymoonshaker - Wallet Switcher
03 Bewilder - Carry On Carry On
04 Stillwave - Tamac Plains
05 Diede - Stick It Out
06 Sandyland - Stars
07 The Brahms - Homerun
08 Orange Fox - Secrets
09 Our Minor Fall - Northern Heights
10 Patti Smith - Because The Night
11 Mother's Finest - Piece Of The Rock
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Cavern)
12 Fratellis - Seven Nights, Seven Days
13 Crying Boys Café - The Road
14 The Cavern - Follow The Lighthouse
15 The Cavern - Hey You
16 Armed Cloud - Obsidian Dessert
17 Sylvium - Quietus
18 The Outfield - Your Love drummer Alan Jackman (57)
19 Kula Shaker - Hush bassist Alonza Bevan (45)
20 Morrissey - Everyday Is Like Sunday de Ketting (709)
21 Three Dog Night - Mama Told Me Not To Come I.M. zanger Cory Wells, 20-10-15 (74)
Zaterdag 17 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (708)
o.a. Popronde met bandinterview Neutral Ground Brass Band
16.00-17.00 uur
01 Will And The People - Shaky Ground
02 Brother & Bones - Back To Shore
03 Boy - Little Numbers
04 Novastar - Faith In You
05 Fink - Looking Too Closely
06 Breaking Levees - Road Signs
07 Alumna - Eveline
08 Diede - Stick It Out
09 Stream Of Passion - Street Spirit zangeres/violiste Marcela Bovio (36)
10 Apocalyptica - From Out Of Nowhere
11 Sleaford Mods - I Keep Out Of It
12 Metric - Waves
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Neutral Ground Brass Band)
13 The Strypes - What A Shame
14 Rowwen Heze - Blieve Loepe
15 Neutral Ground Brass Band - NGGB In The House
16 Neutral Ground Brass Band - It's What You Get
17 Convoi Exceptional - Convoija
18 The Homesick - Cut Your Hair
19 The Brahms - Windsor
20 Eleonor Coco - 4U
21 Dave Matthews band - Everyday de Ketting (708)
22 James Bay - Best Fake Smile
23 Iggy & The Stooges - Down On The Street I.M. saxofonist Steve MacKay, 10-10-15 (66)
Zaterdag 10 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (707)
o.a. Popronde met interview Diede
16.00-17.00 uur
01 Palio Superspeed Donkey - OBI-One
02 Editors - Forgiveness
03 Saybia - Ominous Mystery
04 Julian Velard - Company
05 Bruce Cockburn - If I Had A Rocket Launcher
06 Gregory Porter - Liquid Spirit
07 Bear's den - Agape
08 Brother & Bones - To Be Alive
09 Marina & The Diamonds - I'm A Ruin zangeres Marina Diamandis (30)
10 Ultravox - Vienna zanger Midge Ure (62)
11 Van Halen - Jump zanger David Lee Roth (61)
12 Alasca - Cult
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Diede)
13 Nathanie Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
14 Breaking Leeves - Road Signs
15 Diede - Stick It Out
16 Diede - Give It All Up
17 The Brahms - Golden
18 Stereophonics - Dakota 'live'
19 Arrested Development - People Everyday de Ketting (707)
20 Hoffmaestro - Dreams
21 Billy Joe Royal - Hush I.M. 06-10-15 (73)
22 Ph.D - I Won't Let You Down I.M. zanger Jim Diamond 10-10-15 (64)
Zaterdag 03 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (706)
o.a. Popronde met bandinterview Early Adopters
16.00-17.00 uur
01 Bewilder - Forza
02 Kovacs - My Love
03 Christine and the Queens - Christine
04 Bobby Long - Ode to Thinking
05 Maaike Ouboter - Anders
06 Golden Earring - N.E.W.S.
07 The Waterboys - The Whole of the Moon
08 The Maureens- Lonely Trail
09 Beans & Fatback - Roots from my Soul
10 Fleetwood Mac - Go Your Own Way
11 Fountains Of Wayne-Red Dragon Tattoo
12 Scisscor Sisters - Comfortably Numb
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Early Adopters)
13 Half Way Station - Monsters
14 Project Jeanne - Ages
15 Early Adopters - Troubleshooter
16 Early Adopters - Narrowcaster
17 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
18 David Gilmour - Rattle that Lock
19 The Dubliners - Seven Drunken Nights
20 Rowwen Hèze - Bestel Mar (edit)
21 Cherry Ghost - People Help The People de Ketting (706)
22 De Staat - Witch Docter
23 The Cars - My Best Friend's Girl I.M. zanger/gitarist Benjamin Orr, 03-10-00 (53)
Zaterdag 26 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (705)
o.a. Holland Pop Tribute Festival en Popronde met bandinterview A Polaroid View
16.00-17.00 uur
01 Van Morrison - Brown Eyed Girl
02 Supersister - She Was Naked
03 Jefferson Airplane - White Rabbit
04 Mungo Jerry - In The Summertime
05 The Cosmic Carnival - Outlaw Blues 'live'
06 Joe Cocker - She Came In Through The Bathroom Window 'live'
07 Santana - Black Magic Woman/Gypsy Queen 'live'
08 Ekseption - Air
09 Focus - House Of The King
10 Pink Floyd - Air
11 Canned Heat - Going Up The Country
12 The Byrds - Turn Turn Turn
13 The Cosmic Carnival - The Weight 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview A Polaroid View)
14 Saybia - 7 Demonds
15 Diede - Give It All Up
16 A Polaroid View - Away From Here
17 A Polaroid View - Where You Wanna Go
18 Early Adopters - Wire
19 John Foxx - Underpass (67)
20 Mansun - Wide Open Space zanger Paul Draper (45)
21 Roxy Music - Over You zanger Bryan Ferry (70)
22 David Bowie - Cat People de Ketting (705)
23 Soak - Sea Creatures
24 Cuby & The Blizzards - Window Of My Eyes I.M. zanger Harry Muskee, 26-09-11 (70)
Zaterdag 19 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (704)
o.a. Popronde met vooruitblik editie Delft en bandinterview Daniel Cane & The Rebellion
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Popronde Delft)
01 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
02 Anneke van Giersbergen - We Live On
03 Gingerpig - Run
04 A Polaroid View - Where You Wanna Go
05 Drunken Dolly - St. Patrick's Day
06 The Homesick - Cut Your Hair
07 Godley & Creme - An Englishman In New York zanger/gitarist/toetsenist Lol Creme (68)
08 Chic - Le Freak gitarist/producer Nile Rodgers (63)
09 Pulp - Common People zanger Jarvis Cocker (52)
10 Kula Shaker - Out On The Highway drummer Paul Winterhart (44)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Daniel Cane & The Rebellion)
11 Magnus - Singing Man
12 Stillwave - Tamac Plains
13 Daniel Cane & The Rebellion - Harbor
14 Daniel Cane & The Rebellion - Exit Strategy
15 Goodnight Moonlight - Mountain Boy
16 Crocodiles - Foolin' Around
17 Hooton Tennis Club - Jasdper
18 As Elephants Are - Crown
19 Al Stewart - Year Of The Cat
20 Crosby, Stills & Nash - For What It's Worth
21 Jimi Hendrix - All Along The Watchtower I.M. 18-09-70 (45)
Zaterdag 12 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (703)
o.a. Appelpop en vooruitblik Popronde met bandinterview Mountaineer
16.00-17.00 uur
01 Seasick Steve - Summertime Boy
02 U2 - Beautiful Day 'live'
03 Lifehouse - Hanging By A Moment 'live'
04 The Deaf - Coming Down The Road
05 Kensington - Streets
06 Rondé - We Are One
07 Marc Almond - Tears Run Rings
08 XTC - Making Plans For Nigel toetsenist Barry Andrews (59)
09 Moby - Porcelain (50)
10 Tim Knol - Swallow Water (26)
11 Dropkick Murphys - Worker's Song zanger Al Barr (47)
12 The Delta Saints - Death Letter Jubilee
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Mountaineer)
13 Fictionplane - Get Out Of My Face
14 Orange Fox - Secrets
15 Mountaineer - All Your Armies
16 Mountaineer - Submarine
17 Daniel Cane & The Rebellion - Harbor
18 Phoenix City Retaliators - Bushman
19 Apneu - Hard Feelings
20 Naive Set - Safe Flight
21 Pearl Jam - Light Years de Ketting (703)
22 Editors - Life Is A Fear
23 Johnny Cash - The Wanderer I.M. 12-09-03 (71)
Zaterdag 05 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (702)
o.a. Nacht van de Kaap en vooruitblik Popronde met bandinterview Orange Fox
16.00-17.00 uur
01 DeWolff - Restless Man
02 Echo & The Bunnymen - Stormy Weather 'live'
03 God Is An Astronaut - The End Of The Beginning
04 The Mysterons - Thunderbird 1
05 Sven Hammond - The Usual Suspect
06 Los Paja Brava - xtraWhiskey
07 China Crisis - Wishful Thinking
08 Third World - Now That We Found Love
09 Sniff 'n The Tears - Driver's Seat zanger Paul Roberts (67)
10 Axis Of Justice - Where The Streets Have No Name 'live' drummer Brad Wilk (47)
11 U2 - Every Breaking Wave
12 Triggerfinger - The Perfect Match
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Orange Fox)
13 Mala Vita - El Cerbero
14 Rats On Rafts - The Moneyman
15 Orange Fox - Feel It
16 Orange Fox - Fire It Up
17 The Pheromones - Stronger
18 HeyMoonShaker - Wallet Switcher
19 Pignose Willy's - Hoodoo Jungle Blues
20 Ash - Shining Light de Ketting (702)
21 The Charlatans - The Only One I Know 'live'
22 Foals - Mountain At My Gates
23 The Specials - Ghost Town I.M. Trombonist Rico Rodriquez, overleden 04-09-15 (80)
Zaterdag 29 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (701)
o.a. terugblik Lowlands met Gallowstreet en Festival Once Upon A Time In The West met interviews en impressies
16.00-17.00 (rond 16.15 interview Gallowstreet en 16.45 uur Once Upon A Time In The West en The Cosmic Carnival)
01 Will And The People - Lion In The Morning Sun
02 Convoi Exceptional - Convoija
03 Gallowstreet - Hattori
04 Gallowstreet - Blue Monday
05 The Cannonball Johnsons - I Feel Free
06 Friends Of The Family - Cracked Man
07 The Cosmic Carnival - The Weight 'live'
08 The Cosmic Carnival - A Thousand Miles
09 Pinata - Pinata
17.00-18.00 uur
10 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
11 The Mighty Tyhoons - The Snake
12 Stringcaster - Wayfaring Stranger
13 This Mortal Coil - Song To The Siren zangeres Liz Fraser (52)
14 Massive Attack - Teardrop
15 Bob Marley & The Wailers - Sun Is Shining de Ketting (701)
16 Alasca - Plenty
17 Catawba River Fox - Catawba River Fox 'live'
18 Medicine Jet - Luxurious Deceivement
19 Texas Radio - Texas Blues
20 The Heat - Into The Mountain
21 DeWolff - (Ain't Nothing Wrong With) A Little Bit Of Loving
Zaterdag 22 Augustus 16.00-19.00 uur Zwaardvis (700)
Lowlandsfestival met bandinterviews en sfeerimpressies
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Herman Brock Jr.)
01 All Time Low - Something's Gotta Give
02 Years & Years - King
03 Herman Brock Jr. - Diversity
04 Herman Brock Jr. - My Old Hometown
05 Jacco Gardner - Find Yourself
06 Paolo Nutini - Iron Sky
07 Kodaline - Brand New Day
08 Echosmith - Come Together
09 Hot Chip - I Feel Better
17.00-18.00 (rond 17.30 uur interview Kasba)
10 Bastille - Things We Lost In The Fire
11 FFS - Call Girl
12 The Bohicas - Where You At
13 Twenty One Pilots - Guns For Hands
14 PAUW - Shambhala
15 Kasba - Salama
16 Kasba - Zina
17 Balthazar - Leipzig
18 Bear's Den - Agape
18.00-19.00 uur
19 De Jeugd van Tegenwoordig - Get Spanish
20 Django Django - Default
21 The Maccabees - Pelican
22 The Districts - 4th & Roebling
23 Interpol - Obstacle 1 'live'
24 Father John Misty - Hollywood Forever Cemetary Sings
25 Afterpartees - Bathroom Floor
26 Chemical Brothers - Little Birdies Down Beats/Hey Boy Hey Girl 'live'
27 Underworld - Rez/Cowgirl 'live'
28 Passenger - Let Her Go
Zaterdag 15 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (699)
o.a. Festival The Brave, Culinesse en Bandinterview Alexi Lalas
16.00-17.00 uur
01 The Charlatans - The Only One I Know
02 Malky - Soon
03 Alasca - In Media Res
04 Joel Baker - Further Than Feelings
05 Byron Bay - God Only Knows
06 The Young Folk - Way Down South
07 Adam Barnes - She Will Stay Beneath The Moon
08 The The - Uncertain Smile zanger/gitarist/toetsenist Matt Johnson (54)
09 Powderfinger - Waiting For The Sun zanger Bernard Fanning (46)
10 Weezer - Island In The Sun de Ketting (699)
11 T-99 - Sun de Ketting (700)
12 Daniel Cane & The Rebellion - Exit Strategy
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alexi Lalas en 17.35 uur Culinesse)
13 Augustines - Augustine
14 Alexi Lalas - Tiny Demons
15 Alexi Lalas - All I Need Is Some Company
16 Waylon - Nothing To Lose
17 Candy Dulfer - Sax-A-Go-Go
18 Di-rect - Move On
19 The Kik - Zevenhuizer Zondag
20 Elvis Presley - Suspicious Minds I.M. 16-08-77 (42)
Zaterdag 08 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (698)
o.a. Festivals Duizel in het Park, Wallenpop en Waterpop met bandinterview Wolfskop
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Duizel in het Park en 16.30 uur Waterpop)
01 The Waterboys - Glastonbury Song
02 The Cosmic Carnival - Highwire
03 Friends Of The Family - Gone Away
04 Orange Skyline - I Don't Mind
05 De Staat - Devil's Blood
06 Brother & Bones - To Be Alive
07 Aaron Keylock - Desperation Blues
08 Creed - Higher zanger Scott Stapp (42)
09 U2 - Desire gitarist The Edge (54)
10 Lyre Le Temps - Lady Swing
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Wolfskop en 17.30 uur Wallenpop)
11 Magnus - Singing Man
12 Wolfskop - The Shadow Of The Sun
13 Wolfskop - The Man Behind The Gun
14 Jett Rebel - Romance
15 Order Of The Emperor - Back To Our Roots
16 De Wolff - Working Like A Dog
17 Intergalactic Lovers - Islands de Ketting (698)
18 Stuart Mavis - Different Generations
19 The Cure - A Strange Day I.M. Marcel van der Louw, 01-08-15 (48)
Zaterdag 01 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (697)
o.a. Schollenpop met bandinterview Kingfisher Sky
16.00-17.00 (rond 16.10 uur interview Kingfisher Sky en 16.30 uur Schollenpop)
01 Kingfisher Sky - Open Eyes
02 Kingfisher Sky - King Of Thieves
03 Elementary Penguins - Pitch Black
04 Lucas Hamming - Mojo Mischief
05 Ed Struijlaart - Deeper In Love
06 Rondé - We Are One
07 The Woven Leaves - Woven Leaves
08 Mutt Dog County - Stranger
09 Friends Of The Family - Cracked man
17.00-18.00 uur
10 Death Angel - Son Of The Morning
11 The Indien - Done
12 Fexet - Way Back Home
13 Lukewarm Ocean - Upon The Waves
14 The Deaf - Coming Down The Road
15 Counting Crows - American Girls zanger Adam Duritz (51)
16 Michael Penn - No Myth (57)
17 Public Enemy - Bring The Noise rappers Chuck D & Professor Griff (55)
18 Def Leppard - Animal zanger Joe Elliot (56)
19 Bachman Turner Overdrive-U Ain't Seen Nothing Yet zanger/gitarist Tim Bachman (64)
20 Tired Pony - Point Me At Lost Islands de Ketting (697)
21 Novastar - Wrong
22 Queensryche - Silent Lucidity
Zaterdag 25 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (696)
o.a. Rotterdam Unlimited, Zwarte Cross en Damaris Festival met bandinterview Kissing Jane
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Rotterdam Unlimited)
01 The Mission UK - Wasteland
02 Bongo Botrako - Caminante 'live'
03 Tentempies - Dame Tu Mano
04 Typhoon - Bumaye
05 Gentleman & The Evolution - Bridge Over Wall 'live'
06 George Clinton - Loopzilla
07 Casa De La Muerte - Vodka!
08 Sonic Youth - Sugar Kane gitarist Thurston Moore (57)
09 Hoffmaestro - Dreams
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Kissing Jane)
10 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
11 Rondé - We Are One
12 Kissing Jane - Ranger
13 Kissing Jane - Voodoo
14 Sue The Night - The Whale
15 Sunday Sun - Sunday Morning
16 Afterpartees - Wonderwall
17 Flogging Molly - Revolution
18 The Zutons - Pressure Point de Ketting (696)
19 Katzenjammer - A Bar In Amsterdam
20 The Kooks - How'd You Like That
21 Joe Cocker - The Letter I.M. songwriter Wayne Carson, 20-07-15 (72)
Zaterdag 18 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (695)
o.a. De Parade en Valkhof Festival met bandinterview Donnerwetter
16.00-17.00 uur
01 Will And The People - No Shame
02 The Growlers - One Million Lovers
03 Ezra Furman - Restless Year
04 Paceshifters - Drone
05 Donnerwetter - In The City
06 Speakerpunch - Dirty Pleasures
07 Pitto - Walking By The Sea
08 The Mysterons - Thunderbird 1
09 Solstafir - Fjara
10 The Skatalites - Guns Of Navarone
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Donnerwetter)
11 The Mission - Everything But The Squeal
12 The Cosmic Carnival - Funny Man
13 Donnerwetter - Silent One
14 Pearl Jam ft. Neil Young - Mirrorball drummer Jack Irons (52)
15 The Alarm - Rockin' In The Free World drummer Nigel Twist (57)
16 XTC - Making Plans For Nigel drummer Terry Chambers (60)
17 Peace - World Pressure de Ketting (695)
18 Vast Countenance - Devil's Claw I.M. drummer Cornelis Schilder, 17-07-14 (33)
Zaterdag 11 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (694)
o.a. Werfpop en Big Rivers Festival met bandinterview Stillwave
16.00-17.00 (rond 16.05 interview Werfpop en 16.30 uur Big Rivers)
01 The Fortunate Sons - Have You Ever Seen The Rain 'live'
02 Tentempies - Quiero Saltar
03 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
04 De Wet - Beg For More
05 Mark Lotterman - How Wrong Can You Be?
06 Woot - Don't You
07 Ed Struijlaart - Anything
08 Kovacs - My Love
O9 PollyAnna - Sing
10 Weezer - Foolish Father bassist Scott Schriner (50)
11 Ash - Shining Light drummer Rick McMurray (40)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Stillwave)
12 T-99 - Sun
13 Stillwave - Slow Binders
14 Stillwave - Modes Of Transport
15 Stillwave - Tarmac Plains
16 Falco Benz - Hat Tricks
17 The Deaf - Coming Down The Road
18 Typhoon - Bumaye
19 Foo Fighters - World
20 Gary Clark Jr. - Travis County 'live'
21 Herman Brood en Henny Vrienten - Als Je Wint I.M. Herman Brood, 11-07-01 (54)
Zaterdag 04 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (693)
o.a. Trailerpop en Metropolis Festival met bandinterview Kid Harlequin
16.00-17.00 (rond 16.05 uur interview Kid Harlequin en 16.20 uur Trailerpop)
01 Kid Harlequin - Waste Of Skin
02 Kid harlequin - Wired
03 Princeton - Not Invited
04 Yanesh! - Sugar
05 Nielson - Hoe
06 Bear's Den - Agape
07 Mumford And Sons - I Will Wait 'live'
08 The Vaccines - If You Wanna 'live'
09 Bad English - Time Stood Still zanger John Waite (63)
10 Moon Tapes - A Little Bit Of Paris
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Metropolis Festival)
11 The Roots - The Seed 2.0
12 Goodnight Moonlight - Mountain Boy
13 Ezra Furman - Restless Year
14 Glass Animals - Black Mambo 'live'
15 All Tvvins - Too Young To Live
16 Meridian Brothers - Salvadora Robot
17 Vintage Trouble - Run Like The River
18 Simple Plan - Me Against The World de Ketting (693)
19 Black Honey - Madonna
20 Yes - Leave It I.M. bassist Chris Squire, overleden 28-06-15 (67)
Zaterdag 27 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (692)
o.a. Pijnacker Bluegrass Festival, A Night At The Park en Parkpop met bandinterview Mutt Dog County
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Bluegrass Festival en 16.30 uur A Night At The Parkpop)
01 The Pignose Willy's - Hoodoo Jungle Blues
02 The Buttshakers - Get Your Blues
03 Batmobile - Shoot Shoot
04 Carrie Nation & The Speakeasy - Way To Kansas
05 Rob Heron & The Tea Pad Orchestra - Drinking Coffee Rag
06 Splendid - Again 'live'
07 UB40 - Johnny Too Bad 'live'
08 K's Choice - Not An Addict 'live'
09 Rowwen Héze - De Neus Omhoeg 'live' zanger/gitarist Jack Poels (58)
10 Counting Crows - Mr. Jones 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Mutt Dog County)
11 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay 'live'
12 Orange Skyline - I Don't Mind
13 Mutt Dog County - Homegrown
14 Mutt Dog County - Stranger
15 Elementary Penguins - Pitch Black
16 Wolf Alice - Bros
17 Pinata - Divine Intervention
18 Bongo Botrako - Caminante
19 Bruce Springsteen - Cover Me 'live' de Ketting (692)
20 Duran Duran - Ordinary World
21 Di-rect - Iedereen Is Van De Wereld I.M. The Lau, 23-06-15 (62)
Zaterdag 20 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (691)
o.a. De Parade, Muziek op de Rotte, Best Kept Secret en Schippop met bandinterview Casa de La Muerte)
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Schippop)
01 Muse - Psycho 'live'
02 Placebo - For What It's Worth 'live'
03 Faith No More - Last Cup Of Sorrow 'live'
04 Steye & The Bizonkid - Do Without You
05 Sue The Night - Fool's Gold
06 Akwasi - Dorst
07 Stuurbaard Bakkebaard - Down Little Dog
08 Rats On Rafts - Plastic Plaster
09 Duran Duran - New Moon On Monday bassist John Taylor (55)
10 Beach Boys - God Only Knows zanger/componist/bassist Brian Wilson (73)
11 The Cosmic Carnival - Mata!
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Casa de La Muerte)
12 Casa de La Muerte - Si Senor
13 Amariszi - Noah
14 Casa de La Muerte - Vodka
15 Casa de La Muerte - Stop Banging My Head
16 The Cool Quest - Shine
17 The Strypes - You Can't Judge A Book By The Cover de Ketting (691)
18 Temples - Shelter Song
19 Sunset Sons - Remember
20 James Bay - Hold Back The River
21 The Cat Empire - Brighter Than Cold
22 Of Monsters And Men - Crystals
23 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
Zaterdag 13 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis XL Festival Edition (690)
o.a. Pinkpop en Wantijpop met bandinterviews OneWorldBand en Savoy Room
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview OneWorldBand en 16.35 uur Savoy Room)
01 Scotch - Lions Riot
02 OneWorldBand - Only Jah Love
03 Magic! - Rude
04 Blaudzun - Powder Blue
05 OneWorldBand - Weapons
06 Savoy Room - Get Up
07 Savoy Room - Metropolis
08 The Cool Quest - Shine
09 Coasts - Modern Love
10 Dotan - Home
17.00-18.00 uur (sfeerimpressies Pinkpop)
11 Jett Rebel - Romance
12 The Script - Superheroes
13 Avicii - Wake Me Up
14 Pharrell Wiliams - Happy
15 Causes - Teach Me How To Dance With Me
16 George Ezra - Cassy O'
17 Ewert & The Two Dragons - Million Miles
18 Twin Atlantic - Brothers & Sisters
19 Fiddler's Green - Victor & His Demons
20 The Wombats - Sex & Question Marks
21 Sheppard - Geronimo
22 John Coffey - Dirt & Stones
23 Jonathan Jeremiah - Wild Fire
18.00-19.00 uur (sfeerimpressies Pinkpop)
24 Muse - Starlight 'live'
25 Elbow - Lippy Kids 'live'
26 Kensington - Done With It
27 Anouk - R U Kiddin Me 'live'
28 One Republic - Love Runs Out 'live'
29 Faith No More - Ashes To Ashes
30 Foo Fighters - Learn To Fly 'live'
31 Placebo - 36 Degrees 'live'
32 Robbie Williams - Let Me Entertain You
33 Counting Crows - Rain King 'live'
34 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
Zaterdag 06 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (689)
o.a. Festivals Kaderock, Pinkpop en Wantijpop met bandinterview Scotch
16.00-17.00 uur
01 Moke - Let It Burn
02 Fleetwood Mac - The Chain 'live'
03 Paul McCartney - I'm Down 'live'
04 Matt Bianco - More Than I Can Bear
05 Mark Knopfler - What It Is
06 Livin Blues Experiece - LB Boogie
07 Hallo Venray - Two Feet
08 The Suburbs - Rollercoaster
09 Arcade Fire - No Cars Go - drummer Jeremy Gara (37)
10 The View - Double Yellow Lines zanger Kyle Falconer (28)
11 Muse - Uprising 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Scotch)
12 Scotch - Lions Riot
13 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
14 Scotch - Place To Be
15 Scotch - Cooleys
16 Savoy Room - Get Up
17 The Box Tops - The Door You Closed To Me de Ketting (689)
18 Jake Bugg - Me And You de Ketting (690)
19 Counting Crows - Earthquake Driver
20 Faith No More - Midlife Crisis
21 Albert West - Girls & Cadillacs I.M. 04-06-15 (65)
22 The Beatles - Get Back I.M. toetsenist Billy Preston 06-06-06 (59)
Zaterdag 30 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (688)
o.a. Sniester Festival en bandinterview The Bullfight
16.00-17.00 uur
01 Toto - Hold The Line 'live'
02 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live'
03 Brandon Flowers - Dreams Come True
04 Atlantic Attraction - Strange Love
05 Woot - Don't You
06 The Van Jets - Ricochet
07 The Charlatans - Walk With Me zanger Tim Burgess (48)
08 Rage Against The Machine - Bulls On Parade gitarist Tom Morello (51)
09 The Clash - The Magnificent Seven drummer Topper Headon (60)
10 The Church - Under The Milky Way 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Bullfight
11 The Bullfight - Gladly Willingly
12 Jacco Gardner - Find Yourself
13 The Bullfight - Astonishing Blue
14 The Bullfight - Your Problem
15 The Dead South - Banjo Odyssey
16 C.C.R. - Door To Door 'live' de Ketting (688)
17 Dario Mars & The Guillotines - The Joker
18 Luke Winslow-King - Swing That Thing
19 Taymir - All We Know
20 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
21 Jeff Buckley - The Last Goodbye I.M. 29-05-97 (30)
Zaterdag 23 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (687)
o.a. Delft Citypop, Sniester Festival en bandinterview Joe Madman & The SIdewalkers
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Sniester Festival)
01 Roisin Murphy - Moviestar
02 Sven Hammond - The Usual Suspect
03 Di-rect - Daydreams In A Blackout
04 Sleeptalker - Free At Last
05 Taymir - All Of The Time
06 Wolfskop - The Man Behind The Gun
07 Joy Division Undercover - Love Will Tear Us Apart
08 Luka Bloom - Holy Ground (60)
09 Radiohead - Karma Police drummer Phil Selway (48)
10 Stereophonics - Dakota bassist Richard Jones (41)
11 Suede - Trash drummer Simon Gilbert (50)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Joe Madman & The Sidewalkers)
12 Bade - Heartbeat
13 The Afterveins - Wet
14 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
15 Joe Madman & The Sidewalkers - Sacred Desert
16 Massive Attack - Man Next Door de Ketting (687)
17 K's Choice - Echo Mountain
18 Disappears - Repicate
19 Jesse Malin - Little Star
20 The Shamen - Move Any Mountain I.M. bassist/toetsenist Will Sinnott, 23-05-91 (30)
Zaterdag 16 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (686)
o.a. Festivals London Calling Outdoor, Delft Citypop en bandinterview Red Vultures
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Delft Citypop)
01 Undertones - Teenage Kick
02 Pauw - Shambhala
03 The Mysterons - Thunderbird 1
04 The Indien - Done
05 Orange Skyline - I Don't Mind
06 Sue The Night - The Whale
07 Kraak en Smaak - Squeeze Me
08 Afterpartees - Wonderwall
09 Mr. Mister - Broken Wings zanger/gitarist Richard Page (62)
10 Heaven 17 - Temptation zanger Glenn Gregory (57)
11 Nirvana - Come As You Are bassist Krist Novoselic (50)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Red Vultures en 17.45 uur impressie London Calling Outdoor)
12 U2 & BB King - When Love Comes To Town I.M. BB King, overleden 14-05-15 (89)
13 Nick Cave & The Bad Seeds - Bring It On
14 Red Vultures - Sharks
15 Red Vultures - The Sound Of The Homeless Man
16 Stornoway - I Saw You Blink
17 Aloe Blacc - The Man de Ketting (686)
18 Lonelady - Marble
19 She Keeps Bees - Is What It Is
20 Ekseption - Air I.M. trompettist Rein van den Broek, overleden 10-05-15 (69)
Zaterdag 09 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (685)
o.a. Roparock met impressies en bandinterview Mount Temple)
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Roparock)
01 Fischer Z - Marliese
02 Marina & The Diamonds - I'm A Ruin
03 Jonathan Jeremiah - Wild Fire
04 The Empty Horse - Za-Hell
05 Barking Luke - Fight For Your Right
06 Red Hot Chili Peppers - Make You Feel Better
07 Young The Giant - My Body
08 Be Who You Wannabee - Baggy Trousers
09 Dave Gahan - Kingdom (53)
10 The Housemartins - Caravan Of Love zanger Paul Heaton (53)
17.00-18.00 (rond 18.10 uur interview Mount Temple)
11 U2 - Pride 'In The Name Of Love'
12 Mount Temple - I Will Follow
13 Mount Temple - Beautiful Day
14 Kaiser Chiefs - Good Days Bad Days de Ketting (684)
15 The Supernaturals - The Day Before Yesterday's Man de Ketting (685)
16 Cradle FC - I Is They Is
17 Hot Chocolate - Every 1's A Winner I.M. zanger Errol Brown, 09-05-15 (71)
18 Red Devils - Devil Woman I.M. zanger Lester Butler, 09-05-98 (38)
Zaterdag 02 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (684)
o.a. vooruitblik Bevrijdingsfestivals en bandinterview Speakerpunch
16.00-17.00 uur
01 Stereo MC's - Connected
02 Fischer Z - So Long
03 Saga - Solsbury Hill
04 Jungle By Night - Attila
05 Tentempies - Encienda La Luz
06 Pink Oculus - Overdue
07 Sabrina Starke - A Woman's Gonna Try
08 Blow Monkeys - It Doesn't Have To Be This Way zanger Robert Howard (54)
09 Lou Gramm - Midnight Blue (65)
10 The Knack - My Sharona bassist Prescott Niles (61)
11 Chef' Special - Bend Down Low
12 Asteroids Galaxy Tour - Around The Bend
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Speakerpunch)
13 AC/DC - Rock The Blues Away
14 DeWolff - Dance Of The Buffalo
15 Speakerpunch - Dirty Pleasures
16 Speakerpunch - Swan Lake
17 Accelerators - Gate Shut Panic
18 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
19 Savage Garden - To The Moon And Back de Ketting (682)
20 Matchbox 20 - Back To Good de Ketting (683)
21 Ragtime Wranglers - Groovesville
22 Rass Motivated - Thirteen Rebel Music
23 Ben E King - Stand By Me I.M. 30-04-15 (76)
Zaterdag 25 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (683)
o.a. Festivals London Calling en The Life I Live en bandinterview Pink Oculus
16.00-17.00 uur
01 The Clash - London Calling
02 The Districts - 4th And Roebling
03 Slaves - The Hunter
04 Fool's Gold - Surprise Hotel
05 Moon Duo - Zero
06 Lusts - Temptation
07 Cosmo Sheldrake - The Fly
08 As Elephants Are - Crown
09 Hooton Tennis Club - Jasper
10 Band Of Horses - Is There's A Ghost zanger/gitarist Ben Bridwell (37)
11 Biffy Clyro - Opposite bassist en drummer James & Ben Johnston (35)
12 Vaults - Premonitions
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Pink Oculus)
13 Q65 - The Life I Live
14 Friends Of The Family - Gone Away
15 Pink Oculus - Overdue
16 Pink Oculus - Sweat
17 The Cool Quest - Shine
18 Lefties Soul Connection - Akathisia
19 Intergalactic Lovers - Delay
20 Admiral Freebee - Lucky One
21 Sven Hammond - The Usual Suspect
22 Jacco Gardner - Find Yourself
23 The Deaf - Coming Down The Road
Zaterdag 18 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (682)
Record Store Day met bandinterview Okieson
16.00-17.00 uur
01 Bruce Springsteen - Born To Run
02 The Afterveins - Wet
03 Audio Adam - If It Takes You Home
04 Simple Minds - Waterfront 'live'
05 Jesus & Mary Chain - Just Like Honey
06 Johnny Cash - Personal Jesus
07 Johnny Marr - I Feel You
08 Happy Mondays - Kinky Afro toetsenist Mark 'Bez' Berry (51)
09 U2 - California (There's No End To Love)
10 The Doors - Strange Days
11 Rats On Rafts - The Moneyman
12 zZz - When I Come Home
17.00-18.00 (rond 17.40 uur interview Okieson)
13 Placebo - Nancy Boy
14 Alasca - The Prophet
15 Okieson - No Luck Today
16 Jonathan Jeremiah - Wildfire
17 Venice - What's Done Is Done
18 Killing Joke - Love Like Blood
19 Jimi Hendrix - Purple Haze
20 The Kik ft. Armand & Luck Fonz III - Want Er Is Niemand
21 Tentempies - Dame Tu Mano
22 The Beat - Mirror In The Bathroom
23 Okieson - Lorelei
24 Johnny Dowd - Betty
Zaterdag 11 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis( 681)
o.a. Motel Mozaique met bandinterview The Mysterons en vooruitblik Record Store Day met bandinterview Alasca
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview The Mysterons)
01 Dizzy Man's Band - The Show I.M. zanger Jacques Kloes (67)
02 Kovacs - Diggin'
03 The Mysterons - Thunderbird 1
04 The Mysterons - Echoes
05 Mister & Mississippi - In Between
06 The Cosmic Carnival - Highwire
07 The Indien - Done
08 The Specials - Ghosttown zanger Neville Staple (60)
09 Bush - Everything Zen gitarist Nigel Pulsford (52)
10 Weval - Gimme Some
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alasca)
11 Will Butler - Anna
12 Okieson - No Luck Today
13 Alasca - In Media Res
14 Alasca - Plenty
15 Mountain States - El Sombrero
16 Purity Ring - Push Pull
17 The Notwist - Kong
18 Depeche Mode - A Pain That I'm Used To 'live' de Ketting (681)
19 Mutt Dog County - Stranger
20 Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama I.M. drummer Bob Burns, 03-04-15 (64)
Zaterdag 04 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (680)
Paaspop en bandinterview Rondé
16.00-17.00 uur
01 Sunday Sun - I Call You Honey
02 Fiddler's Green - Victor & His Demons
03 Kensington - Done With It
04 Sue The Night - The Whale
05 Shaking Godspeed - Lately
06 Handsome Poets - Stardust
07 Therapy? - Helpless Still Lost
08 I Am Kloot - The Days Are Mine
09 The Indien - Done
10 Jett Rebel - Romance
11 Within Temptation - Paradise (What About Us)
12 Lacuna Coil - Losing My Religion
13 Di-rect - Daydreams In A Blackout
17.00-18.00 (rond 17.25 uur interview Rondé)
14 The Kooks - How D'You Like That
15 PAUW - Shambhala
16 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
17 Anouk & Douwe Bob - Hold Me
18 Rondé - Run
19 Rondé - Hunt Me Down 'live'
20 Kovacs - My Love
21 Dotan - Hungry
22 Deus - Quatre Mains
23 Sven Hammond - The Usual Suspect
24 Pitto - Walking By The Sea
25 Rudimental - Feel The Love
Zaterdag 28 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (679)
o.a. vooruitblik Paaspop met bandinterview Pauw
16.00-17.00 uur
01 Kensington - War
02 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
03 The Cure - Close To Me 'live'
04 Sven Hammond - Happy People
05 Afterpartees - Wonderwall
06 Ed Struijlaart - Never
07 Venice - Sweet Aloha zanger Mark Lennon (52)
08 The Killers - When You Were Young gitarist David Keuning (39)
09 E.M.F. - Unbelievable zanger James Atkin (46)
10 Therapy? - Crooked Timber
11 The Silverfaces - Thoughts Of You
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview PAUW)
12 The Kooks - Are We Electric
13 Deus - Constant Now
14 PAUW - Punchdrunk
15 PAUW - Shambhala
16 Rondé - Run
17 Sir James - Good Morning
18 Lucas Hamming - Fake Love Hyprocrisy
19 Sunday Sun - Sunday Morning
20 Pearl Jam - World Wide Suicide de Ketting (679)
21 Manic Street Preachers - Suicide Is Painless de Ketting (680)
22 Ian Dury - Hit Me With Your Rhythm Sticks I.M. 27-03-00 (57)
Zaterdag 21 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (678)
o.a. Festival Aangeschoten Wild en bandinterview North To The Night
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Aangeschoten Wild)
01 Free - All Right Now I.M. bassist Andy Fraser, 16-03-15 (62)
02 Dandy warhols - Bohemian Like You
03 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
04 Fiction Plane - Get Out Of My Face
05 Close Up - Cold War Affair
06 Lucas Hamming - Mojo Mischief
07 Taymir - All We Know
08 Single Pilot - Keeps Going On
09 The House Of Love - Shine On zanger Guy Chadwick (59)
10 Roger Hodgson - Had A Dream (65)
11 The Prodigy - Breathe DJ Maxim Reality (48)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview North To The Night)
12 Train - Drops Of Jupiter 'live'
13 North To The Night - What I Have Against Religion
14 North To The Night - The Duty Of Civil Disobedience
15 Bombino - Azamane Tiliade
16 The Twilight Sad - There's A Girl In The Corner
17 Alasca - Cult
18 The Weeknd - Belong To The World de Ketting (678)
19 Underworld - Born Slippy
20 Toto - Don't Chain My Heart I.M. bassist Mike Porcaro, 15-03-15 (59)
Zaterdag 14 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (677)
o.a. Big Rivers Indoor, ProgFrog en bandinterview A Liquid Landscape
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview A Liquid Landscape)
01 Dandy Warhols - Every Day Should be A Holiday
02 Royal Blood - Figure It Out
03 A Liquid Landscape - The Largest Fire
04 A Liquid Landscape - Open Wounds
05 Sunday Sun - Should've Known Better
06 The Afterveins - The Places
07 Jona Lewie - You'll Always Find Me In The Kitchen At Parties (65)
08 Hanson - MmmBop zanger/toetsenist Taylor Hanson (32)
09 The Subways - Strawberry Blonde
17.00-18.00 uur
10 Fiction Plane - Where Do We Go From Here
11 Joe Bonamassa - Driving Towards The Daylight
12 Kitty, Daisy & Lewis - Don't Make A Fool Out Of Me
13 Palio Superspeed Donkey - Better Days
14 Friends Of The Family - Before The Storm
15 The Watch - A.T.L.A.S.
16 Kyrbgrinder - People Of The Free World
17 R.E.M. - Belong de Ketting (677)
18 Nits - The Dream 'live'
19 3 Dog Night - Mama Told Me Not To Come I.M. toetsenist Jimmy Greenspoon, 11-03-15 (67)
Zaterdag 07 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (676)
o.a. bandinterview Meadowlake
16.00-17.00 uur
01 The Scene - Iedereen Is Van De Wereld
02 Dotan - Home
03 The Common Linnets - Hungry Hands
04 Oscar & The Wolf - Strange Entity
05 Deus - Quatre Mains
06 Fink - Looking So Closely
07 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
08 The Indien - Done zangeres/bassiste Janneke Nijhuis (31)
09 The Farm - Groovy Train gitarist Keith Mullin (52)
10 Happy Mondays - Loose Fit toetsenist Paul Davis (49)
11 Gotcha! - Free As A Bird
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Meadowlake)
12 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
13 Sue The Night - The Whale
14 Meadowlake - There's A Fire Rising
15 Meadowlake - Stripped Bare Structures
16 T-99 - Sun
17 Palio Superspeed Donkey - OBI-One
18 Sunday Sun - Sunday Morning
19 Joe Cocker ft. Maxine Greene - Up Where We Belong 'live' de Ketting (676)
20 Ian Siegal - Revelator
21 The Christians - Ideal World I.M. zanger/toetsenist Roger Christian, 08-03-98 (48)
Zaterdag 28 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (675)
o.a. Scumbash Festival en bandinterview The Tightropes
16.00-17.00 uur
01 Faith No More - Last Cup Of Sorrow
02 Dario Mars & The Guillotines - Banned From Ever
03 Tentempies - Encienda La Luz
04 Bongo Botrako - Caminante
05 Casa de La Muerte - Si Senor
06 Jungle By Night - Attilla
07 John Coffey - Jean Trompette
08 B-52's - Love Shack zangeres Cindy Wilson (58)
09 Train - Save Me San Francisco zanger Patrick Monahan (46)
10 Jake Bugg - Lightning Bolt (21)
11 Idlewild - American English
12 Mister & Mississippi - In Between
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Tightropes)
13 One Republic - Love Runs Out
14 Paceshifters - Drone
15 The Tightropes - Nightlife
16 The Tightropes - Getting Old
17 Batmobile - Dymanite
18 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
19 Reverend Horton Heat - Mad Mad World
20 Mental As Anything - Live It Up de Ketting (675)
21 Bob Wayne - Everything Is Legal In Alabama
22 Star Trek-Theme From Star Trek I.M. Leonard 'Mr. Spock' Nimoy, 27-02-15 (83)
Zaterdag 21 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (674)
o.a. Stukafest, HPC Winterfest en bandinterview The Indien
16.00-17.00 uur
01 Kensington - Streets
02 Jett rebel - Tonight
03 Elementary Penguins - Pitch Black
04 Asrai - Touch The Dark
05 Red Light Babies - Lonesome Road
06 Robbing Banks - Got Love Need Money
07 Emil Landman - Goodnight New Orleans
08 Tangarine - Move On, John
09 The Baseball Project - They Are The Oakland A's Zanger Steve Wynn (56)
10 The Stranglers - Peaches bassist Jean-Jacques Burnel (63)
11 Talking Heads - Slippery People gitarist/toetsenist Jerry Harrison (66)
12 Manic Street Prechers - A Design For Life zanger James Dean Bradfield (46)
13 Bongo Botrako - Caminante
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Indien)
14 We Were Promised Jetpacks - Safety In Numbers
15 The Vagary - Palm Tree Shadow
16 The Indien - Fire
17 Sunday Sun - I Call You Honey
18 The Indien - Done
19 Bear's Den - Agape
20 The Decemberists - This Is Why We Fight
21 Paul van Dyk ft. Vega 4 - Time Of Our Lives de Ketting (674)
22 Peace - World Pressure
23 Mud - Tigerfeet I.M. zanger Les Gray, overleden 21-02-04 (57)
Zaterdag 14 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (673)
o.a. Stukafest, Cross-Linx en bandinterview Sue The Night
16.00-17.00 uur
01 Santana ft. Rob Thomas - Smooth
02 His Golden Messenger - Saturday's Song
03 Gaz Coombes - This Time Tomorrow
04 Aufgang - Kyrie
05 Mark Lanegan - Floor Of The Ocean
06 Friends Of The Family - Gone Away
07 Tangarine - Move On, John
08 Peter Gabriel - Solsbury Hill (65)
09 Matchbox 20 - Real World zanger Rob Thomas (43)
10 The Vines - Highly Evolved gitarist Ryan Griffiths (37)
11 Bongo Botrako - Lluna
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Sue The Night
12 Sue The night - The Whale
13 Kovacs - My Love
14 Sue The Night - Top Of Mind
15 Sue The Night - Fool's Gold
16 Lucas Hamming - Mojo Mischief
17 Trenchcoat - Watcha Got
18 Sky Architect - Tides
19 Pink Floyd - Time de Ketting (673)
20 Kodaline - Honest
21 Visage - Fade To Grey I.M. zanger Steve Strange, 12-02-15 (55)
Zaterdag 07 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (672)
o.a. Stukafest, Cross-Linx en bandinterview View For A Day
16.00-17.00 uur
01 Bob Marley & The Wailers - Stir It Up 'live'
02 Tindersticks - Yesterday, Tomorrows
03 Luke Sital-Singh - Greatest Lovers
04 Smufish - Trouble
05 Ashtraynutz - Lonely Wolf
06 Sir james - Better Place
07 Heavylight - Hey
08 Mark Lanegan - Sad Lover
09 Supergrass - Sun Hits The Sky drummer Danny Goffey (41)
10 Limp Bizkit - Nookie gitarist Wes Borland (40)
11 Viet Cong - Continental Shelf
12 Ok Go - Bright As Your Eyes
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview View For A Day)
13 Casa De La Muerte - Si Senor
14 Superfood - Mood Bomb
15 View For A Day - All Or Nothing
16 View For A Day - Brighter Day
17 Ornage Skyline - I Don't Mind
18 Afghan Whigs - Matamoros
19 Afterpartees - First/Last
20 Foo Fighters - A matter Of Time de Ketting (672)
21 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
22 Gary Noore - Still Got The Blues I.M. 06-02-11 (58)
Zaterdag 31 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (671)
o.a. Stukafest en bandinterview Tentempies
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Stukafest)
01 Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness
02 The Damned - In Dulce Decorum
03 The Fall - Touch Sensitive
04 Snowapple - Evil Wizard
05 Friends Of The Family - Before The Storm
06 Wolf In Loveland - The Devil Has No Name
07 Mumford & Sons - Little Lion Man zanger Marcus Mumford (28)
08 P.I.L. - Rise zanger John Lydon (59)
09 The Cure - Mint Car drummer Jason Cooper (48)
10 Lloyd Cole & The Commotions - Perfect Skin zanger Lloyd Cole (54)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Tentempies)
11 Tentempies - Dame Tu Mano
12 The Afterveins - The Places
13 tentempies - Encienda La luz
14 Tentempies ft. Juanito Ayala - Prestame Un Segundito
15 Che Seduka - Mentira Politika
16 Luke Winslow-King - Swing That Thing
17 The Kooks - Westside
18 Sunday Sun - I Call You Honey
19 Metallica - Noting Else Matters de Ketting (671)
20 Dropkick Murphys - The Wild Rover
21 Rod McKuen - Soldiers Who Want To Be Heroes I.M. 29-01-15 (81)
Zaterdag 24 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (670)
o.a. terugblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Nouveau Vélo
16.00-17.00 uur
01 Orgy - Blue Monday
02 Kraftwerk - Autobahn 'live'
03 Interpol - The Heinrich Maneuver 'live'
04 Tove Lo - Not On Drugs
05 Hozier - Angel Of Small Death & The Codeine Scene
06 The Common Linnets - Hungry Hands
07 Dotan - Hungry
08 Jett Rebel - Romance
09 Kashmir - Ophelia zanger/gitarist Kasper Elstrup (42)
10 Kane - Rain On Down On Me gitarist Dennis van Leeuwen (44)
11 Years & Years - Take Shelter
12 Sunset Sons - Remember
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Nouveau Vélo)
13 Blaudzun - Promises Of No Man's Land
14 De Staat - Devil's Blood
15 Nouveau Vélo - Turning Away
16 Nouveau Vélo - Wait For Me
17 Tentempies - Nada Te Pido
18 Elementary Penguins - Pitch Black
19 Tricky - Overcome
20 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
21 Editors - Nothing de Ketting (670)
22 Andy Burrows ft. Tom Smith - Watch Me Fall Apart
23 Neil Diamond - America
Zaterdag 17 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (669)
o.a. Eurosonic-Noorderslag met bandinterview The Blind Roofers
16.00-17.00 uur
01 Jaya The Cat - Here Comes The Drums
02 The Kik - Toen Was Geluk Heel Gewoon
03 Maison Du Malheur - Man For The Job
04 Paceshifters - Drone
05 Navarone - Wander
06 The Common Linnets - Calm After The Storm
07 Kid Rock - All Summer Long zanger Robert James Ritchie (44)
08 Longpigs - On And On gitarist Richard Hawley (48)
09 The Smiths - Girlfriend In A Coma bassist Andy Rourke (51)
10 Kaiser Chiefs - Ruby zanger Ricky Wilson (37)
11 Dotan - Home
12 Sväva - Flown
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Blind Roofers)
13 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
14 The Afterveins - The Places
15 The Blind Roofers - Mama's Cross
16 The Blind Roofers - Nevermind
17 Orange Skyline - I Don't Mind
18 Nouveau Vélo - Turning Away
19 Sven Hammond Soul - Usual Suspect
20 Mike Bloomfield & Al Kooper - Blues For Nothing de Ketting (669)
21 Kensington - Streets
22 Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich - The Legend Of Xanadu I.M. bassist Trevor 'Dozy' Davies, 13-01-15 (70)
Zaterdag 10 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (668)
o.a. vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Tricklebolt
16.00-17.00 uur
01 Kraftwerk - The Model
02 David Douglas ft. Blaudzun - White Head Blood
03 Bombay Show Pig ft. Jacco Gardner - Get Lost In The Shuffle
04 Tove Lo - Habits (Stay High)
05 Hozier - Take Me To Church
06 The Dutch - This Is Wellfare
07 Joe Madman & The Sidewalkers - Latin My Burden Down
08 Rod Stewart - Passion (70)
09 Donald fagen - I.G.Y. (67)
10 The Blind Roofers - Nevermind
11 View For A Day - All Or Nothing
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Tricklebolt)
12 The Shady Greys - Sister I Can Hear You Screaming
13 Heymoonshaker - Wallet Switcher
14 Tricklebolt - Long Road
15 Tricklebolt - Mysterious Blond
16 Texas Radio - Texas Blues
17 Town Of Saints - Trapped Under Ice
18 Oscar & The Wolf - Moonshine
19 Intergalactic Lovers - Northern Rd.
20 Gary Moore - Story Of The Blues de Ketting (668)
21 Sunset Sons - Remember
22 John Lennon - Imagine
Zaterdag 03 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (667)
o.a. terugblik 2014 en vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Snowapple
16.00-17.00 uur
01 Muse - Starlight 'live'
02 Dotan - Home
03 Chef' Special - In Your Arms
04 DeWolff - Restless Man
05 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
06 Kensington - Done With It
07 Blaudzun - Promises of No Man's Land
08 Daft Punk - Instant Crush instrumentalist Thomas Bangalter (40)
09 Buffalo Springfield - For What It's Worth zanger/gitarist Stephen Stills (70)
10 Led Zeppelin - Rock 'n Roll bassist John Paul Jones (69)
11 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
17.00-18.00 uur (rond 17.15 uur interview Snowapple)
12 Foo Fighters - Learn To Fly
13 Sväva - Heather
14 Snowapple - Evil Wizard
15 Snowapple - California
16 Sue The Night - Top Of Mind
17 Therapy? - Stories de Ketting (667)
18 Tricklebolt - Long Road
19 Town Of Saints - Carousel
20 Bob Dylan - Hurricane
o.a. Festivals How To Throw A Christmas Party en Stille Nacht en bandinterview Vast Countenance
16.00-17.00 uur
01 Bewilder - Carry On, Carry On
02 Bongo Botrako - Caminante
03 La Pegatina - La Ignoro
04 New Cool Collective & Mark Reilly - Don't Blame It On That Girl
05 How Th Throw A Christmas Party - California Christmas
06 Dotan - 2000 Miles
07 Jake Isaac - Home
08 Isbells - Billy
09 Mister And Mississippi - In Between
10 Son Mieux - Easy
11 The Kooks - Westside bassist Dan Logan (30)
12 Nits - Dutch Mountains
13 Mankes - The Bitter Girl
14 New Model Army - 51st Sate
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Vast Countenance)
15 David Bowie - The Jean Genie
16 Vast Countenance - Gimme Some
17 Vast Countenance - Every Single Bone
18 Alamo Race Track - Everybody Let's Go
19 U2 & Eagles Of Death Metal - People Have The Power
20 Eagles Of Death Metal - I Love You All The Time
21 Coldplay - Up & Up de Ketting (718)
22 PAUW - Shambala
23 The Pogues ft. Kirsty MacColl - A Fairytale Of New York I.M. zangeres Kirsty MacColl, 18-12-00 (41)
Zaterdag 12 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (716)
o.a. bandinterview The Maureens
16.00-17.00 uur
01 David Bowie - Sound And Vision
02 Maximo Park - By The Monument
03 Afterpartees - Wonderwall
04 Golden Earring - Je Regrette
05 Alasca - Plenty
06 Mister And Mississippi - Same Room, Different House
07 Haevn - Finding Out More
08 New Cool Collective ft. Mark Reilly - Things You Love
09 CJ Ramone - Something To Believe In
10 The Fixx - Red Skies zanger/toetsenist Cy Curnin (58)
11 Spin Doctors - Two Princess gitarist Eric Schenkman (52)
12 The Darkness - Christmas Time (Don't Let The Bells End) gitarist Dan Hawkins (39)
13 Bongo Botrako - Caminante
14 La Pegatina - A Morrina
17.00-18.00 (rond 17.10 uur interview The Maureens)
15 The Maureens - Early June
16 The Maureens - Heartbreak
17 The Maureens - Catch Me When I Fall
18 Gotcha! - Free As A Bird
19 Hallo Venray - Two Feet
20 Faithless - Insomnia
21 Django Django - Default
22 Foo Fighters - Wind Up de Ketting (717)
23 Deus - Constant Now
24 Mew - Comforting Sounds
25 John Lennon - Imagine I.M. 08-12-80 (40)
Zaterdag 05 December 16.00-18.00 uur Zwaardvis (715)
o.a. terugblik Popronde met bandinterview Orange Fox
16.00-17.00 uur
01 Stone Temple Pilots - Plush I.M. zanger Scott Weiland, 03-12-15 (48)
02 Deus - What We Talk About
03 Lemon (B) - Blind
04 K's Choice - I Will Carry You
05 Leftfield - Afrika Shox
06 Madonna - Ray Of Light
07 Shantel & Bucovina Club Orkestar - Disko Partizani
08 La Pegatina - La Negra
09 Goo Goo Dolls - Give A Little Bit zanger/gitarist John Rzeznik (50)
10 Poco - Call It Love zanger/gitarist Jim Messina (68)
11 Florence + The Machine - Ship To Wreck
12 Coldplay - Adventure Of A Lifetime
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Orange Fox)
13 Lemon (NL) - Personal Revolution
14 Henk en Henk - Sinterklaas Wie Kent Hem Niet?
15 Orange Fox - Stuck In Battle
16 Orange Fox - Yours Truly
17 The Indien - Done
18 Maximo Park - When We're Going
19 Bruce Springsteen - Devils & Dust de Ketting (715)
20 Kansas - Dust In The Wind de Ketting (716)
21 Cracker - Low
22 Gin Blossoms - Hey Jealousy I.M gitarist Doug Hopkins, 05-12-93 (32)
23 Traveling Wildburys - Handle With Care I.M. zanger Roy Orbison, 06-12-88 (52)
Zaterdag 28 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (714)
o.a. Songbird Festival en Popronde met bandinterview Fake Billy & The False Prophets
16.00-17.00 uur
01 Everything Everything - Regret
02 Hozier - Take Me To The Church
03 Bloc Party - Banquet
04 Rondé - We Are One
05 Sunday Sun - Should've Known Better
06 Mister And Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
07 Novastar - Wrong (acoustic)
08 Kensington - Keep Your Head Up 'live'
09 Simple Minds - I Travel 'live'
10 Pearl Jam - Alive 'live' drummer Matt Cameron (53)
11 Soundgarden - Superunknown drummer Matt Cameron (53)
12 Lemon - Summer Ghosts (Will I see You?)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Fake Billy & The False Prophets
13 Whitesnake - Here I Go Again
14 Breaking Levees - Post Modernist Shake
15 Fake Billy & The False Prophets - Shotgun Blast
16 Fake Billy & The False Prophets - Rusty Trombone
17 Fake Billy & The False Prophets - Jesus Was A Dancer
18 Leftfield - Open Up
19 Texas - Conversation 'live'
20 K's Choice - I Will Carry You
21 Fratellis - Me And The Devil de Ketting (714)
22 Deus - Quatre Mains
23 Gorki - Mia 'live' I.M. zanger Luc de Vos, 29-11-14 (52)
Zaterdag 21 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (713)
o.a. Festival Le Guess Who en Popronde met bandinterview Rhinorino
16.00-17.00 uur
01 Eagles Of Death Metal - Save A Prayer
02 Destroyer - Midnight Meet The Rain
03 Mikal Cronin - Made My Mind Up
04 Jacco Gardner - Another You
05 Deerhunter - Snakeskin
06 Kensington - Riddles
07 Everything Everything - Regret
08 Electric Six - Kids Are Evil
09 Royksopp - Poor Leno zanger/songwriter Erlend Oye (40)
10 Bjork - Big Time Sensuality (50)
11 Blur - Girls And Boys bassist Alex James (47)
12 Bloc Party - So Here We Are
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Rhinorino)
13 The Kik, Armand en Lucky Fonz III - Want Er Is Niemand I.M. zanger Armand, 19-11-15 (69)
14 Our Minor Fall - Northern Heights
15 Rhinorino - If Only
16 Rhinorino - What If
17 The Delray Rockets - Cool Radiator
18 Simple Minds - Waterfront 'live'
19 Levellers - Sell Out 'live'
20 Blondie - Call Me de ketting (713)
21 Michael Hutchence ft. Bono - Slide Away I.M. Michael Hutchence, 22-11-97 (37)
Zaterdag 14 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (712)
o.a. Rotterdamse Popweek, Crossing Border, Le Guess Who en bandinterview Daydream Delusion
16.00-17.00 uur
01 Motorhead - Ace Of Spades I.M. ex-drummer Phil Taylor, 11-11-15 (61)
02 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
03 Bewilder - Forza
04 Jonatham Jeremiah - Wild Fire
05 Kitty, Daisy & Lewis - Don't Make A Fool Out Of Me
06 Moke - The Time Has Come
07 Raconteurs - Steady As She Goes gitarist Brendan Benson (45)
08 Styx - Mr. Roboto zanger/gitarist James Young (66)
09 Run DMC - Walk This Way rapper Joseph Simmons (51)
10 Nothing But Thieves - Drawing Pins
11 We Are Scientists - The Great Escape
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Daydream Delusion)
12 The Beatles - Love Me Do I.M. drummer Andy White, 09-11-15 (85)
13 Kingfisher Sky - King Of Thieves
14 The Odyssey - The Pact
15 Daydream Delusion - Child
16 Hooton Tennis Club - Jasper
17 Vietcong - Continental Shelf
18 Hot Chip - Dancing In The Dark
19 TaxiWars - Death Ride Through The Wet Snow
20 Oasis - Sunday Morning Call de Ketting (712)
21 The Prodigy - Firestarter
22 Elvis Costelllo & Allen Toussaint - A Certain Girl I.M. Allen Toussaint, 10-11-15 (77)
Zaterdag 07 November 16.00-18.00 uur Zwaardvis (711)
o.a. Rotterdamse Popweek met bandinterview The Dirty Denims
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Rotterdamse Popweek)
01 Editors - Papillon
02 Ray Wilson - Inside
03 Bob Dylan - Groom's Still Waiting At The Altar
04 Laura Palmer - Glow Of Television
05 Lucas Hamming - Never Let You Down
06 Crying Boys Café - The Road
07 Sir Ian - (No One Knows) The Reason Why
08 Texas - Detroit City zangeres Sharleen Spiteri (48)
09 The Divine Comedy - Becoming More Like Alfie zanger Neil Hannon (45)
10 Hothouse Flowers - Don't Go zanger Liam O' Maonlai (51)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Dirty Denims)
11 Gary Clark Jr. - Ain't Messin' Round
12 The Dirty denims - Money Back Guarantee
13 The Dirty Denims - Heartbeat
14 The Dirty Denims - 24-7-365
15 St. Tropez - Por Que Why
16 Slaves - The Hunter
17 Alabama Shakes - Don't Wanna Fight
18 Father John Misty - Hollywood Cemetary Sings
19 The View - Sunday de Ketting (711)
20 Third Eye Blind - Semi-Charmed Life
21 Ray Wilson - Follow You Follow Me
Zaterdag 31 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (710)
o.a. vooruitblik Popronde Rotterdam met bandinterview Alumna
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Popronde Rotterdam)
01 Red Hot Chili Peppers - Dani California
02 Foo Fighters - Congregation
03 Editors - Sugar
04 Circa Waves - T-Shirt Weather
05 Spiritualized - She Kissed Me (It Felt Like A Hit)
06 The Dirty Denims - Hearbeat
07 A Polaroid View - Where You Wanna Go
08 Of Monsters And Men - Crystals
09 Bow Wow Wow - Do You Wanna Hold Me zangers Annabella Lwin (49)
10 Johnny Marr - Upstarts (52)
11 Blackberry Smoke - Shakin' Hands With The Holy Ghost
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alumna)
12 Fratellis - Halloween Blues
13 The Cavern - Hey You
14 Alumna - Eveline
15 Alumna - Echoes
16 Dave Matthews Band - Halloween
17 Bob Dylan - Things Have Changed
18 U2 - Sunday Bloody Sunday 'live' de Ketting (710) drummer Larry Mullen Jr. (54)
19 Garbage - Stupid Girl
20 The Twilight Sad - There's A Girl In The Corner
Zaterdag 24 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (709)
o.a. Poprondes Dordrecht en Leiden en bandinterview The Cavern
16.00-17.00 (rond 16.25 uur Popronde interview Dordrecht en 16.40 uur Leiden)
01 Starsailor - Give Up The Ghost
02 Heymoonshaker - Wallet Switcher
03 Bewilder - Carry On Carry On
04 Stillwave - Tamac Plains
05 Diede - Stick It Out
06 Sandyland - Stars
07 The Brahms - Homerun
08 Orange Fox - Secrets
09 Our Minor Fall - Northern Heights
10 Patti Smith - Because The Night
11 Mother's Finest - Piece Of The Rock
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Cavern)
12 Fratellis - Seven Nights, Seven Days
13 Crying Boys Café - The Road
14 The Cavern - Follow The Lighthouse
15 The Cavern - Hey You
16 Armed Cloud - Obsidian Dessert
17 Sylvium - Quietus
18 The Outfield - Your Love drummer Alan Jackman (57)
19 Kula Shaker - Hush bassist Alonza Bevan (45)
20 Morrissey - Everyday Is Like Sunday de Ketting (709)
21 Three Dog Night - Mama Told Me Not To Come I.M. zanger Cory Wells, 20-10-15 (74)
Zaterdag 17 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (708)
o.a. Popronde met bandinterview Neutral Ground Brass Band
16.00-17.00 uur
01 Will And The People - Shaky Ground
02 Brother & Bones - Back To Shore
03 Boy - Little Numbers
04 Novastar - Faith In You
05 Fink - Looking Too Closely
06 Breaking Levees - Road Signs
07 Alumna - Eveline
08 Diede - Stick It Out
09 Stream Of Passion - Street Spirit zangeres/violiste Marcela Bovio (36)
10 Apocalyptica - From Out Of Nowhere
11 Sleaford Mods - I Keep Out Of It
12 Metric - Waves
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Neutral Ground Brass Band)
13 The Strypes - What A Shame
14 Rowwen Heze - Blieve Loepe
15 Neutral Ground Brass Band - NGGB In The House
16 Neutral Ground Brass Band - It's What You Get
17 Convoi Exceptional - Convoija
18 The Homesick - Cut Your Hair
19 The Brahms - Windsor
20 Eleonor Coco - 4U
21 Dave Matthews band - Everyday de Ketting (708)
22 James Bay - Best Fake Smile
23 Iggy & The Stooges - Down On The Street I.M. saxofonist Steve MacKay, 10-10-15 (66)
Zaterdag 10 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (707)
o.a. Popronde met interview Diede
16.00-17.00 uur
01 Palio Superspeed Donkey - OBI-One
02 Editors - Forgiveness
03 Saybia - Ominous Mystery
04 Julian Velard - Company
05 Bruce Cockburn - If I Had A Rocket Launcher
06 Gregory Porter - Liquid Spirit
07 Bear's den - Agape
08 Brother & Bones - To Be Alive
09 Marina & The Diamonds - I'm A Ruin zangeres Marina Diamandis (30)
10 Ultravox - Vienna zanger Midge Ure (62)
11 Van Halen - Jump zanger David Lee Roth (61)
12 Alasca - Cult
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Diede)
13 Nathanie Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
14 Breaking Leeves - Road Signs
15 Diede - Stick It Out
16 Diede - Give It All Up
17 The Brahms - Golden
18 Stereophonics - Dakota 'live'
19 Arrested Development - People Everyday de Ketting (707)
20 Hoffmaestro - Dreams
21 Billy Joe Royal - Hush I.M. 06-10-15 (73)
22 Ph.D - I Won't Let You Down I.M. zanger Jim Diamond 10-10-15 (64)
Zaterdag 03 Oktober 16.00-18.00 uur Zwaardvis (706)
o.a. Popronde met bandinterview Early Adopters
16.00-17.00 uur
01 Bewilder - Forza
02 Kovacs - My Love
03 Christine and the Queens - Christine
04 Bobby Long - Ode to Thinking
05 Maaike Ouboter - Anders
06 Golden Earring - N.E.W.S.
07 The Waterboys - The Whole of the Moon
08 The Maureens- Lonely Trail
09 Beans & Fatback - Roots from my Soul
10 Fleetwood Mac - Go Your Own Way
11 Fountains Of Wayne-Red Dragon Tattoo
12 Scisscor Sisters - Comfortably Numb
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Early Adopters)
13 Half Way Station - Monsters
14 Project Jeanne - Ages
15 Early Adopters - Troubleshooter
16 Early Adopters - Narrowcaster
17 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
18 David Gilmour - Rattle that Lock
19 The Dubliners - Seven Drunken Nights
20 Rowwen Hèze - Bestel Mar (edit)
21 Cherry Ghost - People Help The People de Ketting (706)
22 De Staat - Witch Docter
23 The Cars - My Best Friend's Girl I.M. zanger/gitarist Benjamin Orr, 03-10-00 (53)
Zaterdag 26 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (705)
o.a. Holland Pop Tribute Festival en Popronde met bandinterview A Polaroid View
16.00-17.00 uur
01 Van Morrison - Brown Eyed Girl
02 Supersister - She Was Naked
03 Jefferson Airplane - White Rabbit
04 Mungo Jerry - In The Summertime
05 The Cosmic Carnival - Outlaw Blues 'live'
06 Joe Cocker - She Came In Through The Bathroom Window 'live'
07 Santana - Black Magic Woman/Gypsy Queen 'live'
08 Ekseption - Air
09 Focus - House Of The King
10 Pink Floyd - Air
11 Canned Heat - Going Up The Country
12 The Byrds - Turn Turn Turn
13 The Cosmic Carnival - The Weight 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview A Polaroid View)
14 Saybia - 7 Demonds
15 Diede - Give It All Up
16 A Polaroid View - Away From Here
17 A Polaroid View - Where You Wanna Go
18 Early Adopters - Wire
19 John Foxx - Underpass (67)
20 Mansun - Wide Open Space zanger Paul Draper (45)
21 Roxy Music - Over You zanger Bryan Ferry (70)
22 David Bowie - Cat People de Ketting (705)
23 Soak - Sea Creatures
24 Cuby & The Blizzards - Window Of My Eyes I.M. zanger Harry Muskee, 26-09-11 (70)
Zaterdag 19 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (704)
o.a. Popronde met vooruitblik editie Delft en bandinterview Daniel Cane & The Rebellion
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Popronde Delft)
01 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
02 Anneke van Giersbergen - We Live On
03 Gingerpig - Run
04 A Polaroid View - Where You Wanna Go
05 Drunken Dolly - St. Patrick's Day
06 The Homesick - Cut Your Hair
07 Godley & Creme - An Englishman In New York zanger/gitarist/toetsenist Lol Creme (68)
08 Chic - Le Freak gitarist/producer Nile Rodgers (63)
09 Pulp - Common People zanger Jarvis Cocker (52)
10 Kula Shaker - Out On The Highway drummer Paul Winterhart (44)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Daniel Cane & The Rebellion)
11 Magnus - Singing Man
12 Stillwave - Tamac Plains
13 Daniel Cane & The Rebellion - Harbor
14 Daniel Cane & The Rebellion - Exit Strategy
15 Goodnight Moonlight - Mountain Boy
16 Crocodiles - Foolin' Around
17 Hooton Tennis Club - Jasdper
18 As Elephants Are - Crown
19 Al Stewart - Year Of The Cat
20 Crosby, Stills & Nash - For What It's Worth
21 Jimi Hendrix - All Along The Watchtower I.M. 18-09-70 (45)
Zaterdag 12 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (703)
o.a. Appelpop en vooruitblik Popronde met bandinterview Mountaineer
16.00-17.00 uur
01 Seasick Steve - Summertime Boy
02 U2 - Beautiful Day 'live'
03 Lifehouse - Hanging By A Moment 'live'
04 The Deaf - Coming Down The Road
05 Kensington - Streets
06 Rondé - We Are One
07 Marc Almond - Tears Run Rings
08 XTC - Making Plans For Nigel toetsenist Barry Andrews (59)
09 Moby - Porcelain (50)
10 Tim Knol - Swallow Water (26)
11 Dropkick Murphys - Worker's Song zanger Al Barr (47)
12 The Delta Saints - Death Letter Jubilee
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Mountaineer)
13 Fictionplane - Get Out Of My Face
14 Orange Fox - Secrets
15 Mountaineer - All Your Armies
16 Mountaineer - Submarine
17 Daniel Cane & The Rebellion - Harbor
18 Phoenix City Retaliators - Bushman
19 Apneu - Hard Feelings
20 Naive Set - Safe Flight
21 Pearl Jam - Light Years de Ketting (703)
22 Editors - Life Is A Fear
23 Johnny Cash - The Wanderer I.M. 12-09-03 (71)
Zaterdag 05 September 16.00-18.00 uur Zwaardvis (702)
o.a. Nacht van de Kaap en vooruitblik Popronde met bandinterview Orange Fox
16.00-17.00 uur
01 DeWolff - Restless Man
02 Echo & The Bunnymen - Stormy Weather 'live'
03 God Is An Astronaut - The End Of The Beginning
04 The Mysterons - Thunderbird 1
05 Sven Hammond - The Usual Suspect
06 Los Paja Brava - xtraWhiskey
07 China Crisis - Wishful Thinking
08 Third World - Now That We Found Love
09 Sniff 'n The Tears - Driver's Seat zanger Paul Roberts (67)
10 Axis Of Justice - Where The Streets Have No Name 'live' drummer Brad Wilk (47)
11 U2 - Every Breaking Wave
12 Triggerfinger - The Perfect Match
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Orange Fox)
13 Mala Vita - El Cerbero
14 Rats On Rafts - The Moneyman
15 Orange Fox - Feel It
16 Orange Fox - Fire It Up
17 The Pheromones - Stronger
18 HeyMoonShaker - Wallet Switcher
19 Pignose Willy's - Hoodoo Jungle Blues
20 Ash - Shining Light de Ketting (702)
21 The Charlatans - The Only One I Know 'live'
22 Foals - Mountain At My Gates
23 The Specials - Ghost Town I.M. Trombonist Rico Rodriquez, overleden 04-09-15 (80)
Zaterdag 29 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (701)
o.a. terugblik Lowlands met Gallowstreet en Festival Once Upon A Time In The West met interviews en impressies
16.00-17.00 (rond 16.15 interview Gallowstreet en 16.45 uur Once Upon A Time In The West en The Cosmic Carnival)
01 Will And The People - Lion In The Morning Sun
02 Convoi Exceptional - Convoija
03 Gallowstreet - Hattori
04 Gallowstreet - Blue Monday
05 The Cannonball Johnsons - I Feel Free
06 Friends Of The Family - Cracked Man
07 The Cosmic Carnival - The Weight 'live'
08 The Cosmic Carnival - A Thousand Miles
09 Pinata - Pinata
17.00-18.00 uur
10 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
11 The Mighty Tyhoons - The Snake
12 Stringcaster - Wayfaring Stranger
13 This Mortal Coil - Song To The Siren zangeres Liz Fraser (52)
14 Massive Attack - Teardrop
15 Bob Marley & The Wailers - Sun Is Shining de Ketting (701)
16 Alasca - Plenty
17 Catawba River Fox - Catawba River Fox 'live'
18 Medicine Jet - Luxurious Deceivement
19 Texas Radio - Texas Blues
20 The Heat - Into The Mountain
21 DeWolff - (Ain't Nothing Wrong With) A Little Bit Of Loving
Zaterdag 22 Augustus 16.00-19.00 uur Zwaardvis (700)
Lowlandsfestival met bandinterviews en sfeerimpressies
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Herman Brock Jr.)
01 All Time Low - Something's Gotta Give
02 Years & Years - King
03 Herman Brock Jr. - Diversity
04 Herman Brock Jr. - My Old Hometown
05 Jacco Gardner - Find Yourself
06 Paolo Nutini - Iron Sky
07 Kodaline - Brand New Day
08 Echosmith - Come Together
09 Hot Chip - I Feel Better
17.00-18.00 (rond 17.30 uur interview Kasba)
10 Bastille - Things We Lost In The Fire
11 FFS - Call Girl
12 The Bohicas - Where You At
13 Twenty One Pilots - Guns For Hands
14 PAUW - Shambhala
15 Kasba - Salama
16 Kasba - Zina
17 Balthazar - Leipzig
18 Bear's Den - Agape
18.00-19.00 uur
19 De Jeugd van Tegenwoordig - Get Spanish
20 Django Django - Default
21 The Maccabees - Pelican
22 The Districts - 4th & Roebling
23 Interpol - Obstacle 1 'live'
24 Father John Misty - Hollywood Forever Cemetary Sings
25 Afterpartees - Bathroom Floor
26 Chemical Brothers - Little Birdies Down Beats/Hey Boy Hey Girl 'live'
27 Underworld - Rez/Cowgirl 'live'
28 Passenger - Let Her Go
Zaterdag 15 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (699)
o.a. Festival The Brave, Culinesse en Bandinterview Alexi Lalas
16.00-17.00 uur
01 The Charlatans - The Only One I Know
02 Malky - Soon
03 Alasca - In Media Res
04 Joel Baker - Further Than Feelings
05 Byron Bay - God Only Knows
06 The Young Folk - Way Down South
07 Adam Barnes - She Will Stay Beneath The Moon
08 The The - Uncertain Smile zanger/gitarist/toetsenist Matt Johnson (54)
09 Powderfinger - Waiting For The Sun zanger Bernard Fanning (46)
10 Weezer - Island In The Sun de Ketting (699)
11 T-99 - Sun de Ketting (700)
12 Daniel Cane & The Rebellion - Exit Strategy
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alexi Lalas en 17.35 uur Culinesse)
13 Augustines - Augustine
14 Alexi Lalas - Tiny Demons
15 Alexi Lalas - All I Need Is Some Company
16 Waylon - Nothing To Lose
17 Candy Dulfer - Sax-A-Go-Go
18 Di-rect - Move On
19 The Kik - Zevenhuizer Zondag
20 Elvis Presley - Suspicious Minds I.M. 16-08-77 (42)
Zaterdag 08 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (698)
o.a. Festivals Duizel in het Park, Wallenpop en Waterpop met bandinterview Wolfskop
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Duizel in het Park en 16.30 uur Waterpop)
01 The Waterboys - Glastonbury Song
02 The Cosmic Carnival - Highwire
03 Friends Of The Family - Gone Away
04 Orange Skyline - I Don't Mind
05 De Staat - Devil's Blood
06 Brother & Bones - To Be Alive
07 Aaron Keylock - Desperation Blues
08 Creed - Higher zanger Scott Stapp (42)
09 U2 - Desire gitarist The Edge (54)
10 Lyre Le Temps - Lady Swing
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Wolfskop en 17.30 uur Wallenpop)
11 Magnus - Singing Man
12 Wolfskop - The Shadow Of The Sun
13 Wolfskop - The Man Behind The Gun
14 Jett Rebel - Romance
15 Order Of The Emperor - Back To Our Roots
16 De Wolff - Working Like A Dog
17 Intergalactic Lovers - Islands de Ketting (698)
18 Stuart Mavis - Different Generations
19 The Cure - A Strange Day I.M. Marcel van der Louw, 01-08-15 (48)
Zaterdag 01 Augustus 16.00-18.00 uur Zwaardvis (697)
o.a. Schollenpop met bandinterview Kingfisher Sky
16.00-17.00 (rond 16.10 uur interview Kingfisher Sky en 16.30 uur Schollenpop)
01 Kingfisher Sky - Open Eyes
02 Kingfisher Sky - King Of Thieves
03 Elementary Penguins - Pitch Black
04 Lucas Hamming - Mojo Mischief
05 Ed Struijlaart - Deeper In Love
06 Rondé - We Are One
07 The Woven Leaves - Woven Leaves
08 Mutt Dog County - Stranger
09 Friends Of The Family - Cracked man
17.00-18.00 uur
10 Death Angel - Son Of The Morning
11 The Indien - Done
12 Fexet - Way Back Home
13 Lukewarm Ocean - Upon The Waves
14 The Deaf - Coming Down The Road
15 Counting Crows - American Girls zanger Adam Duritz (51)
16 Michael Penn - No Myth (57)
17 Public Enemy - Bring The Noise rappers Chuck D & Professor Griff (55)
18 Def Leppard - Animal zanger Joe Elliot (56)
19 Bachman Turner Overdrive-U Ain't Seen Nothing Yet zanger/gitarist Tim Bachman (64)
20 Tired Pony - Point Me At Lost Islands de Ketting (697)
21 Novastar - Wrong
22 Queensryche - Silent Lucidity
Zaterdag 25 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (696)
o.a. Rotterdam Unlimited, Zwarte Cross en Damaris Festival met bandinterview Kissing Jane
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Rotterdam Unlimited)
01 The Mission UK - Wasteland
02 Bongo Botrako - Caminante 'live'
03 Tentempies - Dame Tu Mano
04 Typhoon - Bumaye
05 Gentleman & The Evolution - Bridge Over Wall 'live'
06 George Clinton - Loopzilla
07 Casa De La Muerte - Vodka!
08 Sonic Youth - Sugar Kane gitarist Thurston Moore (57)
09 Hoffmaestro - Dreams
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Kissing Jane)
10 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
11 Rondé - We Are One
12 Kissing Jane - Ranger
13 Kissing Jane - Voodoo
14 Sue The Night - The Whale
15 Sunday Sun - Sunday Morning
16 Afterpartees - Wonderwall
17 Flogging Molly - Revolution
18 The Zutons - Pressure Point de Ketting (696)
19 Katzenjammer - A Bar In Amsterdam
20 The Kooks - How'd You Like That
21 Joe Cocker - The Letter I.M. songwriter Wayne Carson, 20-07-15 (72)
Zaterdag 18 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (695)
o.a. De Parade en Valkhof Festival met bandinterview Donnerwetter
16.00-17.00 uur
01 Will And The People - No Shame
02 The Growlers - One Million Lovers
03 Ezra Furman - Restless Year
04 Paceshifters - Drone
05 Donnerwetter - In The City
06 Speakerpunch - Dirty Pleasures
07 Pitto - Walking By The Sea
08 The Mysterons - Thunderbird 1
09 Solstafir - Fjara
10 The Skatalites - Guns Of Navarone
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Donnerwetter)
11 The Mission - Everything But The Squeal
12 The Cosmic Carnival - Funny Man
13 Donnerwetter - Silent One
14 Pearl Jam ft. Neil Young - Mirrorball drummer Jack Irons (52)
15 The Alarm - Rockin' In The Free World drummer Nigel Twist (57)
16 XTC - Making Plans For Nigel drummer Terry Chambers (60)
17 Peace - World Pressure de Ketting (695)
18 Vast Countenance - Devil's Claw I.M. drummer Cornelis Schilder, 17-07-14 (33)
Zaterdag 11 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (694)
o.a. Werfpop en Big Rivers Festival met bandinterview Stillwave
16.00-17.00 (rond 16.05 interview Werfpop en 16.30 uur Big Rivers)
01 The Fortunate Sons - Have You Ever Seen The Rain 'live'
02 Tentempies - Quiero Saltar
03 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
04 De Wet - Beg For More
05 Mark Lotterman - How Wrong Can You Be?
06 Woot - Don't You
07 Ed Struijlaart - Anything
08 Kovacs - My Love
O9 PollyAnna - Sing
10 Weezer - Foolish Father bassist Scott Schriner (50)
11 Ash - Shining Light drummer Rick McMurray (40)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Stillwave)
12 T-99 - Sun
13 Stillwave - Slow Binders
14 Stillwave - Modes Of Transport
15 Stillwave - Tarmac Plains
16 Falco Benz - Hat Tricks
17 The Deaf - Coming Down The Road
18 Typhoon - Bumaye
19 Foo Fighters - World
20 Gary Clark Jr. - Travis County 'live'
21 Herman Brood en Henny Vrienten - Als Je Wint I.M. Herman Brood, 11-07-01 (54)
Zaterdag 04 Juli 16.00-18.00 uur Zwaardvis (693)
o.a. Trailerpop en Metropolis Festival met bandinterview Kid Harlequin
16.00-17.00 (rond 16.05 uur interview Kid Harlequin en 16.20 uur Trailerpop)
01 Kid Harlequin - Waste Of Skin
02 Kid harlequin - Wired
03 Princeton - Not Invited
04 Yanesh! - Sugar
05 Nielson - Hoe
06 Bear's Den - Agape
07 Mumford And Sons - I Will Wait 'live'
08 The Vaccines - If You Wanna 'live'
09 Bad English - Time Stood Still zanger John Waite (63)
10 Moon Tapes - A Little Bit Of Paris
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Metropolis Festival)
11 The Roots - The Seed 2.0
12 Goodnight Moonlight - Mountain Boy
13 Ezra Furman - Restless Year
14 Glass Animals - Black Mambo 'live'
15 All Tvvins - Too Young To Live
16 Meridian Brothers - Salvadora Robot
17 Vintage Trouble - Run Like The River
18 Simple Plan - Me Against The World de Ketting (693)
19 Black Honey - Madonna
20 Yes - Leave It I.M. bassist Chris Squire, overleden 28-06-15 (67)
Zaterdag 27 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (692)
o.a. Pijnacker Bluegrass Festival, A Night At The Park en Parkpop met bandinterview Mutt Dog County
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Bluegrass Festival en 16.30 uur A Night At The Parkpop)
01 The Pignose Willy's - Hoodoo Jungle Blues
02 The Buttshakers - Get Your Blues
03 Batmobile - Shoot Shoot
04 Carrie Nation & The Speakeasy - Way To Kansas
05 Rob Heron & The Tea Pad Orchestra - Drinking Coffee Rag
06 Splendid - Again 'live'
07 UB40 - Johnny Too Bad 'live'
08 K's Choice - Not An Addict 'live'
09 Rowwen Héze - De Neus Omhoeg 'live' zanger/gitarist Jack Poels (58)
10 Counting Crows - Mr. Jones 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Mutt Dog County)
11 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay 'live'
12 Orange Skyline - I Don't Mind
13 Mutt Dog County - Homegrown
14 Mutt Dog County - Stranger
15 Elementary Penguins - Pitch Black
16 Wolf Alice - Bros
17 Pinata - Divine Intervention
18 Bongo Botrako - Caminante
19 Bruce Springsteen - Cover Me 'live' de Ketting (692)
20 Duran Duran - Ordinary World
21 Di-rect - Iedereen Is Van De Wereld I.M. The Lau, 23-06-15 (62)
Zaterdag 20 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (691)
o.a. De Parade, Muziek op de Rotte, Best Kept Secret en Schippop met bandinterview Casa de La Muerte)
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Schippop)
01 Muse - Psycho 'live'
02 Placebo - For What It's Worth 'live'
03 Faith No More - Last Cup Of Sorrow 'live'
04 Steye & The Bizonkid - Do Without You
05 Sue The Night - Fool's Gold
06 Akwasi - Dorst
07 Stuurbaard Bakkebaard - Down Little Dog
08 Rats On Rafts - Plastic Plaster
09 Duran Duran - New Moon On Monday bassist John Taylor (55)
10 Beach Boys - God Only Knows zanger/componist/bassist Brian Wilson (73)
11 The Cosmic Carnival - Mata!
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Casa de La Muerte)
12 Casa de La Muerte - Si Senor
13 Amariszi - Noah
14 Casa de La Muerte - Vodka
15 Casa de La Muerte - Stop Banging My Head
16 The Cool Quest - Shine
17 The Strypes - You Can't Judge A Book By The Cover de Ketting (691)
18 Temples - Shelter Song
19 Sunset Sons - Remember
20 James Bay - Hold Back The River
21 The Cat Empire - Brighter Than Cold
22 Of Monsters And Men - Crystals
23 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
Zaterdag 13 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis XL Festival Edition (690)
o.a. Pinkpop en Wantijpop met bandinterviews OneWorldBand en Savoy Room
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview OneWorldBand en 16.35 uur Savoy Room)
01 Scotch - Lions Riot
02 OneWorldBand - Only Jah Love
03 Magic! - Rude
04 Blaudzun - Powder Blue
05 OneWorldBand - Weapons
06 Savoy Room - Get Up
07 Savoy Room - Metropolis
08 The Cool Quest - Shine
09 Coasts - Modern Love
10 Dotan - Home
17.00-18.00 uur (sfeerimpressies Pinkpop)
11 Jett Rebel - Romance
12 The Script - Superheroes
13 Avicii - Wake Me Up
14 Pharrell Wiliams - Happy
15 Causes - Teach Me How To Dance With Me
16 George Ezra - Cassy O'
17 Ewert & The Two Dragons - Million Miles
18 Twin Atlantic - Brothers & Sisters
19 Fiddler's Green - Victor & His Demons
20 The Wombats - Sex & Question Marks
21 Sheppard - Geronimo
22 John Coffey - Dirt & Stones
23 Jonathan Jeremiah - Wild Fire
18.00-19.00 uur (sfeerimpressies Pinkpop)
24 Muse - Starlight 'live'
25 Elbow - Lippy Kids 'live'
26 Kensington - Done With It
27 Anouk - R U Kiddin Me 'live'
28 One Republic - Love Runs Out 'live'
29 Faith No More - Ashes To Ashes
30 Foo Fighters - Learn To Fly 'live'
31 Placebo - 36 Degrees 'live'
32 Robbie Williams - Let Me Entertain You
33 Counting Crows - Rain King 'live'
34 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
Zaterdag 06 Juni 16.00-18.00 uur Zwaardvis (689)
o.a. Festivals Kaderock, Pinkpop en Wantijpop met bandinterview Scotch
16.00-17.00 uur
01 Moke - Let It Burn
02 Fleetwood Mac - The Chain 'live'
03 Paul McCartney - I'm Down 'live'
04 Matt Bianco - More Than I Can Bear
05 Mark Knopfler - What It Is
06 Livin Blues Experiece - LB Boogie
07 Hallo Venray - Two Feet
08 The Suburbs - Rollercoaster
09 Arcade Fire - No Cars Go - drummer Jeremy Gara (37)
10 The View - Double Yellow Lines zanger Kyle Falconer (28)
11 Muse - Uprising 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Scotch)
12 Scotch - Lions Riot
13 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
14 Scotch - Place To Be
15 Scotch - Cooleys
16 Savoy Room - Get Up
17 The Box Tops - The Door You Closed To Me de Ketting (689)
18 Jake Bugg - Me And You de Ketting (690)
19 Counting Crows - Earthquake Driver
20 Faith No More - Midlife Crisis
21 Albert West - Girls & Cadillacs I.M. 04-06-15 (65)
22 The Beatles - Get Back I.M. toetsenist Billy Preston 06-06-06 (59)
Zaterdag 30 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (688)
o.a. Sniester Festival en bandinterview The Bullfight
16.00-17.00 uur
01 Toto - Hold The Line 'live'
02 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live'
03 Brandon Flowers - Dreams Come True
04 Atlantic Attraction - Strange Love
05 Woot - Don't You
06 The Van Jets - Ricochet
07 The Charlatans - Walk With Me zanger Tim Burgess (48)
08 Rage Against The Machine - Bulls On Parade gitarist Tom Morello (51)
09 The Clash - The Magnificent Seven drummer Topper Headon (60)
10 The Church - Under The Milky Way 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Bullfight
11 The Bullfight - Gladly Willingly
12 Jacco Gardner - Find Yourself
13 The Bullfight - Astonishing Blue
14 The Bullfight - Your Problem
15 The Dead South - Banjo Odyssey
16 C.C.R. - Door To Door 'live' de Ketting (688)
17 Dario Mars & The Guillotines - The Joker
18 Luke Winslow-King - Swing That Thing
19 Taymir - All We Know
20 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
21 Jeff Buckley - The Last Goodbye I.M. 29-05-97 (30)
Zaterdag 23 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (687)
o.a. Delft Citypop, Sniester Festival en bandinterview Joe Madman & The SIdewalkers
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Sniester Festival)
01 Roisin Murphy - Moviestar
02 Sven Hammond - The Usual Suspect
03 Di-rect - Daydreams In A Blackout
04 Sleeptalker - Free At Last
05 Taymir - All Of The Time
06 Wolfskop - The Man Behind The Gun
07 Joy Division Undercover - Love Will Tear Us Apart
08 Luka Bloom - Holy Ground (60)
09 Radiohead - Karma Police drummer Phil Selway (48)
10 Stereophonics - Dakota bassist Richard Jones (41)
11 Suede - Trash drummer Simon Gilbert (50)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Joe Madman & The Sidewalkers)
12 Bade - Heartbeat
13 The Afterveins - Wet
14 Joe Madman & The Sidewalkers - Sweet River
15 Joe Madman & The Sidewalkers - Sacred Desert
16 Massive Attack - Man Next Door de Ketting (687)
17 K's Choice - Echo Mountain
18 Disappears - Repicate
19 Jesse Malin - Little Star
20 The Shamen - Move Any Mountain I.M. bassist/toetsenist Will Sinnott, 23-05-91 (30)
Zaterdag 16 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (686)
o.a. Festivals London Calling Outdoor, Delft Citypop en bandinterview Red Vultures
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Delft Citypop)
01 Undertones - Teenage Kick
02 Pauw - Shambhala
03 The Mysterons - Thunderbird 1
04 The Indien - Done
05 Orange Skyline - I Don't Mind
06 Sue The Night - The Whale
07 Kraak en Smaak - Squeeze Me
08 Afterpartees - Wonderwall
09 Mr. Mister - Broken Wings zanger/gitarist Richard Page (62)
10 Heaven 17 - Temptation zanger Glenn Gregory (57)
11 Nirvana - Come As You Are bassist Krist Novoselic (50)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Red Vultures en 17.45 uur impressie London Calling Outdoor)
12 U2 & BB King - When Love Comes To Town I.M. BB King, overleden 14-05-15 (89)
13 Nick Cave & The Bad Seeds - Bring It On
14 Red Vultures - Sharks
15 Red Vultures - The Sound Of The Homeless Man
16 Stornoway - I Saw You Blink
17 Aloe Blacc - The Man de Ketting (686)
18 Lonelady - Marble
19 She Keeps Bees - Is What It Is
20 Ekseption - Air I.M. trompettist Rein van den Broek, overleden 10-05-15 (69)
Zaterdag 09 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (685)
o.a. Roparock met impressies en bandinterview Mount Temple)
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview Roparock)
01 Fischer Z - Marliese
02 Marina & The Diamonds - I'm A Ruin
03 Jonathan Jeremiah - Wild Fire
04 The Empty Horse - Za-Hell
05 Barking Luke - Fight For Your Right
06 Red Hot Chili Peppers - Make You Feel Better
07 Young The Giant - My Body
08 Be Who You Wannabee - Baggy Trousers
09 Dave Gahan - Kingdom (53)
10 The Housemartins - Caravan Of Love zanger Paul Heaton (53)
17.00-18.00 (rond 18.10 uur interview Mount Temple)
11 U2 - Pride 'In The Name Of Love'
12 Mount Temple - I Will Follow
13 Mount Temple - Beautiful Day
14 Kaiser Chiefs - Good Days Bad Days de Ketting (684)
15 The Supernaturals - The Day Before Yesterday's Man de Ketting (685)
16 Cradle FC - I Is They Is
17 Hot Chocolate - Every 1's A Winner I.M. zanger Errol Brown, 09-05-15 (71)
18 Red Devils - Devil Woman I.M. zanger Lester Butler, 09-05-98 (38)
Zaterdag 02 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (684)
o.a. vooruitblik Bevrijdingsfestivals en bandinterview Speakerpunch
16.00-17.00 uur
01 Stereo MC's - Connected
02 Fischer Z - So Long
03 Saga - Solsbury Hill
04 Jungle By Night - Attila
05 Tentempies - Encienda La Luz
06 Pink Oculus - Overdue
07 Sabrina Starke - A Woman's Gonna Try
08 Blow Monkeys - It Doesn't Have To Be This Way zanger Robert Howard (54)
09 Lou Gramm - Midnight Blue (65)
10 The Knack - My Sharona bassist Prescott Niles (61)
11 Chef' Special - Bend Down Low
12 Asteroids Galaxy Tour - Around The Bend
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Speakerpunch)
13 AC/DC - Rock The Blues Away
14 DeWolff - Dance Of The Buffalo
15 Speakerpunch - Dirty Pleasures
16 Speakerpunch - Swan Lake
17 Accelerators - Gate Shut Panic
18 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
19 Savage Garden - To The Moon And Back de Ketting (682)
20 Matchbox 20 - Back To Good de Ketting (683)
21 Ragtime Wranglers - Groovesville
22 Rass Motivated - Thirteen Rebel Music
23 Ben E King - Stand By Me I.M. 30-04-15 (76)
Zaterdag 25 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (683)
o.a. Festivals London Calling en The Life I Live en bandinterview Pink Oculus
16.00-17.00 uur
01 The Clash - London Calling
02 The Districts - 4th And Roebling
03 Slaves - The Hunter
04 Fool's Gold - Surprise Hotel
05 Moon Duo - Zero
06 Lusts - Temptation
07 Cosmo Sheldrake - The Fly
08 As Elephants Are - Crown
09 Hooton Tennis Club - Jasper
10 Band Of Horses - Is There's A Ghost zanger/gitarist Ben Bridwell (37)
11 Biffy Clyro - Opposite bassist en drummer James & Ben Johnston (35)
12 Vaults - Premonitions
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Pink Oculus)
13 Q65 - The Life I Live
14 Friends Of The Family - Gone Away
15 Pink Oculus - Overdue
16 Pink Oculus - Sweat
17 The Cool Quest - Shine
18 Lefties Soul Connection - Akathisia
19 Intergalactic Lovers - Delay
20 Admiral Freebee - Lucky One
21 Sven Hammond - The Usual Suspect
22 Jacco Gardner - Find Yourself
23 The Deaf - Coming Down The Road
Zaterdag 18 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (682)
Record Store Day met bandinterview Okieson
16.00-17.00 uur
01 Bruce Springsteen - Born To Run
02 The Afterveins - Wet
03 Audio Adam - If It Takes You Home
04 Simple Minds - Waterfront 'live'
05 Jesus & Mary Chain - Just Like Honey
06 Johnny Cash - Personal Jesus
07 Johnny Marr - I Feel You
08 Happy Mondays - Kinky Afro toetsenist Mark 'Bez' Berry (51)
09 U2 - California (There's No End To Love)
10 The Doors - Strange Days
11 Rats On Rafts - The Moneyman
12 zZz - When I Come Home
17.00-18.00 (rond 17.40 uur interview Okieson)
13 Placebo - Nancy Boy
14 Alasca - The Prophet
15 Okieson - No Luck Today
16 Jonathan Jeremiah - Wildfire
17 Venice - What's Done Is Done
18 Killing Joke - Love Like Blood
19 Jimi Hendrix - Purple Haze
20 The Kik ft. Armand & Luck Fonz III - Want Er Is Niemand
21 Tentempies - Dame Tu Mano
22 The Beat - Mirror In The Bathroom
23 Okieson - Lorelei
24 Johnny Dowd - Betty
Zaterdag 11 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis( 681)
o.a. Motel Mozaique met bandinterview The Mysterons en vooruitblik Record Store Day met bandinterview Alasca
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview The Mysterons)
01 Dizzy Man's Band - The Show I.M. zanger Jacques Kloes (67)
02 Kovacs - Diggin'
03 The Mysterons - Thunderbird 1
04 The Mysterons - Echoes
05 Mister & Mississippi - In Between
06 The Cosmic Carnival - Highwire
07 The Indien - Done
08 The Specials - Ghosttown zanger Neville Staple (60)
09 Bush - Everything Zen gitarist Nigel Pulsford (52)
10 Weval - Gimme Some
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alasca)
11 Will Butler - Anna
12 Okieson - No Luck Today
13 Alasca - In Media Res
14 Alasca - Plenty
15 Mountain States - El Sombrero
16 Purity Ring - Push Pull
17 The Notwist - Kong
18 Depeche Mode - A Pain That I'm Used To 'live' de Ketting (681)
19 Mutt Dog County - Stranger
20 Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama I.M. drummer Bob Burns, 03-04-15 (64)
Zaterdag 04 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (680)
Paaspop en bandinterview Rondé
16.00-17.00 uur
01 Sunday Sun - I Call You Honey
02 Fiddler's Green - Victor & His Demons
03 Kensington - Done With It
04 Sue The Night - The Whale
05 Shaking Godspeed - Lately
06 Handsome Poets - Stardust
07 Therapy? - Helpless Still Lost
08 I Am Kloot - The Days Are Mine
09 The Indien - Done
10 Jett Rebel - Romance
11 Within Temptation - Paradise (What About Us)
12 Lacuna Coil - Losing My Religion
13 Di-rect - Daydreams In A Blackout
17.00-18.00 (rond 17.25 uur interview Rondé)
14 The Kooks - How D'You Like That
15 PAUW - Shambhala
16 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
17 Anouk & Douwe Bob - Hold Me
18 Rondé - Run
19 Rondé - Hunt Me Down 'live'
20 Kovacs - My Love
21 Dotan - Hungry
22 Deus - Quatre Mains
23 Sven Hammond - The Usual Suspect
24 Pitto - Walking By The Sea
25 Rudimental - Feel The Love
Zaterdag 28 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (679)
o.a. vooruitblik Paaspop met bandinterview Pauw
16.00-17.00 uur
01 Kensington - War
02 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
03 The Cure - Close To Me 'live'
04 Sven Hammond - Happy People
05 Afterpartees - Wonderwall
06 Ed Struijlaart - Never
07 Venice - Sweet Aloha zanger Mark Lennon (52)
08 The Killers - When You Were Young gitarist David Keuning (39)
09 E.M.F. - Unbelievable zanger James Atkin (46)
10 Therapy? - Crooked Timber
11 The Silverfaces - Thoughts Of You
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview PAUW)
12 The Kooks - Are We Electric
13 Deus - Constant Now
14 PAUW - Punchdrunk
15 PAUW - Shambhala
16 Rondé - Run
17 Sir James - Good Morning
18 Lucas Hamming - Fake Love Hyprocrisy
19 Sunday Sun - Sunday Morning
20 Pearl Jam - World Wide Suicide de Ketting (679)
21 Manic Street Preachers - Suicide Is Painless de Ketting (680)
22 Ian Dury - Hit Me With Your Rhythm Sticks I.M. 27-03-00 (57)
Zaterdag 21 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (678)
o.a. Festival Aangeschoten Wild en bandinterview North To The Night
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Aangeschoten Wild)
01 Free - All Right Now I.M. bassist Andy Fraser, 16-03-15 (62)
02 Dandy warhols - Bohemian Like You
03 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
04 Fiction Plane - Get Out Of My Face
05 Close Up - Cold War Affair
06 Lucas Hamming - Mojo Mischief
07 Taymir - All We Know
08 Single Pilot - Keeps Going On
09 The House Of Love - Shine On zanger Guy Chadwick (59)
10 Roger Hodgson - Had A Dream (65)
11 The Prodigy - Breathe DJ Maxim Reality (48)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview North To The Night)
12 Train - Drops Of Jupiter 'live'
13 North To The Night - What I Have Against Religion
14 North To The Night - The Duty Of Civil Disobedience
15 Bombino - Azamane Tiliade
16 The Twilight Sad - There's A Girl In The Corner
17 Alasca - Cult
18 The Weeknd - Belong To The World de Ketting (678)
19 Underworld - Born Slippy
20 Toto - Don't Chain My Heart I.M. bassist Mike Porcaro, 15-03-15 (59)
Zaterdag 14 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (677)
o.a. Big Rivers Indoor, ProgFrog en bandinterview A Liquid Landscape
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview A Liquid Landscape)
01 Dandy Warhols - Every Day Should be A Holiday
02 Royal Blood - Figure It Out
03 A Liquid Landscape - The Largest Fire
04 A Liquid Landscape - Open Wounds
05 Sunday Sun - Should've Known Better
06 The Afterveins - The Places
07 Jona Lewie - You'll Always Find Me In The Kitchen At Parties (65)
08 Hanson - MmmBop zanger/toetsenist Taylor Hanson (32)
09 The Subways - Strawberry Blonde
17.00-18.00 uur
10 Fiction Plane - Where Do We Go From Here
11 Joe Bonamassa - Driving Towards The Daylight
12 Kitty, Daisy & Lewis - Don't Make A Fool Out Of Me
13 Palio Superspeed Donkey - Better Days
14 Friends Of The Family - Before The Storm
15 The Watch - A.T.L.A.S.
16 Kyrbgrinder - People Of The Free World
17 R.E.M. - Belong de Ketting (677)
18 Nits - The Dream 'live'
19 3 Dog Night - Mama Told Me Not To Come I.M. toetsenist Jimmy Greenspoon, 11-03-15 (67)
Zaterdag 07 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (676)
o.a. bandinterview Meadowlake
16.00-17.00 uur
01 The Scene - Iedereen Is Van De Wereld
02 Dotan - Home
03 The Common Linnets - Hungry Hands
04 Oscar & The Wolf - Strange Entity
05 Deus - Quatre Mains
06 Fink - Looking So Closely
07 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
08 The Indien - Done zangeres/bassiste Janneke Nijhuis (31)
09 The Farm - Groovy Train gitarist Keith Mullin (52)
10 Happy Mondays - Loose Fit toetsenist Paul Davis (49)
11 Gotcha! - Free As A Bird
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Meadowlake)
12 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
13 Sue The Night - The Whale
14 Meadowlake - There's A Fire Rising
15 Meadowlake - Stripped Bare Structures
16 T-99 - Sun
17 Palio Superspeed Donkey - OBI-One
18 Sunday Sun - Sunday Morning
19 Joe Cocker ft. Maxine Greene - Up Where We Belong 'live' de Ketting (676)
20 Ian Siegal - Revelator
21 The Christians - Ideal World I.M. zanger/toetsenist Roger Christian, 08-03-98 (48)
Zaterdag 28 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (675)
o.a. Scumbash Festival en bandinterview The Tightropes
16.00-17.00 uur
01 Faith No More - Last Cup Of Sorrow
02 Dario Mars & The Guillotines - Banned From Ever
03 Tentempies - Encienda La Luz
04 Bongo Botrako - Caminante
05 Casa de La Muerte - Si Senor
06 Jungle By Night - Attilla
07 John Coffey - Jean Trompette
08 B-52's - Love Shack zangeres Cindy Wilson (58)
09 Train - Save Me San Francisco zanger Patrick Monahan (46)
10 Jake Bugg - Lightning Bolt (21)
11 Idlewild - American English
12 Mister & Mississippi - In Between
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Tightropes)
13 One Republic - Love Runs Out
14 Paceshifters - Drone
15 The Tightropes - Nightlife
16 The Tightropes - Getting Old
17 Batmobile - Dymanite
18 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
19 Reverend Horton Heat - Mad Mad World
20 Mental As Anything - Live It Up de Ketting (675)
21 Bob Wayne - Everything Is Legal In Alabama
22 Star Trek-Theme From Star Trek I.M. Leonard 'Mr. Spock' Nimoy, 27-02-15 (83)
Zaterdag 21 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (674)
o.a. Stukafest, HPC Winterfest en bandinterview The Indien
16.00-17.00 uur
01 Kensington - Streets
02 Jett rebel - Tonight
03 Elementary Penguins - Pitch Black
04 Asrai - Touch The Dark
05 Red Light Babies - Lonesome Road
06 Robbing Banks - Got Love Need Money
07 Emil Landman - Goodnight New Orleans
08 Tangarine - Move On, John
09 The Baseball Project - They Are The Oakland A's Zanger Steve Wynn (56)
10 The Stranglers - Peaches bassist Jean-Jacques Burnel (63)
11 Talking Heads - Slippery People gitarist/toetsenist Jerry Harrison (66)
12 Manic Street Prechers - A Design For Life zanger James Dean Bradfield (46)
13 Bongo Botrako - Caminante
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Indien)
14 We Were Promised Jetpacks - Safety In Numbers
15 The Vagary - Palm Tree Shadow
16 The Indien - Fire
17 Sunday Sun - I Call You Honey
18 The Indien - Done
19 Bear's Den - Agape
20 The Decemberists - This Is Why We Fight
21 Paul van Dyk ft. Vega 4 - Time Of Our Lives de Ketting (674)
22 Peace - World Pressure
23 Mud - Tigerfeet I.M. zanger Les Gray, overleden 21-02-04 (57)
Zaterdag 14 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (673)
o.a. Stukafest, Cross-Linx en bandinterview Sue The Night
16.00-17.00 uur
01 Santana ft. Rob Thomas - Smooth
02 His Golden Messenger - Saturday's Song
03 Gaz Coombes - This Time Tomorrow
04 Aufgang - Kyrie
05 Mark Lanegan - Floor Of The Ocean
06 Friends Of The Family - Gone Away
07 Tangarine - Move On, John
08 Peter Gabriel - Solsbury Hill (65)
09 Matchbox 20 - Real World zanger Rob Thomas (43)
10 The Vines - Highly Evolved gitarist Ryan Griffiths (37)
11 Bongo Botrako - Lluna
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Sue The Night
12 Sue The night - The Whale
13 Kovacs - My Love
14 Sue The Night - Top Of Mind
15 Sue The Night - Fool's Gold
16 Lucas Hamming - Mojo Mischief
17 Trenchcoat - Watcha Got
18 Sky Architect - Tides
19 Pink Floyd - Time de Ketting (673)
20 Kodaline - Honest
21 Visage - Fade To Grey I.M. zanger Steve Strange, 12-02-15 (55)
Zaterdag 07 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (672)
o.a. Stukafest, Cross-Linx en bandinterview View For A Day
16.00-17.00 uur
01 Bob Marley & The Wailers - Stir It Up 'live'
02 Tindersticks - Yesterday, Tomorrows
03 Luke Sital-Singh - Greatest Lovers
04 Smufish - Trouble
05 Ashtraynutz - Lonely Wolf
06 Sir james - Better Place
07 Heavylight - Hey
08 Mark Lanegan - Sad Lover
09 Supergrass - Sun Hits The Sky drummer Danny Goffey (41)
10 Limp Bizkit - Nookie gitarist Wes Borland (40)
11 Viet Cong - Continental Shelf
12 Ok Go - Bright As Your Eyes
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview View For A Day)
13 Casa De La Muerte - Si Senor
14 Superfood - Mood Bomb
15 View For A Day - All Or Nothing
16 View For A Day - Brighter Day
17 Ornage Skyline - I Don't Mind
18 Afghan Whigs - Matamoros
19 Afterpartees - First/Last
20 Foo Fighters - A matter Of Time de Ketting (672)
21 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
22 Gary Noore - Still Got The Blues I.M. 06-02-11 (58)
Zaterdag 31 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (671)
o.a. Stukafest en bandinterview Tentempies
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Stukafest)
01 Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness
02 The Damned - In Dulce Decorum
03 The Fall - Touch Sensitive
04 Snowapple - Evil Wizard
05 Friends Of The Family - Before The Storm
06 Wolf In Loveland - The Devil Has No Name
07 Mumford & Sons - Little Lion Man zanger Marcus Mumford (28)
08 P.I.L. - Rise zanger John Lydon (59)
09 The Cure - Mint Car drummer Jason Cooper (48)
10 Lloyd Cole & The Commotions - Perfect Skin zanger Lloyd Cole (54)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Tentempies)
11 Tentempies - Dame Tu Mano
12 The Afterveins - The Places
13 tentempies - Encienda La luz
14 Tentempies ft. Juanito Ayala - Prestame Un Segundito
15 Che Seduka - Mentira Politika
16 Luke Winslow-King - Swing That Thing
17 The Kooks - Westside
18 Sunday Sun - I Call You Honey
19 Metallica - Noting Else Matters de Ketting (671)
20 Dropkick Murphys - The Wild Rover
21 Rod McKuen - Soldiers Who Want To Be Heroes I.M. 29-01-15 (81)
Zaterdag 24 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (670)
o.a. terugblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Nouveau Vélo
16.00-17.00 uur
01 Orgy - Blue Monday
02 Kraftwerk - Autobahn 'live'
03 Interpol - The Heinrich Maneuver 'live'
04 Tove Lo - Not On Drugs
05 Hozier - Angel Of Small Death & The Codeine Scene
06 The Common Linnets - Hungry Hands
07 Dotan - Hungry
08 Jett Rebel - Romance
09 Kashmir - Ophelia zanger/gitarist Kasper Elstrup (42)
10 Kane - Rain On Down On Me gitarist Dennis van Leeuwen (44)
11 Years & Years - Take Shelter
12 Sunset Sons - Remember
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Nouveau Vélo)
13 Blaudzun - Promises Of No Man's Land
14 De Staat - Devil's Blood
15 Nouveau Vélo - Turning Away
16 Nouveau Vélo - Wait For Me
17 Tentempies - Nada Te Pido
18 Elementary Penguins - Pitch Black
19 Tricky - Overcome
20 Mister & Mississippi - Meet Me At The Lighthouse
21 Editors - Nothing de Ketting (670)
22 Andy Burrows ft. Tom Smith - Watch Me Fall Apart
23 Neil Diamond - America
Zaterdag 17 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (669)
o.a. Eurosonic-Noorderslag met bandinterview The Blind Roofers
16.00-17.00 uur
01 Jaya The Cat - Here Comes The Drums
02 The Kik - Toen Was Geluk Heel Gewoon
03 Maison Du Malheur - Man For The Job
04 Paceshifters - Drone
05 Navarone - Wander
06 The Common Linnets - Calm After The Storm
07 Kid Rock - All Summer Long zanger Robert James Ritchie (44)
08 Longpigs - On And On gitarist Richard Hawley (48)
09 The Smiths - Girlfriend In A Coma bassist Andy Rourke (51)
10 Kaiser Chiefs - Ruby zanger Ricky Wilson (37)
11 Dotan - Home
12 Sväva - Flown
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview The Blind Roofers)
13 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
14 The Afterveins - The Places
15 The Blind Roofers - Mama's Cross
16 The Blind Roofers - Nevermind
17 Orange Skyline - I Don't Mind
18 Nouveau Vélo - Turning Away
19 Sven Hammond Soul - Usual Suspect
20 Mike Bloomfield & Al Kooper - Blues For Nothing de Ketting (669)
21 Kensington - Streets
22 Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich - The Legend Of Xanadu I.M. bassist Trevor 'Dozy' Davies, 13-01-15 (70)
Zaterdag 10 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (668)
o.a. vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Tricklebolt
16.00-17.00 uur
01 Kraftwerk - The Model
02 David Douglas ft. Blaudzun - White Head Blood
03 Bombay Show Pig ft. Jacco Gardner - Get Lost In The Shuffle
04 Tove Lo - Habits (Stay High)
05 Hozier - Take Me To Church
06 The Dutch - This Is Wellfare
07 Joe Madman & The Sidewalkers - Latin My Burden Down
08 Rod Stewart - Passion (70)
09 Donald fagen - I.G.Y. (67)
10 The Blind Roofers - Nevermind
11 View For A Day - All Or Nothing
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Tricklebolt)
12 The Shady Greys - Sister I Can Hear You Screaming
13 Heymoonshaker - Wallet Switcher
14 Tricklebolt - Long Road
15 Tricklebolt - Mysterious Blond
16 Texas Radio - Texas Blues
17 Town Of Saints - Trapped Under Ice
18 Oscar & The Wolf - Moonshine
19 Intergalactic Lovers - Northern Rd.
20 Gary Moore - Story Of The Blues de Ketting (668)
21 Sunset Sons - Remember
22 John Lennon - Imagine
Zaterdag 03 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (667)
o.a. terugblik 2014 en vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Snowapple
16.00-17.00 uur
01 Muse - Starlight 'live'
02 Dotan - Home
03 Chef' Special - In Your Arms
04 DeWolff - Restless Man
05 Birth Of Joy - Rock 'n Roll Show
06 Kensington - Done With It
07 Blaudzun - Promises of No Man's Land
08 Daft Punk - Instant Crush instrumentalist Thomas Bangalter (40)
09 Buffalo Springfield - For What It's Worth zanger/gitarist Stephen Stills (70)
10 Led Zeppelin - Rock 'n Roll bassist John Paul Jones (69)
11 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
17.00-18.00 uur (rond 17.15 uur interview Snowapple)
12 Foo Fighters - Learn To Fly
13 Sväva - Heather
14 Snowapple - Evil Wizard
15 Snowapple - California
16 Sue The Night - Top Of Mind
17 Therapy? - Stories de Ketting (667)
18 Tricklebolt - Long Road
19 Town Of Saints - Carousel
20 Bob Dylan - Hurricane