Playlists 2016
Zaterdag 31 December 12.00-15.00 uur Zwaardvis 768
Eindejaarsuitzending met Festivalhoogtepunten, terugblik Popronde en In Memoriamspecial
12.00-13.00 uur (Festivalhoogtepunten 2016)
01 Volbeat - Lola Montez
02 Coasts - Oceans
03 Kid Wave - Wonderlust
04 De Wolff - Satilla No. 3
05 Editors - Ocean Of Night
06 Vintage Trouble - Run Like The River
07 Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities
08 Paul McCartney - Band On The Run
09 Friends Of The Family - Walk On
10 The Magic Mumble Jumble - Ten Toes Like Me
11 The Cosmic Carnival - Not Fade Away
12 Muse - No Mercy
13 White - Living Fiction
13.00-14.00 uur (Terugblik Popronde 2016)
14 Mooon - Stone In My Shoe
15 Blupaint - High
16 Martha Jane & The Talisman - Demons
17 Backgammon - Gun In The Yard
18 Standup '69 - Insane
19 Stillmode - We Belong
20 Roots Rising - In This Life
21 The Grand East - Water
22 Money And The Man - Shuffle (Take Your Time)
23 The Rising Sun - Isnane
24 Silent War - Frost
25 Merlijn Nash - Shadow
26 Viola Beach - Swings And Waterslides
14.00-15.00 uur (In Memoriam, Overzicht overleden Popartiesten 2016)
27 David Bowie - Heroes/Helden
28 The Eagles - New Kid In Town
29 Earth Wind & Fire - In The Stone
30 Sharon Jones & The Dap Kings - How Long Do I Have To Wait For You?
31 Black - Everything's Coming Up Roses
32 Prince - Guitar
33 George Michael - Killer/Papa Was A Rolling Stone
34 Status Quo - Whatever You Want
35 Emerson Lake & Palmer - Peter Gunn
36 Leon Russell - A Hard Rain's Gonna Fall
37 Leonard Cohen - Tower Of Song
Zaterdag 24 December 12.00-15.00 uur Zwaardvis 767
The Alternative Christmas special met interviews Mantra, Barbera van der Kaay, Schizoid Lloyd
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Mantra)
01 The Greedies - A Merry Jingle
02 Smith And Burrows - When The Thames Frooze
03 Andy Burrows - Light Up The Night
04 Blind Boys Of Alabama - Takin' Christmas
05 Tinny Little Big Band - U Put The X in Christmas
06 Lousiana Blues Band - Santa Was A Freak Like Me
07 Mantra - Jingle My Bells
08 Skinny Lister & Beans On Toast - This Christmas
09 The Killers - The Cowboys Christmas Ball
10 Guns 'n Roses - White Christmas
11 El Vez - Feliz Navidad
12 220 Volt - Heavy Christmas
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Barbera van der Kaay)
13 George Harrison - Ding Dong
14 Naked - Christmas Lights
15 That Band From Holland - Jolasveinar
16 Barbera van der Kaay - We Need Christmas
17 The Beatles Tribute Band - Rockin' Around The Christmas Tree
18 Brian Setzer - Dig That Crazy Santa Claus
19 Big Bad Voodoo Daddy - Rockabilly X-mas
20 Bryan Adams - Reggae Christmas
21 Roy Chubby Brown - Rockin' Good Christmas
22 George Thorogood - Rock 'n Roll Christmas
23 The Kik - Een Kerstliedje Voor Jou
24 The Baseballs - We Wish You A Merry Christmas
14.00-15.00 (rond 14.15 uur interview Schizoid Lloyd)
25 The Darkness - Christmas Time (Don't Let The Bells End)
26 Billy Mack - Christmas All Around You
27 Chaep Trick - I Want You For Christmas
28 Schizoid Lloyd - Power Of Love In B Major
29 Weezer - Christmas Celebration
30 Sex Pistols - Punk Rock X-mas
31 Ramones - Merry Christmas
32 Dropkick Murphys - The Season's Upon Us
33 Tim Wheeler & Emmy The Great - X-mas Day (I Wish I Was Surfing)
34 The Pogues ft. Kirsty MacColl - Fairytale Of New York
35 XTC - Thanks For Christmas
Zaterdag 17 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis 766
o.a. Festival Stille Nacht met bandinterview Handed
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Festival Stille Nacht)
01 Pete Philly & Perquisite - Mystery Repeats
02 Town Of Saints - Wurttemberg Calm
03 Bewilder - Carry On Carry On
04 Faces On TV - Run Against The Stream
05 Amongster - Bright Life
06 Bejamin Francis Leftwich - Mayflies
07 The Baseball Project - Hola America! bassist Mike Mills (58)
08 Queen - We Believe zanger Paul Rodgers (67)
09 MGMT - Kids zanger/toetsenist Brian Goldwasser (34)
10 New Model Army - Smalltown England 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Handed)
11 De Wolff - Restless Man
12 Matt Woods - In The Dark
13 Handed - Repeat To Fade
14 Michael Nau - Love Survive
15 The Motions - Wasted Words
16 Golden Earrings - Please Go
17 Shoes - Na Na Na
18 Slash ft Fergie & Cypress Hill - Paradise City de Ketting (767)
19 Gerry Rafferty - City To City de Ketting (768)
20 Big Country - In A Big Country 'live' I.M. zanger/gitarist Stuart Adamson, 16-12-01 (43)
Zaterdag 10 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis 765
o.a. Festival State X-New Forms en bandinterview Black Oak
12.00-13.00 uur
01 Raglans - (Lady) Roll Back The Years
02 The Comet Is Coming - Space carnival
03 Jungle By Night - Hannoman
04 Ryler Walker - Primrose Green
05 Marissa Nadler - Diamond Heart
06 A Giant Dog - Jizzney
07 Dinosaur Jr. - We Are Not Alone zanger/gitarist Josep Mascis (51)
08 White Stripes - Seven Nation Army drumster Meg White (42)
09 Placebo - Bright Lights zanger/gitarist Brian Molko (44)
10 Mala Vita - Top Of The World
11 The Sore Losers - Emily
12 Matchbox - Midnite Dynamos
13 T-99 - Sun
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Black Oak
14 Queen - Man On The Prowl
15 Town Of Saints - No Place Like This
16 Black Oak - The Grain
17 Black Oak - Gallop
18 Spasmodique - Spiritville
19 The Temper Trap - Sweet Disposition
20 ABC - The Night You Murdered Love
21 Snowy White - Bird Of Paradise de Ketting (765)
22 Cub Scouts - Paradise de Ketting (766)
23 Emerson Lake & Palmer - Lucky Man I.M. bassist Greg Lake, 07-12-16 (69)
Zaterdag 03 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis 764
o.a. Blijdorp Festival en interview Merlijn Nash
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Blijdorp Festival
01 Status Quo - What's You're Proposing
02 Shantel & Bucovina Club Orkestar - Disko Partizani
03 Mala Vita - El Cerbero
04 Ivan & The Parazol - Cold & Deep
05 De Likt - Ja Dat Bedoel Ik
06 Dooxs - Dirt
07 Revere - Enjoy The Silence
08 Starship - We Built This City zanger Mickey Thomas (67)
09 Black sabbath - Paranoid zanger Ozzy Osbourne (68)
10 Madness - Nightboat To Cairo
11 Mark Foggo - Hello
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Merlijn Nash)
12 My Baby - Money Man
13 Tom Odell - Another Love
14 Merlijn Nash - Shadow
15 Merlijn Nash - The Dog Is The Monster
16 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
17 Ash - Shining Light
18 Chef' Special - Birds de Ketting (764)
19 De La Soul - Pain
20 Stone Temple Pilots - Interstate Love Song I.M. zanger Scott Weiland, 03-12-15 (48)
Zaterdag 26 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis 763
o.a. Songbird Festival en Popronde met bandinterview Silent War
12.00-13.00 uur
01 Queen - Man On The Prowl
02 Kensington - Do I Ever
03 Lake Bugg - Gimme The Love
04 Alex Vargas - Shackled Up
05 Jonathan Jeremiah - Wild Fire
06 Michael Kiwanuka - One More Night
07 Nothing But Thieves - Hanging
08 Pixies - Tenement Song
09 Daryl Ann - The Movin' Men zanger Jelle Paulusma (51)
10 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live' bassist John McVie (71)
11 Tina Turner & David Bowie - Tonight 'live' Tina Turner (77)
12 Rag 'N Bone Man - Human
13 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Silent War)
14 Sharon Jones & The Dap Kings - How Long Do I Have To Wait For You? I.M. 18-11-16 (60)
15 The Grand East - Shaking Machine
16 Silent War - Dance To Forget
17 Silent War - Frost
18 Roots Rising - In This Life
19 Avi On Fire - Pearls
20 Max Meser - Weak For Love
21 Coldplay - Up With The Birds de Ketting (763)
22 Blossoms - Charlemagne
23 Bewilder - She Keeps Talking
24 Inspiral Carpets - Dragging Me Down I.M. drummer Craig Gill, 22-11-16 (44)
Zaterdag 19 November 14.00-16.00 uur Zwaardvis 762
o.a. It´s A Beautiful Day, Grote Prijs van Rotterdam en Popronde met bandinterview Backgammon
14.00-15.00 (rond 14.15 uur interview Festival It's A Beautiful Day)
01 Kensington - Slicer
02 Human League - The Lebanon
03 The Heavy - Since You Been Gone
04 Scotch - Lion's Riot
05 Drunken Dolly - That Kiss
06 Order Of The Emperor - PEAK
07 Living Colour - Behind The Sun
08 Tool - Stinkfist bassist Justin Chancellor (45)
09 Wolfmother - Victorious
10 Kid Harlequin - Itch
11 Indian Askin - Asshole Down
15.00-16.00 (rond 15.15 uur interview Backgammon)
12 Silent War - Frost
13 The Grand East - Water
14 Backgammon - Gun In The Yard
15 Backgammon - Oh Yeah
16 Levellers - One Way 'live'
17 Placebo - Life's What You Make It
18 Manic Street Preachers - Start Me Up de Ketting (762)
19 The Veils - Through The Deep, Dark Wood
20 Leon Russell - A Hard Rain's A-Gonna Fall I.M. 13-11-16 (74)
Zaterdag 12 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis 761
o.a. Festival Le Guess Who en Popronde met bandinterview Tim Dawn
12.00-13.00 uur
01 Kensington - Fiji
02 Killing Joke - Love Like Blood
03 Red Hot Chili Peppers - Go Robot
04 The Comet Is Coming - Space Carnival
05 Canshaker Pi - Bonox
06 Dinosaur Jr. - I Don't Think So
07 Wooden Shjips - Lazy Bones
08 Niel Young - Downtown (71)
09 Feeder - Buck Rogers zanger/gitarist Grant Nicholas (49)
10 Bear's Den - Dew On The Vine
11 Sivert Hoyem - Moon Landing
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Tim Dawn)
12 Therapy? - Die Laughing
13 Silent War - Frost
14 Tim Dawn - Arcadia
15 Tim Dawn - Lighthouse
16 Backgammon - Gun In The Yard
17 Twenty One Pilots - Guns For Hands
18 Volbeat - Lola Montez
19 Talk Talk - Tomorrow Started 'live' de Ketting (761)
20 The Cure - Doing The Unstuck 'live'
21 Leonard Cohen - Tower Of Song I.M. 07-11-16 (82)
Zaterdag 05 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis 760
o.a. Rotterdamse Popweek en Popronde Rotterdam met bandinterview The Royal Engineers
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Popronde Rotterdam)
01 Kings Of Leon - Around The World
02 Martha Jane & The Talisman - Two Faced Man
03 Storsky - Saboteur
04 The Grand East - Rabbits & Children
05 Roots Rising - In This Life
06 Michael Franti & Spearhead - I Know I'm Not Alone
07 Kongos - Hey I Don't Know
08 A Flock Of Seagulls - I Ran zanger/toetsenist Mike Score (59)
09 Radiohead - Creep gitarist Jonny Greenwood (45)
10 DMA's - Laced
11 Toy Dolls - Livin' La Vida Loca
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Royal Engineers)
12 Green Day - Say Goodbye
13 Mooon - Stone In My Shoe
14 The Royal Engineers - Won't You Go
15 The Royal Engineers - Hey Sister
16 The Badger And The Bass - 6120
17 Silent War - Frost
18 Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities
19 Echo & The Bunnymen - Stormy Weather 'live'
20 Silverchair - Tomorrow de Ketting (760)
21 Killing Joke - European Super State
22 The Fureys & Davey Arthur - Belfast Mill
Zaterdag 29 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis 759
o.a. Rotterdamse Popweek en Popronde met bandinterview Roots Rising
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Rotterdamse Popweek)
01 Jaya The Cat - Here Comes The Drums
02 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - I Need Never Get Old
03 Band Of Skulls - So Good
04 Silversun Pickups - Circadian Rhythm (Last Dance)
05 Vaults - Premonitions
06 Goodnight Moonlight - Mountain Boy
07 Bombino - Timtar
08 Indian Askin - Answer
09 Jamiroquai - Deeper Underground - toetsenist Toby Smith (46)
10 The Cure - Wrong Number toetsenist Roger O'Donnell (61)
11 Blossoms - Charlemagne
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Roots Rising)
12 The Posies - Everybody Is A Fucking Liar
13 Mala Vita - Top Of The World
14 Roots Rising - Gifted
15 Roots Rising - In This Life
16 Kula Shaker - Death Of Democracy
17 The Mission UK - Met-Amor-Phosis
18 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
19 Beady Eye - Soon Come Tomorrow
20 Fratellis - Halloween Blues
21 Dead Or Alive - You Spin Me Around I.M. zanger Pete Burns, 23-10-16 (57)
Zaterdag 22 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis 758
o.a. Poprondes Dordrecht en Leiden en bandinterview Money & The Man
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Dordrecht)
01 Fun Lovin' Criminals - Scooby Snacks
02 Son Mieux - Even
03 Pinata - Pinata
04 Pene Corrida - Freestyler
05 Cookachoo - Paradiso
06 The Rising Sun - Insane
07 Tolls - Windfall
08 Silent War - Crawl
09 DC Talk - Jesus Freak zanger Toby Mac (52)
10 Michael Franti & Spearhead - I Know I'm Not Alone
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Money & The Man en 13.30 uur Popronde Leiden)
11 Kaiser Chiefs - Coming Home
12 Rilan & The Bombardiers - Happy Jack
13 Money & The Man - Shuffle (Take Your Time)
14 Money & The Man - Dance
15 Stuart Mavis - The Gang
16 The Grand East - Shaking Machine
17 Urge Overkill - Girl You'll Be A Woman Soon de Ketting (758)
18 The Juke Joints - Heart On Fire
Zaterdag 15 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis 757
o.a. Popronde Den Haag met bandinterview Mooon
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Den Haag)
01 St. Tropez - Which Side Are You On
02 Bob Dylan - Rainy Day Women
03 Green Day - Like A Rolling Stone
04 Backgammon - Strangers
05 Mitch Rivers Band - Bluer Than The Sky
06 Thijs Boontjes Dans- en Showorkest - Alleen Naar de Kermis
07 St. Solaire - Morning Sun
08 The Beautiful South - Perfect 10 drummer Dave Stead (50)
09 Jungle By Night - Infinite
10 Gallowstreet - Asterix
13.00-14.00 (rond 13.15 interview Mooon)
11 Mooon - Stone In My Shoe
12 Rilan & The Bombardiers - Happy Jack
13 Mooon - Small Town Boy
14 Mooon - Mary You Wanna
15 Silent War - Crawl
16 Drive Like Maria - Keeps Me Going
17 Crocodiles - Foolin' Around
18 Boy Kill Boy - It's Different For Girls de Ketting (757)
19 Parquet Courts - Human Performance
20 Michael Jackson - Thriller I.M. songwriter Rod Temperton, 05-10-16 (66)
Zaterdag 01 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis 756
o.a. Popronde Gouda met bandinterviews The Grand East en The Rising Sun
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview The Grand East en 12.30 uur Popronde Gouda)
01 Sunday Sun - Superior
02 The Grand East - Shaking Machine
03 The Grand East - Kiss The Devil
04 Orange Maplewood - Don't Worry It's Just An Explosion
05 Backgammon - Gun In The Yard
06 Rilan & The Bombardiers - Walking On Fire
07 The Yukon Club - Absence
08 Suede - Outsiders gitarist Richard Oakes (40)
09 MO - Pilgrim
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Rising Sun)
10 Bewilder - Carry On, Carry On
11 Roots Rising - Viva (La Revolution)
12 The Rising Sun - Insane
13 Stillmode - We Belong
14 The Badger And The Bass - 6120
15 The Rising Sun - One Day
16 Order Of The Emperor - PEAK
17 View For A Day - Holding On
18 Roy Orbison - You Got It de Ketting (756)
19 The Baseballs - Mo Hotta Mo Betta
20 Radio Eliza - Kids
21 Buffalo Springfield - Mr. Soul I.M. bassist Bruce Palmer, 01-10-04 (58)
Zaterdag 17 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis 755
o.a. Popronde Delft en bandinterview Martha Jane & The Talisman
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Delft)
01 Chef' Special - Amigo
02 MOTHXR - Touch
03 Wintersleep - Amerika
04 Standup '69 - Insane
05 Stillmode - We Belong
06 Rilan & The Bombardiers - Walking On Fire
07 Ivo Gleeman - A Nice day
08 The Prodigy - Smack My Bitch Up zanger Keith Flint (47)
09 St. Tropez - Which Side Are You On
10 The Boxer Rebellion - Big Ideas
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Martha Jane & The Talisman)
11 De Wolff - Restless Man
12 The Grand East - Shaking Machine
13 Martha Jane & The Talisman - Demons
14 The Badger And The Bass - On The Run From My Baby
15 Martha Jane & The Talisman - Grab It
16 The Jayhawks - Take Me With You (When You Go)
17 Sturgill Simpson - Railroad Of Sin
18 The Coral - Dreaming Of You de Ketting (755)
19 Mystery Jets - Bubblegum
20 Madness - The Prince I.M. Prince Buster, 08-09-16 (78)
21 Jimi Hendrix - Hey Joe I.M. 18-09-70 (27)
Zaterdag 10 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis 754
o.a. Baroeg Open Air en vooruitblik Popronde met bandinterview Stillmode
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Poprondeorganisatie)
01 The Deaf - Coming Down The Road
02 Spasmodique - Spiritville
03 Rhea - Everything You Need
04 Single Pilot - Winning
05 Roots Rising - In This Life
06 Avi On Fire - Pearls
07 Richard Ashcroft - Out Of My Body
08 Kings Of Leon - Comeback Story gitarist Matthew Followill (32)
09 Cracker - Low zanger David Lowery (56)
10 Keith Caputo - New York City
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Stillmode)
11 Ryan Adams - New York
12 Martha Jane & The Talisman - Demons
13 Stillmode - We Belong
14 Stillmode - Outside World
15 Orange Maplewood - Don't Worry It's Just An Explosion
16 Walking On Cars - Speeding cars
17 MOTHXR - Touch
18 Blondie - Dreaming de Ketting (754)
19 Whispering Sons - Time
20 Peter Tosh & Mick Jagger - Don't Look Back I.M. Peter Tosh 11-09-87 (42)
Zaterdag 03 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis 753
o.a. Nacht van de Kaap en vooruitblik Popronde met bandinterview Single Pilot
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Nacht van de Kaap)
01 Ginger Ninja - Sunshine
02 Thijs Boontjes Dans- en Showorkest - Alleen Naar De Kermis
03 Bazzookas - Doe Het Dan Zelf
04 Evil Empire Orchestra - Dance
05 Apparatschik - Katja
06 Maison Du Malheur - Stomping Ground
07 Kalio Gayo - Barria
08 Urban Voodoo Machine - Rather You Shot Me Down
09 Bintangs - Travelling In The USA
10 Throes + The Shine - Ndele
11 Peter Fox - Haus Am See (45)
12 Grand Funk Railroad - Some Kind Of Wonderful zanger/drummer Don Brewer (68)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Single Pilot)
13 Frankie Chavez - Fight
14 Money & The Man - Shuffle (Take Your Time)
15 Single Pilot - Hold On
16 Single Pilot - Winning
17 Martha Jane & The Talisman - Demons
18 Coldplay - A Head Full Of Dreams de Ketting (752)
19 The Cranberries - Dreams de Ketting (753)
20 The Comet Is Coming - Space Carnival
21 Ceux Qui Merchent Debout - Don't Be Shy
22 De Wannebiezz - Goeiemorgen Zonneschijn
Zaterdag 27 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis 752
o.a. Where We've Met Festival en Once Upon A Time In The West Part 2 met bandinterviews Mitch Rivers Band, Bolt & The Swamp People en The Cosmic Carnival
12.00-13.00 (rond 12.15 uur Once Upon A Time In The West en The Cosmic Carnival en 12.30 uur Mitch Rivers Band)
01 Friends Of The Family - Walk On
02 Thin Pillow - Take It While You Can
03 The Cosmic Carnival - All In All
04 Jungle By Night - Infinite
05 Belle Of Louisville - Bad Love Blues
06 Mitch Rivers Band - Bluer Then The Sky
07 The Cannonball Johnsons - Amphetamine
08 Maurice Van Hoek - I'll Be On My Way
09 The Grand East - Shaking Machine
13.00-14.00 (rond 13.15 uur Bolt & The Swamp People en 13.30 uur Where We've Met)
10 My Baby - Money Man
11 PAUW - Shambala
12 Bolt & The Swamp People - Pictures
13 Bolt & The Swamp People - Get Down The Road
14 Medicine Jet - Luxurious Deceivement
15 St. Solaire - Did You Know
16 Crowjane - Seven Snakes
17 Stuart Mavis - Different Generations
18 Heavylight - Temper
19 3 Doors Down - Kryptonite I.M. ex-gitarist Matt Roberts, 20-08-16 (38)
20 Björn van der Doelen - Och War Ik Maar Bruce Springsteen (alleen via facebooksite)
Zaterdag 20 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis 751
A Campingflight To Lowlands Paradise met sfeerimpressies en bandinterview Leadbeaters
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Leadbeaters)
01 Muse - Mercy
02 Edward Sharpe & The Magnetic Zeros - Home
03 Leadbeaters - Rock The Cradle
04 Leadbeaters - Bootlegger's Blues
05 Gallowstreet - Asterix
06 Jungle By Night - Cruise Control
07 The Kills - Future Starts Slow
08 Jake Bugg - Lightning Bolt
09 Biffy Clyro - Howl
10 LCD Soundsystem - Daft Punk Is Playing At My House
11 Oscar & The Wolf - Moonshine
13.00-14.00 uur
12 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
13 Foals - Mountain At My Gates
14 Wolfmother - Victorious
15 Eagles Of Death Metal - Miss Alissa
16 Brian Fallon - A Wonderful Life
17 Thee Oh Sees - Chem-Farmer
18 Broederliefde - Jungle
19 De Likt - Ja Dat Bedoel Ik
20 Dub Inc. - Triste Epoque
21 Damian Marley - Gunman World
22 Sigur Ros - Hoppipolla
Zaterdag 13 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis 750
o.a. Culinesse en Waterpop met bandinterview Rise Of The Wood
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Waterpop)
01 Dazzled Sticks - De Tunnel
02 Dagny - Backbeat
03 Bökkers - De Neuze
04 Steak Number Eight - Ashore
05 Coasts - Modern Love
06 Drive Like Maria - Keeps Me Going
07 Wille And The Bandits - Gypsy Woman
08 The Bravery - An Honest Mistake zanger Sam Endicott (42)
09 The Undertones - Teenage Kicks zanger Feargal Sharkey (58) en bassist Michael Bradley (57)
10 Idlewild - American English zanger Roddy Woomble (40)
11 Bazart - Goud
13.00-14.00 (rond 13.05 interview Rise Of The Wood en 13.35 uur CuliNesse)
12 Rise Of The Wood - Hell Yeah
13 Rise Of The Wood - Red Snake
14 Canshaker Pi - Shaniqua
15 Scissor Sisters - Fire With Fire de Ketting (750)
16 Gorillaz - Fire Coming Out Of The Monkey Head de Ketting (751)
17 Kensington - Streets
18 Van Dik Hout - Lat Het Los 'live'
19 Gallowstreet - Asterix
Zaterdag 06 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis 749
o.a. Schollenpop, Wallenpop en Duizel in het Park met bandinterview Naive Set
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Schollenpop en 12.45 uur Wallenpop)
01 Tentempies - Enciende La Luz
02 Son Mieux - Even
03 Pat Smith - The Pirate!
04 The Suburbs - Rollercoaster
05 The Brahms - Shoulder Blades
06 Sven Hammond - The Usual Suspect 'live'
07 Leeways - Lost Again
08 Typhoon - Zandloper (32)
09 Bruce Springsteen - Fire de Ketting (749)
10 Neil Finn - Amsterdam
11 Sandyland - Tie Me Down
12 Danny Lademacher's Wild Romance - Saturday Night 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Naive Set)
13 Amber Arcades - Right Now
14 Bolt & The Swamp People - Pictures
15 Naive Set - Dieter Rams's Wife
16 Naive Set - Let Me Down
17 Bruut - Glimpse
18 Textures - Reaching Home
19 Sue The Night - The World Below
20 Junkie & The Halo - Where To Go
21 Beans & Fatback - Sally The Shape
22 Danko Jones - Just A Beautiful Day
23 Memphis Maniacs - My Happy Bomfunk Amadeus
24 Mink DeVille - Demasiado Corazon I.M. zanger/gitarist Willy DeVille, 06-08-09 (58)
Zaterdag 30 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis 748
o.a. Rotterdam Unlimited, Brielle Blues en Duizel in het Park
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Duizel in het Park)
01 Chumbawamba - Tubthumping
02 Gentlemen & The Evolution - Memories
03 La Sra Tomasa - La Fusion
04 Dub Inc. - Triste Epoque
05 Crying Boys Café - The Road
06 Amber Arcades - Right Now
07 Naive Set - Let Me Down
08 Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness drummer Sean Moore (48)
09 Kate Bush - Wuthering Heights (58)
10 Sleeper - Statuesque zangeres Louise Wener (48)
11 I Blame Coco - Selfmachine zangeres/gitariste Coco Sumner (26)
13.00-14.00 (rond 13.30 uur interview Brielle Blues)
12 Black Bottle Riot - Heart Of Stone
13 AJ Plug - Little Wing
14 Dave Chavez Band - Sharp Like A Knife
15 Leif de Leeuw Band - What About Grey
16 The Juke Joints - Heart On Fire
17 Louisiana Radio - Lada
18 Jimmy Reiter Band - I'll Take The Easy Way
19 Rob Mostert Hammond Group - Finger Lickin' Good
20 Stevie Nicks - Rooms On Fire de Ketting 748)
21 Barrelhouse - Lonely Together
22 King Of The World - Fool No More
23 Blue Oyster Cult - (Don't Fear) The Reaper
I.M. manager/producer & songwriter Sandy Pearlman, 26-07-16 (72)
Zaterdag 23 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis 747
o.a. Zwarte Cross Festival met bandinterview Black Bottle Riot
12.00-13.00 uur
01 La Gran Pegatina - A Morrina
02 Kensington - Riddles
03 Indian Askin - Answer
04 Cannonball Johnsons - Amphetamine
05 Blue Grass Boogiemen - Grassified
06 Che Sudaka - La Ley Del Miedo
07 Drive Like Maria - Nighthawk
08 Navarone - Smash 'n Grab It
09 Iguana death Cult - Seven Tongues
10 The Wombats - Tokyo zanger/gitarist Matthew Murphy (32)
11 My Baby - Money Man
12 Skadillacs - Sally Brown
13 Hackensaw Boys - Blue Run
14 Jick Munro & The Amazing Laserbeams - Drinking Song
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Black Bottle Riot)
15 Black Bottle Riot - The Rocky Road
16 Paceshifters - Drone
17 Black Bottle Riot - Crown The Sinner
18 Black Bottle Riot - Heart Of Stone
19 Birth Of Joy - Choose Sides
20 Death Alley - Bewildered Eyes
21 Blue October - Dirt Room de Ketting (747)
22 De Wolff - Working Like A Dog
23 Circa Waves - T-Shirt Weather
24 Friends Of The Family - Walk On
25 Lucas hamming - Write Me Again
26 Amy Winehouse - Back To Black I.M. 23-07-2011 (27)
Zaterdag 16 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis 746
o.a. Westerpop, Big Rivers, Expedition Festival, Werfpop, Eendracht Festival en bandinterview Town Of Saints
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Westerpop en 12.30 uur Eendracht Festival)
01 Roisin Murphy - Moviestar
02 Mala Vita - Top Of The World
03 Smokey Joe & The Kid - Slow Drag
04 Max Meser - Weak For Love
05 Crowjane - Wolfpack
06 Novastar - Wrong
07 Ed Kowalczyk - I Walk The Line (45)
08 Stand Up '69 - Insane
09 All Comes Down - Perceptions
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Town Of Saints en 13.45 uur Werfpop)
10 My Baby - Money Man
11 Matt Bianco & New Cool Collective - Don't Blame It On That Girl
12 Town Of Saints - Needle In The Hay
13 Town Of Saints - Modern Life
14 Heavylight - Temper
15 Glasvegas - Stronger Than Dirt de Ketting (746)
16 De Wollf - Satilla No.3
17 The Brahms - Shoulder Blades
18 Pistoleros De La Paz - Tanto Calor
19 The Indien - Summer Night
20 Memphis Maniacs - My Happy Bomfunk Amadeus
Zaterdag 09 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis 745
o.a. North Sea Jazz, Bospop en Rotorock met bandinterview Stand Up '69 en studiogast Skapiche!
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Rotorock en 12.30 uur Stand Up '69)
01 The Roots - The Seed
02 Drunken Dolly - That Kiss
03 Mutt Dogg County - Homegrown
04 Stand Up '69 - Not Like Home
05 Stand Up '69 - Insane
06 Left Alive - The Man
07 Order Of The Emperor - Back To Our Roots
08 Simple Minds - Waterfront zanger Jim Kerr (57)
09 Soft Cell - Tainted Love zanger Marc Almond (60)
10 White Stripes - Seven Nation Army zanger/gitarist Jack White (41)
13.00-14.00 uur (studiogast Skapiche!)
11 Neil Young - Rockin' In The Free World
12 Walter Trout - Bad Love
13 Vintage Trouble - Run Like The River
14 Skapiche! - Las Vegas
15 Skapiche! - Doing Overtime
16 Skapiche! - No Regrets
17 Manic Street Preachers - Together Stronger de Ketting (745)
18 Flogging Molly - The Kilburn High Road
19 Jungle By Night - Cruise Control
Zaterdag 02 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis 744
o.a. Dijkrock en Metropolis Festival met bandinterview Jerry Hormone Ego Trip
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Dijkrock en 12.30 uur Metropolis)
01 Fishbone - Ma And Pa
02 Death Alley - Black Magick Boogieland
03 Black Bottle Riot - Crown The Sinner
04 The Delta Saints - Heavy Hammer
05 Iguana Death Cult - Sirens
06 Dooxs - Nude
07 Borns - 10.000 Emerald Pools
08 Haelos - Earth Not Above
09 Indan Askin - Answer
10 White - Living Fiction
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Jerry Hormone Ego Trip)
11 Kula Shaker - Hey Dude
12 The Tambles - Slidin' Away
13 Jerry Hormone Ego Trip - Josefien
14 Jerry Hormone Ego Trip - Maar het is niet helemaal wat ik er van verwacht had
15 Primal Scream - Rocks
16 Vaudou Game - Happiness
17 Vince Staples - Senorita
18 The Prodigy - Firestarter
19 Loyle Carner - Ain't Nothing Changed
20 The Strokes - Alone Together de Ketting (744)
21 Alex Vargas - Shackled Up
22 Methyl Ethel - Rogues
Zaterdag 25 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis 743
o.a. Bluegrass Festival, De Parade, A Night At The Park en Parkpop en bandinterview The Magic Mumble Jumble
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Bluegrass Festival en 12.30 uur A Night At The Parkpop)
01 Coldplay - A Sky Full Of Stars 'live'
02 The Deslondes - The Real Deal
03 Reverend Peyton's Big Damn Band - Devils Look Like Angels
04 Whiskeydick - Fast Life
05 Reverse Cowgirls - Damn The Damage
06 Maison du Malheur - Demon Rum
07 Yada Yada - Saturday Night 'live'
08 Di-rect - This Is Who We Are
09 Dillinger - Cocaine In My Brain zanger Lester Bulocks (63)
10 Slade - Far Far Away
11 Jp Harris & The Tough Choices - Gear Jammin Daddy
13.00-14.00 (rond 13.40 uur interview The Magic Mumble Jumble)
12 Kentucky Cow Tippers - Whisky River
13 The Magic Mumble Jumble - Heart On Fire
14 Friends Of The Family - Child Hands
15 The Cosmic Carnival - Not Fade Away
16 The Magic Mumble Jungle - Brightest Colour Blue
17 Holly Johnson - Born To Run
18 Marky Ramone's Blitzkrieg - When We Were Angels
19 Keane - Pretend That You're Alone de Ketting (743)
20 Mojo Man - On The Floor
21 The Magic Mumble Jungle - Ten Toes Like Me
22 The Devil Makes Three - Stranger
Zaterdag 18 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (742)
o.a. Best Kept Secret en De Parade en bandinterviews Futureban en Audio Pilots
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Futureban en 12.30 uur De Parade)
01 Bruce Springsteen - Hungry Heart 'live'
02 Beck - Loser
03 Futureban - Control
04 Futureban - Start Over
05 The Cosmic Carnival - The Fall 'live'
06 The Backyard Boys - 2 By 4 'live'
07 Luke Winslow King - Swing That Thing
08 Paul McCartney - Band On The Run 'live' (74)
09 Doe Maar - 1 Nacht Alleen 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Audio Pilots)
10 Editors- Papillon
11 Audio Pilots - The River
12 Audio Pilots - Days Are Gone
13 The Heavy - Sixteen
14 Kid Wave - Wonderlust
15 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
16 Coldplay - A Sky Full Of Stars 'live'
17 Alvin Stardust - Pretend de Ketting (742)
18 Ezra Furman - Restless Year
19 Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities
Zaterdag 11 Juni 12.00-15.00 uur Zwaardvis (741)
Festivaluitzending met o.a. Pinkpop, Wantijpop en Schippop
en bandinterviews Madi en Jungle By Night
12.00-13.00 (rond 12.15 interview Madi Hermens)
01 Red Hot Chili Peppers - Can't Stop 'live'
02 Gary Clark Jr. - Ain't Messin' Around 'live'
03 Vintage Trouble - Run Like The River
04 Madi Hermens - Sad Man
05 Madi Hermens - Here Comes The Bride
06 Mister And Mississippi - In Between
07 Pollyanna - Old Rockers
08 The Brahms - Shoulder Blades
09 Jick Munro & The Amazing Laserbeams - Drinking Song 'live'
10 Danny Vera - Distant Rumble
11 Glints - Dread
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Schippop)
12 Bewilder - Carry On Carry On
13 Amsterdam Klezmer Band - Oyoyoy
14 De Likt - Ja Dat Bedoel Ik
15 Bolt & The Swamp People - Pictures 'live'
16 Indian Askin - Answer
17 Pat Smith - The Pirate!
18 Imelda May - Tribal
19 Lucas Hamming - Never Let You Down
20 Parquet Courts - Human Performance
21 Dazzled Sticks - De Tunnel
22 Logue - Envy U
23 Di-rect - Where We Belong
14.00-15.00 (rond 14.45 uur interview Jungle By Night)
24 Skunk Anansie - Love Someone Else
25 Doe Maar - Is Dit Alles 'live'
26 James Morrison - Slave To The Music 'live'
27 Walking On Cars - Two Stones
28 Slaves - The Hunter
29 Nothing But Thieves - Wake Up Call
30 Rammstein - Engel
31 Paul McCartney - Hey Jude 'live'
32 Jungle By Nighy - Infinite
33 Jungle By Night - Cruise Control
34 Paul McCartney - Hello Goodbye 'live'
Zaterdag 04 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (740)
o.a. Kaderock en bandinterview Art Felixx
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Kaderock)
01 Gary Clark Jr. - Travis County 'live'
02 Bear's Den - Agape
03 James Bay - Hold Back The River
04 Jungle By Night - Cruise Control
05 Massada - Latin Dance
06 The Deaf - Coming Down The Road
07 Taymir - Sometime
08 Luminize - Kill It With Love
09 Julian Marley - Blossoming And Blooming (41)
10 The Farm - Groovy Train gitarist Steve Grimes (59)
11 Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities
12 Bewilder - She Keeps On Talking
13.00-14.00 (rond 13.30 uur interview Art Felixx)
13 Peter, Björn & John - Young Folks
14 Art Felixx - The City Is Ours
15 A Balladeer - A Wolf At The Door
16 El Pino & The Volunteers - Skid Around
17 Within' Temptation - Ice Queen 'live'
18 Volbeat - Heaven Nor Hell 'live'
19 Art Felixx - Better Day
20 Nirvana - The Man Who Sold The World 'live' de Ketting (740)
21 R.E.M. - World Leader Pretend de Ketting (741)
22 Surfer Blood - Point Of No Return I.M. gitarist Thomas Fekete, overleden 30-05-16 (27)
Zaterdag 28 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (739)
o.a. Sniester Festival, Buttonpop en Dauwpop en interview Aischa Traidia
16.00-17.00 uur
01 Guns 'n Roses - Sweet Child O Mine
02 The Boxer Rebellion - Big Ideas
03 Saybia - It's Been Way Too Long
04 Drive Like Maria - Nighthawk
05 Inidan Askin - Asshole Down
06 Maison du Malheur - Too Fast Too Slow
07 Mozes & The Firstborn - Justine
08 Tentempies - Dame Tu Mano
09 Doves - There Goes The Fear zanger/bassist/gitarist Jimi Goodwin (46)
10 Presidents Of The USA - Peaches zanger/bassist Chris Ballew (51)
11 Black Honey - All My Pride
12 Death Alley - Black Magick Boogieland
13 Soul Sister Dance Revolution - Submarine
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Aischa Traidia)
14 Garbage - Empty
15 Aischa Traidia - Mr. Marshall
16 Aischa Traidia - On The Run
17 Bells Of Youth - To Die For
18 Kensington - Riddels
19 Madness - The Communicator
20 Rush - New World Man de Ketting (739)
21 U2 - Vertigo 'live'
22 The Police - Message In A Bottle 'live'
23 Queen - Bohemian Rhapsody 'live'
24 Bee Gees - I Started A Joke 'live'
Zaterdag 21 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (738)
o.a. vooruitblik Sniester Festival en Buttonpop en bandinterview Abby Lies
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Sniester en 16.45 uur Buttonpop)
01 The Heavy - No Time
02 Radiohead - Creep
03 Eagulls - Moulting
04 Little Green Cars - Harper Lee
05 Stillwave - Modes Of Transport
06 Indian Askin - Answer
07 Hillbilly Moon Explosion - My Love For Evermore
08 Guns 'n Roses - Mr. Brownstone
09 U2 - Beautiful Day 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Abby Lies)
10 Mumford And Sons - The Wolf
11 Haevn - Finding Out More
12 Abby Lies - Heartbeat
13 Abby Lies - Dancer
14 Max Meser - Dancer
15 The Cure - Inbetween Days 'live'
16 Siouxsie And The Banshees - Dear Prudence
17 Eskobar ft. Heather Nova - Someone New de Ketting (738)
18 Saybia - Airplanes & Submarines
19 Travis - Radio Song
20 Bombino - Timtar
Zaterdag 14 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (737)
o.a. studiogast Accidental Sea
16.00-17.00 (rond 16.30 uur Accidental Sea 'live')
01 Bob Marley & The Wailers - Jamming 'live'
02 Luke Winslow King - The Crystal Water Springs
03 Sunday Sun - When We Kiss
04 Bells Of Youth - Arcadia
05 Radiohead - Burn The Witch
06 Accidental Sea - Another Year 'live'
07 Accidental Sea - With The Birds 'live'
08 Accidental Sea - Angry Young Man 'live'
09 Talking Heads - Once In A Lifetime 'live' zanger David Byrne (64)
10 The Cult - Rain 'live' zanger Ian Astbury (54)
11 The Black Keys - Gold On The Ceiling 'live' zanger/gitarist Dan Auerbach (37)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur Accidental Sea 'live')
12 The Heavy - How You Like Me Now?
13 Douwe Bob - Slow Down
14 George Baker Selection - Little Green Bag
15 Accidental Sea - A Ghost 'live'
16 Accidental Sea - Satellite 'live'
17 Accidental Sea - Desires/Empires 'live'
18 Elvis Costello - Watching The Detectives 'live'
19 Rod Stewart - Stay With Me
20 U2 - Song For Someone de Ketting (737)
21 Yes - Friend Of A Friend
22 BB King - The Thrill Is Gone I.M. 14-05-15 (89)
Zaterdag 07 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (736)
o.a. bandinterview Aesun
16.00-17.00 uur
01 The Beat - Ranking Full Stop
02 The Dandy Warhols - Everyday Should Be A Holiday
03 Mark Lanegan - Sad Lover
04 Iggy Pop - American Valhalla
05 Kevin Morby - I Have Been To The Mountain
06 Great Lake Swimmers - Something Like A Storm
07 Andrew Bird - Capsized
08 Luka Bloom - Holy Ground
09 Christy Moore - Missing You (71)
10 Arctic Monkeys - Do I Wanna Know drummer Matt Helders (30)
11 The Church - Under The Milky Way 'live' songwriter/gitarist Marty Wilson-Piper (58)
12 The Boxer Rebellion - Big Ideas
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Aesun)
13 Walking On Cars - Two Stones
13 Aesun - Dance Of Time
14 Aesun - Rainbow Finch
15 Max Meser - Weak For Love
16 Sunday Sun - When We Kiss
17 Red Vultures - Stay
18 Matthew And The Atlas - Temple
19 P.I.L. - This Is Not A Love Song de Ketting (736)
20 The Jam - Eton Rifles
21 Fischer Z - So Long
22 Buzzcocks - Ever Fallen In Love
23 The Go-Betweens - Finding You I.M. zanger/gitarist Grant McLennon, 06-05-06 (48)
Zaterdag 30 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (735)
o.a. Roparock@'tBlok en bandinterview Antive
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Antive)
01 Manic Street Preachers - A Design For Life
02 Laura Palmer - Glow Of Television
03 Lumineers- Ho Hey
04 Mala Vita - Top Of The World
05 Bewilder - She Keeps On Talking
06 Antive - Salvation
07 Antive - The Volunteer
08 Editors - Sugar
09 Underworld - Cowgirl Darren Emerson (45)
10 The Kills - Future Starts Slow
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Roparock)
11 The Ting Tings - Shut Up And Dance
12 Jimi Hendrix - Hey Joe
13 Deep Purple - Smoke On The Water 'live'
14 The Empty Horse - Crystal Eyes
15 Fratellis - Chelsea Dagger 'live'
16 Be Who You Wannabee - Baggy Trousers
17 Nirvana - Smells Like Teen Spirit 'live'
18 Kodaline - Love Like This de Ketting (735)
19 DMA's - In This Moment
20 Peter Pan Speedrock - Bad Year For Rock 'n Roll
21 E.L.O. - Four Little Diamonds
22 The Gen D Experiment - General Disarray
Zaterdag 23 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (734)
o.a. vooruitblik Festival The Life I Live en bandinterview Arianne
16.00-17.00 (rond 16.30 interview The Life I Live)
01 Prince - Cream I.M. 21-04-16 (57)
02 Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next
03 Black Uhuru - What Is Life 'live'
04 The Cavern - Hey You
05 Breaking Levees - Post Modernist Shake
06 Rats On Rafts - The Moneyman
07 Black Box Revelation - Walk Another Line
08 The Sore Losers - Tripper
09 The National - Anyone's Ghost bassist Aaron- & gitarist Bryan Dessner (40)
10 Fratellis - Halloween Blues bassist Barry Fratelli (37)
11 Interpol - Obstacle 1 'live' ex-bassist Carlos Dengler (42)
12 Arianne - Symphony
17.00-18.00 (rond 17.15 interview Arianne)
12 Prince - Guitar
13 Arianne - Town Called Pitty
14 Arianne - Happy Shirt
15 Son Mieux - Easy
16 Max Meser - One Day
17 The Black Cult - My Time
18 Iguana Death Cult - Sirens
19 Wolfmother - Victorious
20 Lou Reed - Satellite Of Love de Ketting (734)
21 St. Tropez - I Don't Wanna Fall In Love
22 The Waterboys - Purple Rain 'live'
Zaterdag 16 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (733)
o.a. Record Store Day met bandinterview Adam & The Relevants
16.00-17.00 uur
01 Roger Hodgson - The Logical Song 'live'
02 Moke - Stand My Ground
03 Max Meser - Weak For Love
04 Mala Vita - Top Of The World
05 Bewilder - Carry On, Carry On
06 Indian Askin - Answer
07 Friends Of The Family - Child Hands
08 Blue Nile - Tinseltown In The Rain zanger Paul Buchanan (60)
09 Soul Asylum - Runaway Train zanger Dave Pirner (52)
10 Midnight Oil - Bed's Are Burning zanger Peter Garrett (63)
11 Peter Hook & The Light - Atmosphere
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Adam & The Relevants)
12 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
13 Adam & The Relevants - P.T.C.C.
14 Adam & The Relevants - Gallivanting
15 Death Alley - Black Magic Boogieland
16 The Black Cult - My Time
17 Hooverphonic - Mad About You
18 Manic Street Preachers - A Design For Life
19 Urban Dance Squad - Deeper Shade Of Soul
20 The Hooters - Satellite de Ketting (733)
21 Ryan Shaw - It Gets Better
22 Ramones - Something To Believe In I.M. zanger Joey Ramone, 15-04-01 (49)
Zaterdag 09 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (732)
o.a. Festival Motel Mozaique met bandinterview Iguana Death Cult
16.00-17.00 uur
01 David Bowie - Little Wonder
02 The Coral - Fear Machine
03 Weezer - Beverly Hills
04 The Go! Team - Did You Know?
05 Naive Set - Dieter Rams's Wife
06 The Beta band - Dr. Baker
07 Steve Mason - Alive
08 Leon Bridges - Flowers
09 Anny! - Here And Now zangeres Annemarie Brohm (32)
10 Jacco Gardner - Clear The Air (28)
11 The Strokes - You Only Live Once gitarist Albert Hammond Jr. (36)
12 Tricky - Overcome
13 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Iguana Death Cult)
14 Sunset Sons - Know My Name
15 Iguana Death Cult - Seven Tongues
16 Iguana Death Cult - Sirens
17 Damien Jurado - Walrus
18 Protomartyr - Scum, Rise!
19 Adam Lambert - Ghost Town
20 Mystery Jets - Serotonin
21 Brain Fallon - A Wonderful Life
22 Tasmin Archer - Sleeping Satellite de Ketting (732)
23 Chris Cornell - Our Time In The Universe
24 Nirvana - The Man Who Sold The World I.M. zanger Kurt Cobain, 08-04-94 (27)
Zaterdag 02 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (731)
o.a. Rewire Festival, Bluezy Blues en vooruitblik Motel Mozaique
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Motel Mozaique)
01 David Bowie - Rebel Rebel
02 A-HA - The Sun Always Shines On TV
03 The Posies - Everybody Is A Fucking Liar
04 Damien Jurado - Exit 353
05 The Go! Team - Catch Me On The Rebound
06 Flying Horseman - Wild Colours
07 Jamie Woon - Sharpness
08 Fun Boy Three & Bananarama - It Ain't What You Do zangeres Karen Woodward (55)
09 Smash Mouth - Then The Morning Comes zanger/gitarist Greg Camp (49)
10 Indian Askin - Answer
17.00-18.00 uur
11 The Last Shadow Puppets - Used To Be My Girl
12 Nada Surf - Cold To See Clear
13 The Coral - Chasing The Tail Of A Dream
14 Battles - Atlas
15 Animal Collective - My Girls
16 Ian Siegal - Revelator
17 The Romantics - Talking In Your Sleep de Ketting (730)
18 Texas ft. Paul Buchanan - Sleep de Ketting (731)
19 Weezer - Island In The Sun
20 Max Meser - Weak For Love
21 The Rifles - All I Need
22 Thunderclap Newman - Something In The Air I.M. pianist Andy Newman, 30-02-16 (73)
Zaterdag 26 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (730)
o.a. Paasfestivals met bandinterviews LAKSHMI en Death Alley
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview LAKSHMI)
01 Fun Lovin' Criminals - Scooby Snacks
02 LAKSHMI - Rain
03 LAKSHMI - Champagne
04 Chef Special - Bend Down Low
05 Typhoon - Bumaye
06 Haevn - Finding Out More
07 Causes - Walk On water
08 Saybia - The Day After Tomorrow
09 The Brahms - Shoulder Blades
10 Lucas Hamming - Write Me Again
11 Che Sudaka - Mentira Politika
17.00-18.00 (rond 17.30 uur interview Death Alley)
12 Golden Earring - That's The Way I Believe In Her
13 Drive Like Maria - Die A Little More
14 De Wolff - Satilla No.3
15 Birth Of Joy - Motel Money Away
16 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
17 Death Alley - Black Magic Boogieland
18 Death Alley - Golden Fields Of Love
19 The Prodigy - Breathe
20 Underworld - Rez 'live'
Zaterdag 19 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (729)
o.a. Festival Aangeschoten Wild en bandinterview Friends Of The Family
16.00-17.00 (rond 16.30 interview Festival Aangeschoten Wild)
01 Sisters Of Mercy - Vision Thing
02 Joe Jackson - It's Different For Girls
03 As Elephants Are - Crown
04 Breaking Levees - Road Signs
05 Heavylight - Temper
06 Drive Like Maria - I'm On A Train
07 Silent War - Crawl
08 The Specials - Ghost Town zanger Terry Hall (57)
09 Woodface - Are You Ready To Sing? zanger Gert Bettens (46)
10 Single Pilot - Keeps Going On
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Friends Of The Family)
11 Friends Of The Family - Walk On
12 Friends Of The family - The Meaning
13 Friends Of The Family - Child Hands
14 The Cosmic Carnival - All In All 'live'
15 The Watch - I Know What I Like (In Your Wardrobe)
16 La Villa Strangiato - Subdivisions
17 Coldplay - Talk de Ketting (729)
18 Mother Love Bone - Crown Of Thorns I.M. zanger Andrew Wood, overleden 19-03-90 (24)
Zaterdag 12 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (728)
o.a. London Calling Festival en bandinterview Wooden Soldiers
16.00-17.00 uur
01 Muse - Resistance 'live'
02 Amber Arcades - Turning Light
03 Black Honey - Spinning Wheel
04 Kid Wave - Wonderlust
05 Nothing But Thieves - If I Get High
06 Coasts - Oceans
07 Autobahn - Ulcer
08 Pete Doherty - Last Of The English Roses (37)
09 Blur - Death Of A Party gitarist Graham Coxon (47)
10 Island - Stargazer
11 Ultimate Painting - Central Park Blues
12 Cigarettes After Sex - Keep On Loving You
13 Moon Tapes - A Little Bit Of Paris
17.00-18.00 (rond 17.10 interview Wooden Soldiers)
14 Emerson, Lake & Palmer - Peter Gunn I.M. toetsenist Keith Emerson, 11-03-16 (71)
15 Wooden Soldiers - Belly Of The Beast
16 Wooden Soldiers - In Dreams
17 Sam Hunt - Take Your Time
18 Kodaline - Honest
19 The Vryll Society - Beautiful Faces
20 The Jacques - Weekends
21 Dave Edmunds - Girls Talk de Ketting (728)
22 Puggy - Last Day On Earth
23 Pumarosa - Priestess
Zaterdag 05 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (727)
o.a. bandinterview Yellow Grass
16.00-17.00 uur
01 Muse - Starlight 'live'
02 The Cosmic Carnival - All In All 'live'
03 Silversun Pickups - Well Thought Out Twinkles
04 !!! - One Girl One Boy
05 Coasts - Modern Love
06 The Young Folk - Down South
07 Fun Lovin' Criminals - The Fun Lovin' Criminal
08 The Proclaimers - Letter From America zangers Graig & Charlie Reid (54)
09 Dire Straits - Money For Nothing toetsenist Alan Clark (64)
10 Red Hot Chili Peppers - dani California gitarist John Frusciante (46)
11 The Fall - Touch Sensitive zanger Mark E Smith (59)
12 Yellow Grass - Drank It All
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Yellow Grass)
13 Muse - Mercy
14 Yellow Grass - Man The Roads
15 Yellow Grass - Hit And Run
16 Mozes & The Firstborn - Justine
17 Bewilder - Carry On Carry On
18 Mr. Punch - Assassing 'live'
19 10 CC - Good Morning Judge 'live'
20 The View - Girl de Ketting (727)
21 Birth Of Joy - Choose Sides
22 Muse - Resistance 'live'
Zaterdag 27 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (726)
o.a. Cross-Linx Festival en studiogast Bernard Hering
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview en akoestische sessie Bernard Hering)
01 Joe Jackson - King Pleasure Time
02 Marina & The Diamonds - I'm A Ruin
03 Andrew Bird - Heretics
04 Neil Finn - Pony Ride
05 The Notwist - Kong
06 Bernard Hering - Love Life 'live'
07 Bernard Hering - I Wanna Live 'live'
08 Bernard Hering - Betsy 'live'
09 The Christians - What's In A Word zanger Garry Christian (51)
10 O.M.D. - New Babies And New Toys zanger/toetsenist Paul Humphreys (56)
11 Journey - Don't Stop Believin' gitarist Neil Schon (62)
12 Boy & Bear - Walk The Wire
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview en akoestische sessie Bernard Hering)
13 Jesse Malin - Little Star
14 Manfred Mann's Earth Band - Davy's On The Road Again 'live'
15 Gare du Nord - Fantasize The Love 'live'
16 Bernard Hering - Lullaby 'live'
17 Bernard Hering - Sweet Little Love Of Mine 'live'
18 Bernard Hering - Until The Lights Go Out 'live'
19 The Young Folk - Down South
20 Chris Robinson Brotherhood - Shore Power
21 Alasca - In Media Res
22 Tom Petty & The Heartbreakers - American Girl de Ketting (726)
23 The Cosmic Carnival - Not Fade Away 'live'
24 Tindersticks - Yesterday Tomorrows
Zaterdag 20 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (725)
o.a. Scumbash Festival en bandinterview Sunday Kids
16.00-17.00 uur
01 Bloodshot Bill - No Help Wanted
02 Kula Shaker - Infinite Sun
03 Cage The Elephant - Right Before Your Eyes
04 Stringcaster - Rockin' Chair Money
05 Batmobile - Shoot Shoot
06 Herman Brock Jr. - My Old Hometown
07 The Black Cult - My Time
08 Drunken Dolly - St. Patrick's Day
09 Subrockers - Taxi Driver
10 New Cool Collective & Mark Reilly - Don't Blame It On That Girl Mark Reilly (56)
11 Stone Roses - Love Spreads zanger Ian Brown (53)
12 Editors - Sugar drummer Ed Lay (35)
13 Massive Attack - Live With Me
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Sunday Kids)
14 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
15 Sunday Kids - Sweet One
16 Sunday Kids - Being Free
17 Giant Tiger Hooch - Get High
18 DeWolff - Satilla No. 3
19 Daddy Long Legs - Heart To Heart
20 The Skadillacs - Sally Brown
21 Tio Gringo - Duketown Train
22 Rammstein - Amerika de Ketting (725)
23 Turbonegro - Zillion Dollar Sadist
24 The Meteors - My Psychobilly Syndrome
25 Viola Beach - Swings And Waterslides I.M. zanger Kris Leonard (20), gitarist River Reeves (19), bassist Thomas Lowe (27), drummer Jack Dakin (19) en manager Craig Tarry (32), overleden 13-02-16
Zaterdag 06 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (724)
o.a. terugblik Finale Grote Prijs van NL met Blupaint, Stukafest en bandinterview Alexi Lalas
16.00-17.00 (rond 16.15 interview Blupaint en 16.30 uur Stukafest)
01 David Bowie - This Is Not America
02 Foals - Mountain At My Gates
03 Blupaint - Save Me
04 Blupaint - High
05 The Cosmic Carnival - Unicorn
06 Jack & The Weatherman - Tomorrow
07 Haevn - Finding Out More
08 New Cool Collective ft. Mark Reily - Don't Blame It On That Girl
09 Guns 'n Roses - Sympathy For The Devil zanger Axl Rose (54)
10 Tragically Hip - Twist My Arm zanger Gordon Downie (52)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alexi Lalas)
11 Jaya The Cat - State Of Emergency
12 Alexi Lalas - So Tightly Bound
13 Alexi Lalas - Small Time Pretender
14 Black Stone Cherry - Things My Father Said 'live'
15 Blitzen Trapper - Heaven On Earth
16 Kodaline - One day
17 Lenny Kravitz - Black & White America de Ketting (724)
18 Skunk Anansie - Love Someone Else
19 Earth Wind And Fire - Let's Groove I.M. zanger Maurice White, 03-02-16 (74)
Zaterdag 30 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (723)
o.a. Finales Grote Prijs van Nederland met bandinterviews Blupaint en Southbound
en bandinterview Echo Movis
16.00-17.00 (rond 16.15 interview Blupaint en 16.30 uur Southbound)
01 David Bowie - It's Hard To Be A Saint In The City
02 Single Pilot - Keeps Going On
03 Blupaint - Save Me
04 Blupaint - Wounds
05 Southbound - Feathers
06 Southbound - Poisonous
07 Backgammon - Morning Glow
08 45AcidBabies - Just In Rot
09 The Darkness - Friday Night
10 Mumford And Sons - Little Lion Man zanger Marcus Mumford (39)
11 John Lydon - Sun (60)
12 Orgy - Blue Monday zanger Jay Gordon (49)
17.00-18.00 (rond 17.10 interview Echo Movis)
13 Jaya The Cat - Closing Time
14 Echo Movis - Mehico
15 Echo Movis - Science
16 Kissing Jane - What's Going On
17 Indian Askin - Answer
18 Foals - Mountain At My Gates
19 Imagine Dragons - It's Time
20 Johnny Cash - Man In Black de Ketting (723)
21 Echo & The Bunnymen - Stormy Weather 'live'
22 Suede - Outsiders
23 Black - Everything's Coming Up Roses I.M. zanger Colin Vearncombe, 26-01-16 (53)
Zaterdag 23 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (722)
o.a. terugblik Noorderslag met bandinterview Haevn
01 David Bowie - Blue Jean
02 Indian Askin - Answer
03 Lucas Hamming - Write Me Again
04 Lil' Kleine & Ronnie Flex - Drank en Drugs winnaar Popprijs
05 Typhoon - Bumaye
06 Kensington - Riddles
07 Di-rect - Daydreams In A Blackout
08 Sivert Höyem - Moon Landing (40)
09 Niel Diamond - America (75)
10 Cheap Trick - Magical Mystery Tour zanger/gitarist Robin Zander (63)
11 Echo & The Bunnymen - Market Town
12 The Maccabees - No Kind Words
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Haevn)
13 Suede - Trash
14 Haevn - Where The Heart Is
15 Causes - Walk On Water
16 Haevn - Finding Out More
17 Hozier - Take Me To Church
18 The View - Double Yellow Lines
19 Augustines - Kid You're On Your Own
20 Tom Dice - Me And My Guitar de Ketting (721)
21 Bread - The Guitar Man de Ketting (722)
22 Eagles - New Kid In Town I.M. zanger/gitarist Glenn Frey, 18-01-16 (67)
Zaterdag 16 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (721)
o.a. studiogast Kissing Jane
16.00-17.00 (rond 16.30 uur Kissing Jane 'live')
01 David Bowie - Golden Years I.M. 10-01-16 (69)
02 Wallflowers - Heroes
03 Bauhaus - Ziggy Stardust
04 Tears For Fears - Ashes To Ashes
05 Moke - Starman
06 Mott The Hoople - All The Young Dudes
07 Duran Duran - Boys Keep Swinging
08 Kissing Jane - Ranger 'live'
09 Kissing Jane - Voodoo 'live'
10 Kissing Jane - Sing For Me 'live'
11 Franz Ferdinand - Sound And Vision
12 The Cure - Young Americans
17.00-18.00 (rond 17.15 uur Kissing Jane 'live')
13 Echo Bowie - The Stars (Are Out Tonight)
14 The Hype - Bowie
15 Lucas Hamming & Moke - Rebel Rebel
16 Heartless Bastards - Jean Genie
17 Kissing Jane - Gunshots 'live'
18 Kissing Jane - Lost Dance 'live'
19 Kissing Jane - Another Lie 'live'
20 Nirvana - The Man Who Sold The World
21 Keane - Under Pressure
22 Electric Six - Blue Jean
23 David Bowie - Lazarus I.M. 10-01-16 (69)
24 Jett Rebel - Life On Mars
Zaterdag 09 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (720)
o.a. vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Haevn (uitgesteld naar 23 januari)
16.00-17.00 uur
01 David Bowie - Rebel Rebel
02 Years & Years - Take Shelter
03 Carnival Youth - Never Have Enough
04 Lost Frequencies - Are You With Me
05 Oscar & The Wolf - Moonshine
06 Christine And The Queens - Titled
07 MakeBelieve - Cry Like Wolves
08 Nothing But Thieves - Honey Whiskey
09 Hooton Tennis Club - Jasper
10 Smash Mouth - Walkin' On The Sun zanger Steve Harwell (49)
11 Led Zeppelin - Immigrant Song gitarist Jimmy Page (72)
12 Dave Matthews Band - I Did It zanger Dave Matthews (49)
13 Paolo Nutini - Iron Sky (29)
17.00-18.00 uur
14 Town Of Saints - Stand Up
15 Haevn - Where The Heart Is
16 Soak - Sea Creatures
17 The Deaf - Coming Down The Road
18 De Wolff - Working Like A Dog
19 Fortunate Sons - Up Around The Bend de Ketting (719)
20 American Breed - Bend Me Shape Me de Ketting (720)
21 Seinabo Sey - Pretend
22 Robin Schulz ft. Alligatoah - Willst Du
23 Marble Sounds - The Ins And Outs
24 Kovacs - Fool Like You
25 The Young Folk - Down South
26 Haevn - Finding Out More
Zaterdag 02 Januari 16.00-19.00 uur Zwaardvis (719)
terugblik 2015 met selectie Alternative 116 van 2015 (zie volledige lijst pagina Alternative 116) en bandinterview New Cool Collective
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview New Cool Collective)
01 The Easybeats - Friday On My Mind I.M. zanger Stevie Wright, 27-12-15 (68)
02 U2 - Cedarwood Road
03 Eagles Of Death Metal - Save A Prayer
04 The Empty Horse - Za-hell
05 Sue The Night - The Whale
06 New Cool Collective & Mark Reilly - Don't Blame It On That Girl
07 New Cool Collective & Mark Reilly - The Things You Love
08 The Bullfight - Gladly Willingly
09 Moke - Let It Burn
10 Alasca - In Media Res
11 The Scene - Iedereen Is Van De Wereld I.M. zanger Thé Lau, 23-06-15 (62)
17.00-18.00 uur
12 Motorhead - Ace Of Spades I.M. zanger Lemmy Killmister, 28-12-15 (70)
en drummer Phil Taylor, 11-11-15 (61)
13 Editors - Life Is A Fear
14 Coldplay - Adventure Of A Lifetime
15 Chemical Brothers - Go
16 Muse - Mercy
17 Foo Fighters - In The Clear
18 Mumford And Sons - The Wolf
19 Stereophonics - I Wanna Get Lost With You
20 Fratellis - Thief
21 New Order - Restless
22 The Charlatans - Walk With Me
23 Stone Temple Pilots - Interstate Love Song I.M. zanger Scott Weiland, 03-12-15 (48)
18.00-19.00 uur
24 The Specials - Gangsters I.M. drummer John Bradbury, 28-12-15 (62)
en trombonist Rico Rodriquez, 04-09-15 (80)
25 Kensington - Riddles
26 Orange Fox - Stuck In Battle
27 Bewilder - Forza (It Is)
28 Brother & Bones - To Be Alive
29 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
30 The Cosmic Carnival - Outlaw Blues 'live'
31 Adam Lambert - Ghost Town
32 Noel Gallagher's High Flying BIrds - The Mexican
33 Of Monsters And Men - Crystals
34 Florence + The Machine - Ship To Wreck
35 Everything Everything - Regret
36 BB King - Ain't Nobody Home I.M. 14-05-15 (89)
Eindejaarsuitzending met Festivalhoogtepunten, terugblik Popronde en In Memoriamspecial
12.00-13.00 uur (Festivalhoogtepunten 2016)
01 Volbeat - Lola Montez
02 Coasts - Oceans
03 Kid Wave - Wonderlust
04 De Wolff - Satilla No. 3
05 Editors - Ocean Of Night
06 Vintage Trouble - Run Like The River
07 Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities
08 Paul McCartney - Band On The Run
09 Friends Of The Family - Walk On
10 The Magic Mumble Jumble - Ten Toes Like Me
11 The Cosmic Carnival - Not Fade Away
12 Muse - No Mercy
13 White - Living Fiction
13.00-14.00 uur (Terugblik Popronde 2016)
14 Mooon - Stone In My Shoe
15 Blupaint - High
16 Martha Jane & The Talisman - Demons
17 Backgammon - Gun In The Yard
18 Standup '69 - Insane
19 Stillmode - We Belong
20 Roots Rising - In This Life
21 The Grand East - Water
22 Money And The Man - Shuffle (Take Your Time)
23 The Rising Sun - Isnane
24 Silent War - Frost
25 Merlijn Nash - Shadow
26 Viola Beach - Swings And Waterslides
14.00-15.00 uur (In Memoriam, Overzicht overleden Popartiesten 2016)
27 David Bowie - Heroes/Helden
28 The Eagles - New Kid In Town
29 Earth Wind & Fire - In The Stone
30 Sharon Jones & The Dap Kings - How Long Do I Have To Wait For You?
31 Black - Everything's Coming Up Roses
32 Prince - Guitar
33 George Michael - Killer/Papa Was A Rolling Stone
34 Status Quo - Whatever You Want
35 Emerson Lake & Palmer - Peter Gunn
36 Leon Russell - A Hard Rain's Gonna Fall
37 Leonard Cohen - Tower Of Song
Zaterdag 24 December 12.00-15.00 uur Zwaardvis 767
The Alternative Christmas special met interviews Mantra, Barbera van der Kaay, Schizoid Lloyd
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Mantra)
01 The Greedies - A Merry Jingle
02 Smith And Burrows - When The Thames Frooze
03 Andy Burrows - Light Up The Night
04 Blind Boys Of Alabama - Takin' Christmas
05 Tinny Little Big Band - U Put The X in Christmas
06 Lousiana Blues Band - Santa Was A Freak Like Me
07 Mantra - Jingle My Bells
08 Skinny Lister & Beans On Toast - This Christmas
09 The Killers - The Cowboys Christmas Ball
10 Guns 'n Roses - White Christmas
11 El Vez - Feliz Navidad
12 220 Volt - Heavy Christmas
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Barbera van der Kaay)
13 George Harrison - Ding Dong
14 Naked - Christmas Lights
15 That Band From Holland - Jolasveinar
16 Barbera van der Kaay - We Need Christmas
17 The Beatles Tribute Band - Rockin' Around The Christmas Tree
18 Brian Setzer - Dig That Crazy Santa Claus
19 Big Bad Voodoo Daddy - Rockabilly X-mas
20 Bryan Adams - Reggae Christmas
21 Roy Chubby Brown - Rockin' Good Christmas
22 George Thorogood - Rock 'n Roll Christmas
23 The Kik - Een Kerstliedje Voor Jou
24 The Baseballs - We Wish You A Merry Christmas
14.00-15.00 (rond 14.15 uur interview Schizoid Lloyd)
25 The Darkness - Christmas Time (Don't Let The Bells End)
26 Billy Mack - Christmas All Around You
27 Chaep Trick - I Want You For Christmas
28 Schizoid Lloyd - Power Of Love In B Major
29 Weezer - Christmas Celebration
30 Sex Pistols - Punk Rock X-mas
31 Ramones - Merry Christmas
32 Dropkick Murphys - The Season's Upon Us
33 Tim Wheeler & Emmy The Great - X-mas Day (I Wish I Was Surfing)
34 The Pogues ft. Kirsty MacColl - Fairytale Of New York
35 XTC - Thanks For Christmas
Zaterdag 17 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis 766
o.a. Festival Stille Nacht met bandinterview Handed
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Festival Stille Nacht)
01 Pete Philly & Perquisite - Mystery Repeats
02 Town Of Saints - Wurttemberg Calm
03 Bewilder - Carry On Carry On
04 Faces On TV - Run Against The Stream
05 Amongster - Bright Life
06 Bejamin Francis Leftwich - Mayflies
07 The Baseball Project - Hola America! bassist Mike Mills (58)
08 Queen - We Believe zanger Paul Rodgers (67)
09 MGMT - Kids zanger/toetsenist Brian Goldwasser (34)
10 New Model Army - Smalltown England 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Handed)
11 De Wolff - Restless Man
12 Matt Woods - In The Dark
13 Handed - Repeat To Fade
14 Michael Nau - Love Survive
15 The Motions - Wasted Words
16 Golden Earrings - Please Go
17 Shoes - Na Na Na
18 Slash ft Fergie & Cypress Hill - Paradise City de Ketting (767)
19 Gerry Rafferty - City To City de Ketting (768)
20 Big Country - In A Big Country 'live' I.M. zanger/gitarist Stuart Adamson, 16-12-01 (43)
Zaterdag 10 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis 765
o.a. Festival State X-New Forms en bandinterview Black Oak
12.00-13.00 uur
01 Raglans - (Lady) Roll Back The Years
02 The Comet Is Coming - Space carnival
03 Jungle By Night - Hannoman
04 Ryler Walker - Primrose Green
05 Marissa Nadler - Diamond Heart
06 A Giant Dog - Jizzney
07 Dinosaur Jr. - We Are Not Alone zanger/gitarist Josep Mascis (51)
08 White Stripes - Seven Nation Army drumster Meg White (42)
09 Placebo - Bright Lights zanger/gitarist Brian Molko (44)
10 Mala Vita - Top Of The World
11 The Sore Losers - Emily
12 Matchbox - Midnite Dynamos
13 T-99 - Sun
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Black Oak
14 Queen - Man On The Prowl
15 Town Of Saints - No Place Like This
16 Black Oak - The Grain
17 Black Oak - Gallop
18 Spasmodique - Spiritville
19 The Temper Trap - Sweet Disposition
20 ABC - The Night You Murdered Love
21 Snowy White - Bird Of Paradise de Ketting (765)
22 Cub Scouts - Paradise de Ketting (766)
23 Emerson Lake & Palmer - Lucky Man I.M. bassist Greg Lake, 07-12-16 (69)
Zaterdag 03 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis 764
o.a. Blijdorp Festival en interview Merlijn Nash
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Blijdorp Festival
01 Status Quo - What's You're Proposing
02 Shantel & Bucovina Club Orkestar - Disko Partizani
03 Mala Vita - El Cerbero
04 Ivan & The Parazol - Cold & Deep
05 De Likt - Ja Dat Bedoel Ik
06 Dooxs - Dirt
07 Revere - Enjoy The Silence
08 Starship - We Built This City zanger Mickey Thomas (67)
09 Black sabbath - Paranoid zanger Ozzy Osbourne (68)
10 Madness - Nightboat To Cairo
11 Mark Foggo - Hello
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Merlijn Nash)
12 My Baby - Money Man
13 Tom Odell - Another Love
14 Merlijn Nash - Shadow
15 Merlijn Nash - The Dog Is The Monster
16 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
17 Ash - Shining Light
18 Chef' Special - Birds de Ketting (764)
19 De La Soul - Pain
20 Stone Temple Pilots - Interstate Love Song I.M. zanger Scott Weiland, 03-12-15 (48)
Zaterdag 26 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis 763
o.a. Songbird Festival en Popronde met bandinterview Silent War
12.00-13.00 uur
01 Queen - Man On The Prowl
02 Kensington - Do I Ever
03 Lake Bugg - Gimme The Love
04 Alex Vargas - Shackled Up
05 Jonathan Jeremiah - Wild Fire
06 Michael Kiwanuka - One More Night
07 Nothing But Thieves - Hanging
08 Pixies - Tenement Song
09 Daryl Ann - The Movin' Men zanger Jelle Paulusma (51)
10 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live' bassist John McVie (71)
11 Tina Turner & David Bowie - Tonight 'live' Tina Turner (77)
12 Rag 'N Bone Man - Human
13 Fiddler's Green - The Night Pat Murphy Died
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Silent War)
14 Sharon Jones & The Dap Kings - How Long Do I Have To Wait For You? I.M. 18-11-16 (60)
15 The Grand East - Shaking Machine
16 Silent War - Dance To Forget
17 Silent War - Frost
18 Roots Rising - In This Life
19 Avi On Fire - Pearls
20 Max Meser - Weak For Love
21 Coldplay - Up With The Birds de Ketting (763)
22 Blossoms - Charlemagne
23 Bewilder - She Keeps Talking
24 Inspiral Carpets - Dragging Me Down I.M. drummer Craig Gill, 22-11-16 (44)
Zaterdag 19 November 14.00-16.00 uur Zwaardvis 762
o.a. It´s A Beautiful Day, Grote Prijs van Rotterdam en Popronde met bandinterview Backgammon
14.00-15.00 (rond 14.15 uur interview Festival It's A Beautiful Day)
01 Kensington - Slicer
02 Human League - The Lebanon
03 The Heavy - Since You Been Gone
04 Scotch - Lion's Riot
05 Drunken Dolly - That Kiss
06 Order Of The Emperor - PEAK
07 Living Colour - Behind The Sun
08 Tool - Stinkfist bassist Justin Chancellor (45)
09 Wolfmother - Victorious
10 Kid Harlequin - Itch
11 Indian Askin - Asshole Down
15.00-16.00 (rond 15.15 uur interview Backgammon)
12 Silent War - Frost
13 The Grand East - Water
14 Backgammon - Gun In The Yard
15 Backgammon - Oh Yeah
16 Levellers - One Way 'live'
17 Placebo - Life's What You Make It
18 Manic Street Preachers - Start Me Up de Ketting (762)
19 The Veils - Through The Deep, Dark Wood
20 Leon Russell - A Hard Rain's A-Gonna Fall I.M. 13-11-16 (74)
Zaterdag 12 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis 761
o.a. Festival Le Guess Who en Popronde met bandinterview Tim Dawn
12.00-13.00 uur
01 Kensington - Fiji
02 Killing Joke - Love Like Blood
03 Red Hot Chili Peppers - Go Robot
04 The Comet Is Coming - Space Carnival
05 Canshaker Pi - Bonox
06 Dinosaur Jr. - I Don't Think So
07 Wooden Shjips - Lazy Bones
08 Niel Young - Downtown (71)
09 Feeder - Buck Rogers zanger/gitarist Grant Nicholas (49)
10 Bear's Den - Dew On The Vine
11 Sivert Hoyem - Moon Landing
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Tim Dawn)
12 Therapy? - Die Laughing
13 Silent War - Frost
14 Tim Dawn - Arcadia
15 Tim Dawn - Lighthouse
16 Backgammon - Gun In The Yard
17 Twenty One Pilots - Guns For Hands
18 Volbeat - Lola Montez
19 Talk Talk - Tomorrow Started 'live' de Ketting (761)
20 The Cure - Doing The Unstuck 'live'
21 Leonard Cohen - Tower Of Song I.M. 07-11-16 (82)
Zaterdag 05 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis 760
o.a. Rotterdamse Popweek en Popronde Rotterdam met bandinterview The Royal Engineers
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Popronde Rotterdam)
01 Kings Of Leon - Around The World
02 Martha Jane & The Talisman - Two Faced Man
03 Storsky - Saboteur
04 The Grand East - Rabbits & Children
05 Roots Rising - In This Life
06 Michael Franti & Spearhead - I Know I'm Not Alone
07 Kongos - Hey I Don't Know
08 A Flock Of Seagulls - I Ran zanger/toetsenist Mike Score (59)
09 Radiohead - Creep gitarist Jonny Greenwood (45)
10 DMA's - Laced
11 Toy Dolls - Livin' La Vida Loca
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Royal Engineers)
12 Green Day - Say Goodbye
13 Mooon - Stone In My Shoe
14 The Royal Engineers - Won't You Go
15 The Royal Engineers - Hey Sister
16 The Badger And The Bass - 6120
17 Silent War - Frost
18 Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities
19 Echo & The Bunnymen - Stormy Weather 'live'
20 Silverchair - Tomorrow de Ketting (760)
21 Killing Joke - European Super State
22 The Fureys & Davey Arthur - Belfast Mill
Zaterdag 29 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis 759
o.a. Rotterdamse Popweek en Popronde met bandinterview Roots Rising
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Rotterdamse Popweek)
01 Jaya The Cat - Here Comes The Drums
02 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - I Need Never Get Old
03 Band Of Skulls - So Good
04 Silversun Pickups - Circadian Rhythm (Last Dance)
05 Vaults - Premonitions
06 Goodnight Moonlight - Mountain Boy
07 Bombino - Timtar
08 Indian Askin - Answer
09 Jamiroquai - Deeper Underground - toetsenist Toby Smith (46)
10 The Cure - Wrong Number toetsenist Roger O'Donnell (61)
11 Blossoms - Charlemagne
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Roots Rising)
12 The Posies - Everybody Is A Fucking Liar
13 Mala Vita - Top Of The World
14 Roots Rising - Gifted
15 Roots Rising - In This Life
16 Kula Shaker - Death Of Democracy
17 The Mission UK - Met-Amor-Phosis
18 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
19 Beady Eye - Soon Come Tomorrow
20 Fratellis - Halloween Blues
21 Dead Or Alive - You Spin Me Around I.M. zanger Pete Burns, 23-10-16 (57)
Zaterdag 22 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis 758
o.a. Poprondes Dordrecht en Leiden en bandinterview Money & The Man
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Dordrecht)
01 Fun Lovin' Criminals - Scooby Snacks
02 Son Mieux - Even
03 Pinata - Pinata
04 Pene Corrida - Freestyler
05 Cookachoo - Paradiso
06 The Rising Sun - Insane
07 Tolls - Windfall
08 Silent War - Crawl
09 DC Talk - Jesus Freak zanger Toby Mac (52)
10 Michael Franti & Spearhead - I Know I'm Not Alone
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Money & The Man en 13.30 uur Popronde Leiden)
11 Kaiser Chiefs - Coming Home
12 Rilan & The Bombardiers - Happy Jack
13 Money & The Man - Shuffle (Take Your Time)
14 Money & The Man - Dance
15 Stuart Mavis - The Gang
16 The Grand East - Shaking Machine
17 Urge Overkill - Girl You'll Be A Woman Soon de Ketting (758)
18 The Juke Joints - Heart On Fire
Zaterdag 15 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis 757
o.a. Popronde Den Haag met bandinterview Mooon
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Den Haag)
01 St. Tropez - Which Side Are You On
02 Bob Dylan - Rainy Day Women
03 Green Day - Like A Rolling Stone
04 Backgammon - Strangers
05 Mitch Rivers Band - Bluer Than The Sky
06 Thijs Boontjes Dans- en Showorkest - Alleen Naar de Kermis
07 St. Solaire - Morning Sun
08 The Beautiful South - Perfect 10 drummer Dave Stead (50)
09 Jungle By Night - Infinite
10 Gallowstreet - Asterix
13.00-14.00 (rond 13.15 interview Mooon)
11 Mooon - Stone In My Shoe
12 Rilan & The Bombardiers - Happy Jack
13 Mooon - Small Town Boy
14 Mooon - Mary You Wanna
15 Silent War - Crawl
16 Drive Like Maria - Keeps Me Going
17 Crocodiles - Foolin' Around
18 Boy Kill Boy - It's Different For Girls de Ketting (757)
19 Parquet Courts - Human Performance
20 Michael Jackson - Thriller I.M. songwriter Rod Temperton, 05-10-16 (66)
Zaterdag 01 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis 756
o.a. Popronde Gouda met bandinterviews The Grand East en The Rising Sun
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview The Grand East en 12.30 uur Popronde Gouda)
01 Sunday Sun - Superior
02 The Grand East - Shaking Machine
03 The Grand East - Kiss The Devil
04 Orange Maplewood - Don't Worry It's Just An Explosion
05 Backgammon - Gun In The Yard
06 Rilan & The Bombardiers - Walking On Fire
07 The Yukon Club - Absence
08 Suede - Outsiders gitarist Richard Oakes (40)
09 MO - Pilgrim
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Rising Sun)
10 Bewilder - Carry On, Carry On
11 Roots Rising - Viva (La Revolution)
12 The Rising Sun - Insane
13 Stillmode - We Belong
14 The Badger And The Bass - 6120
15 The Rising Sun - One Day
16 Order Of The Emperor - PEAK
17 View For A Day - Holding On
18 Roy Orbison - You Got It de Ketting (756)
19 The Baseballs - Mo Hotta Mo Betta
20 Radio Eliza - Kids
21 Buffalo Springfield - Mr. Soul I.M. bassist Bruce Palmer, 01-10-04 (58)
Zaterdag 17 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis 755
o.a. Popronde Delft en bandinterview Martha Jane & The Talisman
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Delft)
01 Chef' Special - Amigo
02 MOTHXR - Touch
03 Wintersleep - Amerika
04 Standup '69 - Insane
05 Stillmode - We Belong
06 Rilan & The Bombardiers - Walking On Fire
07 Ivo Gleeman - A Nice day
08 The Prodigy - Smack My Bitch Up zanger Keith Flint (47)
09 St. Tropez - Which Side Are You On
10 The Boxer Rebellion - Big Ideas
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Martha Jane & The Talisman)
11 De Wolff - Restless Man
12 The Grand East - Shaking Machine
13 Martha Jane & The Talisman - Demons
14 The Badger And The Bass - On The Run From My Baby
15 Martha Jane & The Talisman - Grab It
16 The Jayhawks - Take Me With You (When You Go)
17 Sturgill Simpson - Railroad Of Sin
18 The Coral - Dreaming Of You de Ketting (755)
19 Mystery Jets - Bubblegum
20 Madness - The Prince I.M. Prince Buster, 08-09-16 (78)
21 Jimi Hendrix - Hey Joe I.M. 18-09-70 (27)
Zaterdag 10 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis 754
o.a. Baroeg Open Air en vooruitblik Popronde met bandinterview Stillmode
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Poprondeorganisatie)
01 The Deaf - Coming Down The Road
02 Spasmodique - Spiritville
03 Rhea - Everything You Need
04 Single Pilot - Winning
05 Roots Rising - In This Life
06 Avi On Fire - Pearls
07 Richard Ashcroft - Out Of My Body
08 Kings Of Leon - Comeback Story gitarist Matthew Followill (32)
09 Cracker - Low zanger David Lowery (56)
10 Keith Caputo - New York City
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Stillmode)
11 Ryan Adams - New York
12 Martha Jane & The Talisman - Demons
13 Stillmode - We Belong
14 Stillmode - Outside World
15 Orange Maplewood - Don't Worry It's Just An Explosion
16 Walking On Cars - Speeding cars
17 MOTHXR - Touch
18 Blondie - Dreaming de Ketting (754)
19 Whispering Sons - Time
20 Peter Tosh & Mick Jagger - Don't Look Back I.M. Peter Tosh 11-09-87 (42)
Zaterdag 03 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis 753
o.a. Nacht van de Kaap en vooruitblik Popronde met bandinterview Single Pilot
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Nacht van de Kaap)
01 Ginger Ninja - Sunshine
02 Thijs Boontjes Dans- en Showorkest - Alleen Naar De Kermis
03 Bazzookas - Doe Het Dan Zelf
04 Evil Empire Orchestra - Dance
05 Apparatschik - Katja
06 Maison Du Malheur - Stomping Ground
07 Kalio Gayo - Barria
08 Urban Voodoo Machine - Rather You Shot Me Down
09 Bintangs - Travelling In The USA
10 Throes + The Shine - Ndele
11 Peter Fox - Haus Am See (45)
12 Grand Funk Railroad - Some Kind Of Wonderful zanger/drummer Don Brewer (68)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Single Pilot)
13 Frankie Chavez - Fight
14 Money & The Man - Shuffle (Take Your Time)
15 Single Pilot - Hold On
16 Single Pilot - Winning
17 Martha Jane & The Talisman - Demons
18 Coldplay - A Head Full Of Dreams de Ketting (752)
19 The Cranberries - Dreams de Ketting (753)
20 The Comet Is Coming - Space Carnival
21 Ceux Qui Merchent Debout - Don't Be Shy
22 De Wannebiezz - Goeiemorgen Zonneschijn
Zaterdag 27 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis 752
o.a. Where We've Met Festival en Once Upon A Time In The West Part 2 met bandinterviews Mitch Rivers Band, Bolt & The Swamp People en The Cosmic Carnival
12.00-13.00 (rond 12.15 uur Once Upon A Time In The West en The Cosmic Carnival en 12.30 uur Mitch Rivers Band)
01 Friends Of The Family - Walk On
02 Thin Pillow - Take It While You Can
03 The Cosmic Carnival - All In All
04 Jungle By Night - Infinite
05 Belle Of Louisville - Bad Love Blues
06 Mitch Rivers Band - Bluer Then The Sky
07 The Cannonball Johnsons - Amphetamine
08 Maurice Van Hoek - I'll Be On My Way
09 The Grand East - Shaking Machine
13.00-14.00 (rond 13.15 uur Bolt & The Swamp People en 13.30 uur Where We've Met)
10 My Baby - Money Man
11 PAUW - Shambala
12 Bolt & The Swamp People - Pictures
13 Bolt & The Swamp People - Get Down The Road
14 Medicine Jet - Luxurious Deceivement
15 St. Solaire - Did You Know
16 Crowjane - Seven Snakes
17 Stuart Mavis - Different Generations
18 Heavylight - Temper
19 3 Doors Down - Kryptonite I.M. ex-gitarist Matt Roberts, 20-08-16 (38)
20 Björn van der Doelen - Och War Ik Maar Bruce Springsteen (alleen via facebooksite)
Zaterdag 20 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis 751
A Campingflight To Lowlands Paradise met sfeerimpressies en bandinterview Leadbeaters
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Leadbeaters)
01 Muse - Mercy
02 Edward Sharpe & The Magnetic Zeros - Home
03 Leadbeaters - Rock The Cradle
04 Leadbeaters - Bootlegger's Blues
05 Gallowstreet - Asterix
06 Jungle By Night - Cruise Control
07 The Kills - Future Starts Slow
08 Jake Bugg - Lightning Bolt
09 Biffy Clyro - Howl
10 LCD Soundsystem - Daft Punk Is Playing At My House
11 Oscar & The Wolf - Moonshine
13.00-14.00 uur
12 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
13 Foals - Mountain At My Gates
14 Wolfmother - Victorious
15 Eagles Of Death Metal - Miss Alissa
16 Brian Fallon - A Wonderful Life
17 Thee Oh Sees - Chem-Farmer
18 Broederliefde - Jungle
19 De Likt - Ja Dat Bedoel Ik
20 Dub Inc. - Triste Epoque
21 Damian Marley - Gunman World
22 Sigur Ros - Hoppipolla
Zaterdag 13 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis 750
o.a. Culinesse en Waterpop met bandinterview Rise Of The Wood
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Waterpop)
01 Dazzled Sticks - De Tunnel
02 Dagny - Backbeat
03 Bökkers - De Neuze
04 Steak Number Eight - Ashore
05 Coasts - Modern Love
06 Drive Like Maria - Keeps Me Going
07 Wille And The Bandits - Gypsy Woman
08 The Bravery - An Honest Mistake zanger Sam Endicott (42)
09 The Undertones - Teenage Kicks zanger Feargal Sharkey (58) en bassist Michael Bradley (57)
10 Idlewild - American English zanger Roddy Woomble (40)
11 Bazart - Goud
13.00-14.00 (rond 13.05 interview Rise Of The Wood en 13.35 uur CuliNesse)
12 Rise Of The Wood - Hell Yeah
13 Rise Of The Wood - Red Snake
14 Canshaker Pi - Shaniqua
15 Scissor Sisters - Fire With Fire de Ketting (750)
16 Gorillaz - Fire Coming Out Of The Monkey Head de Ketting (751)
17 Kensington - Streets
18 Van Dik Hout - Lat Het Los 'live'
19 Gallowstreet - Asterix
Zaterdag 06 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis 749
o.a. Schollenpop, Wallenpop en Duizel in het Park met bandinterview Naive Set
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Schollenpop en 12.45 uur Wallenpop)
01 Tentempies - Enciende La Luz
02 Son Mieux - Even
03 Pat Smith - The Pirate!
04 The Suburbs - Rollercoaster
05 The Brahms - Shoulder Blades
06 Sven Hammond - The Usual Suspect 'live'
07 Leeways - Lost Again
08 Typhoon - Zandloper (32)
09 Bruce Springsteen - Fire de Ketting (749)
10 Neil Finn - Amsterdam
11 Sandyland - Tie Me Down
12 Danny Lademacher's Wild Romance - Saturday Night 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Naive Set)
13 Amber Arcades - Right Now
14 Bolt & The Swamp People - Pictures
15 Naive Set - Dieter Rams's Wife
16 Naive Set - Let Me Down
17 Bruut - Glimpse
18 Textures - Reaching Home
19 Sue The Night - The World Below
20 Junkie & The Halo - Where To Go
21 Beans & Fatback - Sally The Shape
22 Danko Jones - Just A Beautiful Day
23 Memphis Maniacs - My Happy Bomfunk Amadeus
24 Mink DeVille - Demasiado Corazon I.M. zanger/gitarist Willy DeVille, 06-08-09 (58)
Zaterdag 30 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis 748
o.a. Rotterdam Unlimited, Brielle Blues en Duizel in het Park
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Duizel in het Park)
01 Chumbawamba - Tubthumping
02 Gentlemen & The Evolution - Memories
03 La Sra Tomasa - La Fusion
04 Dub Inc. - Triste Epoque
05 Crying Boys Café - The Road
06 Amber Arcades - Right Now
07 Naive Set - Let Me Down
08 Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness drummer Sean Moore (48)
09 Kate Bush - Wuthering Heights (58)
10 Sleeper - Statuesque zangeres Louise Wener (48)
11 I Blame Coco - Selfmachine zangeres/gitariste Coco Sumner (26)
13.00-14.00 (rond 13.30 uur interview Brielle Blues)
12 Black Bottle Riot - Heart Of Stone
13 AJ Plug - Little Wing
14 Dave Chavez Band - Sharp Like A Knife
15 Leif de Leeuw Band - What About Grey
16 The Juke Joints - Heart On Fire
17 Louisiana Radio - Lada
18 Jimmy Reiter Band - I'll Take The Easy Way
19 Rob Mostert Hammond Group - Finger Lickin' Good
20 Stevie Nicks - Rooms On Fire de Ketting 748)
21 Barrelhouse - Lonely Together
22 King Of The World - Fool No More
23 Blue Oyster Cult - (Don't Fear) The Reaper
I.M. manager/producer & songwriter Sandy Pearlman, 26-07-16 (72)
Zaterdag 23 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis 747
o.a. Zwarte Cross Festival met bandinterview Black Bottle Riot
12.00-13.00 uur
01 La Gran Pegatina - A Morrina
02 Kensington - Riddles
03 Indian Askin - Answer
04 Cannonball Johnsons - Amphetamine
05 Blue Grass Boogiemen - Grassified
06 Che Sudaka - La Ley Del Miedo
07 Drive Like Maria - Nighthawk
08 Navarone - Smash 'n Grab It
09 Iguana death Cult - Seven Tongues
10 The Wombats - Tokyo zanger/gitarist Matthew Murphy (32)
11 My Baby - Money Man
12 Skadillacs - Sally Brown
13 Hackensaw Boys - Blue Run
14 Jick Munro & The Amazing Laserbeams - Drinking Song
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Black Bottle Riot)
15 Black Bottle Riot - The Rocky Road
16 Paceshifters - Drone
17 Black Bottle Riot - Crown The Sinner
18 Black Bottle Riot - Heart Of Stone
19 Birth Of Joy - Choose Sides
20 Death Alley - Bewildered Eyes
21 Blue October - Dirt Room de Ketting (747)
22 De Wolff - Working Like A Dog
23 Circa Waves - T-Shirt Weather
24 Friends Of The Family - Walk On
25 Lucas hamming - Write Me Again
26 Amy Winehouse - Back To Black I.M. 23-07-2011 (27)
Zaterdag 16 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis 746
o.a. Westerpop, Big Rivers, Expedition Festival, Werfpop, Eendracht Festival en bandinterview Town Of Saints
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Westerpop en 12.30 uur Eendracht Festival)
01 Roisin Murphy - Moviestar
02 Mala Vita - Top Of The World
03 Smokey Joe & The Kid - Slow Drag
04 Max Meser - Weak For Love
05 Crowjane - Wolfpack
06 Novastar - Wrong
07 Ed Kowalczyk - I Walk The Line (45)
08 Stand Up '69 - Insane
09 All Comes Down - Perceptions
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Town Of Saints en 13.45 uur Werfpop)
10 My Baby - Money Man
11 Matt Bianco & New Cool Collective - Don't Blame It On That Girl
12 Town Of Saints - Needle In The Hay
13 Town Of Saints - Modern Life
14 Heavylight - Temper
15 Glasvegas - Stronger Than Dirt de Ketting (746)
16 De Wollf - Satilla No.3
17 The Brahms - Shoulder Blades
18 Pistoleros De La Paz - Tanto Calor
19 The Indien - Summer Night
20 Memphis Maniacs - My Happy Bomfunk Amadeus
Zaterdag 09 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis 745
o.a. North Sea Jazz, Bospop en Rotorock met bandinterview Stand Up '69 en studiogast Skapiche!
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Rotorock en 12.30 uur Stand Up '69)
01 The Roots - The Seed
02 Drunken Dolly - That Kiss
03 Mutt Dogg County - Homegrown
04 Stand Up '69 - Not Like Home
05 Stand Up '69 - Insane
06 Left Alive - The Man
07 Order Of The Emperor - Back To Our Roots
08 Simple Minds - Waterfront zanger Jim Kerr (57)
09 Soft Cell - Tainted Love zanger Marc Almond (60)
10 White Stripes - Seven Nation Army zanger/gitarist Jack White (41)
13.00-14.00 uur (studiogast Skapiche!)
11 Neil Young - Rockin' In The Free World
12 Walter Trout - Bad Love
13 Vintage Trouble - Run Like The River
14 Skapiche! - Las Vegas
15 Skapiche! - Doing Overtime
16 Skapiche! - No Regrets
17 Manic Street Preachers - Together Stronger de Ketting (745)
18 Flogging Molly - The Kilburn High Road
19 Jungle By Night - Cruise Control
Zaterdag 02 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis 744
o.a. Dijkrock en Metropolis Festival met bandinterview Jerry Hormone Ego Trip
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Dijkrock en 12.30 uur Metropolis)
01 Fishbone - Ma And Pa
02 Death Alley - Black Magick Boogieland
03 Black Bottle Riot - Crown The Sinner
04 The Delta Saints - Heavy Hammer
05 Iguana Death Cult - Sirens
06 Dooxs - Nude
07 Borns - 10.000 Emerald Pools
08 Haelos - Earth Not Above
09 Indan Askin - Answer
10 White - Living Fiction
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Jerry Hormone Ego Trip)
11 Kula Shaker - Hey Dude
12 The Tambles - Slidin' Away
13 Jerry Hormone Ego Trip - Josefien
14 Jerry Hormone Ego Trip - Maar het is niet helemaal wat ik er van verwacht had
15 Primal Scream - Rocks
16 Vaudou Game - Happiness
17 Vince Staples - Senorita
18 The Prodigy - Firestarter
19 Loyle Carner - Ain't Nothing Changed
20 The Strokes - Alone Together de Ketting (744)
21 Alex Vargas - Shackled Up
22 Methyl Ethel - Rogues
Zaterdag 25 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis 743
o.a. Bluegrass Festival, De Parade, A Night At The Park en Parkpop en bandinterview The Magic Mumble Jumble
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Bluegrass Festival en 12.30 uur A Night At The Parkpop)
01 Coldplay - A Sky Full Of Stars 'live'
02 The Deslondes - The Real Deal
03 Reverend Peyton's Big Damn Band - Devils Look Like Angels
04 Whiskeydick - Fast Life
05 Reverse Cowgirls - Damn The Damage
06 Maison du Malheur - Demon Rum
07 Yada Yada - Saturday Night 'live'
08 Di-rect - This Is Who We Are
09 Dillinger - Cocaine In My Brain zanger Lester Bulocks (63)
10 Slade - Far Far Away
11 Jp Harris & The Tough Choices - Gear Jammin Daddy
13.00-14.00 (rond 13.40 uur interview The Magic Mumble Jumble)
12 Kentucky Cow Tippers - Whisky River
13 The Magic Mumble Jumble - Heart On Fire
14 Friends Of The Family - Child Hands
15 The Cosmic Carnival - Not Fade Away
16 The Magic Mumble Jungle - Brightest Colour Blue
17 Holly Johnson - Born To Run
18 Marky Ramone's Blitzkrieg - When We Were Angels
19 Keane - Pretend That You're Alone de Ketting (743)
20 Mojo Man - On The Floor
21 The Magic Mumble Jungle - Ten Toes Like Me
22 The Devil Makes Three - Stranger
Zaterdag 18 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (742)
o.a. Best Kept Secret en De Parade en bandinterviews Futureban en Audio Pilots
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Futureban en 12.30 uur De Parade)
01 Bruce Springsteen - Hungry Heart 'live'
02 Beck - Loser
03 Futureban - Control
04 Futureban - Start Over
05 The Cosmic Carnival - The Fall 'live'
06 The Backyard Boys - 2 By 4 'live'
07 Luke Winslow King - Swing That Thing
08 Paul McCartney - Band On The Run 'live' (74)
09 Doe Maar - 1 Nacht Alleen 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Audio Pilots)
10 Editors- Papillon
11 Audio Pilots - The River
12 Audio Pilots - Days Are Gone
13 The Heavy - Sixteen
14 Kid Wave - Wonderlust
15 Morrissey - How Soon Is Now 'live'
16 Coldplay - A Sky Full Of Stars 'live'
17 Alvin Stardust - Pretend de Ketting (742)
18 Ezra Furman - Restless Year
19 Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities
Zaterdag 11 Juni 12.00-15.00 uur Zwaardvis (741)
Festivaluitzending met o.a. Pinkpop, Wantijpop en Schippop
en bandinterviews Madi en Jungle By Night
12.00-13.00 (rond 12.15 interview Madi Hermens)
01 Red Hot Chili Peppers - Can't Stop 'live'
02 Gary Clark Jr. - Ain't Messin' Around 'live'
03 Vintage Trouble - Run Like The River
04 Madi Hermens - Sad Man
05 Madi Hermens - Here Comes The Bride
06 Mister And Mississippi - In Between
07 Pollyanna - Old Rockers
08 The Brahms - Shoulder Blades
09 Jick Munro & The Amazing Laserbeams - Drinking Song 'live'
10 Danny Vera - Distant Rumble
11 Glints - Dread
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Schippop)
12 Bewilder - Carry On Carry On
13 Amsterdam Klezmer Band - Oyoyoy
14 De Likt - Ja Dat Bedoel Ik
15 Bolt & The Swamp People - Pictures 'live'
16 Indian Askin - Answer
17 Pat Smith - The Pirate!
18 Imelda May - Tribal
19 Lucas Hamming - Never Let You Down
20 Parquet Courts - Human Performance
21 Dazzled Sticks - De Tunnel
22 Logue - Envy U
23 Di-rect - Where We Belong
14.00-15.00 (rond 14.45 uur interview Jungle By Night)
24 Skunk Anansie - Love Someone Else
25 Doe Maar - Is Dit Alles 'live'
26 James Morrison - Slave To The Music 'live'
27 Walking On Cars - Two Stones
28 Slaves - The Hunter
29 Nothing But Thieves - Wake Up Call
30 Rammstein - Engel
31 Paul McCartney - Hey Jude 'live'
32 Jungle By Nighy - Infinite
33 Jungle By Night - Cruise Control
34 Paul McCartney - Hello Goodbye 'live'
Zaterdag 04 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (740)
o.a. Kaderock en bandinterview Art Felixx
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Kaderock)
01 Gary Clark Jr. - Travis County 'live'
02 Bear's Den - Agape
03 James Bay - Hold Back The River
04 Jungle By Night - Cruise Control
05 Massada - Latin Dance
06 The Deaf - Coming Down The Road
07 Taymir - Sometime
08 Luminize - Kill It With Love
09 Julian Marley - Blossoming And Blooming (41)
10 The Farm - Groovy Train gitarist Steve Grimes (59)
11 Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities
12 Bewilder - She Keeps On Talking
13.00-14.00 (rond 13.30 uur interview Art Felixx)
13 Peter, Björn & John - Young Folks
14 Art Felixx - The City Is Ours
15 A Balladeer - A Wolf At The Door
16 El Pino & The Volunteers - Skid Around
17 Within' Temptation - Ice Queen 'live'
18 Volbeat - Heaven Nor Hell 'live'
19 Art Felixx - Better Day
20 Nirvana - The Man Who Sold The World 'live' de Ketting (740)
21 R.E.M. - World Leader Pretend de Ketting (741)
22 Surfer Blood - Point Of No Return I.M. gitarist Thomas Fekete, overleden 30-05-16 (27)
Zaterdag 28 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (739)
o.a. Sniester Festival, Buttonpop en Dauwpop en interview Aischa Traidia
16.00-17.00 uur
01 Guns 'n Roses - Sweet Child O Mine
02 The Boxer Rebellion - Big Ideas
03 Saybia - It's Been Way Too Long
04 Drive Like Maria - Nighthawk
05 Inidan Askin - Asshole Down
06 Maison du Malheur - Too Fast Too Slow
07 Mozes & The Firstborn - Justine
08 Tentempies - Dame Tu Mano
09 Doves - There Goes The Fear zanger/bassist/gitarist Jimi Goodwin (46)
10 Presidents Of The USA - Peaches zanger/bassist Chris Ballew (51)
11 Black Honey - All My Pride
12 Death Alley - Black Magick Boogieland
13 Soul Sister Dance Revolution - Submarine
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Aischa Traidia)
14 Garbage - Empty
15 Aischa Traidia - Mr. Marshall
16 Aischa Traidia - On The Run
17 Bells Of Youth - To Die For
18 Kensington - Riddels
19 Madness - The Communicator
20 Rush - New World Man de Ketting (739)
21 U2 - Vertigo 'live'
22 The Police - Message In A Bottle 'live'
23 Queen - Bohemian Rhapsody 'live'
24 Bee Gees - I Started A Joke 'live'
Zaterdag 21 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (738)
o.a. vooruitblik Sniester Festival en Buttonpop en bandinterview Abby Lies
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Sniester en 16.45 uur Buttonpop)
01 The Heavy - No Time
02 Radiohead - Creep
03 Eagulls - Moulting
04 Little Green Cars - Harper Lee
05 Stillwave - Modes Of Transport
06 Indian Askin - Answer
07 Hillbilly Moon Explosion - My Love For Evermore
08 Guns 'n Roses - Mr. Brownstone
09 U2 - Beautiful Day 'live'
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Abby Lies)
10 Mumford And Sons - The Wolf
11 Haevn - Finding Out More
12 Abby Lies - Heartbeat
13 Abby Lies - Dancer
14 Max Meser - Dancer
15 The Cure - Inbetween Days 'live'
16 Siouxsie And The Banshees - Dear Prudence
17 Eskobar ft. Heather Nova - Someone New de Ketting (738)
18 Saybia - Airplanes & Submarines
19 Travis - Radio Song
20 Bombino - Timtar
Zaterdag 14 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (737)
o.a. studiogast Accidental Sea
16.00-17.00 (rond 16.30 uur Accidental Sea 'live')
01 Bob Marley & The Wailers - Jamming 'live'
02 Luke Winslow King - The Crystal Water Springs
03 Sunday Sun - When We Kiss
04 Bells Of Youth - Arcadia
05 Radiohead - Burn The Witch
06 Accidental Sea - Another Year 'live'
07 Accidental Sea - With The Birds 'live'
08 Accidental Sea - Angry Young Man 'live'
09 Talking Heads - Once In A Lifetime 'live' zanger David Byrne (64)
10 The Cult - Rain 'live' zanger Ian Astbury (54)
11 The Black Keys - Gold On The Ceiling 'live' zanger/gitarist Dan Auerbach (37)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur Accidental Sea 'live')
12 The Heavy - How You Like Me Now?
13 Douwe Bob - Slow Down
14 George Baker Selection - Little Green Bag
15 Accidental Sea - A Ghost 'live'
16 Accidental Sea - Satellite 'live'
17 Accidental Sea - Desires/Empires 'live'
18 Elvis Costello - Watching The Detectives 'live'
19 Rod Stewart - Stay With Me
20 U2 - Song For Someone de Ketting (737)
21 Yes - Friend Of A Friend
22 BB King - The Thrill Is Gone I.M. 14-05-15 (89)
Zaterdag 07 Mei 16.00-18.00 uur Zwaardvis (736)
o.a. bandinterview Aesun
16.00-17.00 uur
01 The Beat - Ranking Full Stop
02 The Dandy Warhols - Everyday Should Be A Holiday
03 Mark Lanegan - Sad Lover
04 Iggy Pop - American Valhalla
05 Kevin Morby - I Have Been To The Mountain
06 Great Lake Swimmers - Something Like A Storm
07 Andrew Bird - Capsized
08 Luka Bloom - Holy Ground
09 Christy Moore - Missing You (71)
10 Arctic Monkeys - Do I Wanna Know drummer Matt Helders (30)
11 The Church - Under The Milky Way 'live' songwriter/gitarist Marty Wilson-Piper (58)
12 The Boxer Rebellion - Big Ideas
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Aesun)
13 Walking On Cars - Two Stones
13 Aesun - Dance Of Time
14 Aesun - Rainbow Finch
15 Max Meser - Weak For Love
16 Sunday Sun - When We Kiss
17 Red Vultures - Stay
18 Matthew And The Atlas - Temple
19 P.I.L. - This Is Not A Love Song de Ketting (736)
20 The Jam - Eton Rifles
21 Fischer Z - So Long
22 Buzzcocks - Ever Fallen In Love
23 The Go-Betweens - Finding You I.M. zanger/gitarist Grant McLennon, 06-05-06 (48)
Zaterdag 30 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (735)
o.a. Roparock@'tBlok en bandinterview Antive
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Antive)
01 Manic Street Preachers - A Design For Life
02 Laura Palmer - Glow Of Television
03 Lumineers- Ho Hey
04 Mala Vita - Top Of The World
05 Bewilder - She Keeps On Talking
06 Antive - Salvation
07 Antive - The Volunteer
08 Editors - Sugar
09 Underworld - Cowgirl Darren Emerson (45)
10 The Kills - Future Starts Slow
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Roparock)
11 The Ting Tings - Shut Up And Dance
12 Jimi Hendrix - Hey Joe
13 Deep Purple - Smoke On The Water 'live'
14 The Empty Horse - Crystal Eyes
15 Fratellis - Chelsea Dagger 'live'
16 Be Who You Wannabee - Baggy Trousers
17 Nirvana - Smells Like Teen Spirit 'live'
18 Kodaline - Love Like This de Ketting (735)
19 DMA's - In This Moment
20 Peter Pan Speedrock - Bad Year For Rock 'n Roll
21 E.L.O. - Four Little Diamonds
22 The Gen D Experiment - General Disarray
Zaterdag 23 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (734)
o.a. vooruitblik Festival The Life I Live en bandinterview Arianne
16.00-17.00 (rond 16.30 interview The Life I Live)
01 Prince - Cream I.M. 21-04-16 (57)
02 Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next
03 Black Uhuru - What Is Life 'live'
04 The Cavern - Hey You
05 Breaking Levees - Post Modernist Shake
06 Rats On Rafts - The Moneyman
07 Black Box Revelation - Walk Another Line
08 The Sore Losers - Tripper
09 The National - Anyone's Ghost bassist Aaron- & gitarist Bryan Dessner (40)
10 Fratellis - Halloween Blues bassist Barry Fratelli (37)
11 Interpol - Obstacle 1 'live' ex-bassist Carlos Dengler (42)
12 Arianne - Symphony
17.00-18.00 (rond 17.15 interview Arianne)
12 Prince - Guitar
13 Arianne - Town Called Pitty
14 Arianne - Happy Shirt
15 Son Mieux - Easy
16 Max Meser - One Day
17 The Black Cult - My Time
18 Iguana Death Cult - Sirens
19 Wolfmother - Victorious
20 Lou Reed - Satellite Of Love de Ketting (734)
21 St. Tropez - I Don't Wanna Fall In Love
22 The Waterboys - Purple Rain 'live'
Zaterdag 16 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (733)
o.a. Record Store Day met bandinterview Adam & The Relevants
16.00-17.00 uur
01 Roger Hodgson - The Logical Song 'live'
02 Moke - Stand My Ground
03 Max Meser - Weak For Love
04 Mala Vita - Top Of The World
05 Bewilder - Carry On, Carry On
06 Indian Askin - Answer
07 Friends Of The Family - Child Hands
08 Blue Nile - Tinseltown In The Rain zanger Paul Buchanan (60)
09 Soul Asylum - Runaway Train zanger Dave Pirner (52)
10 Midnight Oil - Bed's Are Burning zanger Peter Garrett (63)
11 Peter Hook & The Light - Atmosphere
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Adam & The Relevants)
12 Noel Gallagher's High Flying Birds - The Mexican
13 Adam & The Relevants - P.T.C.C.
14 Adam & The Relevants - Gallivanting
15 Death Alley - Black Magic Boogieland
16 The Black Cult - My Time
17 Hooverphonic - Mad About You
18 Manic Street Preachers - A Design For Life
19 Urban Dance Squad - Deeper Shade Of Soul
20 The Hooters - Satellite de Ketting (733)
21 Ryan Shaw - It Gets Better
22 Ramones - Something To Believe In I.M. zanger Joey Ramone, 15-04-01 (49)
Zaterdag 09 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (732)
o.a. Festival Motel Mozaique met bandinterview Iguana Death Cult
16.00-17.00 uur
01 David Bowie - Little Wonder
02 The Coral - Fear Machine
03 Weezer - Beverly Hills
04 The Go! Team - Did You Know?
05 Naive Set - Dieter Rams's Wife
06 The Beta band - Dr. Baker
07 Steve Mason - Alive
08 Leon Bridges - Flowers
09 Anny! - Here And Now zangeres Annemarie Brohm (32)
10 Jacco Gardner - Clear The Air (28)
11 The Strokes - You Only Live Once gitarist Albert Hammond Jr. (36)
12 Tricky - Overcome
13 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Iguana Death Cult)
14 Sunset Sons - Know My Name
15 Iguana Death Cult - Seven Tongues
16 Iguana Death Cult - Sirens
17 Damien Jurado - Walrus
18 Protomartyr - Scum, Rise!
19 Adam Lambert - Ghost Town
20 Mystery Jets - Serotonin
21 Brain Fallon - A Wonderful Life
22 Tasmin Archer - Sleeping Satellite de Ketting (732)
23 Chris Cornell - Our Time In The Universe
24 Nirvana - The Man Who Sold The World I.M. zanger Kurt Cobain, 08-04-94 (27)
Zaterdag 02 April 16.00-18.00 uur Zwaardvis (731)
o.a. Rewire Festival, Bluezy Blues en vooruitblik Motel Mozaique
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview Motel Mozaique)
01 David Bowie - Rebel Rebel
02 A-HA - The Sun Always Shines On TV
03 The Posies - Everybody Is A Fucking Liar
04 Damien Jurado - Exit 353
05 The Go! Team - Catch Me On The Rebound
06 Flying Horseman - Wild Colours
07 Jamie Woon - Sharpness
08 Fun Boy Three & Bananarama - It Ain't What You Do zangeres Karen Woodward (55)
09 Smash Mouth - Then The Morning Comes zanger/gitarist Greg Camp (49)
10 Indian Askin - Answer
17.00-18.00 uur
11 The Last Shadow Puppets - Used To Be My Girl
12 Nada Surf - Cold To See Clear
13 The Coral - Chasing The Tail Of A Dream
14 Battles - Atlas
15 Animal Collective - My Girls
16 Ian Siegal - Revelator
17 The Romantics - Talking In Your Sleep de Ketting (730)
18 Texas ft. Paul Buchanan - Sleep de Ketting (731)
19 Weezer - Island In The Sun
20 Max Meser - Weak For Love
21 The Rifles - All I Need
22 Thunderclap Newman - Something In The Air I.M. pianist Andy Newman, 30-02-16 (73)
Zaterdag 26 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (730)
o.a. Paasfestivals met bandinterviews LAKSHMI en Death Alley
16.00-17.00 (rond 16.15 uur interview LAKSHMI)
01 Fun Lovin' Criminals - Scooby Snacks
02 LAKSHMI - Rain
03 LAKSHMI - Champagne
04 Chef Special - Bend Down Low
05 Typhoon - Bumaye
06 Haevn - Finding Out More
07 Causes - Walk On water
08 Saybia - The Day After Tomorrow
09 The Brahms - Shoulder Blades
10 Lucas Hamming - Write Me Again
11 Che Sudaka - Mentira Politika
17.00-18.00 (rond 17.30 uur interview Death Alley)
12 Golden Earring - That's The Way I Believe In Her
13 Drive Like Maria - Die A Little More
14 De Wolff - Satilla No.3
15 Birth Of Joy - Motel Money Away
16 Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
17 Death Alley - Black Magic Boogieland
18 Death Alley - Golden Fields Of Love
19 The Prodigy - Breathe
20 Underworld - Rez 'live'
Zaterdag 19 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (729)
o.a. Festival Aangeschoten Wild en bandinterview Friends Of The Family
16.00-17.00 (rond 16.30 interview Festival Aangeschoten Wild)
01 Sisters Of Mercy - Vision Thing
02 Joe Jackson - It's Different For Girls
03 As Elephants Are - Crown
04 Breaking Levees - Road Signs
05 Heavylight - Temper
06 Drive Like Maria - I'm On A Train
07 Silent War - Crawl
08 The Specials - Ghost Town zanger Terry Hall (57)
09 Woodface - Are You Ready To Sing? zanger Gert Bettens (46)
10 Single Pilot - Keeps Going On
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Friends Of The Family)
11 Friends Of The Family - Walk On
12 Friends Of The family - The Meaning
13 Friends Of The Family - Child Hands
14 The Cosmic Carnival - All In All 'live'
15 The Watch - I Know What I Like (In Your Wardrobe)
16 La Villa Strangiato - Subdivisions
17 Coldplay - Talk de Ketting (729)
18 Mother Love Bone - Crown Of Thorns I.M. zanger Andrew Wood, overleden 19-03-90 (24)
Zaterdag 12 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (728)
o.a. London Calling Festival en bandinterview Wooden Soldiers
16.00-17.00 uur
01 Muse - Resistance 'live'
02 Amber Arcades - Turning Light
03 Black Honey - Spinning Wheel
04 Kid Wave - Wonderlust
05 Nothing But Thieves - If I Get High
06 Coasts - Oceans
07 Autobahn - Ulcer
08 Pete Doherty - Last Of The English Roses (37)
09 Blur - Death Of A Party gitarist Graham Coxon (47)
10 Island - Stargazer
11 Ultimate Painting - Central Park Blues
12 Cigarettes After Sex - Keep On Loving You
13 Moon Tapes - A Little Bit Of Paris
17.00-18.00 (rond 17.10 interview Wooden Soldiers)
14 Emerson, Lake & Palmer - Peter Gunn I.M. toetsenist Keith Emerson, 11-03-16 (71)
15 Wooden Soldiers - Belly Of The Beast
16 Wooden Soldiers - In Dreams
17 Sam Hunt - Take Your Time
18 Kodaline - Honest
19 The Vryll Society - Beautiful Faces
20 The Jacques - Weekends
21 Dave Edmunds - Girls Talk de Ketting (728)
22 Puggy - Last Day On Earth
23 Pumarosa - Priestess
Zaterdag 05 Maart 16.00-18.00 uur Zwaardvis (727)
o.a. bandinterview Yellow Grass
16.00-17.00 uur
01 Muse - Starlight 'live'
02 The Cosmic Carnival - All In All 'live'
03 Silversun Pickups - Well Thought Out Twinkles
04 !!! - One Girl One Boy
05 Coasts - Modern Love
06 The Young Folk - Down South
07 Fun Lovin' Criminals - The Fun Lovin' Criminal
08 The Proclaimers - Letter From America zangers Graig & Charlie Reid (54)
09 Dire Straits - Money For Nothing toetsenist Alan Clark (64)
10 Red Hot Chili Peppers - dani California gitarist John Frusciante (46)
11 The Fall - Touch Sensitive zanger Mark E Smith (59)
12 Yellow Grass - Drank It All
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Yellow Grass)
13 Muse - Mercy
14 Yellow Grass - Man The Roads
15 Yellow Grass - Hit And Run
16 Mozes & The Firstborn - Justine
17 Bewilder - Carry On Carry On
18 Mr. Punch - Assassing 'live'
19 10 CC - Good Morning Judge 'live'
20 The View - Girl de Ketting (727)
21 Birth Of Joy - Choose Sides
22 Muse - Resistance 'live'
Zaterdag 27 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (726)
o.a. Cross-Linx Festival en studiogast Bernard Hering
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview en akoestische sessie Bernard Hering)
01 Joe Jackson - King Pleasure Time
02 Marina & The Diamonds - I'm A Ruin
03 Andrew Bird - Heretics
04 Neil Finn - Pony Ride
05 The Notwist - Kong
06 Bernard Hering - Love Life 'live'
07 Bernard Hering - I Wanna Live 'live'
08 Bernard Hering - Betsy 'live'
09 The Christians - What's In A Word zanger Garry Christian (51)
10 O.M.D. - New Babies And New Toys zanger/toetsenist Paul Humphreys (56)
11 Journey - Don't Stop Believin' gitarist Neil Schon (62)
12 Boy & Bear - Walk The Wire
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview en akoestische sessie Bernard Hering)
13 Jesse Malin - Little Star
14 Manfred Mann's Earth Band - Davy's On The Road Again 'live'
15 Gare du Nord - Fantasize The Love 'live'
16 Bernard Hering - Lullaby 'live'
17 Bernard Hering - Sweet Little Love Of Mine 'live'
18 Bernard Hering - Until The Lights Go Out 'live'
19 The Young Folk - Down South
20 Chris Robinson Brotherhood - Shore Power
21 Alasca - In Media Res
22 Tom Petty & The Heartbreakers - American Girl de Ketting (726)
23 The Cosmic Carnival - Not Fade Away 'live'
24 Tindersticks - Yesterday Tomorrows
Zaterdag 20 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (725)
o.a. Scumbash Festival en bandinterview Sunday Kids
16.00-17.00 uur
01 Bloodshot Bill - No Help Wanted
02 Kula Shaker - Infinite Sun
03 Cage The Elephant - Right Before Your Eyes
04 Stringcaster - Rockin' Chair Money
05 Batmobile - Shoot Shoot
06 Herman Brock Jr. - My Old Hometown
07 The Black Cult - My Time
08 Drunken Dolly - St. Patrick's Day
09 Subrockers - Taxi Driver
10 New Cool Collective & Mark Reilly - Don't Blame It On That Girl Mark Reilly (56)
11 Stone Roses - Love Spreads zanger Ian Brown (53)
12 Editors - Sugar drummer Ed Lay (35)
13 Massive Attack - Live With Me
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Sunday Kids)
14 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
15 Sunday Kids - Sweet One
16 Sunday Kids - Being Free
17 Giant Tiger Hooch - Get High
18 DeWolff - Satilla No. 3
19 Daddy Long Legs - Heart To Heart
20 The Skadillacs - Sally Brown
21 Tio Gringo - Duketown Train
22 Rammstein - Amerika de Ketting (725)
23 Turbonegro - Zillion Dollar Sadist
24 The Meteors - My Psychobilly Syndrome
25 Viola Beach - Swings And Waterslides I.M. zanger Kris Leonard (20), gitarist River Reeves (19), bassist Thomas Lowe (27), drummer Jack Dakin (19) en manager Craig Tarry (32), overleden 13-02-16
Zaterdag 06 Februari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (724)
o.a. terugblik Finale Grote Prijs van NL met Blupaint, Stukafest en bandinterview Alexi Lalas
16.00-17.00 (rond 16.15 interview Blupaint en 16.30 uur Stukafest)
01 David Bowie - This Is Not America
02 Foals - Mountain At My Gates
03 Blupaint - Save Me
04 Blupaint - High
05 The Cosmic Carnival - Unicorn
06 Jack & The Weatherman - Tomorrow
07 Haevn - Finding Out More
08 New Cool Collective ft. Mark Reily - Don't Blame It On That Girl
09 Guns 'n Roses - Sympathy For The Devil zanger Axl Rose (54)
10 Tragically Hip - Twist My Arm zanger Gordon Downie (52)
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Alexi Lalas)
11 Jaya The Cat - State Of Emergency
12 Alexi Lalas - So Tightly Bound
13 Alexi Lalas - Small Time Pretender
14 Black Stone Cherry - Things My Father Said 'live'
15 Blitzen Trapper - Heaven On Earth
16 Kodaline - One day
17 Lenny Kravitz - Black & White America de Ketting (724)
18 Skunk Anansie - Love Someone Else
19 Earth Wind And Fire - Let's Groove I.M. zanger Maurice White, 03-02-16 (74)
Zaterdag 30 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (723)
o.a. Finales Grote Prijs van Nederland met bandinterviews Blupaint en Southbound
en bandinterview Echo Movis
16.00-17.00 (rond 16.15 interview Blupaint en 16.30 uur Southbound)
01 David Bowie - It's Hard To Be A Saint In The City
02 Single Pilot - Keeps Going On
03 Blupaint - Save Me
04 Blupaint - Wounds
05 Southbound - Feathers
06 Southbound - Poisonous
07 Backgammon - Morning Glow
08 45AcidBabies - Just In Rot
09 The Darkness - Friday Night
10 Mumford And Sons - Little Lion Man zanger Marcus Mumford (39)
11 John Lydon - Sun (60)
12 Orgy - Blue Monday zanger Jay Gordon (49)
17.00-18.00 (rond 17.10 interview Echo Movis)
13 Jaya The Cat - Closing Time
14 Echo Movis - Mehico
15 Echo Movis - Science
16 Kissing Jane - What's Going On
17 Indian Askin - Answer
18 Foals - Mountain At My Gates
19 Imagine Dragons - It's Time
20 Johnny Cash - Man In Black de Ketting (723)
21 Echo & The Bunnymen - Stormy Weather 'live'
22 Suede - Outsiders
23 Black - Everything's Coming Up Roses I.M. zanger Colin Vearncombe, 26-01-16 (53)
Zaterdag 23 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (722)
o.a. terugblik Noorderslag met bandinterview Haevn
01 David Bowie - Blue Jean
02 Indian Askin - Answer
03 Lucas Hamming - Write Me Again
04 Lil' Kleine & Ronnie Flex - Drank en Drugs winnaar Popprijs
05 Typhoon - Bumaye
06 Kensington - Riddles
07 Di-rect - Daydreams In A Blackout
08 Sivert Höyem - Moon Landing (40)
09 Niel Diamond - America (75)
10 Cheap Trick - Magical Mystery Tour zanger/gitarist Robin Zander (63)
11 Echo & The Bunnymen - Market Town
12 The Maccabees - No Kind Words
17.00-18.00 (rond 17.15 uur interview Haevn)
13 Suede - Trash
14 Haevn - Where The Heart Is
15 Causes - Walk On Water
16 Haevn - Finding Out More
17 Hozier - Take Me To Church
18 The View - Double Yellow Lines
19 Augustines - Kid You're On Your Own
20 Tom Dice - Me And My Guitar de Ketting (721)
21 Bread - The Guitar Man de Ketting (722)
22 Eagles - New Kid In Town I.M. zanger/gitarist Glenn Frey, 18-01-16 (67)
Zaterdag 16 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (721)
o.a. studiogast Kissing Jane
16.00-17.00 (rond 16.30 uur Kissing Jane 'live')
01 David Bowie - Golden Years I.M. 10-01-16 (69)
02 Wallflowers - Heroes
03 Bauhaus - Ziggy Stardust
04 Tears For Fears - Ashes To Ashes
05 Moke - Starman
06 Mott The Hoople - All The Young Dudes
07 Duran Duran - Boys Keep Swinging
08 Kissing Jane - Ranger 'live'
09 Kissing Jane - Voodoo 'live'
10 Kissing Jane - Sing For Me 'live'
11 Franz Ferdinand - Sound And Vision
12 The Cure - Young Americans
17.00-18.00 (rond 17.15 uur Kissing Jane 'live')
13 Echo Bowie - The Stars (Are Out Tonight)
14 The Hype - Bowie
15 Lucas Hamming & Moke - Rebel Rebel
16 Heartless Bastards - Jean Genie
17 Kissing Jane - Gunshots 'live'
18 Kissing Jane - Lost Dance 'live'
19 Kissing Jane - Another Lie 'live'
20 Nirvana - The Man Who Sold The World
21 Keane - Under Pressure
22 Electric Six - Blue Jean
23 David Bowie - Lazarus I.M. 10-01-16 (69)
24 Jett Rebel - Life On Mars
Zaterdag 09 Januari 16.00-18.00 uur Zwaardvis (720)
o.a. vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Haevn (uitgesteld naar 23 januari)
16.00-17.00 uur
01 David Bowie - Rebel Rebel
02 Years & Years - Take Shelter
03 Carnival Youth - Never Have Enough
04 Lost Frequencies - Are You With Me
05 Oscar & The Wolf - Moonshine
06 Christine And The Queens - Titled
07 MakeBelieve - Cry Like Wolves
08 Nothing But Thieves - Honey Whiskey
09 Hooton Tennis Club - Jasper
10 Smash Mouth - Walkin' On The Sun zanger Steve Harwell (49)
11 Led Zeppelin - Immigrant Song gitarist Jimmy Page (72)
12 Dave Matthews Band - I Did It zanger Dave Matthews (49)
13 Paolo Nutini - Iron Sky (29)
17.00-18.00 uur
14 Town Of Saints - Stand Up
15 Haevn - Where The Heart Is
16 Soak - Sea Creatures
17 The Deaf - Coming Down The Road
18 De Wolff - Working Like A Dog
19 Fortunate Sons - Up Around The Bend de Ketting (719)
20 American Breed - Bend Me Shape Me de Ketting (720)
21 Seinabo Sey - Pretend
22 Robin Schulz ft. Alligatoah - Willst Du
23 Marble Sounds - The Ins And Outs
24 Kovacs - Fool Like You
25 The Young Folk - Down South
26 Haevn - Finding Out More
Zaterdag 02 Januari 16.00-19.00 uur Zwaardvis (719)
terugblik 2015 met selectie Alternative 116 van 2015 (zie volledige lijst pagina Alternative 116) en bandinterview New Cool Collective
16.00-17.00 (rond 16.30 uur interview New Cool Collective)
01 The Easybeats - Friday On My Mind I.M. zanger Stevie Wright, 27-12-15 (68)
02 U2 - Cedarwood Road
03 Eagles Of Death Metal - Save A Prayer
04 The Empty Horse - Za-hell
05 Sue The Night - The Whale
06 New Cool Collective & Mark Reilly - Don't Blame It On That Girl
07 New Cool Collective & Mark Reilly - The Things You Love
08 The Bullfight - Gladly Willingly
09 Moke - Let It Burn
10 Alasca - In Media Res
11 The Scene - Iedereen Is Van De Wereld I.M. zanger Thé Lau, 23-06-15 (62)
17.00-18.00 uur
12 Motorhead - Ace Of Spades I.M. zanger Lemmy Killmister, 28-12-15 (70)
en drummer Phil Taylor, 11-11-15 (61)
13 Editors - Life Is A Fear
14 Coldplay - Adventure Of A Lifetime
15 Chemical Brothers - Go
16 Muse - Mercy
17 Foo Fighters - In The Clear
18 Mumford And Sons - The Wolf
19 Stereophonics - I Wanna Get Lost With You
20 Fratellis - Thief
21 New Order - Restless
22 The Charlatans - Walk With Me
23 Stone Temple Pilots - Interstate Love Song I.M. zanger Scott Weiland, 03-12-15 (48)
18.00-19.00 uur
24 The Specials - Gangsters I.M. drummer John Bradbury, 28-12-15 (62)
en trombonist Rico Rodriquez, 04-09-15 (80)
25 Kensington - Riddles
26 Orange Fox - Stuck In Battle
27 Bewilder - Forza (It Is)
28 Brother & Bones - To Be Alive
29 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - S.O.B.
30 The Cosmic Carnival - Outlaw Blues 'live'
31 Adam Lambert - Ghost Town
32 Noel Gallagher's High Flying BIrds - The Mexican
33 Of Monsters And Men - Crystals
34 Florence + The Machine - Ship To Wreck
35 Everything Everything - Regret
36 BB King - Ain't Nobody Home I.M. 14-05-15 (89)