Playlists 2019
Zaterdag 28 December 12.00-16.00 uur Zwaardvis (913)
Eindejaarsuitzending met interviews CuliNESSE, Theater Swanla, CAPSLOC
12.00-13.00 (rond 12.30 interview CuliNESSE)
01 Slow Readers Club - You Opened Up My Heart
02 Ronnie Flex - Spook
03 Meadowlake - I Won't Let You Down
04 Subterranean Street Society - Nothing Beats A Lover
05 Spitfire - Get Out
06 Douwe Bob - Shine
07 Di-rect - Devil Don't Care
08 Anouk - Million Dollar
09 Krezip - How Would You Feel
10 Son Mieux - Nothing
11 Tim Akkerman & The Ivy League - Underrestimate
13.00-14.00 (rond 13.30 uur interview Theater Swanla)
12 Fontanes DC - Boys In The Better Land
13 The New Shining - One By One
14 Black Operator - Back On The Road
15 Yin Yin - One Inch Punch
16 Mr. Weazley - Landing
17 The Fureys - Belfast Mill
18 Elton John - Rocket Man
19 Deep Purple - Woman From Tokyo de Ketting (912)
20 White Lies - Tokyo de Ketting (913)
21 The Vaccines - All My Friends Are Falling In Love
14.00-15.00 (rond 14.30 uur interview CAPSLOC)
22 Inhaler - It Won't Always Be Like This
23 The Wailers - Could You Be Loved 'live'
24 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live'
25 Starfish - Another View
26 Wowi - In Charge
27 The Bullfight - Supergrinder
28 Rapalje - Scotlan's Story
29 Robert-Jan Stips - How The West Got Lost
30 Knight Area - Blood On The Risers
31 Junkie & The Halo - Fall
15.00-16.00 (rond 15.30 uur interview winnaars Popquiz CAPSLOC)
32 Electric Company - Let's Write Another Plan
33 Suzy V - Storm Inside
34 Merel Sophie - For The Road
35 Simon Keats - She's A Girl
36 The Resurrection - New Ways Of Speaking
37 Foxlane - Never Realised
38 PYRO - Out Of The River
39 The Vices - Life Grows
40 Gumbo Kings - Leave It Alone
41 The Koalaz - Paradise Falls
42 Destructive Penguins - High On The Low
43 Benny Sings - Not Enough
Zaterdag 21 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis (912)
The Alternative Christmas Special met interview The Non Traditionals
12.00-13.00 uur
01 The Greedies - A Merry Jingle
02 Smith & Burrows - When The Thames Frooze
03 The Crookes - You're Just Like Christmas
04 Deancon Blue - You'll Know It's Christmas
05 Skinny Lister & Beans Of Toast - This Christmas
06 The Killers - The Cowboys Christmas Ball
07 Black rowes - Backdoor Santa
08 Ramones - Merry Christmas
09 Dropkick Murphys - The Seasons Upon Us
10 Sex Pistols - Punk Rock Christmas
11 Invisible Poet Kings ft. Albert Lee - Rockin' Christmas zanger Albert Lee (76)
12 Cheap Trick - I Want You For Christmas gitarist Rick Nielsen (71)
13 Pearl Jam - Don't Believe In Christmas zanger Eddie Vedder (55)
14 The Tractors - Santa Claus Is Coming (In A Boogie Woogie Choo Choo Train)
15 Leon Redbone & Dr. John - Frosty The Snowman
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Non Traditionals)
16 Sjaak Bral - De Boom Staat In De kamer
17 Leonie Meijer - Het Is Kerstmis (Rijk Alleen)
18 Marcel Kapteijn - Ding Dong Days
19 The Non Traditionals - Nailed To The Ground
20 The Non Traditionals - Simon Noman
21 Clean Pete ft. Thijs Boontjes - Onrust en Hoop
22 Thijs Boontjes Dans- & Showorkest - Alleen Deze Kerstmis
23 Waltzburg - Stop The Cavalry
24 The Fleshtones - Champagne Christmas
25 Courteeners - Winter Wonderland
26 The Kinks - Father Christmas
27 Eddie & The Hotrods - It Feels Like Christmas
28 The Pogues ft. Kirsty Maccoll - Fairytale Of New York
Zaterdag 14 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis (911)
terugblik Rotterdam Music Awards met studiogasten Popunie, 3voor12 Rotterdam en Awardwinnaar Wowi
12.00-13.00 uur (interviews Wowi en 3voor12 Rotterdam)
01 Big Country - Look Away
02 Dawn Brothers & Friends ft. Coal Harbour - Let's Be There Together
03 Certain Animals - Strawberry Sunset
04 Lewsberg - Cold Light Of Day
05 Wowi - In Charge
06 Wowi - Kom Dichterbij
07 Iguana Death Cult - Bright Lights
08 Voidcrawler - Burn
13.00-14.00 uur (interviews Popunie en 3voor12 Rotterdam)
09 Lone Wolf - Can't Stop You Anyway
10 De Likt - Ctrl-alt-delikt
11 Eni-less - I'd Love Some
12 Duncan Laurence - Arcade
13 The Kik - Testament 'live'
14 The New Shining - One By One
15 Gold - He Is Not
16 Modji - Tu Cachupa
17 Verena Ward - Nobody Else
Zaterdag 07 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis (910)
o.a. interview Festival Stille Nacht en studiogast Subterranean Street Society
12.00-13.00 (rond 12.25 interview Festival Stille Nacht)
01 Kensington - What Lies Ahead
02 Kirby Brown - Joni
03 I Am Oak - On Trees And Birds And Fire
04 Jasper Steverlinck - Broken
05 Tessa Dixson - Hiding
06 Sam Calver - Don't Tell Me You Love Me
07 Andrew Combs - Foolin'
08 Tom Waits - Downtown Train (70)
09 Damien Rice - I Don't Want To Change You (46)
10 Muse - Mercy drummer Dominic Howard (42)
11 Daryll-Ann - The Movin' Men gitarist Diederik Nomden (44)
12 Son Mieux - Nothing
13.00-14.00 (rond 13.15 interview en livesessie Subterranean Street Society)
13 Waylon - My Heart Don't Break No More
14 Steffen Morrison - Little Bit Longer
15 Hillbilly Moonshiners - Stuck In The Middle
16 Subterranean Street Society 'live'
17 Subterranean Street Society 'live'
18 Subterranean Street Society 'live'
19 Subterranean Street Society 'live'
20 Pink Project - Another Brick In The Wall
21 Kraak en Smaak - Squeeze Me
22 John Lennon - Woman de Ketting (911)
23 Mental As Anything - Live It Up I.M. zanger Greedy Smith, 02-12-19 (63)
Zaterdag 30 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis (909)
o.a. Stichting Popwaarts (Popronde) en bandinterview Destructive Penguins
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Stichting Popwaarts)
01 Beth Hart - Bad Woman Blues
02 Altin Gün - Goca Dunya
03 Latino BM Royale - Salsa Quiero
04 Suzy V - Storm Inside
05 The Vices - Life Grows
06 The Resurrection - New Ways Of Speaking
07 Bony Macaroni - Neighbors
08 Roger Glover - The Mask (74)
09 Billy Idol - Hot In The City (64)
10 The Tambles - Steady Love
11 Mooon - Another State Of Mind
13.00-14.00 (rond 13.15 uur Destructive Penguins)
12 The Rootsriders - Zimbabwe 'live'
13 Destructive Penguins - High On The Low
14 Destructive Penguins - No Pressure
15 Eek-A-Mouse - Modern day Terrorist
16 The Analogues - Here Comes The Sun
17 The Stranglers - Golden Brown 'live'
18 Wedding Present - Make Me Smile
19 We Are Scientists - One In One Out
20 Rolling Stones - Heart Of Stone de Ketting (909)
21 Bear Traa - Stone Cold Woman de Ketting (910)
22 Sutherland Brothers & Quiver - Arms Of Mary I.M. zanger Iain Sutherland, 25-11-19 (71)
Zaterdam 23 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis (908)
o.a. Rotterdam Music Awards en studiogast Cradle FC
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Rotterdam Music Awards)
01 Spirit Of The Wast - And If Venice Is Sinking I.M. zanger John Mann, 20-11-19 (57)
02 The Bullfight - No Thorns, No Roses
03 Underworld ft. Iggy Pop - Get Your Shirt
04 Dawn Brothers & Friends - Let's Be There Together
05 Certain Animals - Strawberry Sunset
06 The New Shining - One By One
07 Fiction Plane - Get Out Of My Face zanger/bassist Joe Sumner (43)
08 Bruce Hornsby & The The Range - The Way It Is 'live' zanger/pianist Bruce Hornsby (65)
09 Alison Mosshart - The Passenger
10 Soft Kill - Trying Not To Die
13.00-14.00 uur (studiogast Cradle FC)
11 Queen - Man On The Prowl
12 Cradle FC - RC07
13 Cradle FC - When Love Is In Your Eyes
14 Cradle FC - Away
15 Knigh Area - Blood On The Risers
16 The Vaccines - Change Of Heart de Ketting (908)
17 Feeder - Shapes And Sounds
18 Young Gun Silver Fox - Mojo Rising
19 White Lies - Tokyo
20 INXS - God's Top Ten
Zaterdag 16 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis (907)
o.a. Popronde Den Haag met interview Suzy V
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Den Haag)
01 Inhaler - It Won't Alweays Be Like This
02 DeWolff - Blood Meridiaan I
03 Golden Earring - Say When
04 The Resurrection - New Ways Of Speaking
05 Electric Company - Mathilda
06 Bony Macaron - Neighbors
07 The Vices - Life Grows
08 Small Town Bandits - You And I
09 The Servant - Cells zanger Dan Black (43)
10 Stone Roses - Love Spreads bassist Gary Mounfield (57)
11 Starcrawler - No More Pennies
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Suzy V)
12 Volbeat - Lola Montez
13 Suzy V - Storm Inside
14 Suzy V - Somebody Just Like You
15 Black Pumas - Colors
16 Roachford - Cuddly Toy
17 Lumineers - Gloria
18 Vampire Weekend - This Life
19 Blind Melon - Change de Ketting (907)
20 The Bullfight - The Supergrinder
21 Les Robots - One Way Ticket To The Moon
22 Disk Space - Runtime Error
Zaterdag 09 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis (906)
o.a. Knapsack Festival, Popronde en Rotterdamse Popweek met bandinterview The Bullfight
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Knapsack Festival)
01 Eline Mann ft. East & Young & Lucky Chames - Paint It Black
02 Indianizer - Sin Cleopatra
03 Sara Kristin - Oceans Within'
04 Pavlove - Savages
05 Feather And The White - Can't Stand The Heat
06 Sister May - Mind Blowing Fugitive
07 Peter & The Neverband - Searchin'
08 The Pretty Things - Dark Days zanger Phil May (75)
09 Certain Animals - Strawberry Sunset
10 The Waterboys - The Whole Of The Moon 'live'
11 The Specials - Ghost Town 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Bullfight)
12 Electric Company - Let's Write Another Plan
13 The Bullfight - Alexander!
14 The Bullfight - Doomsday Prepping
15 Nick cave & The Bad Seeds ft. Kylie Minogue - Where The Wild Roses Grow
16 Bruce Hornsby - The Way It Is
17 Blood Red Shoes - God Complex
18 Lifeless Past - A Safer Place
19 Skapiche! - Twins
20 John Mayer - waiting On The World To Change de Ketting (906)
21 De Dijk - Vroeger Laat
Zaterdag 02 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis (905)
o.a. Rotterdamse Popweek en Popronde Rotterdam met studiogast The Vices
12.00-13.00 uur (rond 12.15 uur interview Popronde Rotterdam)
01 Of Monsters And Men - Little Talks
02 The Koalaz - Paradise Falls
03 Foxlane - Never Realised
04 PYRO - Out Of The River
05 Destructive Penguins - High On The Low
06 Death Cab For Cutie - Northern Lights songwriter/gitarist Chris Walla (44)
07 St. Solaire - Morning Sun
08 The Bullfight - Alexander!
09 Villagers - Summer's Song
10 Green Day - Waiting de Ketting (905)
11 Miss Vincent - My Iron Heart
13.00-14.00 (rond 13.30 uur The Vices 'live')
12 Gumbo Kings - Leave It Alone
13 Bjarke Ramsing - The Doldrums
14 Simon Keats - She's A Girl
15 Indianizer - Hypnosis
16 Feather And The White - Can't Stand The Heat
17 The Arthurs - Into Nothing
18 Cedric Burnside - Please Tell Me Baby
19 The Vices 'live'
20 The Vices 'live'
21 The Vices 'live'
22 Dr Justice & The Smooth Operators - Man vs Machine
23 Little Feat - Let It Roll
Zaterdag 26 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis (904)
o.a. London Calling, Haagse Popweek, London Calling, Popronde, vooruitblik Rotterdamse Popweek en bandinterview The New Shining
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Rotterdamse Popweek)
01 Eut - Bad Sweet Pony
02 The Twilight Sad - VTr
03 Cpunty Line Runner - Wide Eyes
04 The Blue Stones - Be My Fire
05 Son MIeux - Nothing
06 Tim Akkerman - Underestimate
07 Los Piranas - Llanere Soledeno
08 Lucky Peterson - Don't Want Nobody But You
09 10.000 Maniacs - Because The Night
10 Dotan - Home zanger Dotan Harpenau (33)
11 Baludzun - Hey Now zanger Johannes Sigmund (45)
12 Hayley Griffiths Band - Haunted
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The New Shining)
13 The Heavy - Better As One
14 Husky Loops - Everytime I Run
15 The New Shining - Looks Like Rain
16 The New Shining - Here Come The Waves
17 The Vices - Life Grows
18 A Certain Ratio - Won't Stop Loving You
19 Emmett Tinley - Comfort Me
20 George Ezra - Me & You
21 Bear Lake - You're Only Waiting
22 John Mayall - Mail Order Mystics
Zaterdag 19 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis (903)
o.a. Left Of The Dial, Haagse Popweek en vooruitblik Popronde Leiden met bandinterview Merel Sophie
12.00-13.00 uur
01 Sisters Of Mercy - Lucretia My Reflection
02 Do Nothing - Changes
03 The Shuks - Korea
04 Niko - Myself
05 Henk en Melle - We Are All Rockstars
06 Great Communicators - Motion
07 World Party - Ship Of Fools zanger Karl Wallinger (62)
08 The Shirts - Laugh And Walk Away zangeres Annie Golden (68)
09 Fragment - We're Still Here zanger Dave Marriner (69)
10 Mr. Punch - Misplaced Childhood part 1 'live'
11 Psychedelic Furs - Heaven
12 Sioen - Graceland 'live'
13 Divine Comedy - To The Rescue
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Merel Sophie, 13.30 uur Popronde Leiden
en 13.45 uur Haagse Popweek
14 Editors - Sugar
15 Merel Sophie - For The Road
16 Merel Sophie - How Little Do You Know 'live'
17 The Koalaz - Paradise Falls
18 Alison's Fall - Double Six
19 Magic Moon - The Vagabond
20 The Ozark Mountain Daredevils - If You Wanna Get To Heaven I.M. Steve Cash, 14-10-19 (73)
Zaterdag 12 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis (902)
o.a. Popronde, Left Of The Dial en interview Mathilde Santing
12.00-13.00 (rond 12.30 interview Left Of The Dial)
01 Cream - White Room
02 Durand Jones & The Indications - Morning In America
03 Lee Fields & The Expressions - Faithful Man
04 UB40 - Food For Thought 'live'
05 New Order - Blue Monday 'live'
06 One Sentence, Supervisor - Double You Part 1
07 Sleep eaters - Life Of Sin
08 The Damned - In Dulce Decorum zanger David Vanian (63)
09 Sugar - Your Favorite Thing zanger/gitarist Bob Mould (58)
10 Fischer Z - So Long 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Mathilde Santing)
11 Mathilde Santing - Call It By It's Name
12 Mathilde Santing - The Tracks Of My Tears
13 Mathilde Santing - Same Old Story
14 Sofie Winterson - Military Man
15 Inxs- Hear That Sound 'live'
16 Moss - Me Me Me de Ketting (902)
17 The Amazons - End Of Wonder
18 Starsabout - Longing For Home
19 Retropsective - Programmed Fear
20 Cream - Toad I.M. drummer Ginger Baker, 06-10-19 (80)
Zaterdag 05 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis (901)
o.a. vooruitblik Popronde Dordrecht met bandinterview The Vices
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Dordrecht)
01 Simon Keats - She's A Girl
02 Mark Foggo's Skasters - Blue Hotel
03 The Selecter - Frontline
04 Suzy V - Storm Inside
05 Merel Sophie - For The Road
06 The Beatnik - Unavailable
07 Dr. Justice & The Smooth Operators - Man vs Machine
08 Three Little Clouds - Lsdisco
09 Sparks - Metaphor zanger Russell Mael (71)
10 AC/DC - Rock 'n Roll Train zanger Brian Johnson (72)
11 Steve Miller Band - Jet Airliner zanger Steve Miller (76)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Vices)
12 Gumbo Kings - Leave It Alone
13 Ten Years Today - Do Ya
14 The Vices - Life GRows
15 The Vices - So It Goes
16 Dan August - Eyes On The Road
17 Baer Traa - Wheels Rolling
18 Evanescence - Away From Me de Ketting (901)
19 The Gathering - Saturnine
20 Madrugada - This Old House
21 The Flaming Lips - Feedaloodum Beetledot
22 Allah-Las - Raspberry Jam
23 Eddie & The Hot Rods - Do Anything You Wanna Do I.M. zanger Barrie Masters, 02-10-19 (63)
Zaterdag 28 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis (900)
o.a. vooruitblik Popronde Woerden met bandinterview The Beatnik
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Woerden)
01 Bruce Springsteen - Hungry Heart
02 We Were Promised Jetpacks - Moving Clocks Run Slow
03 Silent Runners - Roadkill
04 Baer Traa - Stone Cold Woman
05 Simon Keats - Mr. Nobody
06 Suzy V - Storm Inside
07 Merel Sophie - For The Road
08 10CC - Good Morning Judge 'live' drummer Paul Burgess (69)
09 CSS - Cannonball bassiste Iracema Trevisan (37)
10 Joseph Arthur - In The Sun (48)
11 Mid City - Dead Broke Blues
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Beatnik)
12 Destructive Penguins - High On The Low
13 The Beatnik - Leaving The Liar
14 The Beatnik - You
15 Electric Company - Let's Write Another Plan
16 Cradle - Away 'live' de Ketting (900)
17 Pixies - Ready For Love
18 Skapiche! - Twins
19 Moss - I Apologise (Dear Simon)
20 Pierce Brothers - Back End Roads
21 Grateful Dead - Friend Of The Devil I.M. singer-songwriter Robert Hunter, 23-09-19 (78)
Zaterdag 21 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis (899)
o.a. Finales Grote Prijs van Rotterdam met bandinterview Legendary Orchestra Of Love en Popronde met bandinterview Electric Company
12.00-13.00 (rond uur 12.15 interview Grote Prijs van Rotterdam en 12.30 uur The Legendary Orchestra Of Love)
01 The Cars - You Might Think I.M. zanger/gitarist Ric Ocasek, 15-09-19 (75)
02 Eline Mann - Seize It
03 Jessy Yasmeen - Unchain Me
04 MODJI - Tu Cachupa
05 Legendary Orchestra Of Love - Little Lick Of Paint
06 Legendary Orchestra Of Love - One Jones
07 The Horrors - Still Life zanger Faris Badwan (33)
08 Glasvegas - Geraldine zanger/gitarist James Allan (40)
09 Liam Gallagher - The River (47)
10 Electric Company - Problem (Just For Today)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Electric Company)
11 Pierce Brothers - Back End Roads
12 Simon Keats - She's A Girl
13 Electric Company - Take Me Down
14 Electric Company - She's On Your Back
15 The Vices - Life Grows
16 Talking Heads - Once In A Lifetime 'live'
17 Ian Siegal - Revelator
18 Kim Wilde - Child Come Away de Ketting (899)
19 Joe Jackson - It's Different For Girls
20 The Cars - Drive I.M. gitarist Ric Ocasek, 15-09-19 (75)
Zaterdag 14 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis (898)
o.a. Opperdepop Festival, Baroeg Open Air, Popronde Gouda en Delft met bandinterview Aidan & The Wild
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Popronde Gouda)
01 Muse - Starlight 'live'
02 The Tambles - What If
03 Electric Company - Let's Write Another Plan
04 Wolf & Moon - Getaway
05 The Vices - Life Grows
06 Scotch - Darkness
07 Vive La Fête - Tourterelle
08 Cast - Do That zanger/gitarist John Power (52)
09 Pulp - Common People gitarist Mark Webber (49)
10 Everclear - Santa Monica bassist Craig Montoya (49)
11 A-ha - The Sun Always Shines On TV zanger Morton Harket (60)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Aidan & The Wild en 13.30 uur Popronde Delft)
12 Gumbo Kings - Leave It Alone
13 Aidan & The Wild - Good Enough
14 Aidan & The Wild - Dreamer
15 Simon Keats - She's A Girl
16 Baer Traa - Stone Cold Woman
17 Foxlane - Never Realised
18 Iggy Pop - Real Wild Child de Ketting (898)
19 Young The Giant - My Body
20 Eddie Money - Take Me Home Tonight I.M. 13-09-19 (70)
Zaterdag 31 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis (897)
o.a. CuliNESSE, Oude Haven Zomerfestival en bandinterview Knight Area
12.00-13.00 (rond 12.05 uur interview CuliNESSE en 12.30 uur Oude Haven Zomerfestival)
01 Di-rect - Ricochet
02 Douwe Bob - Shine
03 Wulf - All Things Under The Sun
04 Princeton - Heroes
05 Dr. Meraki - Shopped Out
06 Supermoon - What About It
07 Eline Mann - Seize It
08 Hozier - Take Me To Church
09 Waterboys - Meet Me At The Station ´live´ multi-instrumentalist Anthony Thistlewaite (64)
10 Biffy Clyro - Many Of Horror zanger/gitarist Simon Neil (40)
11 Holy Moly & The Crackers - Gravel Rag
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Knight Area)
12 The Church - Reptile ´live`
13 Knight Area - Dreamworld
14 Knight Area - Blood On The Risers
15 Muse - Starlight ´live´
16 Anemone - Where´d You Go
17 Triggerfinger - Perfect Match
18 KISS - I Was Made For Loving You de Ketting (896)
19 The Doors - You Make Me Real ´live´ de Ketting (897)
20 Neal Casal - Wishing Well I.M. 26-08-19 (50)
Zaterdag 24 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis (896)
o.a. Wild Rooster Festival, Terug Naar Tiengemeten, Reggae Lake Festival, Once In A Blue Moon en vooruitblik CuliNESSE
12.00-13.00 (rond 12.05 uur interview Wild Rooster en 12.30 uur Terug Naar Tiengemeten)
01 Sunfire - Jordan
02 Herman Brock Jr. - Lust For Life
03 Stringcaster - So Inconvenient
04 Mot Wat - Terug Naar Tiengemeten
05 Malford Milligan & The Southern Aces - I'm Glad To Do It
06 Stillmode - Superhero
07 Barrelhouse - Lonely Together
08 Strawl - Jah In Control
09 Ziggy Marley - Love Is My Religion
10 The Spunnyboys - Don't Ring The Bell
13.00-14.00 uur
11 Maurice van Hoek - Tired Of Running
12 Eels - Mr. E's Beautiful Blues
13 The Waterboys - The Whole Of The Moon 'live'
14 Third World - Now That We Found Love
15 Alpha Blondy - Banana
16 The Grand East - What A Man
17 K's Choice - I Will Carry You
18 Di-rect - Devil Don't Care
19 Next Of Kin - Devil Woman
20 Tim Vantol - Till The End
21 R.E.M. - Me, Marlon Brando & I de Ketting (895)
22 Trongate Rum Riots - Sleeping In The Corn
23 Canned Heat - On The Road Again I.M. bassist Larry Wilson, 19-08-19 (77)
Zaterdag 17 Augustus 12.00-16.00 uur Zwaardvis XL (895)
A Campingflight To Lowlands Paradise met sfeerimpressies en bandinterviews
12.00-13.00 uur
01 Nirvana - Smells Like Teen Spirit
02 Tim Knol & The Bluegrass Boogiemen - Crying Shame
03 De Staat - Devil's Blood
04 Frank Turner - Blackout
05 The Good, The Bad & The Queen - Drifters & Trawlers
06 Slaves - The Hunter
07 Fontaines DC - Boys In The Better Land 'live'
08 Ziggy Marley - Rebellion Lies
09 Jungle - Busy Earnin'
10 The Growlers - I'll Be Around
11 Royal Blood - Lights Out
13.00-14.00 (rond 14.30 uur interview Yin Yin)
12 Jimi Hendrix - Hey Joe
13 Dermot Kennedy - Power Of Me
14 The Howl & The Hum - Hall Of Flame
15 My Baby - Uprising
16 Yin Yin - Dion Ysiusk
17 Yin Yin - One Inch Punch
18 Jungle By Night - El Miraglo
19 Johnny Marr - Armatopia
20 The National - Day I Die
21 Yin Yin - Disko Disko
14.00-15.00 uur
22 The Doors - LOve Me Two Times 'live'
23 Paul Kalkbrenner - Part Eight
24 Thomas Azier - Ghostcity
25 Durand Jones & The Indications - Morning In America
26 Tame Impala - The Less I Know The Better
27 Franz Ferdinand - No You Girls 'live'
28 Bear's Den - Lauren Wreath
29 Twenty One Pilots - Guns For Hands
30 The Vaccines - All My Friends Are Falling In Love
31 Olivia Newton John & John Travolta - You're The One That I Want
32 New Order - Blue Monday 'live'
15.00-16.00 (rond 15.30 uur interview Mr. Weazley)
33 Amy Winehouse - Back To Black
34 Pond - Daisy
35 I Don't Know How But They Found Me
36 Dub Inc. - Triste Epoque
37 Mr. Weazley - Landing
38 Mr. Weazley - 5 Minutes
39 Anderson .Paak - Am I Wrong
40 Sir Reg - End Of The Line
41 Sea Girls - Lost
42 Tamino - Habibi
Zaterdag 10 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis (894)
o.a. Rock 'n Ramps Festival en Waterpop met bandinterview Electric Hollers
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Waterpop)
01 Killing Joke - Love Like Blood 'live'
02 Jaya The Cat - Here Comes The Drums
03 Drunken Dolly - Hold On
04 Moncrieff - Ghost
05 AVEC - Waiting For
06 Chackie Jam - Hachi
07 Channel Zero - The Hill
08 PEER - I Don´t Wanna
09 Ten Times A Million - Get It On
10 Toad The Wet Sprocket - All I Want gitarist Todd Nichols (52)
11 Del Amitri - Just Like A Man drummer Mark Price (60)
12 INXS - The Original Sin
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Electric Hollers)
13 Andy Frasco & The U.N.- Waiting Game
14 Electric Hollers - Levee
15 Electric Hollers - Give A Damn
16 Vintage Trouble - Blues Hand Me Down
17 Howard Jones - Hide & Seek
18 Tape Toy- Naive
19 Sofie Winterson - Military Man
20 Ian Astbury - Touch Me de Ketting (894)
21 The Legendary Orchestra Of Love - Nacho Mama
22 The Kinks - Come Dancing I.M. toetsenist Ian Gibbons, 01-08-19 (67)
Zaterdag 03 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis (893)
o.a. Vestingpop en Schollenpop met bandinterview Dirty Frank & The White Russians
12.00-13.00 (rond 12.15 interview Vestingpop)
01 Levellers - Sell Out 'live'
02 Son Mieux - Leads
03 Bourbon Avenue - Big Spender
04 Duncan Laurence - Arcade
05 The Kik - Ik Sta Klaar Voor Jou
06 Luminize - Twilight
07 Tim Akkerman - Underestimate
08 Eut - Bad Sweet Pony
09 Metallica - Until It Sleeps zanger/gitarist James Hetfield (56)
10 Skunk Anansie - Weak zangeres Skin (52)
11 Stray Cats - Runaway Boys bassist Lee Rocker (58)
12 Lizzy V - Little Big Secret
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Dirty Frank & The White Russians)
13 Anemone - Where'd You Go
14 Dirty Frank & The White Russians - That's Life
15 Dirty Frank & The White Russians - Common Man
16 New Dosis Audio - Stone
17 Vandenberg's Moonkings - What Doesn't Kill You
18 Nona - Givin' It All
19 Suburbs - The Sound Of The Sea
20 Lee Fields & The Expressions - Faithful Man
21 Simple Minds - Magic de Ketting (892)
22 KISS - Magic Touch de Ketting (893)
23 The Damned - In Dulce Decorum
Zaterdag 27 Juli 12.00-15.00 uur Zwaardvis (892)
o.a. Rotterdam Reggae Festival, Brielle Blues en interview Eline Mann
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Rotterdam Reggae Festival)
01 Morgan Heritahe - The Awakening
02 Aba Shanti I - The Power Of Jah
03 Barrington Levy - Murderer
04 UB40 - Foof For Thought 'live'
05 Lee Scratch Perry - House Of Angels
06 The Wailers - Could You Be Loved 'live'
07 Alborosie - Kingston Town
08 Queen - A Kind Of Magic de Ketting (891)
09 Wyclef Jean - Another One Bites The Dust
10 Sugar Queen & The Straight Blues Band - By The Law
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Eline Mann en 13.30 uur Brielle Blues)
11 Joe Undercover - Civilized Man
12 Eline Mann - Seize It
13 Eline Mann - Silent Ride
14 Black Cat Biscuit - Parrot Woman
15 Giles Robson Band - Shady Heart
16 Old Chevy - On The Run
17 Julian Sas Band - Sugarcup Boogie
18 Talkin' Blues - Nightlife
14.00-15.00 uur (Festival Non-Stop)
19 The Wailers - Is This Love 'live'
20 UB40 - Johnny Too Bad 'live'
21 Talkin' Blues - The Thrill Is Gone 'live'
22 Detonics - Route 101
23 Alborosie - The Unforgiven
24 The Wailers - Jammin' 'live'
25 Uwe Banton - None A Dem
26 The Rootsriders - So Much Trouble In The World 'live'
27 New Kingston - Key To Life
28 Utah Green - Heading To The Top
29 Detonics - Mr. Barber
30 Hollie Cook - Milk & Honey
31 UB40- Sing Our Own Song 'live'
Zaterdag 20 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis (891)
o.a. Zwarte Cross, Westerpop en bandinterview Hollow Men
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Westerpop)
01 Linkin Park - In The End
02 Bökkers - Svetlana
03 White Lies - Tokyo
04 The Arthurs - Into Nothing
05 Indian Askin - For You
06 Blödmör - Klosettio
07 Son Mieux - Hiding
08 Wild Romance - You
09 Dandy Warhols - Bohemian Like You zanger Courtney Taylor-Taylor (52)
10 Santana - She's Not There gitarist Carlos Santana (72)
11 Wolfmother - Victorious zanger Andrew Stockdale (43)
12 Everlast - What It's Like
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Hollow Men)
13 Blaudzun - Hey Now
14 Claw Boys Claw - Rosie 'live'
15 Lester Blackfield - Take em Down 'live'
16 Hollow Men - Lost
17 Ten Times A Million - Silhouettes
18 DeWolff - Tombstone Child 'live'
19 Jaya The Cat - Closing Time
20 General Jabbah - Blazin' Mo Fiyah
21 The Roots - Criminal de Ketting (889)
22 Tom Petty & The Heartbreakers - The Criminal Kind de Ketting (890)
23 The Wailers - Is This Love 'live'
Zaterdag 13 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis (890)
o.a. Big Rivers Festival, Where We've Met, Rastaplas, Werfpop en North Sea Jazz
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Big Rivers en 12.30 uur Where We've Met)
01 Captain Gumbo - Allons A Lafayette
02 Tim Akkerman - The River 'live'
03 Joost Wander - Net Zo Gek
04 The Kik - Testament 'live'
05 Mooneye - Thinking About Leaving
06 Daniel Cane - Hold On
07 Splendid - Gotta Know
08 Anemone - Where'd You Go
09 T-99 - Try It
10 Scotch - Lion's Riot
11 Uwe Banton - None A Dem
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Rastaplas en 13.30 uur Werfpop)
12 New Kingston - Key To Life
13 Mellow Mood - Sound Of War
14 Utan Green - Heading To The Top
15 Postmen - Crisis
16 Hollie Cook - Milk & Honey
17 Zuco 103 - Peregrino
18 Zeal & Ardor - Devil Is Fine
19 Therapy? - Die Laughing
20 Danny Vera - Rollercoaster
21 Marc Broussard - Emily
22 The Rootsriders - So Much Trouble In The World 'live'
Zaterdag 29 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (889)
o.a. Parkpop, Metropolis en Bluesfestival Gouda
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Parkpop)
01 Gruppo Sportivo - Hey Gir
02 Hooverphonic - Romantic
03 My Baby - Electrified
04 Di-rect - Devil Don´t Care
05 Navarone - Lonely Nights
06 Triggerfinger - The Perfect Match
07 Tears For Fears - Falling Down
08 Cypress Hill - Insane In The Brain
09 Skunk Anansie - Weak
10 Judy Blank - Mary Jane
11 Blackbird - Lost In The Middle
12 Jett Rebel - Get Your Rock ´n Roll On
13 Orange Grove - White Daisy
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Metropolis en 13.45 uur Bluesfestival Gouda)
14 Nile Rodgers & Chic - Le Freak ´live´
15 MT. Joy - Bigfoot
16 Underground System - Go
17 The Slow Readers Club - You Openend Up My Heart
18 The Murder Capital - Feeling Fades
19 Bruut! - Lopez
20 Barrelhouse - Lonely Together
21 Paardekooper - Broken Heart For Sale
22 Livin´ Blues Xperience - The Best Thing I Can Do
23 All Them Witches - Diamond
Zaterdag 22 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (888)
o.a. Rotterdam Bluegrass Festival en de Parade Rotterdam met bandinterview Supermoon
Zaterdag 15 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (887)
o.a. Wantijpop, Lansingerland Live, Schippop en vooruitblik Rotterdam Bluegrass Festival
Zaterdag 08 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (886)
o.a. 50e editie Pinkpop met interview Nana Adjoa, vooruitblik Lansingerland Live en interview Fokko
Zaterdag 01 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (885)
o.a. Best Kept Secret, Kaderock, vooruitblik 50e editie Pinkpop en bandinterview Black Operator
12.00-13.00 uur
01 Primal Scream - Rocks
02 The Eagles - Hotel California 'live'
03 The Dawn Brothers - She Turns My Radio On
04 Bazzookas - Dansen
05 De Raggende Manne - Naar Vore
06 Interpol - Obstacle 1 'live'
07 White Lies - Farewell To The Fairground
08 Di-rect - Devil Don't Care
09 Rolling Stones - Undercover Of The Night gitarist Ron Wood (72) & drummer Charlie Watts (78)
10 Tom Robinson - 2 4 6 8 Motorway (69)
11 The Cure - Why Can't I Be You bassist Simon Gallup (59)
12 Alanis Morissette - That I Would Be Good 'live' (45)
13 Elbow - Kindling (Fickle Flame)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Black Operator)
14 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live'
15 Black Operator - Marita
16 Black Operator - Hungry For Love
17 Indian Askin - Answer
18 The Pretenders - Back On The Chain Gang
19 Blood Red Shoes - God Complex
20 Big Country - In A Big Country 'live' de Ketting (885)
21 Blur - Country House de Ketting (886)
22 Hercules And Love Affiar - Blind
Zaterdag 25 Mei 12.00-14.00 uur Zwaardvis (884)
o.a. London Calling, Buttonpop en Sniester Festival met bandinterview Starfish
12.00-13.00 uur
01 The Heavy - No Time
02 Stonefield - Far From Earth
03 Rosborough - Fall To Earth
04 The Yawpers - Reunion
05 Sons - Lonely Boy
06 Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen - Crying Shame
07 Daddy Long Legs - Mornin' Noon & Nite
08 The Grand East - What A Man
09 The Jam - A Town Called Malice zanger Paul Weller (61)
10 Ocean Colour Scene - The Riverboat Song zanger/gitarist Simon Fowler (54)
11 Talking Heads - Once In A Lifetime 'live'
12 The Doors - You Make Me Real 'live'
13 Pearl Jam - Just Breathe 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Starfish)
14 Nick Cave & The Bad Seeds - Bring It On
15 Starfish - Another View
16 Starfish - Dangerzone
17 Mozes & The Firstborn - Blow Up
18 Pottery - Hank Williams
19 Black Rebel Motorcycle Club - Spook
20 Alice In Chains - Never Fade
21 Lifehouse - Sky Is Falling de Ketting (883)
22 Lifehouse - Falling In de Ketting (884)
23 The Rootsriders - So Much Trouble In The World 'live'
Zaterdag 18 Mei 12.00-14.00 uur Zwaardvis (883)
o.a. vooruitblik Sniester Festival, London Calling en bandinterview Son Mieux
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Sniester Festival)
01 Soundgarden - Spoonman I.M. zanger Chris Cornell, 18-05-17 (52)
02 Cock Robin - When Your Heart Is Weak 'live'
03 Finn Andrews - The Leavers Dance
04 Cordon Rouge - Smile Like You Mean It
05 Donna Blue - Arlenes
06 Starfish - Another View
07 Splendid - Gotta Know
08 Jack Johnson - You And Your Heart (44)
09 Enigma - Sadness producer Michael Cretu (62) en zangeres Sandra Lauer (57)
10 Mankes - I'll Never Be Yours
11 JD Meatyard - Some People
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Son Mieux en 13.30 uur interview Buttonpop)
12 The Yawpers - Child Of Mercy
13 Son Mieux - Old Love
14 Son Mieux - Leads
15 The Doors - Love Me Two Times 'live'
16 The Rootsriders - So Much Trouble In The World 'live'
17 Pearl Jam - Given To Fly 'live'
18 Foals - Mountain At My Gates
19 The Empty Horse - Crystal Eyes
20 Joy Division - Atmosphere I.M. zanger Ian Curtis. 18-05-80 (23)
Zaterdag 11 Mei 12.00-14.00 uur Zwaardvis (882)
o.a. vooruitblik Pop op de Kaap en bandinterview Semistereo
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Semistereo)
01 The Rootsriders - Zimbabwe ´live´
02 The Dawn Brothers - She Turns My Radio On
03 Confidence Man - Catch My Breath
04 Faces On TV - Suspicious
05 Bony King Of Nowhere - Every Road
06 Semistereo - A Tale Of Ravenous Longing
07 Semistereo - Leap Into Flames
08 Deus - Constant Now
09 The Twilight Singers - On The Corner zanger Greg Dulli (54)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Pop op de Kaap)
10 The Slow Readers Club - You Opened Up My Heart
11 Kuzko - Back At It Again With The White Vans
12 The Beatnik - Leaving The Liar
13 Roaming Lands - The Elected
14 Dr. Meraki - Shopped Out
15 Dead Can Dance - Rakim ´live´
16 Manfred Mann´s Earth Band - Davy´s On The Road Again ´live´
17 Journey - Wheel In The Sky de Ketting (882)
18 Chameleon Vox - Dali´s Picture
19 Folk Road Show - Something In The Water
20 Bob Marley & The Wailers - Stir It Up ´live´ I.M. 11-05-81 (36)
Zaterdag 04 Mei 12.00-14.00 uur Zwaardvis (881)
o.a. Bevrijdingsfestivals, Festival Aangeschoten Wild en bandinterview Wolf & Moon
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Festival Aangeschoten Wild)
01 Silver Pockets Full - Pickup Truck
02 Thaiti - Habana
03 Morado - A Ginger Tale
04 Kita Menari - Shooting For Stars
05 Nieuwegrond - Cocktails
06 Drunken Dolly - Hold On
07 Magic Moon - Strangers
08 The Ten Bells - Moves (On A Wet Floor)
09 Tears Fir Fears ft. Oleta Adams - Woman In Chains zangeres Oleta Adams (66)
10 New Radicals - You Get What You Give zanger Gregg Alexander (49)
11 Shireen - So Human Of You
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Wolf & Moon)
12 Blaudzun - Hey Now
13 Wolf & Moon - Getaway
14 Wolf & Moon - Before
15 Di-rect - Devil Don't Care
16 Eut - I Want To Break To Free
17 Anemone - Where'd You Go
18 Los Paja Brava - Naiden
19 Foo Fighters - Wheels de Ketting (881)
20 Yip Roc - Alligator Wet Dreams
21 Level 42 - It's Over gitarist Rowland 'Boon' Gould, 30-04-19 (64)
Zaterdag 27 April 12.00-14.00 uur Zwaardvis (880)
o.a. Koningsdagfestivals en AntonRock met studiogast Junkie & The Halo
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview AntonRock)
01 Son Mieux - Hiding
02 Van Common - Ghost
03 Moon Tapes - Desire
04 Ramones - Blitzkrieg Bop
05 The Frontiers - Barrier Breached
06 The Empty Horse - Za-Hell
07 I Wannabee & The Wannabees - Junkfood
08 T-Rex - Hot Love
09 Fall Out Boy - Church zanger/gitarist Patrick Stump (35)
10 B-52's - Love Shack zangeres Kate Pierson (71)
11 De Skaggerz - Langzaamaandag
12 Spitfire - Get Out
13.00-14.00 uur (studiogast Junkie and the Halo)
13 The Hazzah - I'm Your Man
14 Junkie and the Halo - Fall
15 Junkie and the Halo - Spring
16 Junkie and the Halo - Warmer In Winter
17 Electric Hollers - Give A Damn
18 Son de Aqui - De Aqui Son
19 Los Paja Brava - Quien Sera
20 The Mission - Butterfly On A Wheel 'live' de Ketting (880)
21 The Sound - Winning
22 Thijs Boontjes Dans- & Showorkest - Dansen Met Jou
Zaterdag 20 April 12.00-14.00 uur Zwaardvis (879)
o.a. Motel Mozaique en Paasfestivals
12.00-13.00 uur
01 White Lies - Death
02 Within' Temptation - Memories 'live'
03 Tim Akkerman sings The Boss - The River 'live'
04 Voltage plays Tom Petty - I Won't Back Dawn
05 Claw Boys Claw - Where You Lay Your Head
06 Mercy John - Bullets For Sale
07 Bear Valour - Shed My Skin
08 The Dandelion - Incognito
09 Altin Gün - Goca Dunya
10 Winne - Brand New Day (41)
11 De Jeugd van Tegenwoordig - Sterrenstof
12 Dropkick Murphys - Rose Tattoo
13 Drunken Dolly - Hold On
13.00-14.00 uur
14 Fontaines DC - Boys In The Better Land
15 Son Mieux - Old Love
16 Novastar - Holly
17 Ten Times A Million - Get It On
18 Money & The Man - Just Like The Sun
19 DeWolff - Love Dimension 'live'
20 Crazy Town - Butterfly de Ketting (879)
21 Indian Askin - Answer
22 Jeangu Macrooy - Shake Up This Place
23 Blood Red Shoes - God Complex
24 The Homesick - Gucci Gucci
25 Les Reed Orchestra - Man Of Action I.M. componist Les Reed, 15-04-19 (83)
26 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
Zaterdag 13 April 12.00-14.00 uur Zwaardvis (878)
o.a. Record Store day met interview Tim Akkerman en vooruitblik Motel Mozaique
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Motel Mozaique)
01 Brad - Secret Girl
02 The Magic Numbers - Ride Against The Wind
03 The Long Ryders - Walls
04 Ward - Nobody Else
05 Jungle By Night - Hannoman
06 Anemone - Best Friend
07 Get Well Soon - It's Love
08 Staind - How About You zanger Aaron Lewis (47)
09 Blondie - Atomic toetsenist en songwriter Jimmy Destri (65)
10 Black Crowes - Remedy gitarist Marc Ford (53)
11 White Lies - Tokyo
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Tim Akkerman)
12 Jaya The Cat - Amsterdam
13 Tim Akkerman - Underestimate
14 Tim Akkerman - Dance Tonight
15 Moon Tapes - Desire
16 Goodnight Moonlight - Bedroom
17 The Visual - Under My Skin
18 Bourbon Avenue - Fighting With My Thoughts
19 Him - Wings Of A Butterfly
20 Certain Animals - Midnight Shaker
21 Pigeonhed - Fire's Coming Down
22 Brad - The Day Brings I.M. singer-songwriter Shawn Smith, 03-04-19 (53)
Zaterdag 06 April 12.00-14.00 uur Zwaardvis (877)
o.a. Harlequin Fest, Faastival en interview Judy Blank
12.00-13.00 uur
01 The Specials - Enjoy Yourself 'live'
02 Alice In Chains - Would
03 Nirvana - In Bloom
04 Kid Harlequin - We Used To Be
05 Venhill - Chemical
06 Anemone - Where'd You Go
07 The Redstone Circus - Ladies & Gents
08 Pixies - Here Comes Your Man zanger/gitarist Frank Black (54)
09 Accept - Balls To The Wall zanger Udo Dirkschneider (67)
10 UB40 - Food For Thought 'live'
11 Alpha Blondy - Wish You Were Here 'live'
12 Tim Akkerman - Underestimate
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Judy Blank)
13 Joe Jackson - Fabulously Absolute
14 Marike Jager - Wasted
15 Judy Blank - Tiger Eye Stone
16 Judy Blank - Mary Jane
17 The Visual - Under My Skin
18 Van Common - Ghost
19 Di-rect - Devil Don't Care
20 Great Communicators - Motion
21 Blackberry Smoke - Free On A Wing de Ketting (877)
22 Danny McCaslin - What About The Money
23 Beans On Toast - I'm Home When You Hold Me
Zaterdag 30 Maart 12.00-14.00 uur Zwaardvis (876)
o.a. bandinterview Komraus (UK) en Popradar Winterfest
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Komraus)
01 The Beat - Mirror In The Bathroom I.M. zanger Ranking Roger, 26-03-19 (56)
02 Certain Animals - Roses
03 The Grand East - What A man
04 The Rootsriders - No Money
05 Eek-A-Mouse - Modern Day Terrorist
06 Komraus - If I Am Dreaming
07 Komraus - Gas
08 Bear's Dean - Laurel Wreath
09 BAP - Kristallnaach zanger Wolfgang Niedecken (68)
10 Eric Clapton - Forever Man (74)
11 The Kik - Geen Rooie Cent
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Winterfest)
12 The Redstone Circus - Strange
13 The Hazzah - I'm Your Man
14 The Peptones - Can't Win
15 Magic Moon - Strangers
16 Suburbs - Paralyzed
17 The Specials - Ghosttown
18 Joe Jackson - It's Different For Girls
19 Augustines - Now You Are Free de Ketting (876)
20 Son Mieux - Leads
21 Her's - Harvey I.M. zanger/gitarist Stephen Fitzpatrick (24) en bassist Audun Laading (25), 27-03-19
22 The Walker Brothers - No Regrets I.M. zanger/bassist Scott Walker, 22-03-19 (76)
Zaterdag 23 Maart 12.00-14.00 uur Zwaardvis (875)
o.a. studiogast The Redstone Circus
12.00-13.00 uur
01 Dick Dale - Nitro I.M. 16-03-19 (81)
02 Big Country - All Lay Down
03 Black Box Revelation - War Horse
04 Amy MacDonald - Woman Of The World
05 Florence + The Machine - Moderation
06 KT Tunstall - The Healer
07 Sven Hammond - The Usual Suspect 'live'
08 Flabium - Nightlife
09 The Cars - You Might Think zanger Ric Osasek (70)
10 Starsailor - Poor Misguided Fool bassist James Stelfox (43)
11 Blur - Parklife zanger Damon Albarn (51)
12 Marutyri - EC Sun
13.00-14.00 uur (studiogast The Red Stone Circus)
13 Young Gods - Skin Flowers
14 Barns Courtney - 99
15 The Kooks - No Pressure
15 The Red Stone Circus - Strange 'live in de studio'
16 The Red Stone Circus - My Only Heart 'live in de studio'
17 The Red Stone Circus - Under The Surface 'live in de studio'
18 The Red Stone Circus - Girls
19 Skinny Lister - Rattle & Roar
20 Nick Waterhouse - Song For Winners
21 Anny! - Here And Now de Ketting (875)
22 Broken Brass Ensemble - Wild Man Blues
Zaterdag 16 Maart 12.00-14.00 uur Zwaardvis (874)
o.a. bandinterviews Blind Surfer en Dakota
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Blind Surfer)
01 Vintage Trouble - Pelvis Pusher
02 The Cosmic Carnival - Don't Let Me Down Again
03 Steve Mason - Walking Away From Love
04 Nick Parker - Down With The Yoof
05 Drunken Dolly - Hold On
06 Blind Surfer - Up On The Hill
07 Teitur - Rock 'n Roll Band
08 Kent - Things She Said zanger Joakim Berg (49)
09 Travis - Radio Song gitarist Andy Dunlop (47)
10 Heart - Alone zangeres Nancy Wilson (65)
11 Mike Shinoda - Prove You Wrong
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Dakota)
12 White Lies - Farewell To The Fairground
13 Dakota - Icon
14 Dakota - Four Leaf Clover
15 Komodo - Bengali Crown
16 The Hazzah - Spend It All
17 Skylake - Haste
18 Collapse - Closer To The End
19 Weezer - The World Has Turned And Left Me Here de Ketting (874)
20 Dodgy - Staying Out For The Summer
21 Panic! At the Disco - Bohemian Rhapsody 'live'
Zaterdag 09 Maart 12.00-14.00 uur Zwaardvis (873)
o.a. Big Rivers Indoor en bandinterviews The Legendary Orchestra Of Love en The Maureens
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview The Legendary Orchestra Of Love)
01 The Cosmic Carnival - Oh Well
02 Kita Menari - Feel It All
03 Sheila And The Kit - Time Again
04 Broken Brass Ensemble - Hard Candy
05 The Legendary Orchestra Of Love - Scarecrow
06 The Legendary Orchestra Of Love - Daddy Please Do
07 The Redstone Circus - Under The Surface
08 Manfred Mann's Earth Band - Blinded By The Light zanger/gitarist Chris Thompson (72)
09 ABC - All Of My Heart zanger Martin Fry (61)
10 The Hollies - The Day That Curly Billy Shot Down Crazy SamGhee
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Maureens)
11 Iron Maiden - Can I Play With Madness
12 The Maureens - Mary
13 The Maureens - can't Stop
14 Mercy John - Bullets For Sale
15 Silver Pockets Full - Pickup Truck
16 Twenty One Pilots - Guns For Hands
17 Dave Matthews Band - She
18 DJ Shadow - Midnight In A Perfect World de Ketting (873)
19 Basdtille - Good Grief
20 The Prodigy - Breathe I.M. zanger Keith Flint, 04-03-19 (49)
Zaterdag 02 Maart 12.00-14.00 uur Zwaardvis (872)
o.a. bandinterview The Tightropes
12.00-13.00 uur
01 The Cure - The Lovecats I.M. drummer Andy Anderson, 26-02-19 (68)
02 Placebo - Life's What You Make It
03 Talk Talk - Living In Another World 'live'
04 Brendan Perry - Utopia
05 Tamino - Tummy
06 Di-rect - Devil Don't Care
07 Mozes & The Firstborn - Blow Up
08 Coldplay - White Shadows zanger Chris Martin (42)
09 The Kooks - How D'You Like That zanger/gitarist Luke Pritchard (34)
10 Pink Project - Run Like Hell 'live'
11 Glen Hansard - Roll On Slow
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Tightropes)
12 Tentempies - Besos Del Ritmo
13 Navarone - Lonely Nights
14 The Tightropes - 18th Birthday
15 The Tightropes - Babies
16 The Redstone Circus - Strange
17 Eric Clapton - After Midnight de Ketting (872)
18 Def Americans - Wanted Man
19 Gallowstreet - Dolerean Cowboy
20 The Mauskovic Dance Band - The Opposite
21 Cassia - Small Spaces
22 Talk Talk - It's My Life 'live' I.M. zanger/gitarist Mark Hollis, 25-02-19 (64)
Zaterdag 23 Februari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (871)
o.a. Blues Festival Delft en interview Lizzy V
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Blues Festival Delft)
01 Earth & Fire - Memories I.M. toetsenist Gerard Koerts, 20-02-19 (71)
02 Moss - Bored To Death
03 Johan - Together Now
04 Ralph de Jong - Boy Boy Boy
05 The Juke Joints - What In The World
06 Barrelhouse - Lonely Together
07 Slapback Johnny - Hit Me Up
08 Howard Jones - Hide & Seek (64)
09 Japan - Adolescent Sex zanger David Sylvian (61)
10 Def Americans - Wanted Man
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Lizzy V)
11 The Tightropes - Babies
12 Lizzy V - Out Of Time
13 Lizzy V - Little Big Secret
14 Blackbird - Lost In The Middle
15 Daniel Cane - Dark Water
16 The Smithereens - Blues Before And After de Ketting (871)
17 Slash ft. Myles Kennedy - Boulevard Of Broken Hearts
18 Brendan Perry - Wintersun
19 Madrugada - This Old House
20 Tamino - Habibi
Zaterdag 16 Februari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (870)
o.a. Stukafest met interviews Ward en Fokko
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Fokko)
01 The Vaccines - All My Friends Are Falling In Love
02 Aidan & The Wild - Up From The Ashes
03 Son Mieux - Everyday
04 Bennie Sings - Passionfruit
05 Fokko - Hoofdpijn
06 Fokko & Aafke Romeijn - Goeroe
07 SYML - Clean Eyes
08 Green Day - When September Ends zanger Billie Joe Armstrong (47)
09 Anneke van Giersbergen - Shooting For The Stars
10 De Staat - Mona Lisa
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Ward)
11 The 1975 - It's Not Living
12 Yungblud - Loner
13 Ward - Nobody Else
14 Ward - Cigarettes On My Tongue
15 Tim Knol - Silverman
16 Pip Blom - I Think I'm In Love
17 Moon Moon Moon - Double Weird
18 Randy Newman & Paul Simon - The Blues de Ketting (870)
19 Arcade Fire - We Used To Wait
20 Spinvis - Kom Terug
Zaterdag 09 Februari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (869)
o.a. Grauzone Festival en Stukafest met bandinterview Subterranean Street Society
12.00-13.00 uur
01 P.I.L. - Rise
02 Lee Ranaldo - Waiting On A Dream
03 THe Blinders - Brave New World
04 The Tempers - Further
05 Pink Turns Blue - Walking On Both Sides
06 The Murlocs - Happy Face
07 Di-rect - Ricochet
08 Franky Goes To Hollywood - Welcome To The Pleasurdome zanger Holly Johnson (59)
09 The Beautiful South - Perfect 10 gitarist Dave Rotheray (56)
10 Graham Gouldman - Chestnut
11 Steve Forbert - That'd Be Alright
12 Bony King Of Nowhere - Every Road
13 Steve Mason - Walking Away From Love
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Subterranean Street Society)
14 Brian Fallon - If Your Prayer's Don't Get To Heaven
15 Subterranean Street Society - Before History Repeats
16 Subterranean Street Society - Golden Lady
17 Aidan & The Wild - Good Enough
18 Feeder - High de Ketting (868)
19 Black Crowes - High Head Blues 'live' de Ketting (869)
20 The Paper Kites - Give Me Your Fire, Give Me Your Rain
21 China Crisis - King In A Catholic Style 'live'
22 Peter Posa & The Blues Jam - Rooster's Blues I.M. gitarist Peter Posa, 03-03-19 (77)
Zaterdag 02 Februari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (868)
o.a. vooruitblik Stukafest en bandinterview Spitfire
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Stukafest)
01 Tentempies - Besos Del Ritmo
02 Nathaniel Rateliff & The Night Sweats - I Need Never Get Old
03 The Fortunate Sons - I Put A Spell On You 'live'
04 Subterranean Street Society - Nothing Beats A Lover
05 Mercy John - Better To Be Safe
06 Noon moon Moon - What The?
07 Bruut! - Lopez
08 Graham Nash - This Path Tonight (77)
09 Thirteen Senses - Thru The Glass zanger/gitarist Will South (36)
10 Selma Peelen - I Am A Tree (37)
11 Jett Rebel - Send Me A Postcard
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Spitfire)
12 Razorlight - Olympus Sleeping
13 Triggerfinger - The Perfect Match
14 Spitfire - The Train
15 Jason Waterfalls - Oceans
16 Spitfire - Get Out
17 The Killers - The Rising Tide de Ketting (866)
18 Blondie - The Tide Is High de Ketting (867)
19 Liam Gallagher - I've All I Need
20 Death Cab For Cutie - Good Help (Is So Hard To Find)
21 Blue October - I Hope You're Happy
22 James Ingram & Michael McDonald - Yah Mo Be There I.M. James Ingram, 29-01-19 (66)
Zaterdag 26 Januari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (867)
o.a. terugblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Jason Waterfalls
12.00-13.00 uur
01 The Sore Losers - Nightcrawler
02 Ronnie Flex - Spook
03 Maurice van Hoek - Tired Of Running
04 Rews - Shine
05 The Slow Readers Club - Lunatic
06 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - You Worry Me
07 K's Choice - Echo Mountain
08 The Pheromones - Stronger
09 Dandy Warhols - We Used To Be Friends
10 Therapy? - Die Laughing
11 VandenBerg - Burning Heart zanger Bert Heerink (66)
12 Van Halen - Little Dreamer gitarist en songwriter Eddie van Halen (64)
13 Jodymoon - A Love Brand New
14 The Kik - Ik Sta Klaar Voor Jou
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Jason Waterfalls)
15 De Heideroosjes - Time Is Ticking Away
16 Jason waterfalls - New Reality
17 Jason waterfalls - Pick Up The Pieces
18 Silverfaces - Even The LOrd
19 Bruce Springsteen - The Rising de Ketting (865)
20 Patti Smith - Because The Night
21 Wargirl - Poison
22 Massive Attack - Inertia Creeps
23 The Cosmic Carnival - Tusk
24 The Sensational Alex Harvey Band - Midnight Moses I.M. drummer Ted McKenna, 19-01-19 (68)
Zaterdag 19 Januari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (866)
o.a. Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Ten Times A Million
12.00-13.00 uur
01 Thomas Azier - Ghostcity
02 Meadowlake - Dead Man On The Payroll
03 The Dawn Brothers - Sweet Love
04 Kovacs - Black Spider
05 Blackbird - Moonshine Hotel
06 Donna Blue - 1 2 3
07 Ronde - Headlights
08 Judy Blank - Mary Jane
09 The Motels - Suddenly Last Summer zangeres Martha Davis (68)
10 Ugly Kid Joe - Everything About You zanger William Crane (51)
11 Marcy Playground - Up & Down zanger John Wozniak (48)
12 America - The Border zanger/gitarist Dewey Bunnel (67)
13 The Visual - Under My Skin
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Ten Times A Million)
14 Inge van Calkar - Imaginary
15 DeWolff - Big Talk
16 Ten Times A Million - When The Lights Go Out
17 Ten Times A Million - Silhouettes
18 Son Mieux - Hiding
19 Lewsberg - Terrible
20 The Grand East - Water de Ketting (863)
21 Alter Bridge - Water''s Rising de Ketting (864)
22 Jeangu Macrooy - Dance With Me
23 Kita Menari - Pretty Sure
24 Willie Murphy - TV Mama I.M. 13-01-19 (75)
Zaterdag 12 Januari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (865)
o.a. vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterviews Meadowlake en Donna Blue
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Meadowlake)
01 The Slow Readers Club - You Opened Up My Heart
02 The Cosmic Carnival - Tusk
03 The Grand East - What A man
04 Whispering Sons - Alone
05 Meadowlake - No Tomorrow
06 Meadowlake - Dead Man On The Payroll
07 The Holy - The Land Before
08 Rage Against The Machine - Bulls On Parade frontman Zack de La Rocha (49)
09 Ten Times A Million - Silhouettes
10 Snow Patrol - Empress
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Donna Blue)
11 Fontaines DC - Chequeless Reckless
12 Eut - Bad Sweet Pony
13 Donna Blue - Sunset Blvd
14 Ferris & Sylvester - London's Blues
15 Donna Blue - 1 2 3
16 Whenyoung - Dreams
17 Grapefruit - Deep Water de Ketting (862)
18 Albin Lee Maldau - The Weight Is Gone
19 Cassia - Come & Talk
20 La Fraicheur - The Movements
21 Kawala - Do It Like You Do
22 Haerts - The Way
23 Andy Burrows ft. Tom Smith - Watch Me Fall Apart
Zaterdag 05 Januari 10.00-14.00 uur Zwaardvis (864)
Terugblik 2018 (in Memoriam, een muzikaal eerbetoon aan de overleden artiesten 2018)
10.00-11.00 uur
01 Aretha Franklin - Think
02 The Cramps - Human Fly
03 The Ventures - Walk Don't Run
04 Fleetwood Mac - Oh Well
05 Moddy Blues - Nights In White Satin
06 Jefferson Airplane - White Rabbitt
07 Chas & dave - Rabbit
08 Shocking Blue - Love Buzz
09 Bintangs - Ridin' On The L&N
10 Q65 - The Life I Live
11 The Crystals - The He Kissed Me
12 Honeycombs - Have I The Right
13 Bay City Rollers - I Only Wanna Be With You
14 Spooky Tooth - That was Only Yesterday
15 Edwin Hawkins Singers - To My Fathers House
11.00-12.00 uur
16 The Blues Brothers - Everybody Needs Somebody To Love
17 France Gall - Ella Elle L'a
18 The Staple Singers - Slippery People
19 Hugh Masekela - No Woman No Cry
20 Third World - Now That We Found Love
21 Dr. Hook - Baby Makes Her Blue Jeans Talk
22 The Special Aka - Free Nelson Mandela
23 The Overtones - Sweet Soul Music
24 Aretha Franklin - Respect
25 Denise LaSalle - Love Reputation
26 Charles Aznavour - Yesterday When I Was Young
27 Eddy & The 7th Son - Menjo's Blues
28 Showaddywaddy - Under The Moon Of Love
29 Conway Savage - Storms Of Life
12.00-13.00 uur
30 Motorhead - Ace Of Spades
31 The Cranberries - Go Your Own Way
32 The Kinks - Lola 'live'
33 The Fall - Shiftwork
34 Foghat - I Heard It Throgh The Grapevine
35 Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama
36 Otis Rush - I Got The Blues
37 Roy Hargrove - Strassbourg/St. Denis
38 Neville Brothers - Yellow Moon
39 Aretha Franklin & George Michael - I Knew You Were Waiting
40 The Real Thing - You To Me Are Everything
41 Tony Joe White - (You're Gonna Look) Good In Blues
13.00-14.00 uur
42 Buzzcocks - Ever Fallen In Love
43 E.L.O. - Livin Thing
44 Pacific, Gas & Electric - Are You Ready
45 Frightened Rabbit - Get Out
46 Social Distortion - Highway 101
47 Amazing Snakeheads - Here It Comes Again
48 Chris Isaak - Blue Hotel
49 Deerhunter - Memory Boy
50 Walk Off The Earth - Fifth Avenue
51 Aretha Franklin - Rolling In The Deep de Ketting (861)
52 Avicii - Hey Brother
53 Feis & Winne - Superman
54 Montserrat caballé & Freddie Mercury - Barcelona
55 The Temptations - Papa Was A Rolling Stone
Eindejaarsuitzending met interviews CuliNESSE, Theater Swanla, CAPSLOC
12.00-13.00 (rond 12.30 interview CuliNESSE)
01 Slow Readers Club - You Opened Up My Heart
02 Ronnie Flex - Spook
03 Meadowlake - I Won't Let You Down
04 Subterranean Street Society - Nothing Beats A Lover
05 Spitfire - Get Out
06 Douwe Bob - Shine
07 Di-rect - Devil Don't Care
08 Anouk - Million Dollar
09 Krezip - How Would You Feel
10 Son Mieux - Nothing
11 Tim Akkerman & The Ivy League - Underrestimate
13.00-14.00 (rond 13.30 uur interview Theater Swanla)
12 Fontanes DC - Boys In The Better Land
13 The New Shining - One By One
14 Black Operator - Back On The Road
15 Yin Yin - One Inch Punch
16 Mr. Weazley - Landing
17 The Fureys - Belfast Mill
18 Elton John - Rocket Man
19 Deep Purple - Woman From Tokyo de Ketting (912)
20 White Lies - Tokyo de Ketting (913)
21 The Vaccines - All My Friends Are Falling In Love
14.00-15.00 (rond 14.30 uur interview CAPSLOC)
22 Inhaler - It Won't Always Be Like This
23 The Wailers - Could You Be Loved 'live'
24 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live'
25 Starfish - Another View
26 Wowi - In Charge
27 The Bullfight - Supergrinder
28 Rapalje - Scotlan's Story
29 Robert-Jan Stips - How The West Got Lost
30 Knight Area - Blood On The Risers
31 Junkie & The Halo - Fall
15.00-16.00 (rond 15.30 uur interview winnaars Popquiz CAPSLOC)
32 Electric Company - Let's Write Another Plan
33 Suzy V - Storm Inside
34 Merel Sophie - For The Road
35 Simon Keats - She's A Girl
36 The Resurrection - New Ways Of Speaking
37 Foxlane - Never Realised
38 PYRO - Out Of The River
39 The Vices - Life Grows
40 Gumbo Kings - Leave It Alone
41 The Koalaz - Paradise Falls
42 Destructive Penguins - High On The Low
43 Benny Sings - Not Enough
Zaterdag 21 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis (912)
The Alternative Christmas Special met interview The Non Traditionals
12.00-13.00 uur
01 The Greedies - A Merry Jingle
02 Smith & Burrows - When The Thames Frooze
03 The Crookes - You're Just Like Christmas
04 Deancon Blue - You'll Know It's Christmas
05 Skinny Lister & Beans Of Toast - This Christmas
06 The Killers - The Cowboys Christmas Ball
07 Black rowes - Backdoor Santa
08 Ramones - Merry Christmas
09 Dropkick Murphys - The Seasons Upon Us
10 Sex Pistols - Punk Rock Christmas
11 Invisible Poet Kings ft. Albert Lee - Rockin' Christmas zanger Albert Lee (76)
12 Cheap Trick - I Want You For Christmas gitarist Rick Nielsen (71)
13 Pearl Jam - Don't Believe In Christmas zanger Eddie Vedder (55)
14 The Tractors - Santa Claus Is Coming (In A Boogie Woogie Choo Choo Train)
15 Leon Redbone & Dr. John - Frosty The Snowman
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Non Traditionals)
16 Sjaak Bral - De Boom Staat In De kamer
17 Leonie Meijer - Het Is Kerstmis (Rijk Alleen)
18 Marcel Kapteijn - Ding Dong Days
19 The Non Traditionals - Nailed To The Ground
20 The Non Traditionals - Simon Noman
21 Clean Pete ft. Thijs Boontjes - Onrust en Hoop
22 Thijs Boontjes Dans- & Showorkest - Alleen Deze Kerstmis
23 Waltzburg - Stop The Cavalry
24 The Fleshtones - Champagne Christmas
25 Courteeners - Winter Wonderland
26 The Kinks - Father Christmas
27 Eddie & The Hotrods - It Feels Like Christmas
28 The Pogues ft. Kirsty Maccoll - Fairytale Of New York
Zaterdag 14 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis (911)
terugblik Rotterdam Music Awards met studiogasten Popunie, 3voor12 Rotterdam en Awardwinnaar Wowi
12.00-13.00 uur (interviews Wowi en 3voor12 Rotterdam)
01 Big Country - Look Away
02 Dawn Brothers & Friends ft. Coal Harbour - Let's Be There Together
03 Certain Animals - Strawberry Sunset
04 Lewsberg - Cold Light Of Day
05 Wowi - In Charge
06 Wowi - Kom Dichterbij
07 Iguana Death Cult - Bright Lights
08 Voidcrawler - Burn
13.00-14.00 uur (interviews Popunie en 3voor12 Rotterdam)
09 Lone Wolf - Can't Stop You Anyway
10 De Likt - Ctrl-alt-delikt
11 Eni-less - I'd Love Some
12 Duncan Laurence - Arcade
13 The Kik - Testament 'live'
14 The New Shining - One By One
15 Gold - He Is Not
16 Modji - Tu Cachupa
17 Verena Ward - Nobody Else
Zaterdag 07 December 12.00-14.00 uur Zwaardvis (910)
o.a. interview Festival Stille Nacht en studiogast Subterranean Street Society
12.00-13.00 (rond 12.25 interview Festival Stille Nacht)
01 Kensington - What Lies Ahead
02 Kirby Brown - Joni
03 I Am Oak - On Trees And Birds And Fire
04 Jasper Steverlinck - Broken
05 Tessa Dixson - Hiding
06 Sam Calver - Don't Tell Me You Love Me
07 Andrew Combs - Foolin'
08 Tom Waits - Downtown Train (70)
09 Damien Rice - I Don't Want To Change You (46)
10 Muse - Mercy drummer Dominic Howard (42)
11 Daryll-Ann - The Movin' Men gitarist Diederik Nomden (44)
12 Son Mieux - Nothing
13.00-14.00 (rond 13.15 interview en livesessie Subterranean Street Society)
13 Waylon - My Heart Don't Break No More
14 Steffen Morrison - Little Bit Longer
15 Hillbilly Moonshiners - Stuck In The Middle
16 Subterranean Street Society 'live'
17 Subterranean Street Society 'live'
18 Subterranean Street Society 'live'
19 Subterranean Street Society 'live'
20 Pink Project - Another Brick In The Wall
21 Kraak en Smaak - Squeeze Me
22 John Lennon - Woman de Ketting (911)
23 Mental As Anything - Live It Up I.M. zanger Greedy Smith, 02-12-19 (63)
Zaterdag 30 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis (909)
o.a. Stichting Popwaarts (Popronde) en bandinterview Destructive Penguins
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Stichting Popwaarts)
01 Beth Hart - Bad Woman Blues
02 Altin Gün - Goca Dunya
03 Latino BM Royale - Salsa Quiero
04 Suzy V - Storm Inside
05 The Vices - Life Grows
06 The Resurrection - New Ways Of Speaking
07 Bony Macaroni - Neighbors
08 Roger Glover - The Mask (74)
09 Billy Idol - Hot In The City (64)
10 The Tambles - Steady Love
11 Mooon - Another State Of Mind
13.00-14.00 (rond 13.15 uur Destructive Penguins)
12 The Rootsriders - Zimbabwe 'live'
13 Destructive Penguins - High On The Low
14 Destructive Penguins - No Pressure
15 Eek-A-Mouse - Modern day Terrorist
16 The Analogues - Here Comes The Sun
17 The Stranglers - Golden Brown 'live'
18 Wedding Present - Make Me Smile
19 We Are Scientists - One In One Out
20 Rolling Stones - Heart Of Stone de Ketting (909)
21 Bear Traa - Stone Cold Woman de Ketting (910)
22 Sutherland Brothers & Quiver - Arms Of Mary I.M. zanger Iain Sutherland, 25-11-19 (71)
Zaterdam 23 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis (908)
o.a. Rotterdam Music Awards en studiogast Cradle FC
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Rotterdam Music Awards)
01 Spirit Of The Wast - And If Venice Is Sinking I.M. zanger John Mann, 20-11-19 (57)
02 The Bullfight - No Thorns, No Roses
03 Underworld ft. Iggy Pop - Get Your Shirt
04 Dawn Brothers & Friends - Let's Be There Together
05 Certain Animals - Strawberry Sunset
06 The New Shining - One By One
07 Fiction Plane - Get Out Of My Face zanger/bassist Joe Sumner (43)
08 Bruce Hornsby & The The Range - The Way It Is 'live' zanger/pianist Bruce Hornsby (65)
09 Alison Mosshart - The Passenger
10 Soft Kill - Trying Not To Die
13.00-14.00 uur (studiogast Cradle FC)
11 Queen - Man On The Prowl
12 Cradle FC - RC07
13 Cradle FC - When Love Is In Your Eyes
14 Cradle FC - Away
15 Knigh Area - Blood On The Risers
16 The Vaccines - Change Of Heart de Ketting (908)
17 Feeder - Shapes And Sounds
18 Young Gun Silver Fox - Mojo Rising
19 White Lies - Tokyo
20 INXS - God's Top Ten
Zaterdag 16 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis (907)
o.a. Popronde Den Haag met interview Suzy V
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Den Haag)
01 Inhaler - It Won't Alweays Be Like This
02 DeWolff - Blood Meridiaan I
03 Golden Earring - Say When
04 The Resurrection - New Ways Of Speaking
05 Electric Company - Mathilda
06 Bony Macaron - Neighbors
07 The Vices - Life Grows
08 Small Town Bandits - You And I
09 The Servant - Cells zanger Dan Black (43)
10 Stone Roses - Love Spreads bassist Gary Mounfield (57)
11 Starcrawler - No More Pennies
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Suzy V)
12 Volbeat - Lola Montez
13 Suzy V - Storm Inside
14 Suzy V - Somebody Just Like You
15 Black Pumas - Colors
16 Roachford - Cuddly Toy
17 Lumineers - Gloria
18 Vampire Weekend - This Life
19 Blind Melon - Change de Ketting (907)
20 The Bullfight - The Supergrinder
21 Les Robots - One Way Ticket To The Moon
22 Disk Space - Runtime Error
Zaterdag 09 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis (906)
o.a. Knapsack Festival, Popronde en Rotterdamse Popweek met bandinterview The Bullfight
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Knapsack Festival)
01 Eline Mann ft. East & Young & Lucky Chames - Paint It Black
02 Indianizer - Sin Cleopatra
03 Sara Kristin - Oceans Within'
04 Pavlove - Savages
05 Feather And The White - Can't Stand The Heat
06 Sister May - Mind Blowing Fugitive
07 Peter & The Neverband - Searchin'
08 The Pretty Things - Dark Days zanger Phil May (75)
09 Certain Animals - Strawberry Sunset
10 The Waterboys - The Whole Of The Moon 'live'
11 The Specials - Ghost Town 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Bullfight)
12 Electric Company - Let's Write Another Plan
13 The Bullfight - Alexander!
14 The Bullfight - Doomsday Prepping
15 Nick cave & The Bad Seeds ft. Kylie Minogue - Where The Wild Roses Grow
16 Bruce Hornsby - The Way It Is
17 Blood Red Shoes - God Complex
18 Lifeless Past - A Safer Place
19 Skapiche! - Twins
20 John Mayer - waiting On The World To Change de Ketting (906)
21 De Dijk - Vroeger Laat
Zaterdag 02 November 12.00-14.00 uur Zwaardvis (905)
o.a. Rotterdamse Popweek en Popronde Rotterdam met studiogast The Vices
12.00-13.00 uur (rond 12.15 uur interview Popronde Rotterdam)
01 Of Monsters And Men - Little Talks
02 The Koalaz - Paradise Falls
03 Foxlane - Never Realised
04 PYRO - Out Of The River
05 Destructive Penguins - High On The Low
06 Death Cab For Cutie - Northern Lights songwriter/gitarist Chris Walla (44)
07 St. Solaire - Morning Sun
08 The Bullfight - Alexander!
09 Villagers - Summer's Song
10 Green Day - Waiting de Ketting (905)
11 Miss Vincent - My Iron Heart
13.00-14.00 (rond 13.30 uur The Vices 'live')
12 Gumbo Kings - Leave It Alone
13 Bjarke Ramsing - The Doldrums
14 Simon Keats - She's A Girl
15 Indianizer - Hypnosis
16 Feather And The White - Can't Stand The Heat
17 The Arthurs - Into Nothing
18 Cedric Burnside - Please Tell Me Baby
19 The Vices 'live'
20 The Vices 'live'
21 The Vices 'live'
22 Dr Justice & The Smooth Operators - Man vs Machine
23 Little Feat - Let It Roll
Zaterdag 26 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis (904)
o.a. London Calling, Haagse Popweek, London Calling, Popronde, vooruitblik Rotterdamse Popweek en bandinterview The New Shining
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Rotterdamse Popweek)
01 Eut - Bad Sweet Pony
02 The Twilight Sad - VTr
03 Cpunty Line Runner - Wide Eyes
04 The Blue Stones - Be My Fire
05 Son MIeux - Nothing
06 Tim Akkerman - Underestimate
07 Los Piranas - Llanere Soledeno
08 Lucky Peterson - Don't Want Nobody But You
09 10.000 Maniacs - Because The Night
10 Dotan - Home zanger Dotan Harpenau (33)
11 Baludzun - Hey Now zanger Johannes Sigmund (45)
12 Hayley Griffiths Band - Haunted
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The New Shining)
13 The Heavy - Better As One
14 Husky Loops - Everytime I Run
15 The New Shining - Looks Like Rain
16 The New Shining - Here Come The Waves
17 The Vices - Life Grows
18 A Certain Ratio - Won't Stop Loving You
19 Emmett Tinley - Comfort Me
20 George Ezra - Me & You
21 Bear Lake - You're Only Waiting
22 John Mayall - Mail Order Mystics
Zaterdag 19 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis (903)
o.a. Left Of The Dial, Haagse Popweek en vooruitblik Popronde Leiden met bandinterview Merel Sophie
12.00-13.00 uur
01 Sisters Of Mercy - Lucretia My Reflection
02 Do Nothing - Changes
03 The Shuks - Korea
04 Niko - Myself
05 Henk en Melle - We Are All Rockstars
06 Great Communicators - Motion
07 World Party - Ship Of Fools zanger Karl Wallinger (62)
08 The Shirts - Laugh And Walk Away zangeres Annie Golden (68)
09 Fragment - We're Still Here zanger Dave Marriner (69)
10 Mr. Punch - Misplaced Childhood part 1 'live'
11 Psychedelic Furs - Heaven
12 Sioen - Graceland 'live'
13 Divine Comedy - To The Rescue
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Merel Sophie, 13.30 uur Popronde Leiden
en 13.45 uur Haagse Popweek
14 Editors - Sugar
15 Merel Sophie - For The Road
16 Merel Sophie - How Little Do You Know 'live'
17 The Koalaz - Paradise Falls
18 Alison's Fall - Double Six
19 Magic Moon - The Vagabond
20 The Ozark Mountain Daredevils - If You Wanna Get To Heaven I.M. Steve Cash, 14-10-19 (73)
Zaterdag 12 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis (902)
o.a. Popronde, Left Of The Dial en interview Mathilde Santing
12.00-13.00 (rond 12.30 interview Left Of The Dial)
01 Cream - White Room
02 Durand Jones & The Indications - Morning In America
03 Lee Fields & The Expressions - Faithful Man
04 UB40 - Food For Thought 'live'
05 New Order - Blue Monday 'live'
06 One Sentence, Supervisor - Double You Part 1
07 Sleep eaters - Life Of Sin
08 The Damned - In Dulce Decorum zanger David Vanian (63)
09 Sugar - Your Favorite Thing zanger/gitarist Bob Mould (58)
10 Fischer Z - So Long 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Mathilde Santing)
11 Mathilde Santing - Call It By It's Name
12 Mathilde Santing - The Tracks Of My Tears
13 Mathilde Santing - Same Old Story
14 Sofie Winterson - Military Man
15 Inxs- Hear That Sound 'live'
16 Moss - Me Me Me de Ketting (902)
17 The Amazons - End Of Wonder
18 Starsabout - Longing For Home
19 Retropsective - Programmed Fear
20 Cream - Toad I.M. drummer Ginger Baker, 06-10-19 (80)
Zaterdag 05 Oktober 12.00-14.00 uur Zwaardvis (901)
o.a. vooruitblik Popronde Dordrecht met bandinterview The Vices
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Dordrecht)
01 Simon Keats - She's A Girl
02 Mark Foggo's Skasters - Blue Hotel
03 The Selecter - Frontline
04 Suzy V - Storm Inside
05 Merel Sophie - For The Road
06 The Beatnik - Unavailable
07 Dr. Justice & The Smooth Operators - Man vs Machine
08 Three Little Clouds - Lsdisco
09 Sparks - Metaphor zanger Russell Mael (71)
10 AC/DC - Rock 'n Roll Train zanger Brian Johnson (72)
11 Steve Miller Band - Jet Airliner zanger Steve Miller (76)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Vices)
12 Gumbo Kings - Leave It Alone
13 Ten Years Today - Do Ya
14 The Vices - Life GRows
15 The Vices - So It Goes
16 Dan August - Eyes On The Road
17 Baer Traa - Wheels Rolling
18 Evanescence - Away From Me de Ketting (901)
19 The Gathering - Saturnine
20 Madrugada - This Old House
21 The Flaming Lips - Feedaloodum Beetledot
22 Allah-Las - Raspberry Jam
23 Eddie & The Hot Rods - Do Anything You Wanna Do I.M. zanger Barrie Masters, 02-10-19 (63)
Zaterdag 28 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis (900)
o.a. vooruitblik Popronde Woerden met bandinterview The Beatnik
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Popronde Woerden)
01 Bruce Springsteen - Hungry Heart
02 We Were Promised Jetpacks - Moving Clocks Run Slow
03 Silent Runners - Roadkill
04 Baer Traa - Stone Cold Woman
05 Simon Keats - Mr. Nobody
06 Suzy V - Storm Inside
07 Merel Sophie - For The Road
08 10CC - Good Morning Judge 'live' drummer Paul Burgess (69)
09 CSS - Cannonball bassiste Iracema Trevisan (37)
10 Joseph Arthur - In The Sun (48)
11 Mid City - Dead Broke Blues
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Beatnik)
12 Destructive Penguins - High On The Low
13 The Beatnik - Leaving The Liar
14 The Beatnik - You
15 Electric Company - Let's Write Another Plan
16 Cradle - Away 'live' de Ketting (900)
17 Pixies - Ready For Love
18 Skapiche! - Twins
19 Moss - I Apologise (Dear Simon)
20 Pierce Brothers - Back End Roads
21 Grateful Dead - Friend Of The Devil I.M. singer-songwriter Robert Hunter, 23-09-19 (78)
Zaterdag 21 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis (899)
o.a. Finales Grote Prijs van Rotterdam met bandinterview Legendary Orchestra Of Love en Popronde met bandinterview Electric Company
12.00-13.00 (rond uur 12.15 interview Grote Prijs van Rotterdam en 12.30 uur The Legendary Orchestra Of Love)
01 The Cars - You Might Think I.M. zanger/gitarist Ric Ocasek, 15-09-19 (75)
02 Eline Mann - Seize It
03 Jessy Yasmeen - Unchain Me
04 MODJI - Tu Cachupa
05 Legendary Orchestra Of Love - Little Lick Of Paint
06 Legendary Orchestra Of Love - One Jones
07 The Horrors - Still Life zanger Faris Badwan (33)
08 Glasvegas - Geraldine zanger/gitarist James Allan (40)
09 Liam Gallagher - The River (47)
10 Electric Company - Problem (Just For Today)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Electric Company)
11 Pierce Brothers - Back End Roads
12 Simon Keats - She's A Girl
13 Electric Company - Take Me Down
14 Electric Company - She's On Your Back
15 The Vices - Life Grows
16 Talking Heads - Once In A Lifetime 'live'
17 Ian Siegal - Revelator
18 Kim Wilde - Child Come Away de Ketting (899)
19 Joe Jackson - It's Different For Girls
20 The Cars - Drive I.M. gitarist Ric Ocasek, 15-09-19 (75)
Zaterdag 14 September 12.00-14.00 uur Zwaardvis (898)
o.a. Opperdepop Festival, Baroeg Open Air, Popronde Gouda en Delft met bandinterview Aidan & The Wild
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Popronde Gouda)
01 Muse - Starlight 'live'
02 The Tambles - What If
03 Electric Company - Let's Write Another Plan
04 Wolf & Moon - Getaway
05 The Vices - Life Grows
06 Scotch - Darkness
07 Vive La Fête - Tourterelle
08 Cast - Do That zanger/gitarist John Power (52)
09 Pulp - Common People gitarist Mark Webber (49)
10 Everclear - Santa Monica bassist Craig Montoya (49)
11 A-ha - The Sun Always Shines On TV zanger Morton Harket (60)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Aidan & The Wild en 13.30 uur Popronde Delft)
12 Gumbo Kings - Leave It Alone
13 Aidan & The Wild - Good Enough
14 Aidan & The Wild - Dreamer
15 Simon Keats - She's A Girl
16 Baer Traa - Stone Cold Woman
17 Foxlane - Never Realised
18 Iggy Pop - Real Wild Child de Ketting (898)
19 Young The Giant - My Body
20 Eddie Money - Take Me Home Tonight I.M. 13-09-19 (70)
Zaterdag 31 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis (897)
o.a. CuliNESSE, Oude Haven Zomerfestival en bandinterview Knight Area
12.00-13.00 (rond 12.05 uur interview CuliNESSE en 12.30 uur Oude Haven Zomerfestival)
01 Di-rect - Ricochet
02 Douwe Bob - Shine
03 Wulf - All Things Under The Sun
04 Princeton - Heroes
05 Dr. Meraki - Shopped Out
06 Supermoon - What About It
07 Eline Mann - Seize It
08 Hozier - Take Me To Church
09 Waterboys - Meet Me At The Station ´live´ multi-instrumentalist Anthony Thistlewaite (64)
10 Biffy Clyro - Many Of Horror zanger/gitarist Simon Neil (40)
11 Holy Moly & The Crackers - Gravel Rag
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Knight Area)
12 The Church - Reptile ´live`
13 Knight Area - Dreamworld
14 Knight Area - Blood On The Risers
15 Muse - Starlight ´live´
16 Anemone - Where´d You Go
17 Triggerfinger - Perfect Match
18 KISS - I Was Made For Loving You de Ketting (896)
19 The Doors - You Make Me Real ´live´ de Ketting (897)
20 Neal Casal - Wishing Well I.M. 26-08-19 (50)
Zaterdag 24 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis (896)
o.a. Wild Rooster Festival, Terug Naar Tiengemeten, Reggae Lake Festival, Once In A Blue Moon en vooruitblik CuliNESSE
12.00-13.00 (rond 12.05 uur interview Wild Rooster en 12.30 uur Terug Naar Tiengemeten)
01 Sunfire - Jordan
02 Herman Brock Jr. - Lust For Life
03 Stringcaster - So Inconvenient
04 Mot Wat - Terug Naar Tiengemeten
05 Malford Milligan & The Southern Aces - I'm Glad To Do It
06 Stillmode - Superhero
07 Barrelhouse - Lonely Together
08 Strawl - Jah In Control
09 Ziggy Marley - Love Is My Religion
10 The Spunnyboys - Don't Ring The Bell
13.00-14.00 uur
11 Maurice van Hoek - Tired Of Running
12 Eels - Mr. E's Beautiful Blues
13 The Waterboys - The Whole Of The Moon 'live'
14 Third World - Now That We Found Love
15 Alpha Blondy - Banana
16 The Grand East - What A Man
17 K's Choice - I Will Carry You
18 Di-rect - Devil Don't Care
19 Next Of Kin - Devil Woman
20 Tim Vantol - Till The End
21 R.E.M. - Me, Marlon Brando & I de Ketting (895)
22 Trongate Rum Riots - Sleeping In The Corn
23 Canned Heat - On The Road Again I.M. bassist Larry Wilson, 19-08-19 (77)
Zaterdag 17 Augustus 12.00-16.00 uur Zwaardvis XL (895)
A Campingflight To Lowlands Paradise met sfeerimpressies en bandinterviews
12.00-13.00 uur
01 Nirvana - Smells Like Teen Spirit
02 Tim Knol & The Bluegrass Boogiemen - Crying Shame
03 De Staat - Devil's Blood
04 Frank Turner - Blackout
05 The Good, The Bad & The Queen - Drifters & Trawlers
06 Slaves - The Hunter
07 Fontaines DC - Boys In The Better Land 'live'
08 Ziggy Marley - Rebellion Lies
09 Jungle - Busy Earnin'
10 The Growlers - I'll Be Around
11 Royal Blood - Lights Out
13.00-14.00 (rond 14.30 uur interview Yin Yin)
12 Jimi Hendrix - Hey Joe
13 Dermot Kennedy - Power Of Me
14 The Howl & The Hum - Hall Of Flame
15 My Baby - Uprising
16 Yin Yin - Dion Ysiusk
17 Yin Yin - One Inch Punch
18 Jungle By Night - El Miraglo
19 Johnny Marr - Armatopia
20 The National - Day I Die
21 Yin Yin - Disko Disko
14.00-15.00 uur
22 The Doors - LOve Me Two Times 'live'
23 Paul Kalkbrenner - Part Eight
24 Thomas Azier - Ghostcity
25 Durand Jones & The Indications - Morning In America
26 Tame Impala - The Less I Know The Better
27 Franz Ferdinand - No You Girls 'live'
28 Bear's Den - Lauren Wreath
29 Twenty One Pilots - Guns For Hands
30 The Vaccines - All My Friends Are Falling In Love
31 Olivia Newton John & John Travolta - You're The One That I Want
32 New Order - Blue Monday 'live'
15.00-16.00 (rond 15.30 uur interview Mr. Weazley)
33 Amy Winehouse - Back To Black
34 Pond - Daisy
35 I Don't Know How But They Found Me
36 Dub Inc. - Triste Epoque
37 Mr. Weazley - Landing
38 Mr. Weazley - 5 Minutes
39 Anderson .Paak - Am I Wrong
40 Sir Reg - End Of The Line
41 Sea Girls - Lost
42 Tamino - Habibi
Zaterdag 10 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis (894)
o.a. Rock 'n Ramps Festival en Waterpop met bandinterview Electric Hollers
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Waterpop)
01 Killing Joke - Love Like Blood 'live'
02 Jaya The Cat - Here Comes The Drums
03 Drunken Dolly - Hold On
04 Moncrieff - Ghost
05 AVEC - Waiting For
06 Chackie Jam - Hachi
07 Channel Zero - The Hill
08 PEER - I Don´t Wanna
09 Ten Times A Million - Get It On
10 Toad The Wet Sprocket - All I Want gitarist Todd Nichols (52)
11 Del Amitri - Just Like A Man drummer Mark Price (60)
12 INXS - The Original Sin
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Electric Hollers)
13 Andy Frasco & The U.N.- Waiting Game
14 Electric Hollers - Levee
15 Electric Hollers - Give A Damn
16 Vintage Trouble - Blues Hand Me Down
17 Howard Jones - Hide & Seek
18 Tape Toy- Naive
19 Sofie Winterson - Military Man
20 Ian Astbury - Touch Me de Ketting (894)
21 The Legendary Orchestra Of Love - Nacho Mama
22 The Kinks - Come Dancing I.M. toetsenist Ian Gibbons, 01-08-19 (67)
Zaterdag 03 Augustus 12.00-14.00 uur Zwaardvis (893)
o.a. Vestingpop en Schollenpop met bandinterview Dirty Frank & The White Russians
12.00-13.00 (rond 12.15 interview Vestingpop)
01 Levellers - Sell Out 'live'
02 Son Mieux - Leads
03 Bourbon Avenue - Big Spender
04 Duncan Laurence - Arcade
05 The Kik - Ik Sta Klaar Voor Jou
06 Luminize - Twilight
07 Tim Akkerman - Underestimate
08 Eut - Bad Sweet Pony
09 Metallica - Until It Sleeps zanger/gitarist James Hetfield (56)
10 Skunk Anansie - Weak zangeres Skin (52)
11 Stray Cats - Runaway Boys bassist Lee Rocker (58)
12 Lizzy V - Little Big Secret
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Dirty Frank & The White Russians)
13 Anemone - Where'd You Go
14 Dirty Frank & The White Russians - That's Life
15 Dirty Frank & The White Russians - Common Man
16 New Dosis Audio - Stone
17 Vandenberg's Moonkings - What Doesn't Kill You
18 Nona - Givin' It All
19 Suburbs - The Sound Of The Sea
20 Lee Fields & The Expressions - Faithful Man
21 Simple Minds - Magic de Ketting (892)
22 KISS - Magic Touch de Ketting (893)
23 The Damned - In Dulce Decorum
Zaterdag 27 Juli 12.00-15.00 uur Zwaardvis (892)
o.a. Rotterdam Reggae Festival, Brielle Blues en interview Eline Mann
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Rotterdam Reggae Festival)
01 Morgan Heritahe - The Awakening
02 Aba Shanti I - The Power Of Jah
03 Barrington Levy - Murderer
04 UB40 - Foof For Thought 'live'
05 Lee Scratch Perry - House Of Angels
06 The Wailers - Could You Be Loved 'live'
07 Alborosie - Kingston Town
08 Queen - A Kind Of Magic de Ketting (891)
09 Wyclef Jean - Another One Bites The Dust
10 Sugar Queen & The Straight Blues Band - By The Law
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Eline Mann en 13.30 uur Brielle Blues)
11 Joe Undercover - Civilized Man
12 Eline Mann - Seize It
13 Eline Mann - Silent Ride
14 Black Cat Biscuit - Parrot Woman
15 Giles Robson Band - Shady Heart
16 Old Chevy - On The Run
17 Julian Sas Band - Sugarcup Boogie
18 Talkin' Blues - Nightlife
14.00-15.00 uur (Festival Non-Stop)
19 The Wailers - Is This Love 'live'
20 UB40 - Johnny Too Bad 'live'
21 Talkin' Blues - The Thrill Is Gone 'live'
22 Detonics - Route 101
23 Alborosie - The Unforgiven
24 The Wailers - Jammin' 'live'
25 Uwe Banton - None A Dem
26 The Rootsriders - So Much Trouble In The World 'live'
27 New Kingston - Key To Life
28 Utah Green - Heading To The Top
29 Detonics - Mr. Barber
30 Hollie Cook - Milk & Honey
31 UB40- Sing Our Own Song 'live'
Zaterdag 20 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis (891)
o.a. Zwarte Cross, Westerpop en bandinterview Hollow Men
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Westerpop)
01 Linkin Park - In The End
02 Bökkers - Svetlana
03 White Lies - Tokyo
04 The Arthurs - Into Nothing
05 Indian Askin - For You
06 Blödmör - Klosettio
07 Son Mieux - Hiding
08 Wild Romance - You
09 Dandy Warhols - Bohemian Like You zanger Courtney Taylor-Taylor (52)
10 Santana - She's Not There gitarist Carlos Santana (72)
11 Wolfmother - Victorious zanger Andrew Stockdale (43)
12 Everlast - What It's Like
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Hollow Men)
13 Blaudzun - Hey Now
14 Claw Boys Claw - Rosie 'live'
15 Lester Blackfield - Take em Down 'live'
16 Hollow Men - Lost
17 Ten Times A Million - Silhouettes
18 DeWolff - Tombstone Child 'live'
19 Jaya The Cat - Closing Time
20 General Jabbah - Blazin' Mo Fiyah
21 The Roots - Criminal de Ketting (889)
22 Tom Petty & The Heartbreakers - The Criminal Kind de Ketting (890)
23 The Wailers - Is This Love 'live'
Zaterdag 13 Juli 12.00-14.00 uur Zwaardvis (890)
o.a. Big Rivers Festival, Where We've Met, Rastaplas, Werfpop en North Sea Jazz
12.00-13.00 (rond 12.15 uur interview Big Rivers en 12.30 uur Where We've Met)
01 Captain Gumbo - Allons A Lafayette
02 Tim Akkerman - The River 'live'
03 Joost Wander - Net Zo Gek
04 The Kik - Testament 'live'
05 Mooneye - Thinking About Leaving
06 Daniel Cane - Hold On
07 Splendid - Gotta Know
08 Anemone - Where'd You Go
09 T-99 - Try It
10 Scotch - Lion's Riot
11 Uwe Banton - None A Dem
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Rastaplas en 13.30 uur Werfpop)
12 New Kingston - Key To Life
13 Mellow Mood - Sound Of War
14 Utan Green - Heading To The Top
15 Postmen - Crisis
16 Hollie Cook - Milk & Honey
17 Zuco 103 - Peregrino
18 Zeal & Ardor - Devil Is Fine
19 Therapy? - Die Laughing
20 Danny Vera - Rollercoaster
21 Marc Broussard - Emily
22 The Rootsriders - So Much Trouble In The World 'live'
Zaterdag 29 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (889)
o.a. Parkpop, Metropolis en Bluesfestival Gouda
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Parkpop)
01 Gruppo Sportivo - Hey Gir
02 Hooverphonic - Romantic
03 My Baby - Electrified
04 Di-rect - Devil Don´t Care
05 Navarone - Lonely Nights
06 Triggerfinger - The Perfect Match
07 Tears For Fears - Falling Down
08 Cypress Hill - Insane In The Brain
09 Skunk Anansie - Weak
10 Judy Blank - Mary Jane
11 Blackbird - Lost In The Middle
12 Jett Rebel - Get Your Rock ´n Roll On
13 Orange Grove - White Daisy
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Metropolis en 13.45 uur Bluesfestival Gouda)
14 Nile Rodgers & Chic - Le Freak ´live´
15 MT. Joy - Bigfoot
16 Underground System - Go
17 The Slow Readers Club - You Openend Up My Heart
18 The Murder Capital - Feeling Fades
19 Bruut! - Lopez
20 Barrelhouse - Lonely Together
21 Paardekooper - Broken Heart For Sale
22 Livin´ Blues Xperience - The Best Thing I Can Do
23 All Them Witches - Diamond
Zaterdag 22 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (888)
o.a. Rotterdam Bluegrass Festival en de Parade Rotterdam met bandinterview Supermoon
Zaterdag 15 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (887)
o.a. Wantijpop, Lansingerland Live, Schippop en vooruitblik Rotterdam Bluegrass Festival
Zaterdag 08 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (886)
o.a. 50e editie Pinkpop met interview Nana Adjoa, vooruitblik Lansingerland Live en interview Fokko
Zaterdag 01 Juni 12.00-14.00 uur Zwaardvis (885)
o.a. Best Kept Secret, Kaderock, vooruitblik 50e editie Pinkpop en bandinterview Black Operator
12.00-13.00 uur
01 Primal Scream - Rocks
02 The Eagles - Hotel California 'live'
03 The Dawn Brothers - She Turns My Radio On
04 Bazzookas - Dansen
05 De Raggende Manne - Naar Vore
06 Interpol - Obstacle 1 'live'
07 White Lies - Farewell To The Fairground
08 Di-rect - Devil Don't Care
09 Rolling Stones - Undercover Of The Night gitarist Ron Wood (72) & drummer Charlie Watts (78)
10 Tom Robinson - 2 4 6 8 Motorway (69)
11 The Cure - Why Can't I Be You bassist Simon Gallup (59)
12 Alanis Morissette - That I Would Be Good 'live' (45)
13 Elbow - Kindling (Fickle Flame)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Black Operator)
14 Fleetwood Mac - Go Your Own Way 'live'
15 Black Operator - Marita
16 Black Operator - Hungry For Love
17 Indian Askin - Answer
18 The Pretenders - Back On The Chain Gang
19 Blood Red Shoes - God Complex
20 Big Country - In A Big Country 'live' de Ketting (885)
21 Blur - Country House de Ketting (886)
22 Hercules And Love Affiar - Blind
Zaterdag 25 Mei 12.00-14.00 uur Zwaardvis (884)
o.a. London Calling, Buttonpop en Sniester Festival met bandinterview Starfish
12.00-13.00 uur
01 The Heavy - No Time
02 Stonefield - Far From Earth
03 Rosborough - Fall To Earth
04 The Yawpers - Reunion
05 Sons - Lonely Boy
06 Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen - Crying Shame
07 Daddy Long Legs - Mornin' Noon & Nite
08 The Grand East - What A Man
09 The Jam - A Town Called Malice zanger Paul Weller (61)
10 Ocean Colour Scene - The Riverboat Song zanger/gitarist Simon Fowler (54)
11 Talking Heads - Once In A Lifetime 'live'
12 The Doors - You Make Me Real 'live'
13 Pearl Jam - Just Breathe 'live'
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Starfish)
14 Nick Cave & The Bad Seeds - Bring It On
15 Starfish - Another View
16 Starfish - Dangerzone
17 Mozes & The Firstborn - Blow Up
18 Pottery - Hank Williams
19 Black Rebel Motorcycle Club - Spook
20 Alice In Chains - Never Fade
21 Lifehouse - Sky Is Falling de Ketting (883)
22 Lifehouse - Falling In de Ketting (884)
23 The Rootsriders - So Much Trouble In The World 'live'
Zaterdag 18 Mei 12.00-14.00 uur Zwaardvis (883)
o.a. vooruitblik Sniester Festival, London Calling en bandinterview Son Mieux
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Sniester Festival)
01 Soundgarden - Spoonman I.M. zanger Chris Cornell, 18-05-17 (52)
02 Cock Robin - When Your Heart Is Weak 'live'
03 Finn Andrews - The Leavers Dance
04 Cordon Rouge - Smile Like You Mean It
05 Donna Blue - Arlenes
06 Starfish - Another View
07 Splendid - Gotta Know
08 Jack Johnson - You And Your Heart (44)
09 Enigma - Sadness producer Michael Cretu (62) en zangeres Sandra Lauer (57)
10 Mankes - I'll Never Be Yours
11 JD Meatyard - Some People
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Son Mieux en 13.30 uur interview Buttonpop)
12 The Yawpers - Child Of Mercy
13 Son Mieux - Old Love
14 Son Mieux - Leads
15 The Doors - Love Me Two Times 'live'
16 The Rootsriders - So Much Trouble In The World 'live'
17 Pearl Jam - Given To Fly 'live'
18 Foals - Mountain At My Gates
19 The Empty Horse - Crystal Eyes
20 Joy Division - Atmosphere I.M. zanger Ian Curtis. 18-05-80 (23)
Zaterdag 11 Mei 12.00-14.00 uur Zwaardvis (882)
o.a. vooruitblik Pop op de Kaap en bandinterview Semistereo
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Semistereo)
01 The Rootsriders - Zimbabwe ´live´
02 The Dawn Brothers - She Turns My Radio On
03 Confidence Man - Catch My Breath
04 Faces On TV - Suspicious
05 Bony King Of Nowhere - Every Road
06 Semistereo - A Tale Of Ravenous Longing
07 Semistereo - Leap Into Flames
08 Deus - Constant Now
09 The Twilight Singers - On The Corner zanger Greg Dulli (54)
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Pop op de Kaap)
10 The Slow Readers Club - You Opened Up My Heart
11 Kuzko - Back At It Again With The White Vans
12 The Beatnik - Leaving The Liar
13 Roaming Lands - The Elected
14 Dr. Meraki - Shopped Out
15 Dead Can Dance - Rakim ´live´
16 Manfred Mann´s Earth Band - Davy´s On The Road Again ´live´
17 Journey - Wheel In The Sky de Ketting (882)
18 Chameleon Vox - Dali´s Picture
19 Folk Road Show - Something In The Water
20 Bob Marley & The Wailers - Stir It Up ´live´ I.M. 11-05-81 (36)
Zaterdag 04 Mei 12.00-14.00 uur Zwaardvis (881)
o.a. Bevrijdingsfestivals, Festival Aangeschoten Wild en bandinterview Wolf & Moon
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Festival Aangeschoten Wild)
01 Silver Pockets Full - Pickup Truck
02 Thaiti - Habana
03 Morado - A Ginger Tale
04 Kita Menari - Shooting For Stars
05 Nieuwegrond - Cocktails
06 Drunken Dolly - Hold On
07 Magic Moon - Strangers
08 The Ten Bells - Moves (On A Wet Floor)
09 Tears Fir Fears ft. Oleta Adams - Woman In Chains zangeres Oleta Adams (66)
10 New Radicals - You Get What You Give zanger Gregg Alexander (49)
11 Shireen - So Human Of You
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Wolf & Moon)
12 Blaudzun - Hey Now
13 Wolf & Moon - Getaway
14 Wolf & Moon - Before
15 Di-rect - Devil Don't Care
16 Eut - I Want To Break To Free
17 Anemone - Where'd You Go
18 Los Paja Brava - Naiden
19 Foo Fighters - Wheels de Ketting (881)
20 Yip Roc - Alligator Wet Dreams
21 Level 42 - It's Over gitarist Rowland 'Boon' Gould, 30-04-19 (64)
Zaterdag 27 April 12.00-14.00 uur Zwaardvis (880)
o.a. Koningsdagfestivals en AntonRock met studiogast Junkie & The Halo
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview AntonRock)
01 Son Mieux - Hiding
02 Van Common - Ghost
03 Moon Tapes - Desire
04 Ramones - Blitzkrieg Bop
05 The Frontiers - Barrier Breached
06 The Empty Horse - Za-Hell
07 I Wannabee & The Wannabees - Junkfood
08 T-Rex - Hot Love
09 Fall Out Boy - Church zanger/gitarist Patrick Stump (35)
10 B-52's - Love Shack zangeres Kate Pierson (71)
11 De Skaggerz - Langzaamaandag
12 Spitfire - Get Out
13.00-14.00 uur (studiogast Junkie and the Halo)
13 The Hazzah - I'm Your Man
14 Junkie and the Halo - Fall
15 Junkie and the Halo - Spring
16 Junkie and the Halo - Warmer In Winter
17 Electric Hollers - Give A Damn
18 Son de Aqui - De Aqui Son
19 Los Paja Brava - Quien Sera
20 The Mission - Butterfly On A Wheel 'live' de Ketting (880)
21 The Sound - Winning
22 Thijs Boontjes Dans- & Showorkest - Dansen Met Jou
Zaterdag 20 April 12.00-14.00 uur Zwaardvis (879)
o.a. Motel Mozaique en Paasfestivals
12.00-13.00 uur
01 White Lies - Death
02 Within' Temptation - Memories 'live'
03 Tim Akkerman sings The Boss - The River 'live'
04 Voltage plays Tom Petty - I Won't Back Dawn
05 Claw Boys Claw - Where You Lay Your Head
06 Mercy John - Bullets For Sale
07 Bear Valour - Shed My Skin
08 The Dandelion - Incognito
09 Altin Gün - Goca Dunya
10 Winne - Brand New Day (41)
11 De Jeugd van Tegenwoordig - Sterrenstof
12 Dropkick Murphys - Rose Tattoo
13 Drunken Dolly - Hold On
13.00-14.00 uur
14 Fontaines DC - Boys In The Better Land
15 Son Mieux - Old Love
16 Novastar - Holly
17 Ten Times A Million - Get It On
18 Money & The Man - Just Like The Sun
19 DeWolff - Love Dimension 'live'
20 Crazy Town - Butterfly de Ketting (879)
21 Indian Askin - Answer
22 Jeangu Macrooy - Shake Up This Place
23 Blood Red Shoes - God Complex
24 The Homesick - Gucci Gucci
25 Les Reed Orchestra - Man Of Action I.M. componist Les Reed, 15-04-19 (83)
26 Oscar & The Wolf - Strange Entity 'live'
Zaterdag 13 April 12.00-14.00 uur Zwaardvis (878)
o.a. Record Store day met interview Tim Akkerman en vooruitblik Motel Mozaique
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Motel Mozaique)
01 Brad - Secret Girl
02 The Magic Numbers - Ride Against The Wind
03 The Long Ryders - Walls
04 Ward - Nobody Else
05 Jungle By Night - Hannoman
06 Anemone - Best Friend
07 Get Well Soon - It's Love
08 Staind - How About You zanger Aaron Lewis (47)
09 Blondie - Atomic toetsenist en songwriter Jimmy Destri (65)
10 Black Crowes - Remedy gitarist Marc Ford (53)
11 White Lies - Tokyo
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Tim Akkerman)
12 Jaya The Cat - Amsterdam
13 Tim Akkerman - Underestimate
14 Tim Akkerman - Dance Tonight
15 Moon Tapes - Desire
16 Goodnight Moonlight - Bedroom
17 The Visual - Under My Skin
18 Bourbon Avenue - Fighting With My Thoughts
19 Him - Wings Of A Butterfly
20 Certain Animals - Midnight Shaker
21 Pigeonhed - Fire's Coming Down
22 Brad - The Day Brings I.M. singer-songwriter Shawn Smith, 03-04-19 (53)
Zaterdag 06 April 12.00-14.00 uur Zwaardvis (877)
o.a. Harlequin Fest, Faastival en interview Judy Blank
12.00-13.00 uur
01 The Specials - Enjoy Yourself 'live'
02 Alice In Chains - Would
03 Nirvana - In Bloom
04 Kid Harlequin - We Used To Be
05 Venhill - Chemical
06 Anemone - Where'd You Go
07 The Redstone Circus - Ladies & Gents
08 Pixies - Here Comes Your Man zanger/gitarist Frank Black (54)
09 Accept - Balls To The Wall zanger Udo Dirkschneider (67)
10 UB40 - Food For Thought 'live'
11 Alpha Blondy - Wish You Were Here 'live'
12 Tim Akkerman - Underestimate
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Judy Blank)
13 Joe Jackson - Fabulously Absolute
14 Marike Jager - Wasted
15 Judy Blank - Tiger Eye Stone
16 Judy Blank - Mary Jane
17 The Visual - Under My Skin
18 Van Common - Ghost
19 Di-rect - Devil Don't Care
20 Great Communicators - Motion
21 Blackberry Smoke - Free On A Wing de Ketting (877)
22 Danny McCaslin - What About The Money
23 Beans On Toast - I'm Home When You Hold Me
Zaterdag 30 Maart 12.00-14.00 uur Zwaardvis (876)
o.a. bandinterview Komraus (UK) en Popradar Winterfest
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Komraus)
01 The Beat - Mirror In The Bathroom I.M. zanger Ranking Roger, 26-03-19 (56)
02 Certain Animals - Roses
03 The Grand East - What A man
04 The Rootsriders - No Money
05 Eek-A-Mouse - Modern Day Terrorist
06 Komraus - If I Am Dreaming
07 Komraus - Gas
08 Bear's Dean - Laurel Wreath
09 BAP - Kristallnaach zanger Wolfgang Niedecken (68)
10 Eric Clapton - Forever Man (74)
11 The Kik - Geen Rooie Cent
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Winterfest)
12 The Redstone Circus - Strange
13 The Hazzah - I'm Your Man
14 The Peptones - Can't Win
15 Magic Moon - Strangers
16 Suburbs - Paralyzed
17 The Specials - Ghosttown
18 Joe Jackson - It's Different For Girls
19 Augustines - Now You Are Free de Ketting (876)
20 Son Mieux - Leads
21 Her's - Harvey I.M. zanger/gitarist Stephen Fitzpatrick (24) en bassist Audun Laading (25), 27-03-19
22 The Walker Brothers - No Regrets I.M. zanger/bassist Scott Walker, 22-03-19 (76)
Zaterdag 23 Maart 12.00-14.00 uur Zwaardvis (875)
o.a. studiogast The Redstone Circus
12.00-13.00 uur
01 Dick Dale - Nitro I.M. 16-03-19 (81)
02 Big Country - All Lay Down
03 Black Box Revelation - War Horse
04 Amy MacDonald - Woman Of The World
05 Florence + The Machine - Moderation
06 KT Tunstall - The Healer
07 Sven Hammond - The Usual Suspect 'live'
08 Flabium - Nightlife
09 The Cars - You Might Think zanger Ric Osasek (70)
10 Starsailor - Poor Misguided Fool bassist James Stelfox (43)
11 Blur - Parklife zanger Damon Albarn (51)
12 Marutyri - EC Sun
13.00-14.00 uur (studiogast The Red Stone Circus)
13 Young Gods - Skin Flowers
14 Barns Courtney - 99
15 The Kooks - No Pressure
15 The Red Stone Circus - Strange 'live in de studio'
16 The Red Stone Circus - My Only Heart 'live in de studio'
17 The Red Stone Circus - Under The Surface 'live in de studio'
18 The Red Stone Circus - Girls
19 Skinny Lister - Rattle & Roar
20 Nick Waterhouse - Song For Winners
21 Anny! - Here And Now de Ketting (875)
22 Broken Brass Ensemble - Wild Man Blues
Zaterdag 16 Maart 12.00-14.00 uur Zwaardvis (874)
o.a. bandinterviews Blind Surfer en Dakota
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Blind Surfer)
01 Vintage Trouble - Pelvis Pusher
02 The Cosmic Carnival - Don't Let Me Down Again
03 Steve Mason - Walking Away From Love
04 Nick Parker - Down With The Yoof
05 Drunken Dolly - Hold On
06 Blind Surfer - Up On The Hill
07 Teitur - Rock 'n Roll Band
08 Kent - Things She Said zanger Joakim Berg (49)
09 Travis - Radio Song gitarist Andy Dunlop (47)
10 Heart - Alone zangeres Nancy Wilson (65)
11 Mike Shinoda - Prove You Wrong
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Dakota)
12 White Lies - Farewell To The Fairground
13 Dakota - Icon
14 Dakota - Four Leaf Clover
15 Komodo - Bengali Crown
16 The Hazzah - Spend It All
17 Skylake - Haste
18 Collapse - Closer To The End
19 Weezer - The World Has Turned And Left Me Here de Ketting (874)
20 Dodgy - Staying Out For The Summer
21 Panic! At the Disco - Bohemian Rhapsody 'live'
Zaterdag 09 Maart 12.00-14.00 uur Zwaardvis (873)
o.a. Big Rivers Indoor en bandinterviews The Legendary Orchestra Of Love en The Maureens
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview The Legendary Orchestra Of Love)
01 The Cosmic Carnival - Oh Well
02 Kita Menari - Feel It All
03 Sheila And The Kit - Time Again
04 Broken Brass Ensemble - Hard Candy
05 The Legendary Orchestra Of Love - Scarecrow
06 The Legendary Orchestra Of Love - Daddy Please Do
07 The Redstone Circus - Under The Surface
08 Manfred Mann's Earth Band - Blinded By The Light zanger/gitarist Chris Thompson (72)
09 ABC - All Of My Heart zanger Martin Fry (61)
10 The Hollies - The Day That Curly Billy Shot Down Crazy SamGhee
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Maureens)
11 Iron Maiden - Can I Play With Madness
12 The Maureens - Mary
13 The Maureens - can't Stop
14 Mercy John - Bullets For Sale
15 Silver Pockets Full - Pickup Truck
16 Twenty One Pilots - Guns For Hands
17 Dave Matthews Band - She
18 DJ Shadow - Midnight In A Perfect World de Ketting (873)
19 Basdtille - Good Grief
20 The Prodigy - Breathe I.M. zanger Keith Flint, 04-03-19 (49)
Zaterdag 02 Maart 12.00-14.00 uur Zwaardvis (872)
o.a. bandinterview The Tightropes
12.00-13.00 uur
01 The Cure - The Lovecats I.M. drummer Andy Anderson, 26-02-19 (68)
02 Placebo - Life's What You Make It
03 Talk Talk - Living In Another World 'live'
04 Brendan Perry - Utopia
05 Tamino - Tummy
06 Di-rect - Devil Don't Care
07 Mozes & The Firstborn - Blow Up
08 Coldplay - White Shadows zanger Chris Martin (42)
09 The Kooks - How D'You Like That zanger/gitarist Luke Pritchard (34)
10 Pink Project - Run Like Hell 'live'
11 Glen Hansard - Roll On Slow
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview The Tightropes)
12 Tentempies - Besos Del Ritmo
13 Navarone - Lonely Nights
14 The Tightropes - 18th Birthday
15 The Tightropes - Babies
16 The Redstone Circus - Strange
17 Eric Clapton - After Midnight de Ketting (872)
18 Def Americans - Wanted Man
19 Gallowstreet - Dolerean Cowboy
20 The Mauskovic Dance Band - The Opposite
21 Cassia - Small Spaces
22 Talk Talk - It's My Life 'live' I.M. zanger/gitarist Mark Hollis, 25-02-19 (64)
Zaterdag 23 Februari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (871)
o.a. Blues Festival Delft en interview Lizzy V
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Blues Festival Delft)
01 Earth & Fire - Memories I.M. toetsenist Gerard Koerts, 20-02-19 (71)
02 Moss - Bored To Death
03 Johan - Together Now
04 Ralph de Jong - Boy Boy Boy
05 The Juke Joints - What In The World
06 Barrelhouse - Lonely Together
07 Slapback Johnny - Hit Me Up
08 Howard Jones - Hide & Seek (64)
09 Japan - Adolescent Sex zanger David Sylvian (61)
10 Def Americans - Wanted Man
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Lizzy V)
11 The Tightropes - Babies
12 Lizzy V - Out Of Time
13 Lizzy V - Little Big Secret
14 Blackbird - Lost In The Middle
15 Daniel Cane - Dark Water
16 The Smithereens - Blues Before And After de Ketting (871)
17 Slash ft. Myles Kennedy - Boulevard Of Broken Hearts
18 Brendan Perry - Wintersun
19 Madrugada - This Old House
20 Tamino - Habibi
Zaterdag 16 Februari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (870)
o.a. Stukafest met interviews Ward en Fokko
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Fokko)
01 The Vaccines - All My Friends Are Falling In Love
02 Aidan & The Wild - Up From The Ashes
03 Son Mieux - Everyday
04 Bennie Sings - Passionfruit
05 Fokko - Hoofdpijn
06 Fokko & Aafke Romeijn - Goeroe
07 SYML - Clean Eyes
08 Green Day - When September Ends zanger Billie Joe Armstrong (47)
09 Anneke van Giersbergen - Shooting For The Stars
10 De Staat - Mona Lisa
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Ward)
11 The 1975 - It's Not Living
12 Yungblud - Loner
13 Ward - Nobody Else
14 Ward - Cigarettes On My Tongue
15 Tim Knol - Silverman
16 Pip Blom - I Think I'm In Love
17 Moon Moon Moon - Double Weird
18 Randy Newman & Paul Simon - The Blues de Ketting (870)
19 Arcade Fire - We Used To Wait
20 Spinvis - Kom Terug
Zaterdag 09 Februari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (869)
o.a. Grauzone Festival en Stukafest met bandinterview Subterranean Street Society
12.00-13.00 uur
01 P.I.L. - Rise
02 Lee Ranaldo - Waiting On A Dream
03 THe Blinders - Brave New World
04 The Tempers - Further
05 Pink Turns Blue - Walking On Both Sides
06 The Murlocs - Happy Face
07 Di-rect - Ricochet
08 Franky Goes To Hollywood - Welcome To The Pleasurdome zanger Holly Johnson (59)
09 The Beautiful South - Perfect 10 gitarist Dave Rotheray (56)
10 Graham Gouldman - Chestnut
11 Steve Forbert - That'd Be Alright
12 Bony King Of Nowhere - Every Road
13 Steve Mason - Walking Away From Love
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Subterranean Street Society)
14 Brian Fallon - If Your Prayer's Don't Get To Heaven
15 Subterranean Street Society - Before History Repeats
16 Subterranean Street Society - Golden Lady
17 Aidan & The Wild - Good Enough
18 Feeder - High de Ketting (868)
19 Black Crowes - High Head Blues 'live' de Ketting (869)
20 The Paper Kites - Give Me Your Fire, Give Me Your Rain
21 China Crisis - King In A Catholic Style 'live'
22 Peter Posa & The Blues Jam - Rooster's Blues I.M. gitarist Peter Posa, 03-03-19 (77)
Zaterdag 02 Februari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (868)
o.a. vooruitblik Stukafest en bandinterview Spitfire
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Stukafest)
01 Tentempies - Besos Del Ritmo
02 Nathaniel Rateliff & The Night Sweats - I Need Never Get Old
03 The Fortunate Sons - I Put A Spell On You 'live'
04 Subterranean Street Society - Nothing Beats A Lover
05 Mercy John - Better To Be Safe
06 Noon moon Moon - What The?
07 Bruut! - Lopez
08 Graham Nash - This Path Tonight (77)
09 Thirteen Senses - Thru The Glass zanger/gitarist Will South (36)
10 Selma Peelen - I Am A Tree (37)
11 Jett Rebel - Send Me A Postcard
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Spitfire)
12 Razorlight - Olympus Sleeping
13 Triggerfinger - The Perfect Match
14 Spitfire - The Train
15 Jason Waterfalls - Oceans
16 Spitfire - Get Out
17 The Killers - The Rising Tide de Ketting (866)
18 Blondie - The Tide Is High de Ketting (867)
19 Liam Gallagher - I've All I Need
20 Death Cab For Cutie - Good Help (Is So Hard To Find)
21 Blue October - I Hope You're Happy
22 James Ingram & Michael McDonald - Yah Mo Be There I.M. James Ingram, 29-01-19 (66)
Zaterdag 26 Januari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (867)
o.a. terugblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Jason Waterfalls
12.00-13.00 uur
01 The Sore Losers - Nightcrawler
02 Ronnie Flex - Spook
03 Maurice van Hoek - Tired Of Running
04 Rews - Shine
05 The Slow Readers Club - Lunatic
06 Nathaniel Rateliff & The Nightsweats - You Worry Me
07 K's Choice - Echo Mountain
08 The Pheromones - Stronger
09 Dandy Warhols - We Used To Be Friends
10 Therapy? - Die Laughing
11 VandenBerg - Burning Heart zanger Bert Heerink (66)
12 Van Halen - Little Dreamer gitarist en songwriter Eddie van Halen (64)
13 Jodymoon - A Love Brand New
14 The Kik - Ik Sta Klaar Voor Jou
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Jason Waterfalls)
15 De Heideroosjes - Time Is Ticking Away
16 Jason waterfalls - New Reality
17 Jason waterfalls - Pick Up The Pieces
18 Silverfaces - Even The LOrd
19 Bruce Springsteen - The Rising de Ketting (865)
20 Patti Smith - Because The Night
21 Wargirl - Poison
22 Massive Attack - Inertia Creeps
23 The Cosmic Carnival - Tusk
24 The Sensational Alex Harvey Band - Midnight Moses I.M. drummer Ted McKenna, 19-01-19 (68)
Zaterdag 19 Januari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (866)
o.a. Eurosonic-Noorderslag met bandinterview Ten Times A Million
12.00-13.00 uur
01 Thomas Azier - Ghostcity
02 Meadowlake - Dead Man On The Payroll
03 The Dawn Brothers - Sweet Love
04 Kovacs - Black Spider
05 Blackbird - Moonshine Hotel
06 Donna Blue - 1 2 3
07 Ronde - Headlights
08 Judy Blank - Mary Jane
09 The Motels - Suddenly Last Summer zangeres Martha Davis (68)
10 Ugly Kid Joe - Everything About You zanger William Crane (51)
11 Marcy Playground - Up & Down zanger John Wozniak (48)
12 America - The Border zanger/gitarist Dewey Bunnel (67)
13 The Visual - Under My Skin
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Ten Times A Million)
14 Inge van Calkar - Imaginary
15 DeWolff - Big Talk
16 Ten Times A Million - When The Lights Go Out
17 Ten Times A Million - Silhouettes
18 Son Mieux - Hiding
19 Lewsberg - Terrible
20 The Grand East - Water de Ketting (863)
21 Alter Bridge - Water''s Rising de Ketting (864)
22 Jeangu Macrooy - Dance With Me
23 Kita Menari - Pretty Sure
24 Willie Murphy - TV Mama I.M. 13-01-19 (75)
Zaterdag 12 Januari 12.00-14.00 uur Zwaardvis (865)
o.a. vooruitblik Eurosonic-Noorderslag met bandinterviews Meadowlake en Donna Blue
12.00-13.00 (rond 12.30 uur interview Meadowlake)
01 The Slow Readers Club - You Opened Up My Heart
02 The Cosmic Carnival - Tusk
03 The Grand East - What A man
04 Whispering Sons - Alone
05 Meadowlake - No Tomorrow
06 Meadowlake - Dead Man On The Payroll
07 The Holy - The Land Before
08 Rage Against The Machine - Bulls On Parade frontman Zack de La Rocha (49)
09 Ten Times A Million - Silhouettes
10 Snow Patrol - Empress
13.00-14.00 (rond 13.15 uur interview Donna Blue)
11 Fontaines DC - Chequeless Reckless
12 Eut - Bad Sweet Pony
13 Donna Blue - Sunset Blvd
14 Ferris & Sylvester - London's Blues
15 Donna Blue - 1 2 3
16 Whenyoung - Dreams
17 Grapefruit - Deep Water de Ketting (862)
18 Albin Lee Maldau - The Weight Is Gone
19 Cassia - Come & Talk
20 La Fraicheur - The Movements
21 Kawala - Do It Like You Do
22 Haerts - The Way
23 Andy Burrows ft. Tom Smith - Watch Me Fall Apart
Zaterdag 05 Januari 10.00-14.00 uur Zwaardvis (864)
Terugblik 2018 (in Memoriam, een muzikaal eerbetoon aan de overleden artiesten 2018)
10.00-11.00 uur
01 Aretha Franklin - Think
02 The Cramps - Human Fly
03 The Ventures - Walk Don't Run
04 Fleetwood Mac - Oh Well
05 Moddy Blues - Nights In White Satin
06 Jefferson Airplane - White Rabbitt
07 Chas & dave - Rabbit
08 Shocking Blue - Love Buzz
09 Bintangs - Ridin' On The L&N
10 Q65 - The Life I Live
11 The Crystals - The He Kissed Me
12 Honeycombs - Have I The Right
13 Bay City Rollers - I Only Wanna Be With You
14 Spooky Tooth - That was Only Yesterday
15 Edwin Hawkins Singers - To My Fathers House
11.00-12.00 uur
16 The Blues Brothers - Everybody Needs Somebody To Love
17 France Gall - Ella Elle L'a
18 The Staple Singers - Slippery People
19 Hugh Masekela - No Woman No Cry
20 Third World - Now That We Found Love
21 Dr. Hook - Baby Makes Her Blue Jeans Talk
22 The Special Aka - Free Nelson Mandela
23 The Overtones - Sweet Soul Music
24 Aretha Franklin - Respect
25 Denise LaSalle - Love Reputation
26 Charles Aznavour - Yesterday When I Was Young
27 Eddy & The 7th Son - Menjo's Blues
28 Showaddywaddy - Under The Moon Of Love
29 Conway Savage - Storms Of Life
12.00-13.00 uur
30 Motorhead - Ace Of Spades
31 The Cranberries - Go Your Own Way
32 The Kinks - Lola 'live'
33 The Fall - Shiftwork
34 Foghat - I Heard It Throgh The Grapevine
35 Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama
36 Otis Rush - I Got The Blues
37 Roy Hargrove - Strassbourg/St. Denis
38 Neville Brothers - Yellow Moon
39 Aretha Franklin & George Michael - I Knew You Were Waiting
40 The Real Thing - You To Me Are Everything
41 Tony Joe White - (You're Gonna Look) Good In Blues
13.00-14.00 uur
42 Buzzcocks - Ever Fallen In Love
43 E.L.O. - Livin Thing
44 Pacific, Gas & Electric - Are You Ready
45 Frightened Rabbit - Get Out
46 Social Distortion - Highway 101
47 Amazing Snakeheads - Here It Comes Again
48 Chris Isaak - Blue Hotel
49 Deerhunter - Memory Boy
50 Walk Off The Earth - Fifth Avenue
51 Aretha Franklin - Rolling In The Deep de Ketting (861)
52 Avicii - Hey Brother
53 Feis & Winne - Superman
54 Montserrat caballé & Freddie Mercury - Barcelona
55 The Temptations - Papa Was A Rolling Stone